• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گشت ارشاد

نظر کلی شما راجب به گشت ارشاد ؟

• خوب

رای‌ها: 35 58.3%
  • بد

رای‌ها: 7 11.7%
  • متوسط

رای‌ها: 12 20.0%
  • هنوز ندیدم

رای‌ها: 6 10.0%

• رای‌دهندگان
    60

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : گشت ارشاد

پس ما چی؟ میخواستیم بعد تعطیلات بریم ببینیم..شانسه داریم ما؟

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
BoV

حميد ميذاره واسه دانلود نكران نباش

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

نه..من وجدانم اجازه نمیده..وای مسم سی دیش بیاد!! :-[

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

سایت عصر ایران در مطلب طنزی نوشت :فیلم «گشت ارشاد» با تشکر از دوستانی که خودجوش آمدند و از اکرانش جلوگیری کردند گفت: «چندین سال پیش فیلم "آدم برفی" اکران شده بود که لطف نموده و در اصفهان پرده ی سینما را آتش کشیدند و اکران این فیلم را به دلیل اینکه اکبر عبدی لباس خانم در آن پوشیده مختل شد! بعدش در سریال "اُ مثبت" نصرالله رادش لباس خانم پرستاری را پوشید و نهایت ناز و کرشمه را به شصت هفتاد میلیون نفر نشان داد! بعدش هم همین فیلم "آدم برفی" از صدا و سیما پخش شد و همگان (و حتی همان هایی که پرده سینما را مورد عنایت قرار دادند) از دیدن این فیلم لذت بردند!»
این فیلم همچنین گفت: «یا مثلاً همین آقای ابوالفضل جلیلی! شونصد تا فیلمش توقیف شده بودند و مجوز اکران در سینما نمی گرفتند. اما چندین سال پیش همه ی فیلم هایش که در این چند ساله توقیف بود و در سینما مجوز اکران نمی گرفت در برنامه های نوروزی چندین سال پیش، همه با هم (هر شب یکی) اکران شدند! در ضمن خود آقای جلیلی امسال داور یکی از مسابقات تلویزیونی شده است!». فیلم "گشت ارشاد" افزود: «اصلاً چرا راه دور بریم! همین "به رنگ ارغوان" که اینقدر در موردش حرف و حدیث بود و مدتی هم توقیف بود هم همین چند روز پیش از صدا و سیما پخش شد!» این فیلم در پایان گفت: «با توجه به تجربیات گذشته، یحتمل من نیز تا چند سال دیگر از صدا و سیما پخش خواهم شد و به همین دلیل از تمام مسببین این امر از همین الآن تشکر و قدردانی می نمایم!»

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

نمیدونم چرا میگن سخیفه.ولی کلا جالب نبود اول کمدی بعد رمنس بعد یهو اکشن.اما فرخنژاد عالی بازی کرد.کلا گیشه ای بود.

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

خییییییییییییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییییییییییییی خنده داربود =)) =))
درطول فیلممردم کلا یا :)) یا <D=
فقط اخرش افتضاح تموم شد

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

كلا فيلم عالي شروع ميشه ميرسه وسطاش ميگي واي اين عاليه آخرش كه مي شه ميگي 4 تومن ريختم تو آشغالي!!!!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از MHSNSR :
كلا فيلم عالي شروع ميشه ميرسه وسطاش ميگي واي اين عاليه آخرش كه مي شه ميگي 4 تومن ريختم تو آشغالي!!!!
یه ذره توضیح میدی راجبه فیلمش ؟
مشکل از چی بود ینی ؟ و اون خوبیایی که میگی واسه چی خوب بودن ؟ :-?

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

به نقل از ریــحــانــه :
یه ذره توضیح میدی راجبه فیلمش ؟
مشکل از چی بود ینی ؟ و اون خوبیایی که میگی واسه چی خوب بودن ؟ :-?
ببين اين اول كه شروع ميشه همه چيش درسته سر جاشه. سه نفرن كه يه ماشينو الكي روش نوشتن گشت ارشاد بعد اين دختر پسراي پاركارو ميگيرن و بعد ازشون پول مي گيرن (به عنوان گشت) اينجوري پول در ميارن. بعد يكيشون هي خونه روبروييه رو ديد ميزده عاشقه درختر همسايه (!) بوده. هي ميبينه كه دختره داره با يه نفر دعوا مي كنه و اينا. بعد قرار ميذارن توضيح ميده كه قضيه اون يارو كه باش دعوا مي كنه چيه. اينا با هم بودن بعد دختره يه مدرك از گند كارياي مرده از گاوصندوق مي دزده دعوا همونه. بعد اون يارو آدم ميفرسته دختره رو ميزنن. اين سه تا گشتيا دختررو از بيمارستان ميارن و ميرن اون مرده رو بكشن بعد اون به هر سه شون شليك ميكنه يكيشون ميميره ولي سوميه موفق ميشه يارو رو بكشه. تموم شد! ببين آخرش هيييييييييچ ربطي به فيلم نداش!

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

اتفاقا فیلم خیلی قشنگیه

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

اره خيلي قشنگه ولي بحث سراينه که يه فيلم طنز تقريبا اجتماعيو اخرش تبديل کردن به جنايي وهندي واقعامسخره تموم شد

he3am

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

بنظر من دردی ک این فیلم داشت تو معدود فیلمی هست... :|
ماکه با گشت ارشاد سروکار نداشتیم ولی کسایی ک داشتن میگفتن دقیقا همین کثافت کاریارو میکنن(کاری ک عطا با نازنین کرد و رشوه گرفتناشون)
اصلا چرا باید همچین اختلاف طبقاتی تو جامعه ما باشه؟؟ :-?

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

بعد از مدت ها خندیدم ها... :))
احساس میکنم جزو معدود فیلمای ایرانی بود که با دیدنش وقتم رو تلف نکردم! (عجب جمله ثقیلی نوشتم! )
ولی یه جا خوندم این دختره "انرژی هسته ای" چاخان میکنه همه ش
باباش خرما فروشه رو وانته :D
تو فیلمه که من چیزی ندیدم!
کسی دید این دختره باباش خرمافروش باشه؟!؟ :-"

دونفری

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهـــید قدوســـی
شهر
قم
مدال المپیاد
بیست و پنجم کلاس! (زیاد جدی نگیرید!)

فقط بگم: پرچم آمریکا ... ماست! (ما است)

مهسافت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
صنایع غذایی

به نقل از MALICE :
خییییییییییییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییییییییییییی خنده داربود =)) =))
درطول فیلممردم کلا یا :)) یا <D=
فقط اخرش افتضاح تموم شد
این طنز خنده دار نبود ـا . بـَد ـی ـاِ جامعهُ به حالت طنز گفته بود ، گریه هـَم باید کرد در برخی موارد .

باز ـَم هر کسی برداشتی داره دیگه . : )

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

اگه نسخه اصلیش رو تهیه کنین قسمتای حذف شده هم توش هست :D
""«گشت ارشاد» به هنگام اکران رسمی با پایانی متفاوت نسبت به نسخه اصلی روی پرده رفت و جالب اینجاست که دی.وی.دی کنونی، پایان اصلی را هم در ضمایم خود قرار داده است.""
و
همین بابا خرما فروشه که گفتم
منبع:
http://cinemaema.com/module-pagesetter-viewpub-tid-26-pid-7273.html

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

فکر نکنم سینما های اهواز پخشش کرده باشن :-?
اما سی دی شو گرفتیم دیدم :D
جالب بود نمیدونم خیلی مشکلاتو قشنگ بیان کرده بود! به چندتا از مسائل روزم اشاره کرده بود
اما آخراش.... :-<
ما عاشق پولاد کیمیاییم اما نمیدونم چرا همیشه اون میمیره :(( =((

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS

هر کسی یک نظری داره و کلا عقیده م اینه که کاملا محترمه...

از نظر من فیلم واقعا خوب بود... یعنی نسبت به "اسب حیوان نجیبی است" " اخلاقتو خوب کن" "خوابم میاد" و "زندگی خصوصی" واقعا سر بود...
یه طنز اجتماعی فوق العاده که باید تنها بشینی نگاه کنی و به هر سکانسش و دیالوگش فکر کنی...
به نظرم واقعا ایده ی حاکم به فیلم عالی بود... پسری که صرع داشت خیلی خوب بود...حرکتا و لرزشاش به نظرم خیلی طبیعی بود... فرخ نژاد هم عالی بازی کرده بود...
تو اون صحنه ای که پسره میگه: یه صدایی بهم میگه حرومه، نکن... واکنش فرخ نژاد و دیالوگاش خیلی تاثیرگذار بود...مخصوصا جایی که میگه: بعد یه عمر کار تو آموزش و پرورش...

جایی که پسره میره پیش معتاده...میبینه به بچه هاش گفته نمیخواد برین مدرسه و دخترشو فرستاده واسه مواد خریدن و بهم میریزه اعصابش، اونجایی که معتاده میگه فقط قرار بود تعطیلات بکشیم ولی خوردیم به تعطیلات عید... اینا خیلی گیرا بود...
به هرکی گیر میدادن تهش پسره به حاجیه میگفت: الان میگه(یعنی الان فحش میده)... اما وقتی جلو اون پسر دخترا رو گرفتن که کارشون موسیقی بود و حاجیه دید چقدر قشنگ جوابشو دادن، وقتی ولشون کرد پسره گفت الان میگن...جواب داد: نه اینا فرهنگی بودن...
اونجا که با شلوارک اومدن پایین و پسره واسه اینکه تابلو نشه گفت : پیام سیاسی داره، یعنی پرچم دشمن شرت ماست...
و آخر فیلم با وجود این که بعضی ها گفتن هندی و رمانتیک بود به نظرم اون قسمتی که نذاشتن با موتور رد شن و گفتن کسی باید ارشاد کنه که خودش ارشاد شده باشه و برگردوندنشون به دنیا، این که صحنه ی حرکت موتور رو برگردوندن به عقب و حرفای فرخ نژاد تو اون صحنه به نظرم نقطه ی اوج فیلم بود...

از نظر من این یه طنز تلخ بود... با هر چی کمی و کاستی تو بعضی از صحنه ها داشت به نظرم جای تفکر هم زیاد داشت...
راضی بودم از وقتی که گذاشتم و دیدمش...

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

ولی یه چیزی برا من قابل درک نیس! :-??
هدفشون از رنگ کردن ماشین چی بود؟؟ :-w
مثلا اگه ماشین سفید بود نمیشد؟؟ یه آرم ناجا زده بودن به اون راحتی رو ماشینشون خب به راحتی هم میشد پاکش کرد نه؟ :-"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

واقعیتش اینه که خیلی دوسش داشتم و اصــلا فکر نمیکردم انقدر دوسش داشته باشم!
تصورم این بود که کلی انتقاد خواهم داشت ازش!
ولی الان میخوام فقط خوبی هاش رو بگم:

• طنز اجتماعی خوب چند تا دیدین؟ اصلا طنز چندتا دیدین؟ همه ی طنزای کشور ما شده هجو!
اون میخوره به درو دیوار، مردم مجبورن به زور بخندن!!
به تمام معنا گشت ارشاد طنز اجتماعی ئه. آدم میخنده بعد دو دقیقه بعدش از تاثیرات اون اتفاق خنده دار :| می‌شه.

فیلم یک طرفه نبود. اومده بود همه ی ابعاد رو بررسی کرده بود. اگه یه ارگان رو مسخره می‌کرد، در مقابلش نشون می‌داد که یکی از مردای مذهبی مسجد میگه:"شما اول خودتون رو درست کنید بعد بقیه رو اصلاح کنید."

• سیاه نمایی هاش الکی نبود. همه ی مشکلات شخصیتای فیلم رو می‌شد درک کرد. تنهایی عطا رو، مشکلات فراوون حسن رو و ...
خود من واقعا با هر حمله ی عصبی که به حسن دست میداد به شدت ناراحت می شدم.
یا وقتی که رفت پیش باباش، معلوم شد چه بلایی سر زندگیشون اومده، چه بلایی سر خواهرش اومده ...

و اینکه،
نمی‌تونم درک کنم منظورتون از اینکه آخرش مثه فیلم هندی تموم شد چیه؟ درسته که یهو خیلی فاز فیلم عوض شد ولی عالی بود. (اگه در نظر نگیریم که خونا مثه دواگلی بودن! :-")
خیلی، خیلی، خیلی دردناک بود ...
همه ی احساسات حسن رو درک کردم. که میگفت اینا مثه برادر منن ...

ودر نهایت اینکه دوسش داشتم. :نظر شخصی

بالا