• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب زبان سوم

Casillas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Farz
شهر
مشهد
پاسخ : انتخاب زبان سوم

0خوب بقچه ها من ب این نتیجه رسیدم ک خیلی هامون نظرمون در مورد زبان اسپانیایی مشترکه ولی من از اول تابستون دنبال کلاساشم ولی همه ی موسسه ها میگن...: چون در خواست کننده کمه کلاسا برگذار نمیشه .... ای بابا خوب من میخوام...من در خواست کننده ام :(( :(( :(( [-( [-(

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

منتقل شد به تاپیک زبان 4م! خودم!

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد

به نقل از نسترنّگار :
آلمانى كانون ١٨ ترمه ( ٤ سال و نيم) در مقايسه با اسپانيولى ( ١٢ ترم، ٣ سال). با اين حساب خيلى سخت تره!
خب راستش من درمورده اسپانیولی چیزی نمیدونم :D تنها چیزی که میدونم اینه که اگه یک نفر انگلیسی یاد داشته باشه یاد گرفتنش خیلی آسونتره ولی در مورده آلمانی اینطوری نیست خیلی کلمه ی مشترک ندارن
نمیشه گفت سخت تر به نظره من گرامرش بیشتره چون آلمانی خیلی گرامرش زیاده ولی اونقدر ها هم سخت نیست :)

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

به نقل از نــــگــــین :
خب راستش من درمورده اسپانیولی چیزی نمیدونم :D تنها چیزی که میدونم اینه که اگه یک نفر انگلیسی یاد داشته باشه یاد گرفتنش خیلی آسونتره ولی در مورده آلمانی اینطوری نیست خیلی کلمه ی مشترک ندارن
نمیشه گفت سخت تر به نظره من گرامرش بیشتره چون آلمانی خیلی گرامرش زیاده ولی اونقدر ها هم سخت نیست :)

من خودم اسپانیولی می‌خونم (کانون)، خیلی ساده‌ است. با این حساب، چون اکثریت اول انگلیسی می‌خونن، بعد زبان سوم، هر چقدر اون زبان به انگلیسی نزدیک‌تر باشه، یادگیریش هم ساده‌تره. البته به نظر شخصی بیشتر بستگی داره چون یکی که یک زبانی رو دوست داره، سخت یا آسون بودن خیلی براش مهم نیست.

× حالا چرا آلمانی؟ :D

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد

به نقل از نسترنّگار :
من خودم اسپانیولی می‌خونم (کانون)، خیلی ساده‌ است. با این حساب، چون اکثریت اول انگلیسی می‌خونن، بعد زبان سوم، هر چقدر اون زبان به انگلیسی نزدیک‌تر باشه، یادگیریش هم ساده‌تره. البته به نظر شخصی بیشتر بستگی داره چون یکی که یک زبانی رو دوست داره، سخت یا آسون بودن خیلی براش مهم نیست.

× حالا چرا آلمانی؟ :D
خب آره اینکه به انگلیسی نزدیک باشه هم خودش باعث آسون تر شدن میشه
برای آینده دیگه ولی زبانشو دوست هم دارم :D

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

به نقل از نــــگــــین :
اسپانیولی خیلی ساده ست!هم گرامرش هم نوشتنش و تلفظش /m\
تو آمریکا هم خیلیا به این زبون صحبت میکنن و اکثرشون بلد هم هستن و از بقیه زبونا کاربردی تره ;;)

آلمانی گرامرش خیلی سخته :-<
عمه من که آلمان زندگی میکنه میگه هنوز بعد از 10 سال اونجا زندگی کردن نتونسته زبونشونُ کامل یاد بگیره!میگه حتا خود آلمانیام همشون کامل بلد نیستن :-<

کلن به عنوان زبان سوم اول اسپانیولی بعد فرانسوی و بعدش آلمانی توصیه میشه :D
البته بستگی داره با چه هدفی میخاین بخونین!مهاجرت ، تحصیل یا فقط تفننی :D

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نظر من اول باید ببینید چرا میخواید یه زبون دیگه یاد بگیرید؟ بعد ببینید که آیا به اون زبان علاقه دارید؟
برای مثال خود من از عربی متنفرم و همچنین علاقه ای به یادگرفتن فرانسوی ندارم...
اما به آلمانی و اسپانیایی علاقه دارم... یه کتاب قدیمی هم از المانی دارم.ولی با تمام اینها نمیدونم کدوم رو بخونم؟ #-o

havard

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اندیشه
دانشگاه
دانشگاه تهران
زبانِ سوم

کسی که به زبان انگلیسی مسلطه
برای زبان سومش بهتره رو چه زبانی کار کنه؟​

×ویرایش:موضوعات مشابه ترکیب شدند.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از face on :
کسی که به زبان انگلیسی مسلطه
برای زبان سومش بهتره رو چه زبانی کار کنه؟​
زبان منطق :))

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99

به مقدار علاقه و نیازت به اون زبان بستگی داره....ولی معمولا بعد از انگلیسی،فرانسوی رو یاد میگیرن
اسپانیولی و آلمانی هم خوبه ولی به نظرم عربی رو بیخیال شو .... من فک نمیکنم خیلی به درد بخوره ... حالا از من گفتن بود :D

بالا