• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ادغام سایت‌های سمپادی

• شروع کننده موضوع mhr3
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shayan.Hashemi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي٣
شهر
تهران
پاسخ : ادغام سایت‌های سمپادی

به نظر من در حال حاضر سمپادیا خیلی بهتر از سمپادسیتیه... من 3-2 بار رفتم تو سمپادسیتی واقعا" خیلی به هم ریخته ست... در ضمن اگر همشون با هم ادغام شن خیلی شلوغ میشه... الآنم که جدا هستن مشکلی نیست و سمپادیا جو خوب و صمیمانه ای داره(اونو نمیدونم)... به قول معروف تا چیزی مشکلی نداره لازم نیست عوضش کرد... :)

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

اول که این پیشنهاد رو دیدم با خودم گفتم : اوه چه خوب یه فروم جامع با 16000 تا کاربر ! چه چیزی بهتر از این بهتر ...

قبلا تو سیتی فعالیت کرده بودم ( صحبت مال دو ، سه سال پیشه ! ) امروز رفتم دوباره سیتی رو بررسی کردم با همون اکانت 3 سال پیش ...

میتونم بگم سیتی چیزی نیست به جز یه اسپمستان واقعی ! که افرادی که حتی به اندازه یه سر سوزن بنیه علمی ندارن ادارش میکنن ! تاپیک های بخش علمی و آی تی همه پر از اسپم بودن ( در حدی که بعضی انجمن ها 10 - 20 صفحه تاپیک داشتن ! ) بخش فلسفه و منطقش چیزی نبود جز بحث یه طرفه و صفصته ( املاش همینه دیگه ) یه چیز جالب دیگه هم داشت این که به نظر مدیر کل اونجا بچه های سمپادیا همه کافر و بی بند بار هستن . چیز جالب دیگشم این بود :

city.jpg

ساختار تاپیک ها و درجات کاربری و سمت های اونم فوق العاده نامنظم و شلخته بود !

یه انجمنم به اسم اضافه که معناش همون اسمپمستان خودمونه !

الان من فهمیدیم که سمپادیا و سمپادسیتی در موازات هم پیش نمیرن که بشه ترکیبشون کرد ! دقیقا دارن مخالف همدیگه حرکت میکنن !

کافه سمپاد و آی آر سمپاد رو هم بررسی کردم ، اونا پتانسیل ترکیب شدن با سمپادیا رو دارن .

Shayan.Hashemi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي٣
شهر
تهران

می 3-2 بار بیشتر تو سیتی نرفتم ولی یکی از چیزایی که اذیتم میکرد این درصد ها بود مثلا" خلّاقیت %1 و ...

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

دوستان تو رو خدا یا این تاپیک ، یا اون تاپیک رو بخونید. :(( آقا پیشنهاد رو عوض کردیم .

پیشنها این شد ، که یک اتحادیه و مرجع نظارت برای تمام سایتا تشکیل بشه . (صفحه قبل مفصل گفتم) نظرتون چیه؟

Unintroverti

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم

به نقل از mhr3 :
دوستان تو رو خدا یا این تاپیک ، یا اون تاپیک رو بخونید. :(( آقا پیشنهاد رو عوض کردیم .

پیشنها این شد ، که یک اتحادیه و مرجع نظارت برای تمام سایتا تشکیل بشه . (صفحه قبل مفصل گفتم) نظرتون چیه؟

هدف ؟! یعنی الان مگه مشکلی هست ؟! از قدیم گفتن به ترکیب تیم برنده نباید دست زد ، بد ترش میدونی چه موقع هست ؟! اینکه هر دو تیم (بقیه سایتا که انصافا سایت دوست یابی اَن) فکر می کنن پیروز خودشونن ! به نظر من و شما و بقیه هم کاری ندارن ، هر کی فکر می کنه خودش بهترینه ، در نتیجه پا پیش نمیذاره واسه همین چیزی که میگی ؛ البته هنوز بحث اصلی مونده ! همینی که تشکیل میگی بشه واسه چی باید اصن تشکیل بشه ؟! فایده ؟! ^-^

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از mhr3 :

هدفش چی باشه ؟ این اتحادیه از کیا تشکیل شده ؟ به چی نظارت کنن و بر اساس ِ چی ؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

نمردیم دو نفر ازمون سوال و هدف تشکیل رو پرسیدن :D
اینطوری یه نهادی تشکیل میشه ( که مدیرام تمامی مدیران فرومها توش هستن ) ، برای اینکه به تمام فروم ها و جوامع مجازی سمپادی نظارت کنه و هم چنین مدیران انجمن ها تو اون بتونن راهکار هاشون رو برای پیشرفت جامعه اینتر نتی سمپادی (و نه فقط فروم خودشون) اعلام کنن .
این اتحادیه ، میتونه یه اساسنامه کلی داشته باشه ( که باز توسط شورای مدیران نوشته میشه) داشته باشه و سیاست کل فروم ها در قالب اون اساسنامه و بجهت پیشرفت جامعه سمپادی ها تشکیل بشه .
هم چنین، کار برا میتونن برا خودشون تو این اتحادیه نماینده انتخاب کنن و نظراتشون رو به تمام مدیران فرومها و اعضای اتحادیه اعلام کنن .
این اتحادیه میتونه ، یه تیم محتوی سنجی انتخاب کنه ، و بصورت دوره ای بهترین سایت رو از لحاظ های مختلف مشخص کنه.
تواین اتحادیه، مدیران میتونن ، اگه دیدن موردی هست که نیاز به اعلان عمومی بین همه سمپادی ها داره ، مطرح کنن که اگه منطقی بود ، تو سایت های دیگه منتششر بشه
این اتحادیه میتونه جلوی کسانی که شب میخابن صب پا میشن فروم میزنن رو بگیره و ..... :)

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به پیشنهادتون کمال احترامو قائلم اما فک میکنم کار بیهوده ای باشه الان این کار و تقریبا غیر قابل اجرا

Unintroverti

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم

به نقل از mhr3 :
نمردیم دو نفر ازمون سوال و هدف تشکیل رو پرسیدن :D
اینطوری یه نهادی تشکیل میشه ( که مدیرام تمامی مدیران فرومها توش هستن ) ، برای اینکه به تمام فروم ها و جوامع مجازی سمپادی نظارت کنه و هم چنین مدیران انجمن ها تو اون بتونن راهکار هاشون رو برای پیشرفت جامعه اینتر نتی سمپادی (و نه فقط فروم خودشون) اعلام کنن .
این اتحادیه ، میتونه یه اساسنامه کلی داشته باشه ( که باز توسط شورای مدیران نوشته میشه) داشته باشه و سیاست کل فروم ها در قالب اون اساسنامه و بجهت پیشرفت جامعه سمپادی ها تشکیل بشه .
هم چنین، کار برا میتونن برا خودشون تو این اتحادیه نماینده انتخاب کنن و نظراتشون رو به تمام مدیران فرومها و اعضای اتحادیه اعلام کنن .
این اتحادیه میتونه ، یه تیم محتوی سنجی انتخاب کنه ، و بصورت دوره ای بهترین سایت رو از لحاظ های مختلف مشخص کنه.
تواین اتحادیه، مدیران میتونن ، اگه دیدن موردی هست که نیاز به اعلان عمومی بین همه سمپادی ها داره ، مطرح کنن که اگه منطقی بود ، تو سایت های دیگه منتششر بشه
این اتحادیه میتونه جلوی کسانی که شب میخابن صب پا میشن فروم میزنن رو بگیره و ..... :)

اینی که گفتی به جز آخرین جمله اش ، جواب سوال من نبود ! پرسیدیم : فایده اش چیه ؟ نه اینکه خودش چیه !
آخرین جمله هم که فایده اش بود ، خب نباشه ! هر کی می خواد فروم بزنه ، پول + وقتشو میریزه دور ، این دو تا سایت انقدی بزرگ شدن که همه کاربرا رو تقریبا جمع کنن !

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

بله، دوستان، در راستای گسترده کردن فعالیت هامون ، یک مرکز سمپاد احداث میکنیم در هر استان، تمام راهنمایی و دبیرستان دخترونه و پسرونه رو میچپونیم توش، یه نهادی هم باشه که نظارت کنه، نه ، بعدش مدرسه های ناشنوایان رو هم باهاش ترکیب میکنیم، نه نه ، کل آموزش پرورش بشه یدونه مدرسه جمع و جور ، وایسا وایسا ، تمام آموزشگاه هارم باش ترکیب میکنیم، مجلس هم بهش اضافه میکنیم، سازمان راه و ترابری هم بهش اضافه میکنیم ، صبر کنین من برم مرز ها رو از تو نقشه های سیاسی لاک بگیرم ، ای بابا ، قشون بردارین بریم کل دنیا رو بکنیم یه کشور ، همه عین هم ، ده ، بدویین دیگه! والا ...

ژانر این بحثایی که هر چن وخ یه بار راه میفتن آخرشم هیچی به هیچی :-"

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از ستـاره‌ :
بله، دوستان، در راستای گسترده کردن فعالیت هامون ، یک مرکز سمپاد احداث میکنیم در هر استان، تمام راهنمایی و دبیرستان دخترونه و پسرونه رو میچپونیم توش، یه نهادی هم باشه که نظارت کنه، نه ، بعدش مدرسه های ناشنوایان رو هم باهاش ترکیب میکنیم، نه نه ، کل آموزش پرورش بشه یدونه مدرسه جمع و جور ، وایسا وایسا ، تمام آموزشگاه هارم باش ترکیب میکنیم، مجلس هم بهش اضافه میکنیم، سازمان راه و ترابری هم بهش اضافه میکنیم ، صبر کنین من برم مرز ها رو از تو نقشه های سیاسی لاک بگیرم ، ای بابا ، قشون بردارین بریم کل دنیا رو بکنیم یه کشور ، همه عین هم ، ده ، بدویین دیگه! والا ...

ژانر این بحثایی که هر چن وخ یه بار راه میفتن آخرشم هیچی به هیچی :-"
ا
فک میکنم به غیر از تمسخر و تیکه انداختن را های بهتریم باشه که ایشونو قانع کنیم که پیشنهادشون زیاد کارآمد نیست.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از Mohammadreza128 :
فک میکنم به غیر از تمسخر و تیکه انداختن را های بهتریم باشه که ایشونو قانع کنیم که پیشنهادشون زیاد کارآمد نیست.

اگه کارساز بود که 2 صفحه بحث بیخود راه نمیفتاد به خاطرش . (:|

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

آقا اصا من غلط کردم . یکی بیاد اینجا رو قفل کنه . ~X( فکر کنم پس فردا دوستان علنن فحش خواهند داد

Unintroverti

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم

به نقل از mhr3 :
آقا اصا من غلط کردم . یکی بیاد اینجا رو قفل کنه . ~X( فکر کنم پس فردا دوستان علنن فحش خواهند داد

نه عزیزم :D فحش چیه ؟! فقط خواستیم بهت اثبات کنیم خودتم به حرفی که میزنی اعتقاد خیلی زیادی نداری ؛ مطمئن بودی و اعتقاد داشتی یا حداقل جواب خوبی واسه سوالامون به غلط کردن نمیوفتادی

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

دوست عزیز با کنایه؟ من خیلی شاهد این بحثایی که با کنایه شروع شدن بودم ، آخرشون همون فحش و دعواست

Unintroverti

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم

به نقل از mhr3 :
دوست عزیز با کنایه؟ من خیلی شاهد این بحثایی که با کنایه شروع شدن بودم ، آخرشون همون فحش و دعواست

تو رو خدا صحنه رو هندی نکن ! تو حرفای من کنایه ای بود ؟! شما خودت جوابی نداری بدی واسه فایده ی اینکار !!!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

عزیز دلم ، منظورم خانم ستاره بود . حالا به هر حال ، شما سوالی داید بفرمایید تا جواب بدم :)

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

تاپیک به درخواست زننده ی تاپیک قفل میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا