• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شکایات اپل

• شروع کننده موضوع JB
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر
اپل نتوانست قاضی دادگاه را برای صدور رأی در مورد جلوگیری از فروش گوشی ها و تبلت های گالاکسی سامسونگ در آمریکا متقاعد سازد

cachefile_598_3.jpg

نزاع قانونی میان اپل و سامسونگ بر سر مسائل مربوط به حق اختراع و طراحی ها کماکان ادامه دارد و این بار رأی دادگاهی در آمریکا به نفع سامسونگ صادر شده است.

به دنبال دادخواست اپل برای متوقف شدن فروش گوشی های هوشمند و تبلت های گالاکسی سامسونگ در آمریکا این کمپانی نتوانست قاضی دادگاه را در مورد صدور رأی علیه سامسونگ متقاعد نماید.

در حکمی که در روز جمعه 2 دسامبر 2011 (11 آذر 1390) صادر گردید خانم Lucy Koh قاضی دادگاه ناحیه ای سان خوزه آمریکا دادخواست اپل را رد نمود و عنوان داشت که خسارت ناشی از ادامه فروش گوشی های Infuse 4G ،Galaxy S 4G و Droid Charge و نیز تبلت Galaxy Tab 10.1 برای اپل به میزانی نیست که بتواند توقف فروش آنها را توجیه نماید.

البته این قاضی اشاره نموده که این به معنای خاتمه دعوی نیست و احتمالاً سامسونگ یکی از حقوق اختراع اپل مرتبط با تبلت ها را نقض نموده ولی اپل باید اعتبار این حق اختراع را اثبات نماید و این کمپانی هنوز موفق به این کار نشده است.

Samsung-Galaxy-Tab-10-1_vs_Apple-iPad-2.jpg

تصویر بالا: تبلت Galaxy Tab 10.1 سامسونگ (چپ) در مقابل تبلت iPad 2 اپل (راست)

Jason Kim سخنگوی سامسونگ با استقبال از تصمیم اخیر خانم Koh چنین اظهار داشته است: «این حکم دیدگاه ما را در مورد این که استدلال های اپل فاقد شایستگی است تأیید می کند.» از سوی دیگر Kristin Huguet سخنگوی اپل بار دیگر سامسونگ را متهم به کپی کردن محصولات اپل نموده و این عمل کمپانی کره ای را تقبیح کرده است.

کمپانی های اپل و سامسونگ درگیر نزاع قانونی شدیدی هستند که بیش از 20 دادخواست در 10 کشور را شامل می شود و هر یک دیگری را متهم به نقض حقوق اختراع و یا تقلید از طراحی های خود می داند.

اما در جبهه استرالیا اوضاع موقتاً به نفع اپل پیش رفت. پیش از این، فروش تبلت های گالکسی سامسونگ به دلیل شکایات اپل در استرالیا متوقف شده بود و قرار بود این ممنوعیت فروش لغو گردد، اما دادگاهی در استرالیا این ممنوعیت را به مدت یک هفته تمدید نمود.

به نظر می رسد اگر اپل نتواند از طرق قانونی بر سر راه رقبای خود مانع ایجاد نماید برخی از مزیای رقابتی خود را از دست می دهد و شاید Tim Cook مدیر عامل جدید این کمپانی راه بسیار دشواری را برای ادامه روند رشد اپل در پیش خواهد داشت -- رشدی که در زمان Steve Jobs همه را شگفت زده نموده بود.

..........

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی ، کامپیوتر
پاسخ : شکایت اپل در آمریکا به جایی نرسید !

به نقل از Lunatic :
اين و كه خيلى وقت پيش ميگفتن قاضى حق و به اپل داده ولى چون پشخ شده بوده از قبل به سامسونگ گفتن بايد پولش و به اپل بدى … وقتى استيو جابز هنوز نمرده بود … :-??
حقيقتا نفهميدم چي گفتي :D ولي من نشنيده بودم.
در مورد خط آخر خبر هم من مخالفم! اپل براي اينكه بتونه ٢ تا بيشتر آيپد بفروشه شكايت نكرده. كيفيت و امكانات محصولاتش براي همه معلومه و فروشش و در هر شرايطي داره. اپل فقط دوست نداره كسي از ايده هاش استفاده كنه. فكر كنم اين ويژگي توي همهي ما هم هست!

• شروع کننده موضوع

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر
شکایت اپل در استرالیا هم به جایی نرسید !

سامسونگ به دلیل تبلیغات غیر مستقیمی که اپل برای تبلت گالاکسی تب 10.1 سامسونگ در استرالیا نمود خود را مدیون اپل می داند.

نزاع قانونی میان اپل و سامسونگ در استرالیا چند ماه پیش آغاز شد. اپل مدعی بود که تبلت گالاکسی تب 10.1 سامسونگ -- به ویژه ویژگی های ظاهری آن -- از روی تبلت های آی پد اپل کپی برداری شده. رسانه های بسیاری این درگیری قانونی را به تیتر اول اخبار خود تبدیل نمودند و بدین ترتیب نام تبلت سامسونگ در استرالیا بر سر زبان ها افتاد.

بر اساس حکم دادگاهی در استرالیا مدتی عرضه و فروش تبلت گالاکسی تب 10.1 سامسونگ در این کشور بطور موقت متوقف گردید. داستانی که مشابه آنرا در آلمان نیز شاهد بودیم (). اما بالاخره چند روز پیش دادگاهی در سیدنی که پرونده دعوی اپل را پی گیری می نمود ممنوعیت عرضه و فروش را لغو کرد تا تبلت سامسونگ بتواند به قفسه فروشگاه ها بازگردد.

iPad-2-Wi-Fi-3G-vs-Galaxy-Tab-101_2.jpg

iPad 2 Wi-Fi 3G vs. Galaxy Tab 10.1

تصویر بالا: تبلت آی پد 2 اپل (سمت راست) در مقابل تبلت اندرویدی Galaxy Tab 10.1 سامسونگ (سمت چپ)

بر اساس گزارش سیدنی مورنینگ هرالد -- یکی از محبوبترین رسانه های فناوری استرالیا -- Tyler McGee -- نائب رئیس ارتباطات راه دور سامسونگ در استرالیا -- معتقد است که هرچند منع فروش موقت ایجاد شده در استرالیا باعث گردید که سامسونگ حجم زیادی از فروش تبلت های خود در استرالیا را از دست دهد، اما دعوی اپل علیه سامسونگ بهترین بازاریابی برای محصول سامسونگ بوده که شاید سامسونگ با هزینه های بازاریابی نیز نمی توانست چنین آگاهی عمومی را برای تبلت خود ایجاد نماید.

بدین ترتیب به لطف همین بازاریابی غیر مستقیم اینک تبلت گالاکسی تب 10.1 سامسونگ به محصولی شناخته شده در میان خانواده های استرالیایی بدل شده است و سامسونگ رفع ممنوعیت فروش این تبلت در استرالیا را که درست در آستانه فصل فروش کریسمس به وقوع پیوسته غنیمت دانسته و امیدوار است فروش بسیار مناسبی را شاهد باشد.
منبع : سیدنی مورنینگ هرالد

• شروع کننده موضوع

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر
فروش و واردات تلفن های همراه شرکت HTC در آمریکا ممنوع شد!

پیروزی اپل در دادگاه فروش و واردات گوشی های HTC در آمریکا را ممنوع کرد !

گروه خبری GSM: مثل اینکه داستان دعواهای پتنتی تمامی ندارند! اپل امروز توانست یک پیروزی دادگاهی بر علیه اچ تی سی کسب کند، که این شرکت را مجبور می کند فروش تلفن های اندرویدی اش را در ایالات متحده آمریکا متوقف کند. کمیسیون تجارت بین المللی آمریکا (ITC) که مسئول تصمیم گیری در خصوص واردات کالا به این کشور است، تصویب کرد که HTC بر روی تلفن های اندرویدی نسخه 1‪.‬6 تا 2‪.‬2 به یکی از پتنت های اپل تجاوز کرده است.

به گزارش نارنجی از گیزموندو، در نتیجه این تصمیم گیری ITC از تاریخی که این کمیسیون تعیین می کند، فروش تلفن های HTC در خاک آمریکا غیر قانونی خواهد بود. بد نیست نگاهی به پتنتی که اچ تی سی از آن تخطی کرده بیاندازیم. این پتنت با کد 5,946,647 شناخته می شود و کاری شبیه این انجام می دهد:

وقتی یک آی فون پیامی را دریافت می کند که حاوی شماره تلفن، آدرس ایمیل، وب سایت یا خیابانی است، آن اطلاعات به صورت خودکار های-لایت شده و به صورت زیرخط (آندر لاین) نمایش داده می شوند و قابل کلیک کردن هستند.

روی شماره تلفن کلیک می کنید و آی فون سوال می کند که آیا می خواهید شماره گیری کنید. روی آدرس وب کلیک می کنید و لینک در مرورگر سافاری باز می شود. روی آدرس خیابان کلیک می کنید و آن را در نقشه مشاهده می کنید.

با توجه به اینکه رای صادره به دلیل تجاوز به پتنت مرتبط به سیستم عامل است و ربطی به سخت افزار ندارد، باید منتظر حمله اپل به دیگر سازندگان تلفن های اندرویدی هم باشیم. به هر حال اگر اچ تی سی تا ۱۹ آوریل ۲۰۱۲ این قابلیت را حذف کند (که چندان جالب نیست) و یا آن را با چیزی متفاوت و بهتر جایگزین کند (همانطور که از این شرکت انتظار می رود)، می تواند به فروش تلفن هایش در آمریکا ادامه دهد. خب، طبق انتظار اچ تی سی کاملا موقرانه به حکم کمیسیون پاسخ داد:

این تصمیم یک برد برای HTC است و ما خوشحالیم که کمسیون رای خود را در خصوص پتنت های 721 و 983 تایید کرد و نظرش را درباره پتنت 263 و بخش هایی از پتنت 647 تغییر داد. ما رای صادره را پذیرفته و به آن احترام می گذاریم. به هر حال، پتنت 647 تنها تجربه کوچکی در رابط کاربری است و اچ تی سی به زودی آن را به طور کامل از همه تلفن هایش حذف خواهد کرد.

ممنوعیت فروش این تلفنها از نوزدهم آوریل اعمال خواهد شد.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

اپل بعد مرگ استیو بد تر شده... مثل سگ افتاده به جون شرکت های مختلف ... البته داره مبارزه میکنه ... مبارزه برای بقا....

backslash

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

بچه ها ازتون ممنونم خیلی پستاتون زیبا بود (;
من به شخصه این فکرو دارم که سامسونگ بهتراز اپل است
حد اقل تو مقایسه ی گلکسی اس2 و آیفن4 که اینجوری به نظر میرسه

• لایک
امتیازات: Neg@r
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از backslash :

توی مقایسه ی S I با آیفون تو GSM هم همینطوره حتی.

• لایک
امتیازات: Neg@r

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

اینا که چیزی نیست :D
از HTC به خاطر چیزی شکایت کرده که تو اولین نوکیا ها هم هست :D

از منم شکایت می کنی؟ ;))

..........

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی ، کامپیوتر

به نقل از backslash :
به نقل از H O S E I N :
توی مقایسه ی S I با آیفون تو GSM هم همینطوره حتی.

امکانش هست مقایسه رو برام تعریف کنین ؟!

به نقل از Xperia :
اینا که چیزی نیست :D
از HTC به خاطر چیزی شکایت کرده که تو اولین نوکیا ها هم هست :D

از منم شکایت می کنی؟ ;))

اون چیزی شما در مورده Patent خوندی تنها یک مثال از کارکردش بود! این توضیح کامل پتنت همراه با ثبت کننده هاش هست.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از مــــهران :
امکانش هست مقایسه رو برام تعریف کنین ؟!

بله حتما" میشه ...

مثلا صفحه نمایش کدوم بهتره ؟ S amoLED یا این که توی یه صفحه ی کوچک تعدادی زیادی پیسکب بچپونیم تا وضوح تصویر بیاد بالاتر...
یا کیفیت آنتن دهی و ارتباطی ...
تعداد نرم افزار ها ....
سخت افزار....
پشتیبانی....
زیبایی....
رابط کاربری...
قابلیت پخش موسیقی و ویدئو ها و ....

..........

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی ، کامپیوتر

The Retina display on iPhone 4 is much brighter than the Super AMOLED on Galaxy S. But that brightness will surely cost you battery life, which Galaxy S has plenty of thanks to the efficient Super AMOLED tech. Galaxy S color output is better too, but it can’t match the crisp “pixel-less” image on iPhone’s Retina screen.

In the end it’s up to you. There is no distinct winner between Apple’s Retina and Samsung’s Super AMOLED. One thing’s for sure – both displays are the best you can find on the market right now.

یک سری مزیت Retina داره، یک سری هم Super amoLED که در کل نمیشه گفت کدوم بهتره.

در مورد اندازه صفحه هم، تنها سایزی که وقتی گوشی رو دستتون گرفتین می تونین انگشت شستت و به قسمت بالا سمت راست برسونین، 3.5 اینچ هست. (یعنی با یک دست، میشه همه نقاط و تاچ کرد).

کیفیت آنتن که فرقی نداره !!!! :D

سخت افزار؟! بهتر نیست یک نگاه به Benchmark بندازین ؟! (همیشه عدد بالاتر مثلن توی سی پی یو و ... به معنی بهتر نیست!!!)

41612.png

نرم افزار که آیفون 2 برابر آندروید اپ داره که!!

پشتیبانی ؟ ببخشید فکر کردم داریم کلی صحبت می کنیم نه در ایران ! درضمن، iOS جدید که میاد همزمان برای تمامی دستگاه های اپل آپدیت میشه. ولی آندروید چه طور ؟

زیبای ؟!؟!؟ اگه آیفون نبود از رو کی میخواستن اسکی برن آخه !؟ :D

رابط کاربری هم که کپی پیست آیفونه ! اینو دیگه همه قبول دارن!

یعنی آیفون قابلیت پخش موسیقی نداره ؟! :-?

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مــــهران :

در مورد اندازه صفحه هم، تنها سایزی که وقتی گوشی رو دستتون گرفتین می تونین انگشت شستت و به قسمت بالا سمت راست برسونین، 3.5 اینچ هست. (یعنی با یک دست، میشه همه نقاط و تاچ کرد).

کیفیت آنتن که فرقی نداره !!!! :D

سخت افزار؟! بهتر نیست یک نگاه به Benchmark بندازین ؟! (همیشه عدد بالاتر به معنی بهتر نیست!!!)

41612.png

پشتیبانی ؟ ببخشید فکر کردم داریم کلی صحبت می کنیم نه در ایران ! درضمن، iOS جدید که میاد همزمان برای تمامی دستگاه های اپل آپدیت میشه. ولی آندروید چه طور ؟

زیبای ؟!؟!؟ اگه آیفون نبود از رو کی میخواستن اسکی برن آخه !؟ :D

رابط کاربری هم که کپی پیست آیفونه ! اینو دیگه همه قبول دارن!

یعنی آیفون قابلیت پخش موسیقی نداره ؟! :-?

شما که انقدر خوب مقایسه می کنی میشه iphone4 رو با xperia arc s هم مقایسه کنی؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

اینم از اون استدلال های بیخود که برای صفحه نمایش کوچک آیفون گفته میشه ... در حالی که مهم ترین هدف اپل این بوده که کیفیت صفحه نمایش افت نکنه... تعداد زیادی پیکسل رو چپونده توی یه صفحه ی کوچک.

در حالی که G S صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت تر ارائه میکنه... توی زوایای دید متفاوت هم عملکرد سامسونگ بهتره... هر چند چیزی در نهایت رتینا ارائه میده در سطح بالایی قرار داره ولی به پای Super AmoLED نمیرسه.

کیفیت آنتن که فرقی نداره !!!!

خیالت راحت ... دیگه این رو همه قبول دارن که توی ارتباط مکالماتی اپل گند زده.

مگه من گفتم نداره ؟ من گفتم این جزو معیار های مقایسه ست و تو این مورد آیفون برنده ست (هر چند که باید جوان تر بودن آندورید مارکت رو در نظر بگیری و رشد سریعش رو).

بله آیفون زیباتره به لطف بدنه شیشه ای ولی در برخورد با سطوح بیشتر داغون میشه و وزن گوشی رو بالا میبره در حالی که گلکسی با 4 اینچ وزن خیلی کمی داره.

تو عکس برداری هم اینترفیس گلکسی خیلی بهتر و بهینه تره و تنها مزیت آیفون فلاش LED هست که فقط در فاصله کوتاه کاربرد داره.

توی فیلم برداری عمق میدانی کمتر آیفون نسبت به وضعیت استاندارد فیلم برداری مأیوس کنندست.

توی آیفون چون به iTunes متکی هست خیلی وقتا آزار دهنده هست انتقال موسیقی و فیلم از کامپیوتر به گوشی.

صفحه نمایش بزرگتر گلکسی توی پخش ویدئو خیلی بهتر عمل میکنه و عمق رنگ ها هم بیشتره. و باز هم این جا مشکل متکی بودن به iTunes توی آیفون وجود داره.

توی وب گردی هم همینطور... صفحه نمایش بزرگتر و پشتیبانی از فلش عامل برتری گلکسیه.

حالا یه تصویر هم از مقایسه ی آیفون 4 با گلکسی اس 2 (غول!) میذارم :

brick.jpg

• لایک
امتیازات: N.M

..........

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی ، کامپیوتر

اینم از اون استدلال های بیخود که برای صفحه نمایش کوچک آیفون گفته میشه ... در حالی که مهم ترین هدف اپل این بوده که کیفیت صفحه نمایش افت نکنه... تعداد زیادی پیکسل رو چپونده توی یه صفحه ی کوچک.

در حالی که G S صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت تر ارائه میکنه... توی زوایای دید متفاوت هم عملکرد سامسونگ بهتره... هر چند چیزی در نهایت رتینا ارائه میده در سطح بالایی قرار داره ولی به پای Super AmoLED نمیرسه.

من رفرنس معتبر دادم. اگه بشه که برای اینکه رتینا خیلی بهتره یک رفرنس معتبر مثل Engadget بدین. درضمن استدلالش یکم با خودت فکر کنی میبینی خیلی منطقیه! اینجوری نیست که HTC صفحه 4 اینچ بزنه، بعد سامسونگ بیاد بخاطر HTC صفحه ۴.۵ بزنه، باز اونیکی دگه ۵ و ... :D از آخر میشه n اینچ فقط به خاطر اینکه از رقیبش جلو تر باشه !!!! بدون هیچ گونه فکری !

در ضمن خیالت راحت، اپل تا آخر عمر آیفون اندازه صفحه رو عوض نمی کنه چون نمی خواد مثل آندروید بشه که هر نرم افزاری بخوای نصب کنی اول باید چک کنی به رسولوشنت بخوره ! :))

خیالت راحت ... دیگه این رو همه قبول دارن که توی ارتباط مکالماتی اپل گند زده.

همه یعنی کی ؟! لطفا به موضوع ۲ سال پیش ارجا نده که اون مشکل الگوریتمی بود!‌ کسایی که اینجا آیفون دارن کم نیستن ! میشه نظرشونو اعلام کنن ؟!

توی آیفون چون به iTunes متکی هست خیلی وقتا آزار دهنده هست انتقال موسیقی و فیلم از کامپیوتر به گوشی.
من که لذت می برم، چون کپی پیست نمی کنم، چون خودش برام کانورت می کنه، چون خودش برای آرت ورک هاشو منظم می کنه و کلی مزیت دیگه! خلاصه اینکه فیلم و عکسی که میریزم مطمنم اجرا میشه روی گوشیم! و اینکه آهنگ بازی ها و نرم افزارا نمیاد توی موزیکم ! :))

توی وب گردی هم همینطور... صفحه نمایش بزرگتر و پشتیبانی از فلش عامل برتری گلکسیه.

آخرین چیزیه که من شنیدم خود ادوبی (معرف حضورتون هست دیگه ؟! :D ) به حرف ۴ سال پیش استیو اعتراف کرد !‌ خودش گفت فلشش باگ داره و دیگه پشتیبانی نمیشه.

حالا یه تصویر هم از مقایسه ی آیفون 4 با گلکسی اس 2 (غول!) میذارم :

:) دوست عزیز من رفتم یک بنچمارک معتبر از معتبرترین شرکت ها و کاملا علمی گذاشتم بعد شما ... نمی دونم چی بگم!

armin1272

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي ١
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94

در مورد آنتن دهي اپل اصلا هم گند نزده خيلي هم عالي كار كرده #S-:
اون همه اي هم كه شما ميگي دقيقا كيان؟؟
اتفاقا در مورد متكي بودنش به آيتونز من خيلي هم خوشم مياد از اين كارش و من اينو محدوديت نميدونم چون اولا محيط زيبايي داره دوما همه كار رو خودش انجام ميده P:>

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO

استیو کجایی که نمیبینی دارن با apple چی کار می کنن

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

من هم طرف اپلم
خو بچه ها راست ميگن. مگه هرچى صفحه بزرگترباشه دليل ميشه كه محصول بهتره؟؟؟ :-? :-" =)) =))
اي فون واقعا خوش دسته.
من كه حال ميكنم همينطورى الكى حتى بگيرم دستم ;))

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

فعلا که دیدید تونست تو آمریکا دو تا گوشی های سامسونگ رو غیر قابل فروش کنه 8->

• لایک
امتیازات: JB

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : شکایات اپل

سامسونگ چه کرد :-"
اون همه کامیون با سکه های 50 سنتی تا دسامبر 2014 کارکنان اپل باید وا3 سکه شمردن حقوق بگیرن
سامسونگ چه شیطونه !

• لایک
امتیازات: tezar

اسیمو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف

به نقل از This is me :
من هم طرف اپلم
خو بچه ها راست ميگن. مگه هرچى صفحه بزرگترباشه دليل ميشه كه محصول بهتره؟؟؟ :-? :-" =)) =))
اي فون واقعا خوش دسته.
من كه حال ميكنم همينطورى الكى حتى بگيرم دستم ;))
باریک...
بعد هم هر چی صفحه کوچک تر باشه نشان دهنده مهارت اپل در استفاده ازقطعات بهتره... (;

بالا