• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فیسبوکی برای سمپادی ها

• شروع کننده موضوع mhr3
  • تاریخ شروع
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
پاسخ : فیسبوکی برای سمپادی ها

این طرح امکان داره شکست بخوره چون کاربرای سمپادیا اصولا درس و زندگی دارن در طول ۹ ماه از سال و وخت محدودی برای نت در نظر دارن اون وخت محدود رو مسلما ترجیه میدن در سایت قدیمی و محبوب خودشون فعالیت کنن و با اساس ایجاد چنین سایتی که امکان داره فعالیت سمپادیا رو کاهش بده مخالف کنن(کنیم.)

پ.ن: شما که خودتون میخواسین جوامع سمپادی یکی شه حالا چرا این طرحو ارائه دادین؟

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Mohammadreza128 :
این طرح امکان داره شکست بخوره چون کاربرای سمپادیا اصولا درس و زندگی دارن در طول ۹ ماه از سال و وخت محدودی برای نت در نظر دارن اون وخت محدود رو مسلما ترجیه میدن در سایت قدیمی و محبوب خودشون فعالیت کنن و با اساس ایجاد چنین سایتی که امکان داره فعالیت سمپادیا رو کاهش بده مخالف کنن(کنیم.)

پ.ن: شما که خودتون میخواسین جوامع سمپادی یکی شه حالا چرا این طرحو ارائه دادین؟
مگر اینکه یه حالت وابسته ای به این سایت داشته باشه... .
ینی تمام اعضای این سایت به طور خودکار تو اونجا هم باشن... .
در واقه اون یه بخشی از اینجا بشه... .

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

ممنون از سوالتون (; بله الان هم میگم جوامع سمپادی یکی بشه . و یکی از اهداف هم این بود که اعضای همه فروم های سمپادی حداقل اونجا دور هم باشن :)

و این هم که از مدیران سمپادیا برای این کار دعوت میکنم ، یعنی زیر مجموعه اینجا خواهد شد :D

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

مکل اینجاس که سمپادیا.نت هم زیر مجموعه اینجا بود درسته خودکار عضو نبودن اما تزلیغش اینجا بود مدیران اینجا هم اصرار بر عضو شدن در اونجا داشتن اصلا همین باعث شد ماربرا بترسن که یوخ اینجا رو تعطیل کنن

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

خب ، اگه مدیرا اجازه بدن ، میتونیم عضویت ودکار در شبکه اجتماعی و بلعکس رو هم داشته باشیم .
ضمنا ، فکر نکنم کار شبکه اجتماعی و فروم تو همم تداخل ایجاد کنه که اینجا رو ببندن :-/

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از mhr3 :
جواب: خب من فکر کردم قالب فیسبوک محبوبیت داره میان مردم بخاطر همین گفتم ، میتونیم قالب بهتر هم بزنیم .

خب دلیلش رو نمیدونم شاید نو آوری نداشتن ، شاید امکانات لازم رو نداشتن و ... حالا اگه دوستان بگن این طرح چرا ممکنه شکست بخوره ممنون میشم.
قالب سمپانت و سمپادیا.نت هم فیسبوک بود (اتفاقا در این مورد نظر من اینه که خلاقیت به خرج بدین و قالب جدید طراحی کنین، اگه هنوز هم اصرار بر همچین چیزی هست)

درباره سمپانت: اولین سایت از این دست بود در نتیجه نوآوری داشت، و امکانات هم کافی (حتی بیشتر از نیاز) بود، اما دلیل شکست سمپانت کپی کردنش توسط سمپادیا بود
درباره سمپادیا.نت: جهت دهی مسئولا در راستای به حاشیه بردن سمپادیا.کام و بردن کاربرا به سمپادیا.نت بود، زمان فیلتر شدن .کام اشتباه بزرگی کردن که نتیجش تحریم بچه ها شد و...

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از saranaz - Eblis :
این سایت ماله همه دانش اموزای کشوره!!! #-o

به نظر شما این همه سایت که آدماش وجه اشتراک این جوری ندارن ضرر داره!!

وجه مشترک سمپادی بودن می تونه نباشه!

می تونه دانش آموز بودن وسیع تر ایرانی بودن باشه

در ضمن به نظر من این که قشر های مختلفی باشن خیلی هم می تونه به ما کمک کنه که این" حس نژاد پرستی سمپادی" از بین بره!

از لحاظ ایده شاید خیلی قشنگ و خوب به نظر بیاد اما در عمل نهایتن اجتماع جوامع "دانش آموز" غیر سمپادی با سمپادی باعث پایین اومدن کیفیت میشه!حالا هر چیم جالب نباشه و بخوایم منکرش بشیم...!

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

الان من یه سوال دارم ازت ٬ میخوای چه جذابیتی رو ایجاد کنی که فرد رو بتونه راضی کنه سمپادیا نیاد یا کمتر بیاد و بیاد سایت تو؟

• لایک
امتیازات: N.M
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

چرا برا بد بخت جبهه میگیری آقای معاون؟:دال
بنده خدا گف نمیخواد از فعالیت اینجا کم کنه اما میدونیم نمیشه که هر دو جا فعال باشه کسی چون وخت نت برای دانش آموزان محدوده و همچنین غیر ممکنه بتونه کاربرای فعال اینجارو کم کار کنه وببره اونجا چون کاربرا اینجا یجور وابستن به این فضا و سمپادیا رو دوست دارند.(داریم.)

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

من جبهه نگرفم ، منظورم این بود کل جامعه ی سمپادی ای که توی نت هستن اکثرشون تو سمپادیا هستن . حالا میخواد چه امکاناتی رو به طرف بده که جذبش کنه به سمت سایت خودش؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

نه این بنده خدا گفت که میخواد با همکاری سمپادیا این کارو بکنه البته حرف منم حرف شماس میگم موفق نخواهد بود چون تقریبا امتحان شدس(سمپانت و سمپادیا.نت)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

بله . خب ما هم اودیم . :)

جناب معاون ، من گفتم مدیرای سمپادیا تشریف بیارن و اونجا رو اداره کنن :)
بعدش من اصا نمیخوام شبکه اجتاعی با فروم متضاد باشه چون کلا اسا کارشون فرق میکنه.
خب اگه دوستان از الان دارن تحریم میکنن ، میتونیم (با اجازه مدیرا ) سایت رو بکنیم تلفیقی از یک شبکه اجتماعی و فروم :D

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از mhr3 :
بله . خب ما هم اودیم . :)

جناب معاون ، من گفتم مدیرای سمپادیا تشریف بیارن و اونجا رو اداره کنن :)
بعدش من اصا نمیخوام شبکه اجتاعی با فروم متضاد باشه چون کلا اسا کارشون فرق میکنه.
خب اگه دوستان از الان دارن تحریم میکنن ، میتونیم (با اجازه مدیرا ) سایت رو بکنیم تلفیقی از یک شبکه اجتماعی و فروم :D
ا
یادمه فک کنم ۱ سال پیش اینا قالب سایت عوض شد یه ۲۰-۳۰تا خاصیم از سایت بریم ۴۰-۵۰ خواستن کلا از نت برن یه چنتایم کلن تا قالب برنگرده نیان تو اون ۲-۳ ساعت که اون قالب فک کنم قهوه ایه بود تمام پستا اسمایل گریه من همون سمپادیامو میخوام بود (من هم:دال) بعد سایت آپگرید شد ورژنش یادمه نمیشد برشگردوند وگرنه بازم همه: من همون سمپادیامو میخوام بود... تازه ۲۰-۳۰ تا تاپیک ۲۰-۳۰ صفحه ای مشکل نوشتیم تا حل شد و عادت کردیم...
با این وضع عوض کردن سمپادیا اولین پست تمام کاربرا: من همون سمپادیامو میخوام.

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Kinder :
ما در برقراری روابط خودمون، به دنبال کسانی میگردیم که بیشترین وجه اشتراک ممکن رو باهامون داشته باشند.
اگر با این منطق پیش بریم، ویژگی های مشترک کم تر، اعضا بیشتر و کیفیت پایین تر میاد.
درضمن، تعداد اعضا واقعاً مشکل ما نیست که بخوایم عضو غیر سمپادی بپذیریم؛ سمپادیا مشکلات پایه ای تری داره که باید به اون ها بپردازه...
مسئله اینجاست که این "نژاد پرستی" که شما ازش صحبت میکنید، اصلاً وجود نداره! :)
به نقل از Kinder :
هر چندوقت یکبار، یکی پیدا میشه، از این حرفای قشنگ قشنگ میزنه، سعی میکنه ذهن های نژادپرست سمپادیا رو متحول کنه! :D

:-??
چرا میگی نیست؟ همین سایت و فیس بوکی که بحثش میکنی میگه که هست! این که ما جمع خودمون ُ آدم حساب میکنیم! :|

چرا کیفیت می اد پائین تر مگه این همه سایت با اجتماع دیگران - سمپادی و غیر سمپادی - نیست که خیلی هم از این سایت و امثالهم بهتره!

منم اصلا نگفتم فایده ای داره که اعضا بیشتر باشه و بحث در مورد این که چرا اصلا این سایتا وجود داره و می خواد به وجود بیاد !!!

به نقل از Dorna :
از لحاظ ایده شاید خیلی قشنگ و خوب به نظر بیاد اما در عمل نهایتن اجتماع جوامع "دانش آموز" غیر سمپادی با سمپادی باعث پایین اومدن کیفیت میشه!حالا هر چیم جالب نباشه و بخوایم منکرش بشیم...!

خب دلیلت چیه؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از Mohammadreza128 :
یادمه فک کنم ۱ سال پیش اینا قالب سایت عوض شد یه ۲۰-۳۰تا خاصیم از سایت بریم ۴۰-۵۰ خواستن کلا از نت برن یه چنتایم کلن تا قالب برنگرده نیان تو اون ۲-۳ ساعت که اون قالب فک کنم قهوه ایه بود تمام پستا اسمایل گریه من همون سمپادیامو میخوام بود (من هم:دال) بعد سایت آپگرید شد ورژنش یادمه نمیشد برشگردوند وگرنه بازم همه: من همون سمپادیامو میخوام بود... تازه ۲۰-۳۰ تا تاپیک ۲۰-۳۰ صفحه ای مشکل نوشتیم تا حل شد و عادت کردیم...
با این وضع عوض کردن سمپادیا اولین پست تمام کاربرا: من همون سمپادیامو میخوام.
خب ما که هر چی گفتیم یه مشکل براش پیدا شد . اصا ببخشید من الان یه شبکه اجتماعی نوین ، با امکانات و ظاهر بهتر از فیسبوک طراحی کنم مشکل حله؟
:-??
چرا میگی نیست؟ همین سایت و فیس بوکی که بحثش میکنی میگه که هست! این که ما جمع خودمون ُ آدم حساب میکنیم! :|

چرا کیفیت می اد پائین تر مگه این همه سایت با اجتماع دیگران - سمپادی و غیر سمپادی - نیست که خیلی هم از این سایت و امثالهم بهتره!

منم اصلا نگفتم فایده ای داره که اعضا بیشتر باشه و بحث در مورد این که چرا اصلا این سایتا وجود داره و می خواد به وجود بیاد !!!

خب دلیلت چیه؟
خواهر من ، سمپادی ها نژاد پرست نیستن اما یه حس تعصب نسبت به سمپاد دازن (داریم ) و میخوان (میخوایم) مثل همه ی جمع ها و گره ها سعی میکنن امکانات و اختیارتشون رو گسترده کنن ، و به افتخارات خودشون اضافه، اینا هم همینکارو بکنن (بکنیم) که فکر کنم الان سمپادی ها حرف اول بیشتر مسابقات علمی رو میزنن

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از mhr3 :
سمپادی ها نژاد پرست نیستن اما یه حس تعصب نسبت به سمپاد دازن (داریم ) و میخوان (میخوایم) مثل همه ی جمع ها و گره ها سعی میکنن امکانات و اختیارتشون رو گسترده کنن ، و به افتخارات خودشون اضافه، اینا هم همینکارو بکنن (بکنیم) که فکر کنم الان سمپادی ها حرف اول بیشتر مسابقات علمی رو میزنن
یه عده حس بی تفاوت دارن یه عده تعصب داره یه عده همه نژاد پرست....

حرف من این نیست( من نمیدونم چرا هر کی می اد بحث میکنه بحث و از اول نمی خونه!) بحث اینِ که چرا بقیه حق ورود ندارن..... و....

خب بزنیم این چه ربطی داره؟ چه فایده ای داره که فیس بوک و ... خاص سمپادی ها داشته باشیم؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

خب این حرف منم هست ، افراد غیر سمپادی نباید حذف بشن . اصا دلیلش چیه؟ :)

eliya

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بابل
شهر
بابل
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی در شهر مرحله اول رتبه اول

به نقل از mhr3 :
خب این حرف منم هست ، افراد غیر سمپادی نباید حذف بشن . اصا دلیلش چیه؟ :)
چون بیشتر سمپادیا برای این به اینجا میان که با هم نوع های خودشون گفت وگو کنن این جوری دیگرانمی تونن راحت تر اونارو درک کنن بنابر این اینجا جای غیرسمپادیا نیست واین کار نوعی تجاوز به حساب می یاد

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از eliya :
چون بیشتر سمپادیا برای این به اینجا میان که با هم نوع های خودشون گفت وگو کنن این جوری دیگرانمی تونن راحت تر اونارو درک کنن بنابر این اینجا جای غیرسمپادیا نیست واین کار نوعی تجاوز به حساب می یاد

یه چیز بدونین پشت درهای مدارس سمپاد کل کشور کسائی هستن که شعورشون از ما کمتر نیست که مثل ما به آینده فکر میکنن وشاید اگر کمتر از ما دیده می شن

به خاطر این ِ که محیط مناسب نداشتن کسائی هستن که بعضی وقتا از ما جلو می زنن

و یادتون نره کسائی رو هر روز و هر روز کنار خودمون می بینیم که به غایت اسم سمپاد یدک می کشن .....

یادتون نره المپیادی ها رتبه های یک رقمی بچه های خوارزمی ئی رو که سمپادی نیستن.....

یادتون نره کسائی که از ما بزرگترن و میرن دانشگاه و بعد اونجا می فهمن که شعور فقط تو مدارس سمپاد تقسیم نشده....

من خرفی ندارم دیگه ,بحث تموم می کنم!

eliya

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بابل
شهر
بابل
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی در شهر مرحله اول رتبه اول

یه چیز بدونین پشت درهای مدارس سمپاد کل کشور کسائی هستن که شعورشون از ما کمتر نیست که مثل ما به آینده فکر میکنن وشاید اگر کمتر از ما دیده می شن

به خاطر این ِ که محیط مناسب نداشتن کسائی هستن که بعضی وقتا از ما جلو می زنن

و یادتون نره کسائی رو هر روز و هر روز کنار خودمون می بینیم که به غایت اسم سمپاد یدک می کشن .....

یادتون نره المپیادی ها رتبه های یک رقمی بچه های خوارزمی ئی رو که سمپادی نیستن.....

یادتون نره کسائی که از ما بزرگترن و میرن دانشگاه و بعد اونجا می فهمن که شعور فقط تو مدارس سمپاد تقسیم نشده....

من خرفی ندارم دیگه ,بحث تموم می کنم!
دوست خوبم منظور من این نبود که اونا شعورشون کمتره اونا نمی تونن مارو درک کنن که فردا دو تا امتحان داریم باید کویز هم بدیم و باید امتحان قطب هم بدیم یعنی چی؟؟؟؟؟

بالا