• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سطح علمی مدارس سمپاد ، رو به سقوط است ؟

• شروع کننده موضوع

hiam jun

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد!!
سلام بچه ها!
دقت کردید که هر چی میگذره از علمی بودن و پژوهشی بودن مدارس تیزهوشان کمتر میشه؟ :(
یه مشت بچه خرخون که نه تو مسابقات شرکت میکنن، نه وا3 نمایشگاه طرح میدن، نه کار پژوهشی میکنن و.... (:|
میان تو مدارس سمپاد و ارزش سمپاد رو میارن پایین! X-(
خوبه آدم درس خون باشه اما نه اینکه همش تست بزنه و خرخونی کنه و از اون طرف هیچی بارش نباشه! :-w
جو مدرسه ما امسال کاملا اینطوری شده!دیگه حالم داره از هرچی آدم تک بعدی به هم میخوره :-&
شما اینو احساس نمی کنید؟
اینطوری مدارس سمپاد چه فرقی با نمونه دولتی دارن؟

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : پاسخ : مشکل با ورودی های جدید

قبول ندارم که مراکز همون جوری خوب موندن ، حلی رو میدونم اما فرزانگان رو صد در صد قبول ندارم .

+ بحث مال این تاپیک نیسـت . :|

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران
پاسخ : پاسخ : مشکل با ورودی های جدید

به نقل از مُحسن :
آه...چقدر بده که آدم خودش رو دسته بالا بگیره..این غرور چقدر زشت و ننگین هست.6 سال و نیمه که تو سمپادم، از زمان دکتر اژه ای تا الان، سود و ضرری که سمپاد نسبت به ما داشته هیچ تاثیری نداشته، مراکز هرطور بودن همونطور موندن، حلی یک اگه خوب بود الانهم خوبه، فرزانگان یک هم همینطور..مراکز اصلی که ورودی جدید آنچنان نداشتن، مشکل چیه؟
کی گفته فرزانگن 1 همونطور مونده؟
از وقتی خانم منظم رفتن دیگه هیچی مثل قبل نیست!
تو بیا دبیرای الان پایه ی اول و دومو ببین!
کدومشون به پای آقای سفر و مسافر میرسن یا n تا مغلم دیگه ای که از مدرسه ی ما با بی احترامی هرچه تمام تر بیرون شدن؟
پارسال هم حتی وضع بهتر از امسال بود!
الان کاملا همه چیز افتضاح شده..
تا مرز برداشته شدن کارگاه هم داریم میریم..
پ.ن: ساینا چرا اونقدر کوچیک مینویسی؟ :))
پ.ن 2:بحث منحرفه ها از موضوع اصلی :-اس

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : سطح علمی مدارس سمپاد ، رو به سقوط است ؟

کارگاهی که ارزش و مقامش برای ِ وجود حلی ها باشـه ، که نباشه بهتره :-??

چون حلی ها رو ریختیم ( ریختن ) بیرون ، از سطح علمیش کم شـده یعنی ؟

+ ببین تعویض دبیر فرق داره با این که ایـن خیلی دبیر توانا همشون با هم برن ، همین آقای سفر و مسافر رو واقعا نمیشه با خیلی از معلمایی که من ِ اول دبیرستان سر کلاسشون میشینم مقایسه کرد !

همین الآنم معلم خوب کم نداریم ما ، اما با قبل قابل مقایسه نیست ..

خب قطعا بعد از عوض شدن کلی دبیر ها ، رو بچه ها هم تاثیر خواهد گذاشـت دیگه !

+ من احساس می کـنم بچه ها هم ، همون بچه ها نیستن ، دغدغه ی فرزانگانی امروز و قبل خیلی فرق داره ، حالا درست یا غلطش رو کاری ندارم

اما فرق داره به هر حال و این هم روی ِ سطح علمی مراکز تاثیر داره !

+ تاپیک منتقل شـد اینجا که به بحثشم ربط داره !

• لایک
امتیازات: N.M

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

این بحث های جـنس‍‌‍یتی رو بزارید کنار... به هر شکل مورد قبول بودن یک چیزی از طرف یک عده که کم هم نیستند تاثیر خیلی زیادی رو اعتبار داره..
نگفتم تاثیر نداره گفتم مسخره ـس بگید چون حلی ها نمیان دیگـه کارگاهم ابهت نداره .
شما اونموقع نبودی دبیرستان، اتفاقا هماهنگی بچه های حلی و خودتون بی نظیر بود، موضوع مسئولان بودند..چرا وقتی بی اطلاعی بحثش رو میکنی؟ بچه های خودتون هم به این خاطر سر صدا کردند.
ببین دعوا میخوای بکنی بگو دعوا کـنم :O سوال پرسیدم خب ! :O
قبل تری ها هم نسبت به قبل تری هاشون گلایه میکردند..
منافاتی با حرفی که من زدم نداره .
دبیر روی دانش آموز تاثیری نداره، این خود شمایید که اتمسفر رو میتونید ثابت یا متغیر کنید..دبیرای ما حتی اسم بچه ها رو نمیدونن بعد تاثیر بزارن؟
اصلا قبول ندارم ! چه جوری میگی تاثیر نداره ؟ هندسه ای که آقای اصلاح پذیر بخواد یاد بده با معلم آموزش پرورشی که اولین سال تدریسشه یکیه مثلا ؟ ( مثال بودا ! همچین آدمی وجود خارجی نداره )
نگو تاثیر نداره چون معلم نقش به سزایی توی علاقه مند کردن بچه ها داره !
و اگر تاثیر نداشـت اصلا نیازی بود این همه معلم خوب بیارن ؟
فرزانگانی دیروز همین پیش دانشگاهی هایی هستند که امروز درگیر بودید باهاشون.. شما تغییر کردید و جالب اینکه خودتون هم قبول دارید، اما قبلی ها رو هم قبول دارید در حالی که جنگ هم دارید..عجب..نسل عجیبی هستید!
دلیل نمیبینم در مورد وقایع این چند وقت اخیر فرزانگان توضیحی بدم و دلیلی نمیبینم وارد ِ بحثش کنم چون بحث سطح علمی دانش آموزان و مراکزه.
تغییر کردن و قبول داشتن قبلی ها هم باز منافاتی با هم ندارن .

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

به نقل از مُحسن :
دبیر هر سال عوض میشه، این برا همه مدارس صدق میکنه، قرار نیست همیشه خدا یه سری معلم خاص باشند، حتی تو سال های قبل هم افت هایی تو هر زمینه وجود داشته، اما به هر شکل اونطور که من میدونم شما تا حالا افتضاح رو ندیدید، من تو جهنم بودم میدونم، شما که همیشه یه وضعیت قرار داشتید..

سمینارتون میمونه، مطمئن باش، البته سمینارتون وقتی مرد که حلی ها رو ریختید بیرون، یه حساب سر انگشتی میتونه بگه دیگه ابهت سابق رو نداره.
بببين تعويض دبير داريم تا تعويض دبير!
خودتم خوب ميدوني حرف من چيه!
كيفيتي كه سمپاد داشت ديگه نيست چون سمپاد رفت!
و اينم قبول دارم كه از اون سالي كه اون اتفاق افتاد كارگاه هم مرد!
اما در هر حال كاملا "به وضوح" ميشه افت رو تو "همه چيز" ديد حداقل تو فرزانگان ١ تهران!

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از dead Love :
سلام بچه ها!
دقت کردید که هر چی میگذره از علمی بودن و پژوهشی بودن مدارس تیزهوشان کمتر میشه؟ :(
یه مشت بچه خرخون که نه تو مسابقات شرکت میکنن، نه وا3 نمایشگاه طرح میدن، نه کار پژوهشی میکنن و.... (:|
میان تو مدارس سمپاد و ارزش سمپاد رو میارن پایین! X-(
خوبه آدم درس خون باشه اما نه اینکه همش تست بزنه و خرخونی کنه و از اون طرف هیچی بارش نباشه! :-w
جو مدرسه ما امسال کاملا اینطوری شده!دیگه حالم داره از هرچی آدم تک بعدی به هم میخوره :-&
شما اینو احساس نمی کنید؟

پ نه پ همین جوری داره به حول و قوه ی الهی رشد می کنه.
دلایلش هم واضحه:
1) افزایش تعداد مراکز که باعث میشه تعداد ورودی ها بیشتر شه در نتیجه افراد ضعیف وارد سیستم شن.
2) برای این همه مرکز نمیشه معلم خوب آورد. (که نمی خوان هم بیارن)

به نقل از مُحسن :
من خیلی ندیدم بچه ها از معلم ها تاثیر بپذیرن، مگر موارد خاص مثل همین آقای اصلاح پذیر که البته آنچنان خاطره جالبی هم نبوده..

یعنی چی که دبیر مهم نیست؟ :O :O :O :O اگه اصلاَ اینجوریه شما چرا دارید تو حلی درس می خونید؟

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

100%
خیلی وقته که سمپادداره1اسم سنگین روباخودش یدک میکشه.اینوبامقایسه1سمپادی15سال پیش با1سمپادی حال حاظربه راحتی میفهمی

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

هر سال که میگذره مسابقه هامون کمتر میشه!

سال اول سمپاد مسابقه حباب بوده تا 7 -8 سال پیش که مقاله های تحقیقی شون رو الان می خونیم هاج و واج می مونیم!!

مسابقه روباتیک بین مراکز رو برداشتن!!

مسابقه نجوم یه سال بود برداشتن!

پژوهشگامون ترکیده!!!

100% درست میگن-پست اول-

دلیلش هم این ِ مدیرای سمپاد هر سال نالایق تر میشن!! و الان که هدف دبیرستانا فقط کنکوره!!!!

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
پاسخ

اینکه سمپاد روند نزولی داره غیر قابل انکاره ، چون اینقدر ظرفیت رو بالا بردن که بالاخره چند عدد خرخون پیدا میشه. به نظر من آدم توی درس متوسط باشه ولی روحیه ی شرکت توی المپیاد و طرح و جشنواره و ... رو داشته باشه، خیلی بیشتر از یه دانش آموز زرنگ که فقط درس خوندن بلده به درد سمپاد میخوره. این خرخونا همون کسایی هستن که بعد از کنکور (و حتی کسب رتبه ی زیر 100 ) میرن توی لاک خودشون و به یه آدم معمولی تبدیل میشه.

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

دلایلشو هممون میدونیم
ولی بچه ها قبول کنید برامون مهم نیست و گرنه یه واکنشی چیزی نشون میدادیم

• لایک
امتیازات: sayna
  • شروع کننده موضوع

hiam jun

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد!!

کی گفته برامون مهم نیس؟ L-:
زی زی تو خودت خوب میدونی امسال چه وضعیتی شده!میبینی که چقد داریم خودمونو خفه میکنیم تا بچه ها تو مسابقه ها ی مدرسه شرکت کنن.همین خود تو!چقد واسه مسابقه ی چالش جاذبه که یه مسابقه ی ساده و عادیه تبلیغ کردی؟حالا الآن کمتر از 10 گروه سازه هاشونو درس کردن.سمپاد کی اینطوری بوده؟ (:|
بچه ها این حرفا از سر غرور و خود خواهی نیست.چرا به حرفای من با دید منفی نگاه میکنید؟ :(حرفای من از سر دلسوزیه.من دوس ندارم سمپاد تبدیل بشه به یه مدرسه ی عادی.اکثر بچه های سمپاد واسه تقویت خلاقیت و روحیه ی پژوهشی وکارای عملی اومدن اینجا. وگرنه هر شهری یه عالمه مدارس خوب داره.قبول ندارید؟ :rolleyes: :-/

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

منظورمو نگرفتی پس!
من میگم که اگه واقعا برامون مهمه (که هست!) باید یه اعتراض رسمی چیزی بکنیم
باید یه جوری باشه که کسی جرات ضربه زدن به سمپادو نداشته باشه (از سمپادیا بترسه!)
چرا مث ماس وایسادیم عوض شدن عمو اژه ایو نگا کردیم؟
اگه درس حسابی اعتراض کرده بودیم که الان وضمون این نبود
حالام باید یه کاری کرد و گرنه همیشه شرایط بدتر وجود داره!

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

هههه
اگه تو مدرسه ی شما رو به سقوطه تو مدرسه ی ما سقوط کرد نابود شد رفت خیییلی داغونه به نظرم با مدرسه عادی هیچ فرقی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

مطمئنا روبه سقوط است چون معلمای خوب با سابقه ی زیاد یا دارن از سمپاد میرن ، یا بیرونشون میکنن ، یا بازنشسته میشن و معلمای آموزش و پرورشی تعدادشون داره زیاد میشه
آزمون های ورودی هم که همه الکی شده و آزمون ورودی به دبیرستان هم که برداشته شده !!

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

وقتي 90%ِ بچه‌هاي ما با زورِ كلاس واله و فلان و بهمان قبول شدن ، و خيلياعم ( مخصوصاً ورودياي دبيرستان ) پژوهشُ‌كلاً آدم حساب نميكنن و كلِ دغدغه‌شون 19.75ِشونه ، واقعاً ميشه گفت سطحش سقوط كرده .

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

فك ميكنم اين فقط سطح علمي سمپاد نيست كه داره مياد پايين. شعور مردم و تربيت بچه ها داره به صفر ميره. ما خودمون توي مهد كودكمونو يادمون بياد و با الان مقايسه كنيم، اين شعور نزولي معلوم ميشه...

daria

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب(س)
شهر
شهر ری

مدرسه ما که به کل داره متلاشی میشه.همه معلمای خوب یکی یکی دارن با زور مدیر تازه وارد که از اموزش پرورش اومده میرن بیرون L-:سطح اموزشی واقا اومده پایین ~X(باورتون میشه یکسری معلم از مدرسه بزرگسالان بره ما اوردن ؟ :-&واقا مسئولین چرا کاری نمیکنن؟ :-"

SR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
00
مدال المپیاد
درست نخوندم به جایی نرسیدم
رشته دانشگاه
مهندسی برق

واقعا خیلی نامردیه یه مشت خرخون از خدا بی خبر کلاسو دست خودشون بگیرند و ما هم که به جز درس به المپیاد و رباتیک و ... میرسیم این وسط نابودشیم
حالم از هر چی خرخون که چیزی از درس نمیفهمه به هم میخوره :-&
به نقل از MHSNSR :
فك ميكنم اين فقط سطح علمي سمپاد نيست كه داره مياد پايين. شعور مردم و تربيت بچه ها داره به صفر ميره. ما خودمون توي مهد كودكمونو يادمون بياد و با الان مقايسه كنيم، اين شعور نزولي معلوم ميشه...
فقط این نیست جامعه داره رو به نابودی میره!!!!هر روز مردم بد بخت تر میشن نه فقط از لحاظ اقتصادی بلکه فرهنگی و ...

به نظر من بیایم وضع خودمونو بهتر کنیم بعد فشار بهشون وارد کنیم اگه نشد با اعتراض و اعتصاب جلوشو بگیریم!!! فقط قبلش باید تا میتونیم دلیل و مدرک جمع کنیم که بهتر بتونیم اعتراض کنیم اگه از اینجا اعتراض کنیم شاید یه چیزی بشه چون سیاسی هم نیست که سریع جمع بشه

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از dead Love :
کدوم سمپاد دقیقا؟ :-<
مونده چیزی ازش؟

• لایک
امتیازات: Lorca
بالا