• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سطح علمی مدارس سمپاد ، رو به سقوط است ؟

666_yahud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
دانشگاه
علمو...کدوم علمو کدوم صنعت
رشته دانشگاه
صنایع
پاسخ : سطح علمی مدارس سمپاد ، رو به سقوط است ؟

من وقتی قبول شدم روز اول راهنمایی فهمیدم که تیزهوشان نیست پولدارانه
اخه هوش ارثی نیست
پس چرا هرکی تو سمپاد بود وضعشون خوب بود.....

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از دوبعدی :
من وقتی قبول شدم روز اول راهنمایی فهمیدم که تیزهوشان نیست پولدارانه
اخه هوش ارثی نیست
پس چرا هرکی تو سمپاد بود وضعشون خوب بود.....

نه عاقا اینجوریام نیس , مشاور مدرسمون بهم گفت همه سطح دانش آموز تو مدرسه ما هست .

از کسی که باباش راننده تاکسیه بگیر تا دکتر و ...

اما اونایی که وضع مالیشون بیشتره بیشترن چون با کلاس قبول شدن , چون بهترین مدرسه رو واسه ابتدایی راهنمایی با پول کلون رفتن .

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

جدا" سمپاد داره فنا مي شه ، از طرفي حتي ديگه رؤساي هر منطقه ي آموزش و پرورش هم به مراکز سمپاد زور مي گن و معلم نمي دن !

NeOn

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی

به نظرم سمپاد از وقتی که اولین مسولش یعنی اقای ازه ای عوض شد سیر نزولی در پیش گرفت!

hassan_m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی بناب

بنظر من چون رقابت بین دانش آموزا بیشتر شده معلماهم مجبورن واسه اینکه عقب نمونن سطح کلاسو بالاتر ببرن
ولی اون جوری که بچه های دوره های قبل میگن زمان دکتر اژه ای خیلی بهتر بود :-??
همه همینو میگن :-$

niki123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frz 2
شهر
مشهد

صد در صد اینجوریه جلو در مدرسه ی ما یه پارچه زدن روش نوشتن مدرسه قرانی که از تابلوی فرزانگانم بزرگتره
زنگ دینی و ریاضی برابره X-( X-( X-(
بین دوتا زنگ المپیادم کلاسای مسخره میذارن که کلا خانومه حرف میزنه اونم چی چرت و پرت که تهشم هیچی در نمیاد بعدشم می گن یا میرین خونه یا سر کلاس(که البته من هیچ وقت زیر بار نرفتم)
دو ماه از سال تحصیلی معلم ریاضی نداشتیم چرا؟؟؟چونکه کتابدار نداشتن ناظم مونو کردن کتابدار بعدم معلم مونو کردن ناظم L-: L-: L-: L-: بعدم یه معلم اوردن که نه خوب درس می داد نه می تونست کلاس رو اداره کنه
چون بوجه نداشتن یکی نیست بشون بگه نمیشه پولا رو الکی دور نه ریزین چار تا ازمون بذارین چارتا معلم خوب بیارین
بعدم امسال مثه چی قبولی داشتن کم کم می شه کل مشهد قبولی فرزانگان 1 :)) :)) :))

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

بچه ها حواستون نیستا!
بیاین حولِ محورِ اسم تاپیک حرف بزنین!
مدارس سمپاد دارن سقوط میکنن از لحاظ علمی؟!
چرا اینجوری شد؟!
ما چیکار کنیم؟!

+تاپیک پاکسازی شد!

sadafak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

جوای بوال تاپیک:مشخصا بلی!نظر دیگه ایم وجود داره اصن آیا؟! :D
دلایلم:
بیاید واقع بین و انتقاد پذیر باشیم!یه سازمان بزرگی مث "سمپاد" با گندکاری و اشتباه یکی دو نفر نمیرسه به اینجا!!دلایلمو یکی یکی از کوچیکاش میگم کسی نظری داشت بحث هم خواهیم کرد پاش! :D

1
یکی از بدترین چیزایی که وجود داره( حالا نمیدونم احتمالا به وجود اومده!!!) و من "بشخصه" "خصوصن" "تو سالای اخیر" خیلی شاهدش بودم به سری اخلاقای بد خود بچه هاس...ما خودمون باید حداقل با اخلاقای خوبمون "تلاش کنیم" سمپادو سرپا نگه داریم بنظرم!اینکه کسی چیجوری قبول شده روکاری ندارم و به منم مربوط نیس البته اما بالاخره هممون چه زیاد چه کم یا یه تلاشایی کردیم یا بطور خدادای شاید چیزاییو بیشتر از بقیه داشتیم!همه اینا قبول اما رفتار زشتی که وجود داره این تفکریه که واقعا خیلی رایج شده جدیدن که انسان ها فکر میکنن مثلا الان سمپاد قبول شدن(هرجایی حالا!!)چه کار شاخی بوده و الان اینا چقد متفاوتن با بقیه و مثلا از کره مریخ نازل شدن!!
ببینید "سازمان نگری" (یه نوع اتحاد سمپادی شاید بشه گف)مفهومش کاملا متفاوته با این!!کسی منکر این نیس که شما چیزی بالاتر از بقیه داشتی که قبول شدی اما خیلیام هستن که سمپادی بودن و هیچی هم نشدن!!(هیچی فقط منظورم درس نیس کلن درس؛اخلاق و...) در کنار همه اونایی که آره قبول دارم آدمای مهمی بودن و افتخاریم شدم واسه کشورمون و حتی جهان!!!
کاملن مسئله پس مربوط به خودته!!این الکی جو دادن و خودمونو گرفتناها نه میشه گفت "غروره" نه اینکه "برتری" و "احترام" میاره..فقط ارزش خودمونو میاریم پائین بطور غیرمستقیم!!ببینید اگه سمپادی باشم فعالیت سازمانیم داشته باشیم و سعی کنیم "خودمون" "تاهرجا که ممکنه" "متفاوت" از بقیه بچه ها عمل کنیم نتیجشم خواهیم دید‍‍!!شاید این مسئله که گفتم چیز مهمی نباشه و بنظر نیاد اصن ولی "احترام" یه سازمان چیزیه که "باید بمونه همیشه"...ماها عمل کردمون واقعا تو اینهمه مدت چیزی نبوده که بشینیم ازش حرف بزنیم...چون کارناممون که معلومه و همه هم میدونن..نیازی به گفتن و نشون دادن نداره خیلی چیزا :| :|
× این چیزارو گفتم چون اصلاحش راحت ترینه و نقشش درجا شاید کمتر از هرچیزی به نظر بیاد اینو بخونین تا برسیم به دلایل بعدی بنظرم...!!

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

ینی چی؟ ینی ما اخلاقمونو خوب کنیم که سطح علمی مدارس بره بالا ؟! :-"

sadafak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

نع مستقیما!!ببین یه مشکلی که هس الانسمپاد خیلی جاها بیشترازین که اصل خودشو حفظ کنه شده افه الکی!!آدم وقتی سطح علمیش میره بالا که قید حواشی کللن زده بشه!!دارم میگم سطح علمی وقتی میره بالا که هممون "بخایم" یه چی یاد بگیرم صرفا بعنوان یه "دانش آموز"...خوبی قبل سمپاد این بود که ازین دست حواشی نداشت الان زیاد شده متاسفانه!!خودمون "نباید بخایم" و اجازه بدیم که بشیم مث جاهای دیگه!!مسلما اخلاق و طرز برخورد رو مسائل دیگه مث درس هم میتونه تا حد زیادی تاثیرگذار باشه...نه؟ :-?

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

حذف

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

حذف

بالا