• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قالب جدید صفحه اول سمپادیا+عکس

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
سلام.
هیچی دیگه معلومه از عنوان تاپیک
این قالب حدود یه 4 ماه پیش درست شده اون موقع واسه فروم نودتیا بود که میخواستم درستش کنم.
بعد که به هم خورد و تصمیم گرفتم شبکه اجتماعی یا میکروبلاگ بشه این موندش بعد الان به فکرم رسید تقدیمش کنم به سمپادیا شاید خواستنش و برداشتنش البته اگه مدیران از قالب خوششون اومد.

1-نمای کلی قالب:
1.png

بالا یه منو بسیار زیبا ، بعد یه اسلاید شوی جی کوئری بعدش قسمت های مختلف سایت ، بعد قسمت تور از سایت یا ثبت نام به صورت شرت کات.بعد نشریه و بعد هم سایر قسمت ها (کلا میشه خیلی قسمت هاشو حذف یا بهش اضافه کرد.

2-قسمت نشریه:
که البته 4 نوع فایل است و این قسمت اول ان است که چون تعداد نشریه ها کم است.
در صفحه اصلی نشریه

2.png

بعد از رفتن با موس به روی نشریه و کلیک کردن به آن (افکت های جی کوئری)

3.png

4.png

3- بلاگ مدیران:
که این قسمت میتواند حذف یا اضافه شود توضیح خاصی ندارد

5.png

4-قسمت درباره ما:
اینم توضیحی نداره

6.png

-------------
توضیحات:
1-افکت های جی کوئری که در بالا دیدید.
یه چند تا چیز جالب هم هست:
1-قرار گرفتن روی لینک ها (که لینک زرد میشه و بسیار زیبا هستش)

7.png

2-خاصیت معروف تولتیپ که واثعا جذابش میکنه

8.png

3- این قالب تو تابستان پارسال نوشته و اینکه با css3 و html 5 نوشته شده.
بسیاری از مشکلات که کلا css با فایر فاکس و ... داشت همش حل شده ..زیباترش هم کردم تو چند روز پیش

در کل نظری چیزی بود بگین.در ضمن چون وی پی اس که داشتم خرابه نتونستم جایی آپلود کنم عکس دادم بیرون

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
پاسخ : قالب جدید صفحه اول سمپادیا+عکس

هرگونه اضافه کردن و یا حذف کردن رو بهم بگیم انجام بدم.
در ضمن یه چند تا عکس از چندتا جای دیگه اش هم میذارم تا چند مین دیگه. :)

s.l.v.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
نقره زیست شناسی
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

خیلی ساده است
سفیدی هم زیاد داره

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

ساده که نیستش در واقع در نهایت سادگی همه چیز داره ، البته میگم اگه چیزی درخواست دارین بگید اضافه کنم یا خود مدیران سمپادیا اگه بخوان خودشون میذارن.
بعد در ضمن تنها چیزی هم که نداره سفیدیه :D
رنگ پس زمینه اش کرمه مثه پس زمینه الان قالب همین فروم خودمون.
بعد قالب صفحه اصلیه دیگه میخوای چیکار کنی؟؟ باید ساده باشه سریع هم بیاد بالا.الان میتونم قالب فلش درست کنم واست نیم ساعت طول بکشه بیاد بالا.
دیگه بقیه شو نمیدونم :-??

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

ممنون ام از اظهار لطف تمام دوستان.
خب دوستان چی شد؟؟ منظورم مدیران سایت سمپادیا هستش. الان من چیکار کنم؟ فایل رو منتشر کنم یا پ.خ کنم بهتون یا نظر دیگه ای دارین؟ /m\

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

قالبت یکم غیررسمی طراحی شده. یک جورایی خیلی آرایش شده. در ضمن هر مرورگری css3 و htmll5 رو ساپورت نمیکنه. متاسفانه فعلا قابل استفاده نیست. اما شما لینک دانلودش رو بگذار تا کدهاش رو ببینیم حداقل یک چیزی یاد بگیریم.

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

غیر رسمی بودن و سنگین نبودن قالب رو تایید میکنم :D
اما قسمت دوم رو نه الان خیلی از مرورگر ها هستن که این هارو ساپورت میکنن (م ثلا موزیلا از نسخه 6 به بعد که الان آخریش فک کنم 9 باشه) :-"
اما کد رو منتشر نمیکنم به صورت عمومی نمیذارم فعلا . اما محمد واست پ.خ میکنم لینک دانلود رو.
شاید تا چند وقت آینده یکی دیگه هم درست کردم :)

unedoux

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپادِ قم
شهر
قم
هه هه : قالب جدید صفحه اول سمپادیا+عکس

هه هه =))))))))))))))
دوست عزیز روم به دیور اصلن قصد خیت (املا؟!) کردن و ایناتون رو ندارم ها ولی این قالب اسمش GOODMINIMAL هست ، قیمت اورجینالش 35 دلاره ، برای وردپرس بودنشم که تابلوئه ، 31 جولای 2011 کدنویسی شده !

لینک دمو : http://goodminimal.wpstall.com/
سازنده اش هم Stall هست !

تازه رنگ مشکی اش رو هم ماه پیش داده بیرون :D این رنگ کردن خر و فروختن به جای قناری کار پسندیده ای نیست [-( میومدی قشنگ می گفتی این قالب به نظر من قشنگه ، استفاده کنید ! نه اینکه این همه بهونه بیاری که وی پی اس ام چیز شده و اینا ! یاد سبحان افتادم :D
لا مصب حداقل چپ به راستشو درست می کردی بگیم یه زحمتی کشیدی

یا علی مدد دوست عزیز =))

screencapture.jpg

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

نمیدونم واقعا به شما ها چی بگم؟؟؟
واقعا فقط احساس تاسف میکنم براتون .. اشکالی نداره هان کلا همه مردم ایران اینجورین ...
برادر من اومدی 4 تا اسمایل خنده گذاشتی نوشتی قصد خیت کردن ندارم و اینا ؟؟
جان من خودت فهمیدی فقط ؟؟؟؟ این قالب GOODMINIMAL است؟؟
جان من ؟؟ تورو به خدا ؟؟؟ مرگ من ؟؟؟ چه کشف بزرگی کردی؟ واقعا جای تشویق رو داره احسنت ( این اسمایل دست زدنش کو ؟ :D )
آخه حداقل یه بار مینشستی تا آخر اون چیزی که نوشته بودم رو میخوندی بعد میومدی اینجا میگفتی.. :))
اگه فقط یه ذره چشات رو باز میکردی ، نه این که تا چند تا عکس رو ببینی بیایی بگی مثلا به قول خودت منو خیت کرده باشی بقیه بگن ایول
اینو میخوندی
به نقل از oo00oo :
3- این قالب تو تابستان پارسال نوشته و اینکه با css3 و html 5 نوشته شده.
بسیاری از مشکلات که کلا css با فایر فاکس و ... داشت همش حل شده ..زیباترش هم کردم تو چند روز پیش

در کل نظری چیزی بود بگین.در ضمن چون وی پی اس که داشتم خرابه نتونستم جایی آپلود کنم عکس دادم بیرون
میبینی که گفته بودم این قالب تو تابستان پارسال نوشته و اینکه با css3 و html 5 نوشته شده.
اصولا زبان فارسی 2 رو پاس کردی؟؟ با جملات مجهول آشناییت داری؟؟
میدونستی که اگه می خواستم بگم من همشو درست کردم اونجا میگفتم آره نوشته ام.. یه ذره درک کن
ثانیا اگه یه ذره باز سواد طراحی وب داشتی میفهمیدی که css3 تگ fontface ش با موزیلا 6 مشکل داشتش و .... که اون مشکل هاش اگه تو اون قالب رو فارسی میکردی هم حل نمیشد ولی من حلش کردم...
در ضمن قالب rtl شده (به قول خودت چپ به راست ) شده :D
به غیر از چند جاش که خودم ترجیح دادم اونجوری باشه چون تراکم متن همش می رفت یه ور و بقیه جاهاش مخصوصا سمت چپ خالی میشد اینجوری همه جا یکسان پر شده البته بیشتر تراکم باز راست هست.. در ثانی بسیاری از امکاناتش حذف شده..
یه سری امکانات بهش اضافه شده.
باز تاکید میکنم اگه تو یه کم اطلاعات و اخبار طراحی وب هم داشتی میدونستی که این قالب از اولین قالب های معروف html 5 بودش و در ابتدا به صورت یه قالب استاتیک و ثابت اومد.و بعدا به دلیل هماهنگی وردپرس با این گونه قالب ها برای اون اختصاصی سازی شد.
در آخر هم عرض کنم وی پی اس بنده
با شماره ip
8.22.207.18
با سیستم عامل میکروتیک ( که چند روز پیش ویندوز 2008 ) بود موجوده در دیتاسنتر avesta llc در فلوریدا ی آمریکا
اون موقع هم میخواستم تغییر بدم بره رو میکروتک که اگه باز اطلاع داشته باشی میدونی که از میکروتیک برای هاستینگ نمیشه استفاده کرد و یه روتر هست
در ضمن تا چند روز دیگه منتقل میشه به دیتاسنتر iweb تو کانادا که یکی از معروف ترین دیتا سنتر های جهان هست
دیگه فک نکنم جوابی برای تو و امثال مثه تو مونده باشه.
الانم میبینی جوابتو دادم چون امتحان امروزم رو خوب دادم حال داشتم وگرنه جوابت رو هم نمیدادم میذاشتی به همون خیالت فک کنی منو خیت کردی (;

unedoux

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپادِ قم
شهر
قم

به نقل از oo00oo :
اما کد رو منتشر نمیکنم به صورت عمومی نمیذارم فعلا . اما محمد واست پ.خ میکنم لینک دانلود رو.
شاید تا چند وقت آینده یکی دیگه هم درست کردم :)

نظر خاصی راجع به نوشته ات ندارم :) دوستان بایستی بگن !
ضمنا شما چیزی که خودت نساختی رو تقدیم می کنی ؟!

پ.ن: اصن چرا بحث می کنی ؟! (پاچه میگیری ؟!) من فقط یه سری نکات رو ذکر کردم ، قضاوت با دوستان که شما اولش چی گفتی و الان داری چی میگی :) دیگه هم ادامه نمی دم چون کل کل میشه

• شروع کننده موضوع

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

آره اتفاقا دارم کار میکنم این اصلا ربط به اون یکی نداره آره دارم یکی دیگه برای سمپادیا درست میکنم.البته این تقریبا 90 % مال خودمه.
خیلی جالبه آره کار خودم نیست اما گفتم که خیلی تغییرات توش دادم به غیر از کارهای گرافیکیش که تغییرات خاصی نکرده.
آره .. عزیزم الان خیلی از افراد همینجوری نون میخورن.چیزی که خودشون نساختن رو تقدیم میکنن اونم بدون هیچ تغییری خواستی مثال میزنم.
خدایی راست میگم دیگه اومدی الکی جو بدی ...... فکر کردی مثلا من گفتم این کامل کار خودمه اومدی مثلا مچ بگیری

بالا