• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

robocup Iran Open 2012

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : robocup Iran Open 2012

ببینین مساله اینه که حلی و فرزانگان از بقیه بیشتر امکانات داره چونکه به خاطر سالهای زیادی که کار کردن ، هرچی بچه ها خریدن از سالهای قبل مونده برا بچه های جدید. مثلا موتور هایی که ما پارسال وارد کردیم الان بچه های سال پایینمون دارن ازش استفاده میکنن. اگه بچه های اصفهان و یا هرجای دیگه ای همین کارو بکنن اونا هم امکانات خواهند داشت

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از hermes :
تهرونیام لطفا حرف از بودجه و پول نزنید :D
چرا؟
باور کنین خرج ها رو مدرسه اصلا قبول نمیکنه ، ما هم واسه طرح هامون خودمون پول میدیم.
تا حالا که کلا هیچ خرجی نشده واسه ما (به جز چند تا چیز کوچیک)
بقیه رو نمیدونم ولی ما وضعیتمون مثه شماس!!

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

پس با این حال بیاند همه دور هم جمع شیم به حال خودمون گریه کنیم!!
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از m-hadi :
آقا جان من اذیت نکنین ما هم دهنمون باز میشه :D
بچه ها پارسال 3 میلیون فاهابر از جیب خودشون وارد کردن !
موتور نداره مدرسه !
1 دست مکسون و یه دست فالهابر برا بچه های سومه که مدرسه به زور گرفته نمیده ! بجز اونا 1 دست مکسون مال 7 سال پیشه ، باقیشم بوهلر های 10 سال پیش !
دیگه در مورد موتورو باطری حرف نزنین قاطی میکنم ! ما زیر باطری 20c معمولی له شدیم چه برسه به باطری های Dual sky که پکی 3-4 برابر باطری های ما قیمت داشت
اقا اینکه خوبه ما همونم نداریم!از موتورای دست 2 حلی 1 و فرزانگان که یه اقایی برامون میارن استفاده می کنیم!
البته ما همه ی وسایلمون هین طوریه!ما میخواستیم سر مسابقات شعار بچه های فرزانگانو تقلید کنی که میگن این رباتا ما ماست،چرخاش ماله ماست ...، با این فرق که بگیم:این رباتا مال ماست،چرخاش مال فرزانگانه!موتوراش رومون سیاه دست دومای حلی 1 و... .
ما بچه ها ی لایت ویت که میکرو موتور داشتیم،یه بار شک کردیم موتور ها با یه قدرت کار نمیکنه!چرخ ها رو باز کردیم دیدیم 3 تا از 6 تا گیربسکسش خورد شده!خودمون عوض کردیم.
بچه های سنگین وزن این کارو نکردن!بچه های B ما برنامشون واقعا عالی بود.سنگین وزنای ما هر 2 از بوهلر 18v استفاده می کردن!سر مسابقه با بچه های حلی 3 یکی از موتوراشون گیربکسش داغون شد!موتور زاپاس هم که مدرسه نداشت،مجبور شدن موتور بچه های A رو بردارن ولی بازیشون با بچه های A هم زمان شد.وسط 2 نیم بچه های A بازیشون شروع شد و موتور رو در آوردن ولی چون هول شدن موتور ها رو بد زدن و باختن.بچه های B هم با یه ربات از بچه های شما 13-14 باختن .به خاطر نداشتن همون یه موتور زاپاس 2 تا از تیمامون حذف شدن.

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از amnah :
اقا اینکه خوبه ما همونم نداریم!از موتورای دست 2 حلی 1 و فرزانگان که یه اقایی برامون میارن استفاده می کنیم!
البته ما همه ی وسایلمون هین طوریه!ما میخواستیم سر مسابقات شعار بچه های فرزانگانو تقلید کنی که میگن این رباتا ما ماست،چرخاش ماله ماست ...، با این فرق که بگیم:این رباتا مال ماست،چرخاش مال فرزانگانه!موتوراش رومون سیاه دست دومای حلی 1 و... .
ما بچه ها ی لایت ویت که میکرو موتور داشتیم،یه بار شک کردیم موتور ها با یه قدرت کار نمیکنه!چرخ ها رو باز کردیم دیدیم 3 تا از 6 تا گیرب***ش خورد شده!خودمون عوض کردیم.
بچه های سنگین وزن این کارو نکردن!بچه های B ما برنامشون واقعا عالی بود.سنگین وزنای ما هر 2 از بوهلر 18v استفاده می کردن!سر مسابقه با بچه های حلی 3 یکی از موتوراشون گیربکسش داغون شد!موتور زاپاس هم که مدرسه نداشت،مجبور شدن موتور بچه های A رو بردارن ولی بازیشون با بچه های A هم زمان شد.وسط 2 نیم بچه های A بازیشون شروع شد و موتور رو در آوردن ولی چون هول شدن موتور ها رو بد زدن و باختن.بچه های B هم با یه ربات از بچه های شما 13-14 باختن .به خاطر نداشتن همون یه موتور زاپاس 2 تا از تیمامون حذف شدن.
یه آقایی که معلمه همه سمپادایه تهران هم هست! اخلاق هم که گل! همش هم در حاله زیاد کردنه اعتماد به نفس بچه هاس! هیچ کسی رو هم مسخره نمیکنه!‌ پشت سرش هم کسی بدو بیراه نمیگه ! به بچه ها تو کلاس هاش هم اجازه میده رو روباتاشون خلاقیت بزنن با این که لیگه جونیوره و خوده دانش آموزا خودشون باید کله روباتو بسازن!
دیگه همه میشناسنش!
البته بهم گفته شده حلی ۳ درس نمیدن! ایشون بیچاره حلی ۳ ئی ها که نمیتونن خودشون روباتشاشونو بسازن چون اقای ... ندارن!

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از s!na :
البته بهم گفته شده حلی ۳ درس نمیدن! ایشون بیچاره حلی ۳ ئی ها که نمیتونن خودشون روباتشاشونو بسازن چون اقای ... ندارن!

شما غصه حلی 3 رو نخور اونا هم دورادور از فضایل ایشون بهره مندن و با شاگرد ایشون کار میکنن (;

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از WORM :
شما غصه حلی 3 رو نخور اونا هم دورادور از فضایل ایشون بهره مندن و با شاگرد ایشون کار میکنن (;
خوش به حالشون دیگه!
ولی اون آقا اصلیه یه چیز دیگه س!

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از s!na :
خوش به حالشون دیگه!
ولی اون آقا اصلیه یه چیز دیگه س!
ما تا اینجا که دیدیم شاگرداشون بچه های باهالی اند همگی.

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از مُحسن :
تیکه بود؟ شاگردش خیلی با اون آقا فرقی نداره!

منظور منم دقیقا همین بود

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از مُحسن :
کلا مسئول رباتیک ما گفت که این داستانا پیش میاد و شعار و اینا ندید..مام بچه خوب، گوش دادیم.
تیکه بود؟ شاگردش خیلی با اون آقا فرقی نداره!
من خبر نداشتم! یعنی شما هم خودتون روباتاتونو میسازین؟؟ مدله ما دیگه؟ ;))
خیالم راحت شد دیگه کلا تهران سمپاداش خودشون کامل دِینشونو به محور لیگ های جونیور ادا کردن!
من اون چیزی که تو روباتتون با ماله خودمون متفاوت دیدم اینه که تو فرزکاپ lcd تون i2c بود،و علمک شوتتون ماله زمانی بود که لیدرتون شاگرده اون آقائه لیدره ما بود!

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

باو شما ها زیادی حرف گوش کنید !
بعد کی میگه روبات میسازه اون آقائه ؟ :D
از بعد فرزکاپ تا بازی ما جلوی اژه ای روبات های ما رو ندیده بود ! قبل فرز کاپ هم ندیده بود شب فرزکاپ دید گفت چه خوشگله :D
نمیدونم تو مدارس دیگه وضعیت چه شکلیه ولی تو مدرسه ما دخالت زیادی تو کارامون نمیکنه . فقط نمیزاره ایده های خفن زیاد بزنیم :D
ایشالا سال دیگه آزاد که میایم ایده های ساخته شدمون رو که تو روباتامون نبود میبینید مستفیض میشید :D

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از m-hadi :
باو شما ها زیادی حرف گوش کنید !
بعد کی میگه روبات میسازه اون آقائه ؟ :D
از بعد فرزکاپ تا بازی ما جلوی اژه ای روبات های ما رو ندیده بود ! قبل فرز کاپ هم ندیده بود شب فرزکاپ دید گفت چه خوشگله :D
نمیدونم تو مدارس دیگه وضعیت چه شکلیه ولی تو مدرسه ما دخالت زیادی تو کارامون نمیکنه . فقط نمیزاره ایده های خفن زیاد بزنیم :D
ایشالا سال دیگه آزاد که میایم ایده های ساخته شدمون رو که تو روباتامون نبود میبینید مستفیض میشید :D
حالا من اغراق کردم این حدم نیس دیگه!
روباتایه مارو میگرفت ازمون میگفت خرابشون میکنین! ولی همیشه میگفت کجه، داغونه، از اینا!
با ایده هم کلا مخالفه! اگه میذاشت ما حتی یه چسب کلفت دور روبات میکشیدیم تو اون بازی ۶۲۰۳ منفجر نمیشد!
کلا میگه چون من تجربه ام زیاده شما نباید ایده بزنین!

petrus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
داریم میخوانیم!

به نقل از petrus :
ها ها تسلیت حلی ها که فقط ادعا دارید و شعار های الکی یدید دیدید که فوتبالیست فرزانگان برد و چه شعار هایی که ندادید توهین کردید =)) =)) =)) :P :P :P :P

سلام بچه ها ببخشید رمز من دست یکی از دوستانه خیلی خیلی خیلی محترم افتاده این پستو من ندادم (<

• شروع کننده موضوع

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

سلام
بعد از چند روز اومدم نگاه میکنم از پست بالا
اسپم
اسپم
خب اینا رو پاک میکنم
ا بازم اسپم
..
.
.
.
اسپم !!!!
شورشو در اوردین دیگه.....

• شروع کننده موضوع

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از amnah :
اقا بی خیال.شما امسال تعقیب توپتون خیلی لنگ میزد،اخه واسه چی به موتور میکرو ولتاژ بالا میدید که خوب کا نکنه!از ما نیمه نهایی نمی خوردین از fast and smart که می باختین.تازه شما از فرزانگانم که تو رده بندی خودین،واقعا فرزانگان تیم بهتری بود،دیگه چی میگید باید میرفتین جهانی.والا ما که دوم شدیم ذو مکزیک راه نمیدن.والا اگر قرار بود کس دیگه ای بره مکزیک یا ما بودیم یا فرزانگان.
میدونم امسال خوب کار کرده بودید ولی تو سالون خیلی رباتتونو خراب کردین،شوت خوبتون که به خاطر اشتباهاتون پرید،سنسور پشتتونم که موقع چسب زدن خراب کردین.اقا خوب واسه چی تو مکان مسابقات به ربات دست میزنید،باید بی خیال بهتر کردن ربات می شدید و مثل ما اونجا فقط بازی میکردید.
ولی امیدوارم سال بعد هم بتونیم با تیم خوبتون بازی داشته باشیم با این فذق که سال بعد تیم ما از زمین تا آسمون از این ربات بهتر میشه.
سلام
دوست عزیزم ما امسال سوم بودیم این دو تا روبات کار کمتر از یک هفته بود . اونم نه تمام وقت . برنامه پشت توپمون تو بازی با حلی 4 مشکل داشت اما رده بندی اشکالی نداشت . سنسورهامون هم اشکال نداشت فقط ما و فست اند اسمارت بودیم که پالس میخوندیم.میکرو موتور هم ولتاژ زیاد دادیم چون گیربکسشو عوض کردیم. آخ نمیگفت. شوت قویمون هم مشکلی نداشت خودمون وصلش نکردیم گفتیم فینال وصل میکنیم. که هم خودت میدونی هم من هم بچه های فست اند اسمارت که اگه وصلش میکردیم کسی نمیتونست جلوش وایسه . حلی 4رو فک میکردیم بی شوت بزنیم اما به خاطر مشکل برنامه مون باختیم سر رده بندی هم تصمیم این بود که شب شوتر رو راه بندازیم که امیر رفت قم و ما شب یه دفعه همه خوابمون برد صبح فقط به زور سر مسابقه رسیدیم. فرزانگان مکسون داشت اما ما مکانیکمون میخوردشون .موتور مکسون رو با بست کمربندی به شاسی وصل کردن ته ناشی بازیه.حرکاتشون فوق العاده خشک بود . الگوریتمشون هم خوب نبود . کیکر هم که نداشتن کیسر داشتن:d اما خب تو اون شرایط حقش بود سوم شه که شد. ما باتری زاپاس پول ندادن بخریم وقت اضافه باتری کم اوردیم که طبیعی بود ببازیم. حلی 4 خوب بود روباتاش .تبریک میگم بشون با این که سال اولشون بود روباتای خوبی هم داشتن ما هم بیشتر از این حقمون نبود .کلا راضیم از همه چیزو خدا رو شکر میکنم نرفتیم فینال .چون کنکور داریم و اگه میرفتیم مکزیک نمیذاشت درس بخونیم. در ضمن با شرایط حاکم بر مسابقه فست اند اسمارت حق مسلمش مکزیک بود که بهش هم رسید .رتبه اول رو به دوستای مازندرانیم . دوم رو به بکس گل حلی 4 و سوم رو به بچه های فرزانگان یک تبریک میگم .راستی خداحافظی خودم رو هم با جونیور اعلام میکنم. ایشالا اگه کنکور خوب دادم سال دیگه نه سال بعدش SSL .دوستان دیگه کل کل رو بذارین کنار این تاپیک دیگه بدرد نمیخوره. مباحث عمومی برین بحث علمی بکنین . بدردتون میخوره. این جا جز کدورت و کل کل چیزی نداره. خواهش میکنم دیگه اسپم ندین ماها هممون یه وجه مشترک قوی داریم. سمپادی هستیم. بیاید طلسمو بشکونیم یه بار هم که شده به هم دیگه نپریم. (;
موفق و پیروز باشید

• شروع کننده موضوع

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از m-hadi :
از میثم بپرس بهت میگه !
چیزی که من دیدم این بود که یه موتور نمیچرخید و میثم گفت یا قفل کرده یا شکسته محکم با دست بچرخونید را میوفته ! تا آخر بازی که اون روبات راه نیفتاد !
بعد هم لطفا PID رو بهش گیر ندید ، بدلایل ساده (اگه خواستید بگید توضیح بدم) PID تو جونیور بیش از 70 درصد دقت نداره که دقت کمیه !
میدونم چرا میگی دقت نداره . اما اگه پالس بخونی که اثر نویز صفر بشه مکانیکت هم خوب باشه از الگوریتم سرعت دستی حساب کردن خیلی خیلی خیلی سر تره. اگه مکسون هم باشه نور علی نور!!!!!!!! خدا میشه . پشت توپ میشه مثل اسکیوبا!! اگه پارسال روبات حمله ما یادت باشه میفهمی چی میگم خدای پشت توپ بود

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

خوب نکته اینجاس که اینا غیر ممکنه !
هم موتور ها دقیقن مثل هم نیستن ! هم مکانیک هرچقدر ها که خوب باشه مرکز ثقلش دقیقا وسط نیست ، هم قطعات و درایور Delay دارن و ... ما که اسکوبا نیستیم پولمون از پارو بالا بره مکانیک فیبر کربن بزنیم با cnc سه بعدی و موتور ec 120 watt بخریم دونه ای 900 دلار ، بعد درایور بخریم از مکسون دونه ای 70 دلار !
یه چیزی دیدم رو روبات بچه های اژه ای دیگه اوج خرپولی و خرج کردن ! درایور هاشون مال خود مکسون بود :D

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از شواليه سبز :
سلام
دوست عزیزم ما امسال سوم بودیم این دو تا روبات کار کمتر از یک هفته بود . اونم نه تمام وقت . برنامه پشت توپمون تو بازی با حلی 4 مشکل داشت اما رده بندی اشکالی نداشت . سنسورهامون هم اشکال نداشت فقط ما و فست اند اسمارت بودیم که پالس میخوندیم.میکرو موتور هم ولتاژ زیاد دادیم چون گیربکسشو عوض کردیم. آخ نمیگفت. شوت قویمون هم مشکلی نداشت خودمون وصلش نکردیم گفتیم فینال وصل میکنیم. که هم خودت میدونی هم من هم بچه های فست اند اسمارت که اگه وصلش میکردیم کسی نمیتونست جلوش وایسه . حلی 4رو فک میکردیم بی شوت بزنیم اما به خاطر مشکل برنامه مون باختیم سر رده بندی هم تصمیم این بود که شب شوتر رو راه بندازیم که امیر رفت قم و ما شب یه دفعه همه خوابمون برد صبح فقط به زور سر مسابقه رسیدیم. فرزانگان مکسون داشت اما ما مکانیکمون میخوردشون .موتور مکسون رو با بست کمربندی به شاسی وصل کردن ته ناشی بازیه.حرکاتشون فوق العاده خشک بود . الگوریتمشون هم خوب نبود . کیکر هم که نداشتن کیسر داشتن:d اما خب تو اون شرایط حقش بود سوم شه که شد. ما باتری زاپاس پول ندادن بخریم وقت اضافه باتری کم اوردیم که طبیعی بود ببازیم. حلی 4 خوب بود روباتاش .تبریک میگم بشون با این که سال اولشون بود روباتای خوبی هم داشتن ما هم بیشتر از این حقمون نبود .کلا راضیم از همه چیزو خدا رو شکر میکنم نرفتیم فینال .چون کنکور داریم و اگه میرفتیم مکزیک نمیذاشت درس بخونیم. در ضمن با شرایط حاکم بر مسابقه فست اند اسمارت حق مسلمش مکزیک بود که بهش هم رسید .رتبه اول رو به دوستای مازندرانیم . دوم رو به بکس گل حلی 4 و سوم رو به بچه های فرزانگان یک تبریک میگم .راستی خداحافظی خودم رو هم با جونیور اعلام میکنم. ایشالا اگه کنکور خوب دادم سال دیگه نه سال بعدش SSL .دوستان دیگه کل کل رو بذارین کنار این تاپیک دیگه بدرد نمیخوره. مباحث عمومی برین بحث علمی بکنین . بدردتون میخوره. این جا جز کدورت و کل کل چیزی نداره. خواهش میکنم دیگه اسپم ندین
موفق و پیروز باشید

خب اصلا نمیخواستم با شما بحث کنم چون سعی کردیم رقابتمون رفاقت توش باشه خب مثل اینکه منم باید یه چیزایی بگم که حقمون اینجا ضایع نشه
اول اینکه چه عجب بالاخره ما روی ادمین محترم رو بعد از مدتها دیدیم
دوم اینکه شما سر هیچ بازی ای برنامه تون درست نبود . فقط همون رده بندی درست شد که از شبش یه نفر که تو تیمتون نبود کلا پیشتون بود ...
سوم اینکه اگه شما سر بازی اول حواست بود ما موتور هامون انقدر قدیمی و داغون و از کار افتاده بود که سر بازی اول با شما یه موتور گیربکسش شکست که ما این امکانو نداشتیم درست کنیم . فرداش هم یکی دیگه ترکوندیم که فقط شوتمونو برداشتیم و موتورای بچه های لیگ ب رو گرفتیم و به خاطر وزن فقط با بست بستیمش و فرصت نشد که برنامه ش رو تکمیل کنیم و مجبور شدیم بدون الگوریتم و تر و تمیز کردن برنامه بریم تو زمین و ...
به هر حال متاسفم به خاطر حذفتون و چون دیگه شرکت نمیکنید هم دلیلی نمیبینم بخوام پیشنهادی بهتون بکنم
اما خطاب به همه چیزی که من تو این سه سال شرکتم تو مسابقات فهمیدم اینه که بزرگترین اشتباه تو زمان مسابقه اینه که روباتو دستکاری کنیم ( مخصوصا نصفه شب بعد بازی ) مگر اینکه 100% مطمئن باشیم که بهتر میشه وضعیت و لطمه ای به چیزی نمیخوره اگه تو طول مسابقات از خواب شبمون واسه ربات بزنیم فقط وضعیت رو بدتر میکنیم چون راندمان کار خودمون پایین میاد.

حالا که جناب ادمین سری زدن ازش خواهش میکنم اسپم هارو پاک کنه واقعا افتضاحه اینجا

یه سوالی هم میشه بپرسم؟ شما چطور با اینکه پالس میخوندین ولی انقد ضعیف میدیدین پالس توپ رو؟

• شروع کننده موضوع

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

مشکلش واسه این بود که از پالس محدوده نمیگرفتیم یعنی با پالس سمت توپ میرفتیم وقتی نزدیک میشدیم سوییچ میشد رو آی آر معمولی اما مشکل اصلی تر سر این بود که گند زده بودیم تو شیلد کردن سنسورها . راستی سینا هم شب آخر اومد دست به برنامه نزد اون یه نفر دیگه که تی شرتمون تنش بود مشکل برنامه رو پیدا کرد که عضو بود و تمام روزها بود تو تیم.علت دستکاری ما تو روبات هم این بود که روباتا آماده نبود :D شب مسابقه تازه روبات میساختیم !! اصلا امسال واسه رتبه نیومدیم . یه چیز دیگه این که تهش بتونم هفته ای یه بار یا دو بار بیام. اگه کمه مشکلی ندارم شما مدیر شو. تمام حرفاتون هم قبول ما هم مشکل زیاد داریم (; :) قصد توهین نداشتم اگه اینطور برداشت شده عذر میخوام

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از شواليه سبز :
مشکلش واسه این بود که از پالس محدوده نمیگرفتیم یعنی با پالس سمت توپ میرفتیم وقتی نزدیک میشدیم سوییچ میشد رو آی آر معمولی اما مشکل اصلی تر سر این بود که گند زده بودیم تو شیلد کردن سنسورها . راستی سینا هم شب آخر اومد دست به برنامه نزد اون یه نفر دیگه که تی شرتمون تنش بود مشکل برنامه رو پیدا کرد که عضو بود و تمام روزها بود تو تیم. یه چیز دیگه این که تهش بتونم هفته ای یه بار یا دو بار بیام. اگه کمه مشکلی ندارم شما مدیر شو. تمام حرفاتون هم قبول ما هم مشکل زیاد داریم (; :) قصد توهین نداشتم اگه اینطور برداشت شده عذر میخوام

نه خواهش میکنم چنین برداشتی نشد فقط فک کردم چون یه چیزایی رو نمیدونید و دارید قضاوت میکنید، یه سری چیزایی رو که نمیخواستم، بگم.
مثل اینکه سینا خیلی بد موقع اومده بود چون دقیقا یه همچین برداشتی شد
ایشالا موفقیتای بعدی تو لیگ دانشجویی (;

بالا