• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعتراض به بازی های ضد ایرانی

• شروع کننده موضوع kharkhooon
  • تاریخ شروع

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی
توهين به پيامبران الهی در بازی موبايل‌های اندرويد!

توهين به پيامبران الهی در بازی موبايل‌های اندرويد!

گروه بين‌الملل: يكی از سازندگان بازی‌های ويژه موبايل‌های اندرويدی به تازگی نرم‌افزاری منتشر كرده كه در آن، به وضوح به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص) و حضرت مسيح(ع) توهين شده است.

به گزارش خبرگزاری بن‌المللی قرآن(ايكنا) به نقل از پايگاه اطلاع‌رسانی «lessentiel»، قرار گرفتن بازی جديدی با نام «Angry Prophets»(پيامبران خشمگين) در فهرست بازی‌های «گوگل پلی» ويژه گوشی‌های تلفن همراه با سيستم عامل «اندرويد» خشم كاربران مسلمان و مسيحی را برانگيخته است.

در اين بازی كه سازنده، از آن به عنوان «جنگ مقدس» ياد كرده است، چهره‌های مبارك حضرت محمد(ص) و حضرت عيسی(ع) در حالی نمايش داده می‌شوند كه با «شياطين جهنم» در حال مبارزه هستند.

درحالی كه بر اساس قوانين فروشگاه اينترنتی گوگل، قرار دادن نرم‌افزار‌های موهن به مقدسات در اين فروشگاه مجازی ممنوع است، ولی با آن وجود، پس از يك‌ماه، اين بازی هنوز هم از «گوگل پلی» حذف نشده است.

سازنده اين بازی موهن در پاسخ به انتقادات كاربران و درخواست آن‌ها برای حذف اين بازی، عنوان كرده است: در كار هنری سانسور وجود ندارد. اين نرم‌ا‌فزار مصداق بارز آزادی هنری است. كسانی كه فكر می‌كنند اين بازی توهين به مقدسات آنان است، می‌توانند آن را دانلود نكنند!

يادآور می‌شود، بازی «Angry Prophets» به تقليد از بازی معروف «Angry Birds»(پرندگان خشمگين) ساخته شده است در اين بازی نيز به دليل اينكه طی مرحله‌ای كاربر بايد مساجد را خراب كند، توهين آشكار به مقدسات اسلامی قابل مشاهده است.

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : اعتراض به بازی های ضد ایرانی

بازی جدید ، یوبی سافت با نام Splinter Cell: Blacklist ، که اندکی بعد برای تمامی پلتفرم های اصلی عرضه میشه ،، ضد ایرانی تشریف دارن . :D
تو پیشنمایشش ، دشمنات سربازای سپاه بودن X_X

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

بی خیال بابا اینا فقط یه مشت بازین و حرص نخورید موسا وکیبورداتون رو بردارید جنگ سایبری رو شروع کنید(پارادوکس داشت :-" )
جدا راه دیگه ای برای اعتراض نیست

Alien

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت
رشته دانشگاه
میخوام برم پزشکی

من نمیدونم چرا دقیقا همین بازیا محبوبترین بازیها هستن مخصوصا بتلفیلد که عالی بود :)) :D البته من بازی نکردماااا :-" :-" ^#^

mohammadjb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
زیست

به نقل از Alien :
من نمیدونم چرا دقیقا همین بازیا محبوبترین بازیها هستن مخصوصا بتلفیلد که عالی بود :)) :D البته من بازی نکردماااا :-" :-" ^#^
نترس :D
دیگه بازی کردنش جرم نیست.
یادمه اولا که اومد به هر دری زدم تا گیرش بیارم. موقعی که بازی کردنش 1 سال زندون و شلاق داش(البته نمی دونم راس بود یانه) :D

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

نه بابا فوقش فروشش جرمه (که بود و اینا هم شاید مال اون بود) ولی بازی کردنش رو که دیگه نمی تونن کنترل کنن ولی بازی کردنش بی غیرتی بود من هم بازی نکردم(معذرت می خوام اگه به کسی توهین کردم(که فک کنم کردم نه؟(باشه شما ببخشین(اصلا نمی خواد))))

nobodyAtall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
Re: پاسخ : اعتراض به بازی های ضد ایرانی

به نقل از Dant3 :
بازی جدید ، یوبی سافت با نام Splinter Cell: Blacklist ، که اندکی بعد برای تمامی پلتفرم های اصلی عرضه میشه ،، ضد ایرانی تشریف دارن . :D
تو پیشنمایشش ، دشمنات سربازای سپاه بودن X_X
آره
ولی بازیش خیلی باحاله خداییش

Sent from my LT26w using Tapatalk 2

moho

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان یزد
شهر
یزد

به نقل از amin.14 :
از این بازی ها کم نیستن.پشت بعضی از این بازی ها تا 170 تا روانشناس وجود داره.

Assassian Creed:
بازی که بین جوون های ایران حتی نخبه ها(سمپادی ها) بیشترین محبوبیت رو داره:بازی مورد علاقه شما چیه؟
خودتون قضاوت کنید.کیه که قد بلنده،لباس سفید میپوشه،از مکه میاد،به بیت المقدس میره؟...معلومه امام زمان هدف اینه که به جهانیان بگن ون مژده ای که به مسلمونا دادن وحشیه...
تو این بازی یه جایی هست که شما باید از یه چیزی بیرید بالا که خیلی شبیه ضریح هستش.ضریحی که اینقدر برا ما مقدسه
یه جای دیگه هست که شما برای رفتن به مرحله ی بعد به کلید نیاز دارید که داخل یه کتاب سریع اونو پاره میکنید میرید اما اگه نگاه کنید میبینید که اون قرآن هستش.فقط صیهونیست ها قرآن پاره نمیکنن شاید همین الآن که دارید این متن رو میخونید 10 تا جوون ایرانی قرآن رو پاره کنن.

Pince of persia
:
تو این بازی شما میتونید چند تا شمشیر انتخاب کنید رو اینا یه چیزای عربه نوشته که شاید شما هیچ وقت نخونیدش اما اونا القاب امام زمان هستن.که بگن امام زمان کارخونه شمشیر سازی داره.و کلا با منطق میونه خوبی نداره.

counter strike:
اگه دقت کرده باشین فضا کاملا اسلامی هست.یه نگاه کنید سربازای آلمانی یا آمریکایی چه شکلن مسلمونا چه طور...

یه بازی که اسمش یادم نیست:
آخر الزمان شده و جنگ بزرگی در گرفته...
یه شخصیت صیهونیستی مامور میشه که بره و مردم خاورمیانه رو نجات بده(شما جای اون بازی میکنید).جالب اینه که موجودات شر سر ندارن یعنی عقل و شعور ندارن پایگاه اصلی اونا مساجد هستنددر نزدیکی یکی از اون موجودات نام امام علی(ع) هستش که شما با احتمال خوبی اونو با تیر میزنید... بعد وقتی یه مرحله رو رد میکنید به کلیسا یرید تا درجه بگیرید.

دیگر بازی ها :بعضی از بازی ها که دیگه خیلی تابلوئه نمونه ی بارزش GTA

اما شاید خیلی ها بگید اصلا اگه شما نمی گفتید اصلا ما حواسمون نبود اینه تاثیری نداره...
اما اگه تاثیر نداشت چرا اون همه روانشناس این چیزا رو گذاشتن؟

یه چیز دیگه:

قبول که بازی های ایرانی کیفیت ندارن اما میدونید مثل چی میمونه مثل نیمرو در مقابل چلو کبابی که توش سم ریختن و شما اون زهر رو نمیبینید یا حس نمیکنیدهستش.اما اون سم تاثیر میذاره.

من هیچ کدوم از اینا رو بازی نکردم و چیزایی که شنیده ام رو گفتم.
خب منم از فردا لباس سفید می پوشم . قدم هم بلنده یه سفر هم میرم مکه میام،بعد میرم بیت المقدس حالا العیاذ بالله من امام زمانم.
و اما در مورد اون انتخاب شمشیر دقیقا کجاش نوشته القاب امام را.
و البته شما بازی جدیدی را ساختید که ما خبر نداشتیم.(بنده خدا هر بازی وارد ایران میشه را از طریق دایی ام مطلع میشم اما تا حالا اونچه را که شما در سطور آخر گقتیدرانشنیده بودم .خواهشا این قدر دیگه جوسازی نکنید .درسته این بازی ها مسمومه و من در این مورد کاملا با شما موافق ام اما این همه جو سازی باعث میشه اعتماد جوان در این مورد به دیگران از بین برود.

زهــــرا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
نداریم ... دااش!

اگه می خوان کسی سراغ این بازی ها نره باید کیفیت بازی های داخلی رو ببرن بالا

در ضمن حالا مگه ما اینا رو بازی میکنیم تاثییری هم رومون داره من که به شخصه باسم حالب ترم هست

طرف میاد فارسی فحش میده در ضمن ما که میدونیم اینا الکیه

فقط میمونه مشکل صادراتش به بقیه کشورا که اونو نمیشه کاریش کرد

برای مثال بازی بتل فیلد 4 ضد چینیه یعنی شما دارید چین رو تسخیر میکنید

با این حال چین هیچ حرکتی مکرده و نمیتونه بکنه

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

بابا جدی نگیرید عقده ای ان! چهار روز دیگه فرضن به ایران حمله کنن، هک کردن هواپیمای با سرنشین مگه چقدر سخت تر از بدون سرنشینه =))
جدی به چین باشه چهار روز دیگه کشور کمیارن می رن به دبی حمله می کنن =)) =))

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

جدّی من هیچ جا نشنیدم ، حمله به چین باشه !! منبع قابل اعتماد دارید ؟!؟ :-??

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Dant3 :
جدّی من هیچ جا نشنیدم ، حمله به چین باشه !! منبع قابل اعتماد دارید ؟!؟ :-??
The Battlefield 4 gameplay reveal trailer features footage from the prologue mission "Fishing in Baku", wherein Tombstone Squad, carrying vital intelligence, escapes from Baku, Azerbaijan with Russian special forces in pursuit. It has been hinted that the campaign will also occur in China, involving a hostage rescue mission in Shanghai.

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از GCD :
The Battlefield 4 gameplay reveal trailer features footage from the prologue mission "Fishing in Baku", wherein Tombstone Squad, carrying vital intelligence, escapes from Baku, Azerbaijan with Russian special forces in pursuit. It has been hinted that the campaign will also occur in China, involving a hostage rescue mission in Shanghai.
خب همین دیگه !! مگه نگفته تو آذربایجانِ ؟!
یه تعداد کمی از مراحلش هم تو چینه !! کشور هدف آذربایجانِ تو این نسخه ( تو تریلرش هم اونجا بود ) !

زهــــرا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
نداریم ... دااش!

اسم بازی china rising اِه به محتواشم نخوان گیر بدن باید به اسمش گیر بدن دیگه
تازه بازی هنوز نیومده که من از محتواشم خبر داشته باشم

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

بحثی ندارم ولی اسم بازیش هم China Rising نیست !! اسم بازیش Battlefield 4 عه خالیه و این China Rising که شما میگی ، یه بسته الحاقی برا بازیه Battlefield 4 عه .
آذربایجان و روسیه و چین ، دشمن های فعلی توی این نسخه هستند ! 8->

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

روسیه و چین قبول ولی دیگه آذربایجان چه خبره؟

assassin80

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران

اقا جنبه داشته باشید این همه افقانستان و .... به شون حمله شد هیچی نگفتن حالا خوبه یه بازی برا ما ساختن سر صدا نداره که

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Dant3 :
خب همین دیگه !! مگه نگفته تو آذربایجانِ ؟!
یه تعداد کمی از مراحلش هم تو چینه !! کشور هدف آذربایجانِ تو این نسخه ( تو تریلرش هم اونجا بود ) !
خب بتلفیلد 3 هم فقط یه تعداد مراحلش توی ایران بودن، ولی ما اینهمه سرش کولی بازی در آوردیم :))

کلا بازی های الانا داره به سمتی پیش میره که کشور خاصی به کشور خاصی حمله نمی کنه، همیشه یه گروه بین المللی از یه سری کشور علیه یه گروه از یه سری کشور دیگه ان (دقت کنید گروه، نه دولت یا ملت)
و شخصیتا هم عوض میشن و اینا
مثلا توی سری modern warfare کی بود یارو؟ makarov؟ خب این مثلا شخصیت بده modern warfare هست که یه سری پراکسی و عوامل توی کشور های شوروی سابق و عراق جمع کرده (و توی 2 و 3 به آمریکا و اروپا هم میرسه) و اونطرف هم یه joint force از انگلیس، آمریکا و خود روسیه (کشوری که اکثر عملیات ها توشه) باهاش مبارزه می کنن
اینجوری نیس که مثلا این گروه به مردم روسیه حمله کنن یا کشور روسیه رو بگیرن، صرفا یه سری عملیات توی خاک بین دو گروه انجام میشه
توی black ops هم به همین ترتیب، شخصیت های مختلف توی زمان های مختلف با عوامل گروه های مختلف نبرد داشتن، یعنی حالت take over کردن کشور نیست اصلا
(همون mw3 که توش پاریس با خاک یکسان شده بود مثلا! و توی coop و extra هاشم میشد در نقش آدم بدا باشی که این کارا رو می کنن، ولی معنیش این نیست که بازی "ضد فرانسوی" هست)

بتل فیلد هم جزئیات داستانش یادم نیس چون 1سال پیش تمومش کردم و چندوقت پیش هم که دوباره زده بودم تو فاز بازی های جنگی، 3 درست و حسابی نصب نشد
ولی تا جایی که یادمه اونم ابدا علیه کشور نبود، صرفا یه گروهی بود که توی چندتا از کشورهای عربی و ایران هم عواملی داشت و 3 یا 4 مرحلش توی ایران بود

کلا خیلی از کسایی که میگن بازی ضد ایرانیه، حتی بازی رو بازی نکردن یا اگه کردن داستانش رو نمیدونن! فقط کلمات کلیدی "جنگ" و "ایران" رو شنیدن و تصور می کنن مثلا ارتش آمریکا حمله می کنه به ایران و سربازا هم تک تک درحالی که دارن خونه ها رو آتیش میزنن و به ملت تجاوز می کنن (!) میرن جلو تا برسن به تهران و اوباما هم اون پشت با یه پرچم تو دستش وایساده که بعد از تسخیر کشور بزنه بالای کاخ ریاست جمهوری و بگه اینم ضمیمه خاک آمریکا! :))

درحالی که اگه بازی کنید و داستانش رو متوجه بشید تازه میفهمید اصلا همچین چیزی نیست

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

فرشید اینا بی اجازه وارد خاک ما ملت حماسه آفرین که شدند هیچی اینا بر می دارن رهبر مهبوب انقلاب رو راهی وادی رحمت می کنن :((
شما اسم اینو چی می زاری؟*ک* با رضایت طرفین؟

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Black Fire :
فرشید اینا بی اجازه وارد خاک ما ملت حماسه آفرین که شدند هیچی اینا بر می دارن رهبر مهبوب انقلاب رو راهی وادی رحمت می کنن :((
شما اسم اینو چی می زاری؟*ک* با رضایت طرفین؟
مک تاویش هم اوباما بود با این حساب ! (:|

فرشید @ پس چرا همیشه این گروه خراب کننده عه از کشور دشمنِ و گروه درستکار از آمریکا ؟!
این سیاستشونِ ، تو فیلم ، بازی و ... فرق نداره :|

بالا