• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوم دبیرستانی های ریاضی

پاسخ : سوم دبیرستانی های ریاضی

برنامه ای جالبیه موفق باشین و اینا (;
یه سوال:من نمیتونم تعداد تکواژ جمله ها رو پیدا کنم یعنی معمولا با جواب درست یکی دوتا اختلاف دارم #-o
پیشنهادات شما پذیرفته میشود :)

به نقل از khadijeh1998 :
سه سوال:من نمیتونم تعداد تکواژ جمله ها رو پیدا کنم یعنی معمولا با جواب درست یکی دوتا اختلاف دارم #-o

کتاب آموزش دکتر هامون سبطی نشر دریافت و کتاب تست علیرضا عبدالمحمدی پنج بحث زبان فارسی نشر الگو پیشنهاد میشود .

به نقل از F@|-|!mEh :
منم کتاب ندارم هنوز :))
جبر رو من بتونم کتاب از دوستام قرض میگیرم اسکن میکنم میزنم از روش ، اسکن کردم میذارم شما هم استفاده کنید :D
از کتابخونه هم میشه کتاب گرفت خب :-"
مرسي پس گرفتي بي زحمت اسكن كن برا ماهم بزار :-"

به نقل از khadijeh1998 :
یه سوال:من نمیتونم تعداد تکواژ جمله ها رو پیدا کنم یعنی معمولا با جواب درست یکی دوتا اختلاف دارم #-o

از من بپرسي ميگم كلا از روي اون يه تست بپر، زياد وقت ميگيره و ريسكش هم بالاست، بجاش برو وقتش رو بزار روي بقيه تستا اونا رو درست بزن (;

به نقل از mobina7 :
حسابان هم 20 تاست!
واسه فهیمه هم : حداقل عمومی هم 20 تا شه!
اخه هفته ای 10 تا تست مثلا دینی تا اخر سال نمیرسیم تستای سراسریُ هم تموم کنیم! ^-^
نه 130 نه 400 :D
180 تا! :-"
آره منم با اين موافقم، همه بيست تا بهتره (;

به نقل از مُحَمَّد :
از من بپرسي ميگم كلا از روي اون يه تست بپر، زياد وقت ميگيره و ريسكش هم بالاست، بجاش برو وقتش رو بزار روي بقيه تستا اونا رو درست بزن (;
برای آزمونای تستی همین کارو میکنم :D اما برای امتحانای مدرسه دیگه نمیشه کاری کرد به راحتی یه نمره از دست میره :-<
به نقل از mmgh1376 :
کتاب آموزش دکتر هامون سبطی نشر دریافت و کتاب تست علیرضا عبدالمحمدی پنج بحث زبان فارسی نشر الگو پیشنهاد میشود .
ممنونم :)

من کنکور دارم ، ولی صرفا به عنوان یه پیشنهاد !
بجای همون 10 تا تست دینی و زبان ، یا وقتشو بدین به درسای اختصاصیتون ، یا هم بشینین خود کتاب رو بخونین ، 2 دور ، 3 دور ، 4 دور ، هر چقدر که شد ، ولی روزی یه ربع بیست دقیقا بخونین ! مطمئن باشین بهتره تا اینکه بشینین تستشو بزنین (; الان که وقت دارین ، اخصاصیتون رو شدیدا محکم ببندین (; اگرم سال سوم هستین ، نرین از دوم شروع کنین ، از همین سوم شروع کنین ، کامل و خوب ببندینش (جوری که واقعا دیگه مشکلی نباشه توش) بعد تابستون در طی 1 ماه و نیم دوم رو میبندین و در طول سال هم پیش دانشگاهی رو میخونین و روزای تعطیل مرور میکنین سال سوم رو ! (;
زبان هم چون معمولا زبان هاتون خوبه ، میگم وقت نذارید ، اگه واقعا خیلی مشکل دارید که بزنید ، ولی اگه نه ، من میگم اختصاصی (;
* خلاصه نویسی درسایی مثل دینی رو از الان شروع کنین که سال بعد وقتتون رو نگیره

بازم صرفا پیشنهاد بود :)

من سوم تجربی ام ولی خوب اونجا هیشکی جواب نمیده...
چه جوری باید سواای قرابتو جواب بدی طوری که وقت زیادی نبره؟ ;;)

به نقل از MBLAQ :
به نظر من قرابت معنایی هامون سبطی نشر دریافت خیلی کتاب خوبیه
اگه اونو خوندین برا بالا بردن سرعت تستای الگو هم خوبن /m\

به نقل از مُحَمَّد :
من ساعت مطالعه ام به زور ميرسه به 3 ساعت X_X
دمت گرم ، کم کم داشتم از خودم ناامید می شدم :D
البته این ترم می خوام ساعت مطالعه مو برسونم به 4-5 ساعت ;;) 8->

به نقل از MBLAQ :
باید اول روی بیت های کتاب تسلط کامل داشته باشی و مفهومشو خیلی خوب بفهمی . معمولا تو گاج سبز مفهوم بیت ها نوشته . هم چنین باید بتونی بیت ها رو خوب بخونی ... میتونی از کتاب قرابت معنایی دکتر هامون سبطی نشر دریافت استفاده کنی

به نقل از khadijeh1998 :
حتما اولین کاری ک میکنی هرجا کسره ی اضافه هست اون رو بنویس مثلا کتابِِ حسن کسره رو بنویس . بعد توی فعل ها هم اگه شناسه نداشت حتما تهی رو بزار تا یادت نره . بقیه کلمات هم که از روی مرکب و مشتق بودن و این جور چیز ها راحت حل میشه

به نقل از M.Reza.K :
دمت گرم ، کم کم داشتم از خودم ناامید می شدم :D
البته این ترم می خوام ساعت مطالعه مو برسونم به 4-5 ساعت ;;) 8->
عاقا شوخی میکنین دیگه؟؟؟ :O
چجوری با 4_3 ساعت خوندن ترازتون عالیه انقدر؟ :rolleyes:
به مام بگین لطفا! :|
منم روزی میانگین 4ساعت میخونم ولی ترازُ اینا داغونِ به نسبت شما! :|

به نقل از mobina7 :
عاقا شوخی میکنین دیگه؟؟؟ :O
چجوری با 4_3 ساعت خوندن ترازتون عالیه انقدر؟ :rolleyes:
به مام بگین لطفا! :|
منم روزی میانگین 4ساعت میخونم ولی ترازُ اینا داغونِ به نسبت شما! :|
من معمولا دو سه ساعت در روز حوصله دارم ، خیلی با تمرکز درس می خونم
ولی بقیه ی ساعتا هرچی می خونم نمی فهمم #S-: X_X

ولی یه روشی که به مفهومی خوندن کمک میکنه ، اینه که بعد از حل هر تست نکته هاشو برا خودم توضیح می دم و معمولا تا وقتی تستو کامل نفهمیدم بیخیال نمی شم . مثلا ممکنه 10 دقیقه بشینم رو یه تست فک کنم :-"

به نقل از M.Reza.K :
من معمولا دو سه ساعت در روز حوصله دارم ، خیلی با تمرکز درس می خونم
ولی بقیه ی ساعتا هرچی می خونم نمی فهمم #S-: X_X

ولی یه روشی که به مفهومی خوندن کمک میکنه ، اینه که بعد از حل هر تست نکته هاشو برا خودم توضیح می دم و معمولا تا وقتی تستو کامل نفهمیدم بیخیال نمی شم . مثلا ممکنه 10 دقیقه بشینم رو یه تست فک کنم :-"
بعد روزی 3_2 ساعت که میشه فقط درس مد! :|
پس کی تست میزنی؟
کلا بیشتر تست کار میکنی یا تشریحی؟ :-?

به نقل از mobina7 :
بعد روزی 3_2 ساعت که میشه فقط درس مد! :|
پس کی تست میزنی؟
کلا بیشتر تست کار میکنی یا تشریحی؟ :-?
من برای مدرسه و تشریحی به طور جدا کار نمی کنم ، فقط تست می زنم :-" :rolleyes:
ینی کلا به سوالای حفظی زیاد توجه نمی کنم ، برا همین تو امتحانای کلاسی معمولا نفر 3-4 می شم :D

البته تو خونه موقع تست زدن راه حل تشریحی رو کامل می نویسم و چون اکثر تستایی که حل می کنم رو تحلیل می کنم خود به خود بعد از حل 10-20 تا تست از یه موضوع ، هم توی نوشتن راه حل سریع تر می شم و هم این که برای حل مسئله های تشریحی مشکل خاصی ندارم
/m\

سلام :D ببخشید یک سوال عرض می کنم و از خدمدتون مرخص می شم ... آمار دوم خیلی با آمار سوم مرتبطه؟؟؟

به نقل از So_Or :
سلام :D ببخشید یک سوال عرض می کنم و از خدمدتون مرخص می شم ... آمار دوم خیلی با آمار سوم مرتبطه؟؟؟
سلام :D
آمار دوم ریاضی و سوم تجربی منظورتونه ؟ مگه یکی نیستن ؟ :-/

• لایک
امتیازات: So_Or

به نقل از So_Or :

سلام
آمار دوم و سوم یکیه هردوشون یه کتابن :)

به نقل از M.Reza.K :
من برای مدرسه و تشریحی به طور جدا کار نمی کنم ، فقط تست می زنم :-" :rolleyes:
ینی کلا به سوالای حفظی زیاد توجه نمی کنم ، برا همین تو امتحانای کلاسی معمولا نفر 3-4 می شم :D

البته تو خونه موقع تست زدن راه حل تشریحی رو کامل می نویسم و چون اکثر تستایی که حل می کنم رو تحلیل می کنم خود به خود بعد از حل 10-20 تا تست از یه موضوع ، هم توی نوشتن راه حل سریع تر می شم و هم این که برای حل مسئله های تشریحی مشکل خاصی ندارم
/m\
داداش كارت اشتباهه به نظرم ها، همه ميگن سال سوم تست نزنين و تشريحي كار كنيد اونوقت تو دقيقا برعكس عمل ميكني؟ :D
تازه اينجوري سال ديگه ترازت پيشرفت نميكنه و هميني كه الان هست ميمونه چون اكثر بچه ها ترازاشون با تشريحيه، كه سال ديگه وقتي تست زدن، كلي مياد بالا ولي تو چون فرقي بين امسال و سال ديگه ات نيست بالا نمياد به نظرم :-"
البت زياد به نظر من توجه نكن :-"

به نقل از مُحَمَّد :
داداش كارت اشتباهه به نظرم ها، همه ميگن سال سوم تست نزنين و تشريحي كار كنيد اونوقت تو دقيقا برعكس عمل ميكني؟ :D
تازه اينجوري سال ديگه ترازت پيشرفت نميكنه و هميني كه الان هست ميمونه چون اكثر بچه ها ترازاشون با تشريحيه، كه سال ديگه وقتي تست زدن، كلي مياد بالا ولي تو چون فرقي بين امسال و سال ديگه ات نيست بالا نمياد به نظرم :-"
تو فقط به من بگو وقتی یکی رتبه کشوریش 3 میشه به نظرت کجای کارش اشتباهِ؟
دیگه نیازی به پیشرفت هست به نظرت؟؟

البته تو هم با تشریحی خوندن خیلی موفقی! (;

حالا من نمیدونم با تشریحی یا تست یا هرچی ولی یه کاری کنین من با روزی 4_3 درس ترازم بیاد بالا! :D
نگران رقیب هم نباشین کنکور تجربی میدم! :-"
مرسی :)

به نقل از مُحَمَّد :
اخه من تو درسای حسابان و فیزیک فرقی بین تست و تشریحی احساس نمی کنم :-" :-?
موقع ازمون هم اکثر سوالا رو از راه تشریحی حل می کنم ، فقط بعضی از مراحلو تو ذهنم انجام می دم

البته هندسه و جبر تستی و تشریحی شون خیلی فرق میکنه ، که برای اونا هم دو سه هفته قبل از امتحان نهایی قضیه ها و تمرینای کتاب درسیو میشه خوند :-"

به نقل از mobina7 :
حالا من نمیدونم با تشریحی یا تست یا هرچی ولی یه کاری کنین من با روزی 4_3 درس ترازم بیاد بالا! :D
نگران رقیب هم نباشین کنکور تجربی میدم! :-"
مرسی :)
چه درسایی بیشتر مشکل داری ؟ :-/
البته چون جبر و هندسه رو نمی خونی طبیعیه ترازت بیاد پایین ;;)

به نقل از M.Reza.K :
اخه من تو درسای حسابان و فیزیک فرقی بین تست و تشریحی احساس نمی کنم :-" :-?
موقع ازمون هم اکثر سوالا رو از راه تشریحی حل می کنم ، فقط بعضی از مراحلو تو ذهنم انجام می دم

البته هندسه و جبر تستی و تشریحی شون خیلی فرق میکنه ، که برای اونا هم دو سه هفته قبل از امتحان نهایی قضیه ها و تمرینای کتاب درسیو میشه خوند :-"

چه درسایی بیشتر مشکل داری ؟ :-/
البته چون جبر و هندسه رو نمی خونی طبیعیه ترازت بیاد پایین ;;)
بهتر بگی کدوما مشکل ندارم! :D
بجز دینی و زبان و شیمی!
از بقیه راضی نیستم!
مخصوصا فیزیک و حسابان :|
و عربی! ~X(
جبر و هندسه هم هر چی تو کلاس معلم میگه همونه البته واسه تشریحی میخونم ولی تست نه! :-"

Back
بالا