• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین؟

ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین؟

• رای‌دهندگان
    632
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
پاسخ : ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین

به نقل از پویا م :
اونا خودشون همین شبکه‌ها رو دارن و خیلی آزاد تر از اینجا. فرهنگشون هم از حق نگذریم از ما بالاتره! وضعیتشون هم والا اینطور که من می‌بینم از ما بهتره! انگار الان بدبختی کشورها ایرانه و مثلا اوباما شبا کابوس ایران رو می‌بینه و هر روز داخل کاخ سفید بحث سر تخریب فرهنگ ایران رو می‌کنن! نه آقا جان.
اگه دو نفر با دیدن یک فیلم گرایش به طلاق می‌کنند مطمئن باشید ازدواجشون از اول اشتباه بوده! ازدواجی که با چند فیلم از هم می‌پاشه از اول اشتباه بوده. قطعا و این تقصیر خودشون بوده. ازدواجی هم که از اول اشتباه بوده همون بهتر که از هم بپاشه!
ا
واقعا برداشتت از حرفا من این بود)؟؟ واقعا اگه فکر میکنی من در این سطح بات بحث میکنم اشتباه میکنی جوابمو میدی...
من گفتم اباما صب تا شی فک میکنه؟ اولا اوباما و امثال اون اونقد کشور خودشون بدبختی داره که به فکر ما نباشن اونقدا دوما وضع اونا از ما بهتره'؟؟ منظورتون وضع اقتصادیه؟؟:دال وضع بهتری نمیبینم الا چند مورد اقتصادی و آزادی فروئیدی که ما مخالفیم مشکل جوامع غربی با مشکلات ما فرق داره پس صد البته اموزه هامونم باید فرق کنه..

پ.ن: مطمئن باشید شک نکنید شبکه هایی م۳ فارسی ۱ یا حتی خبری م۳ صدای آمریکا و... صرفا جهت تخریب ما هستن و اونها صب تا شب که هیچ شب تا صبحم به فکر تخریب ما هستن.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Mohammadreza128 :
واقعا برداشتت از حرفا من این بود)؟؟ واقعا اگه فکر میکنی من در این سطح بات بحث میکنم اشتباه میکنی جوابمو میدی...
من گفتم اباما صب تا شی فک میکنه؟ اولا اوباما و امثال اون اونقد کشور خودشون بدبختی داره که به فکر ما نباشن اونقدا دوما وضع اونا از ما بهتره'؟؟ منظورتون وضع اقتصادیه؟؟:دال وضع بهتری نمیبینم الا چند مورد اقتصادی و آزادی فروئیدی که ما مخالفیم مشکل جوامع غربی با مشکلات ما فرق داره پس صد البته اموزه هامونم باید فرق کنه..

پ.ن: مطمئن باشید شک نکنید شبکه هایی م۳ فارسی ۱ یا حتی خبری م۳ صدای آمریکا و... صرفا جهت تخریب ما هستن و اونها صب تا شب که هیچ شب تا صبحم به فکر تخریب ما هستن.
محمد رضا جان حقیقتش من دقیقا همین حس رو نسبت به شبکه 1 خودمون دارم و البته اطمینانم به فارسی 1 بیشتر است تا شبکه ی ملی خودمون :|...حداقل اونا خودی نیستن و قصد و غرض دارن... :|

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

ببین منم گفتم شبکه ها ملی مون قبول دارم سانسور داره خبر کامل نیس و... اما انصافا هرچی باشه قصد منحرف کردنمونو نداره ببین بحث اینجاس پوریا جان غرض اونها فقط انحراف نیس جنگ داخلی هم هست اونا میخواین بین امثال مارو خراب کنن میون خودمو ن جنگ درست کنن که در صحنه بین الملل هم خوار بشیم به نفع اوناس من و شما سر شبکه جدال کنیم به نفع اوناس جایزه گلدن کلوپ در رسانه های خودمون بازتاب نشه به نفع اوناس جناح چپ تو انتخابات مجلس کم باشه تا تشویش ایجاد شه مطمئن باشید رسانه ملی مون حداقل غرض به جنگ میان خودمونو نداره اگر چه مشکل داره اشتباه داره و....

چند سوال منو جواب بده:
به نظرت اونا میخوان ما همبسته باشیم؟
به نظرت پیشرفت مارو میخوان؟
دلشون برای سانسور خبری ما سوخته؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

ببین منم گفتم شبکه ها ملی مون قبول دارم سانسور داره خبر کامل نیس و... اما انصافا هرچی باشه قصد منحرف کردنمونو نداره ببین بحث اینجاس پوریا جان غرض اونها فقط انحراف نیس جنگ داخلی هم هست اونا میخواین بین امثال مارو خراب کنن میون خودمو ن جنگ درست کنن که در صحنه بین الملل هم خوار بشیم به نفع اوناس من و شما سر شبکه جدال کنیم به نفع اوناس جایزه گلدن کلوپ در رسانه های خودمون بازتاب نشه به نفع اوناس جناح چپ تو انتخابات مجلس کم باشه تا تشویش ایجاد شه مطمئن باشید رسانه ملی مون حداقل غرض به جنگ میان خودمونو نداره اگر چه مشکل داره اشتباه داره و....

چند سوال منو جواب بده:
به نظرت اونا میخوان ما همبسته باشیم؟
به نظرت پیشرفت مارو میخوان؟
دلشون برای سانسور خبری ما سوخته؟
در جوابت محمدرضا:من در زمینه ی عقیدتی بسیار شکاکم...خود نیز خوب این را میدانی...اما من همچنان ایمان دارم از آن که برنامه ی شبکه ی 1 را میچیند بسیار بیشتر بیزارم تا آن تهیه کننده بی بی سی...
سوالات...0و1 نیست...علم احتمالات...به راستی شاید ما با مشتی انسان طرفیم و جبهه مان در مقابل انسان هاست :-?
عزیز من تو داری میگی اونا میخوان بین ما رو خراب کنن...این حرفت برام یه جمله رو شدیدا تداعی میکنه...
"خفه شو منافق"...
بش بفکر...
تفاوت عقیده را نباید و نباید سرکوب کرد...

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از انسان صدایم کنید نه مرد :
در جوابت محمدرضا:من در زمینه ی عقیدتی بسیار شکاکم...خود نیز خوب این را میدانی...اما من همچنان ایمان دارم از آن که برنامه ی شبکه ی 1 را میچیند بسیار بیشتر بیزارم تا آن تهیه کننده بی بی سی...
سوالات...0و1 نیست...علم احتمالات...به راستی شاید ما با مشتی انسان طرفیم و جبهه مان در مقابل انسان هاست :-?
عزیز من تو داری میگی اونا میخوان بین ما رو خراب کنن...این حرفت برام یه جمله رو شدیدا تداعی میکنه...
"خفه شو منافق"...
بش بفکر...
تفاوت عقیده را نباید و نباید سرکوب کرد...
ا
بحث سرکوب نیس خودمون باید به این نتیجه برسیم که اونا سلاح مارا نمیخوان اونا دشمنن نه یک گروه با عقیده متفاوت اونا دشمنن که به جنگ داخلی ما امیدوارن من به هیچ وجه تو کتم نمیره که بشینم اخبار دشمنو گوش بدم.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بحث سرکوب نیس خودمون باید به این نتیجه برسیم که اونا سلاح مارا نمیخوان اونا دشمنن نه یک گروه با عقیده متفاوت اونا دشمنن که به جنگ داخلی ما امیدوارن من به هیچ وجه تو کتم نمیره که بشینم اخبار دشمنو گوش بدم.
توهم توطئه از ادبیاتت میباره محمدرضا...
دشمن؟...
بدجوری انگار ناسیونالیستی...شاید هم خشک مقدس تا حدی...
ببین...حرف من کلی است...نه فقط در ارتباط با ماهواره
"هر جا عقیده ای تبلیغ شد ارزش است و هر جا عقیده ای تخریب شد ضد ارزش"

tina.b

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2 اهواز
شهر
اهواز

خب هرچیزی باید ازش درست استفاده بشه!
به نظر من فقط کانال هایی که کارتون پخش میکنن و کانال های ورزشی خوبن :D

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

توهم توطئه از ادبیاتت میباره محمدرضا...
دشمن؟...
بدجوری انگار ناسیونالیستی...شاید هم خشک مقدس تا حدی...
ببین...حرف من کلی است...نه فقط در ارتباط با ماهواره
"هر جا عقیده ای تبلیغ شد ارزش است و هر جا عقیده ای تخریب شد ضد ارزش"
ا
توطئه؟ امیدوارم مشخص کنی منظورت چیه..

ببین اونا فقط میخوان مارو سرخورده چیزایی که نداریم کنن که چی؟ مارو منحرف کنن از خیلی مشکلاتی که نداریم..
واقعا یک شبکه خبری مثل بی بی سی فارسی نماد نفاق بین ماست نماد کثافت زنی به همه چیز ماست متاسفانه خیلی ما فریب خوردیم خیلی من ناسیونالیسم واقعی باشم افتخار میکنم و خشکه مقدسم بسته به تعریفت شاید ۱۰۰۰ برابر بدتر باشم و خشکه مقدس تر

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

توطئه؟ امیدوارم مشخص کنی منظورت چیه..

ببین اونا فقط میخوان مارو سرخورده چیزایی که نداریم کنن که چی؟ مارو منحرف کنن از خیلی مشکلاتی که نداریم..
واقعا یک شبکه خبری مثل بی بی سی فارسی نماد نفاق بین ماست نماد کثافت زنی به همه چیز ماست متاسفانه خیلی ما فریب خوردیم خیلی من ناسیونالیسم واقعی باشم افتخار میکنم و خشکه مقدسم بسته به تعریفت شاید ۱۰۰۰ برابر بدتر باشم و خشکه مقدس تر
سرخورده ی چیزایی که نداریم کنن؟...
عزیز من هیچ تا حالا فکر کردی برای اینکه بخوایم جنبه های خوب مملکتمون رو بگیم باید دروغ بگیم چون انقدر کم و معدودن که قابل صرف نظر هستن...
چرا نباید از مشکلات گفت تا درست بشن؟؟...
برای یک گوسفند مسلما فریادی از سر خشم مفیدتر است تا علفی شیرین...
مشکلاتی که نداریم؟...اشتباه نکن...چشممان را روی مشکلاتی باز میکنند که نگذاشته اند ببینیم...
من دیدن شبکه ی ملی خود را بر دیدن تام و جری ترجیح نمیدم واقعا [-(

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

سرخورده ی چیزایی که نداریم کنن؟...
عزیز من هیچ تا حالا فکر کردی برای اینکه بخوایم جنبه های خوب مملکتمون رو بگیم باید دروغ بگیم چون انقدر کم و معدودن که قابل صرف نظر هستن...
چرا نباید از مشکلات گفت تا درست بشن؟؟...
برای یک گوسفند مسلما فریادی از سر خشم مفیدتر است تا علفی شیرین...
مشکلاتی که نداریم؟...اشتباه نکن...چشممان را روی مشکلاتی باز میکنند که نگذاشته اند ببینیم...
من دیدن شبکه ی ملی خود را بر دیدن تام و جری ترجیح نمیدم واقعا [-(
ا
من کی از شبکه ملی دفاع کردم؟؟
من خودم یکی از منتقدای تلویزیون هستم بدلایل سانسور خبری و...
رویه بحث من اینه اگه تلویزیون خودمون بد ماهواره برایندی - تر داره...
واقعا ما اینقد بدبختیم که تو میگی؟؟یاد رپ های مضخرف اجتماعی افتادم که از بس از مشکلات میگه آدم محسنات رو فراموش میکنه قبول مشکل هس اما اینکه بگیم فقط مشکل یعنی تحت تاثیر من فکر میکنم شما تحت تاثیر یه سری عقاید اشتباهی همون عقایدی که صرفا برای تشویشه ..

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

من کی از شبکه ملی دفاع کردم؟؟
من خودم یکی از منتقدای تلویزیون هستم بدلایل سانسور خبری و...
رویه بحث من اینه اگه تلویزیون خودمون بد ماهواره برایندی - تر داره...
واقعا ما اینقد بدبختیم که تو میگی؟؟یاد رپ های مضخرف اجتماعی افتادم که از بس از مشکلات میگه آدم محسنات رو فراموش میکنه قبول مشکل هس اما اینکه بگیم فقط مشکل یعنی تحت تاثیر من فکر میکنم شما تحت تاثیر یه سری عقاید اشتباهی همون عقایدی که صرفا برای تشویشه ..
حقیقتش منم گمان دارم تو در خواب عمیقی هست که از بس لذت دارد خود نیز فراموش کردی 3رفا خواب است...
به نظرم میاد واقعا حرف همدیگه را نمیفهمیم...فضای ذهنمیون خیلی متفاوته...
یکی از مکتب قلم و دیگری از پادگان شمشیر...
فقط میتونم بگم واقع گرا باش...
و ضمنا...شخص را نبین...مکتب و جهت فکری مهم است :)

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

همه چیز مکتب نیس شخص هم تاثیر مستقیم داره طرز تفکر ها و... در ضمن بنده از مکتب شمشیر نیستم قلم هم نیستم کلا مخالفم با کسایی که سعی میکنن محدود کنن بعضی جاها نیازه شمشیر کشید خیلی جاها هم خیر شما نحوه صحبت منو میدونی شاید دفعه اولیه که اینگونه میگم چون درمورد دشمن کشورم بحث میکنم بی بی سی و امثالهم دشمنان شمشیر از رو بسته کشور و مردم و ملت منن نمیتونم جلوشوم سکوت کنم م۳ شما بگم نه چون رسانه ملی مشکل داره بچسبیم به اینا من همچنان این هارو صرفا برای دشمنی داخلی میدونم با کمی مطلعات سیاسی میشه فهمید که اونا روی نقاط ضعف ما دست گذاشتن.

علی کوچولو!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94

ماهواره مثل یه چاقوی دو دم میمونه (همون اصطلاح قدیمی :D)
خیلی چیزای جالب هست که میشه توش دید خیلی از خبر ها رو میشه شنید میشه فهمید اون طرف دنیا داره چی پخش میشه ووو
مشکل از اونجا شروع میشه گاهی اوقات این برنامه های تلوزیونی چیز هایی رو نشون میدن که خارج از عرف و هنحارها و ارزش های خانواده است (صد البته که پس از مدتی عادی میشه ;;))
گاهی اوقات هم خبرگذاری ها انقدر مبالغه میکنن که ...
و گاهی برنامه غیر اخلاقی که اونو نمیشه خانواده گی شمرد چون فردی باید ببینید :)
به طور کلی چیزه خوب و بدیه استفده بکنید و نکنید B-)

microsoft

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 4.کرج
شهر
کرج

ببینید دشمنای ما هر نقطه ضعفی از ما میبینن میان یه جایگزین براش میارن
مثل همین ماهواره ها
وقتی دیدن صدا و سیما بی عرضس اومدن اونو تو فرهنگ ما جا انداختن

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از microsoft :
ببینید دشمنای ما هر نقطه ضعفی از ما میبینن میان یه جایگزین براش میارن
مثل همین ماهواره ها
وقتی دیدن صدا و سیما بی عرضس اومدن اونو تو فرهنگ ما جا انداختن
پس آقا لپتاپ و موبایل و اینجور چیزا هم نگیریم دیگه. چون ما نقطه ضعفمون تو کشور اینه که عملا صنعت نداریم و همچنین چنین چیزهای رو نمی‌تونیم تولید کنیم! حالا دیار کفر از موقعیت استفاده کردن و دارن اینا رو وارد ایران می‌کنند. ما با صرف کردن وقتمون تو اینترنت داریم از خانواده‌هامون دور می‌شیم و این دقیقا چیزیه که دیار کفر می‌خواد. دوستان ما نباید گول دیار کفر رو بخوریم. داریم مثل اون قورباغه داخل آب آبپز می‌شیم. ملت بیدار شید! دیار کفر تو خونه‌ی ما ست. فرار کنید!

نه آقا جان.

به جای اینکارا باید فرهنگ سازی کنیم! اگه فرهنگمون مثلا درباره‌ی طلاق قوی شه، اونوقت دیگه به قول دوستان، ماهواره رومون تاثیر نمی‌ذاره. همچنین تو موارد دیگه.

حذف ماهواره، پاک کردن صورت مساله هست.

microsoft

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 4.کرج
شهر
کرج

به نقل از پویا م :
پس آقا لپتاپ و موبایل و اینجور چیزا هم نگیریم دیگه. چون ما نقطه ضعفمون تو کشور اینه که عملا صنعت نداریم و همچنین چنین چیزهای رو نمی‌تونیم تولید کنیم! حالا دیار کفر از موقعیت استفاده کردن و دارن اینا رو وارد ایران می‌کنند. ما با صرف کردن وقتمون تو اینترنت داریم از خانواده‌هامون دور می‌شیم و این دقیقا چیزیه که دیار کفر می‌خواد. دوستان ما نباید گول دیار کفر رو بخوریم. داریم مثل اون قورباغه داخل آب آبپز می‌شیم. ملت بیدار شید! دیار کفر تو خونه‌ی ما ست. فرار کنید!

نه آقا جان.

به جای اینکارا باید فرهنگ سازی کنیم! اگه فرهنگمون مثلا درباره‌ی طلاق قوی شه، اونوقت دیگه به قول دوستان، ماهواره رومون تاثیر نمی‌ذاره. همچنین تو موارد دیگه.

حذف ماهواره، پاک کردن صورت مساله هست.
برام مهم نیست چی میگی این نظر خودته
ولی من از اون 3 تا گزینه نظرسنجی با سومی موافقم
بستگی به جنبه طرف داره

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

ماهواره مثل یه وسیله س... بستگی داره چجوری ازش استفاده کنیم...
مثال میزنم:
چاقو
1-میشه باهاش مواد غذایی رو به صورت دلخواه در آورد و گوشت و غیره رو تیکه تیکه کرد
2-میشه باهاش ذبح کرد
3-میشه باهاش باج گیری و لات بازی در آورد و یا حتی قتل کرد

ماهواره
1-میشه نشست و برای تقویت زبان حالا انگلیسی و غیره ازش استفاده کرد
2-میشه باهاش جدید ترین فیلم های دنیا رو نگاه کرد و یا به آهنگ های مورد علاقه گوش داد
3-میشه برنامه ها رو ضبط کرد و به صورت دیسک فروخت
4-میشه برنامه های زشت و ناپسند و غیراسلامی رو دید
5-میشه از اخبار روز دنیا باخبر شد
6-میشه شبکه های اسلامی و عربی و غربی رو دید و با عقاید و تفکرات جهان اسلام و جهان غرب و دیگر فرهنگ ها آشنا شد

پس بستگی داره که ما تفکرمون پیرامون چی باشه! البته بعضی خونواده ها هم هستن که با همدیگه تفاوت جنبه و تفکر دارن...مثل تفکر پدر و پسر با هم نمیخونه..پس بهتره از داشتنش منصرف بشن.

در کل من میگم بستگی داره به جنبه یارو.

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از پویا م :
خب این یعنی پاک کردن صورت مساله. به جای اینکه خودمون رو درست کنیم و مطمئن بشیم با این چیزا سیگاری نمی‌شیم، میریم رابطمون رو کلا قطع می‌کنیم.
من می‌گم ماهواره یه سری ضررهایی داره با شرایط فعلی اجتماعی و فرهنگی ولی قرار نیست هیچ وقت تغییر کنه؟ یعنی اگه اینطوری بگیم ده سال دیگه وضع همینه. بیست سال دیگه هم همینطور. صد سال دیگه هم همینطور و .... یه روزی باید یه تغییری ایجاد شه.

من نظرم اینه که استفاده کردن از ماهواره نباید عوض شه! این ماییم که باید عوض شیم! حالا خواه اولش یه ضررهایی ببینیم خواه نبینیم.
میشه پست آخرم در جواب "انسان صدایم کنید نه مرد" رو ج بدی؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

بستگی داره کی نگا کنه
مثلا واسه ما وقت گیره
ولی واسه مادریزرگ ما خیلی هم عالیه
اما کلا به درد نمیخوره چون خیلی بده

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از Mr.Mamareza :
حالا اگه یه چیزی پست سر هم از سیگار به عنوان یه چیز معمولی یاد کنه فکر مارو هم عوض کرده... .
ما فکر میکنیم خوبه...در حالی که نیست... .
درسته ولی من می‌گم چرا به جای اینکه خودمون رو درست کنیم و گول نخوریم، اون چیزی که می‌تونه رو ما تاثیر بذاره رو حذف کنیم؟ حرفت اینه که به خاطر این که ما جنبشو نداریم و تغییرمون می‌ده کلا ماهواره با فواید و مضراتش حذف کنیم. من می‌گم باید خودمون رو درست کنیم. نه اینکه ماهواره رو حذف کنیم. یهو بگو سیگار هم کلا حذف کنیم دیگه! هر چند که با این موافقم ولی خب باید خودمون رو درست کنیم تا اینکه زور بزنیم سیگار رو حذف کنیم!

بالا