• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

The Elder Scrolls V Skyrim

• شروع کننده موضوع

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : The Elder Scrolls V Skyrim

به نقل از H O S E I N :
نمیدونم چرا مجذوب این بازی شدید...
نبرد ها خیلی ضعیفه ... با شمشیر ضربه میزنی انگار داری چاقو کشی میکنی باید n بار ضربه بزنی... بعد یهو یه خرسو با یه ضربه میکشه...

خوب اولا بگم که مشکل اینه که شما فقط در بحر اکشن بازی قرار هستین نه ماجراجوییش. من به شخصه عاشق RPG هستم به خاطر Role Playing اش که تو این بازی به شدت خوب بود. بعد اینکه یک داستان عالی پشت بازیه. بعد اینکه گرافیک بازی هم قابل قبوله. بعد اینکه فقط ما نیستیم که. شما یک مراسم رو بگو که اسکایریم توش حداقل یک جایزه نبرده باشه (به جز BAFTA که کلا نبود اسکایریم )

راجب نبردهاشم بگم که درست نفهمیدم منظورتو. یعنی منظورت اینه که باید همه با یک ضربه شمشیر بمیرن؟ خوب الان بعد چه جذابیتی داره این بازی؟ بعد الان این یعنی کل بازی‌های این روزا ضعیفن دیگه :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

بازی تخیلیه خب!
کسایی که دوسش دارن بخاطر آزادی عمل بالاشه، وگرنه داستان و اینجور جزئیاتش زیاد مالی نیس

• شروع کننده موضوع

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از GCD :
بازی تخیلیه خب!
کسایی که دوسش دارن بخاطر آزادی عمل بالاشه، وگرنه داستان و اینجور جزئیاتش زیاد مالی نیس

داستان باید چی داشته باشه که مالی باشه؟

شما تنها به main plot بازی نگا نکنین چون شاید اگه تنها و بدون در نظر گرفتن کل The Elder Scrolls ببینینش یک کم بده خداییش. به ساید کوئستا، daedric prince ها و اینا نگا کنین. داستان بازی رو فقط اسکایریم در نظر نگیرین. این داره یک بخشی از کل داستان The Elder Scrolls رو بیان میکنه.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

شب رفتم قفل مهمون خونه رو باز کردم رفتم تو تازه مخفیکاری رفتم یارو بیدار میشه با یه خنجر به من حمله میکنه من با تبر یه ربع بهش میزنم فقط میفته زمین دوباره پا میشه آخرش منو میکشه....

• شروع کننده موضوع

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از H O S E I N :
شب رفتم قفل مهمون خونه رو باز کردم رفتم تو تازه مخفیکاری رفتم یارو بیدار میشه با یه خنجر به من حمله میکنه من با تبر یه ربع بهش میزنم فقط میفته زمین دوباره پا میشه آخرش منو میکشه....

شاید باگ بوده باشه یا اینکه مهمون خونش مال یک کوئست مین پلات بوده باشه. من یادمه برا یک ساید کوئست صاحاب مهمون خونرو کشتم دیگه نتونستم برم کوئست

رئیسای کمپ ها رو هم نمیشه کشت البته. اونو نمیدونم چرا.

اینا هم چیزایی نیست که باهاش کل بازی رو ببرین زیر سوال.

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

لول ها تون رو بگين ببينيم كي از همه شاخ تر و الاف تره :D

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از H O S E I N :

باگ نیست این یارویی که داری سعی می کنی بکشیش قراره بهت ماموریت بده پس نمی تونی بکشیش البته اگه زیاد سعی کنی بی خیال میشه تسلیم میشه. (البته یه ذره این حالتش مسخرس چون انگار یهو حافظش ریست میشه یادش نمیاد 2 ساعت داشتی می زدیش)

به نقل از جواد باهوش :
لول ها تون رو بگين ببينيم كي از همه شاخ تر و الاف تره :D

لول تنها چیزی که مشخص می کنه میزان الاف بودن چون به راحتی تو همون اوایل بازی مثلاَ من می تونم one handed , Sneak , destruction رو تا لول آخر ببرم بالا (ولی اعصاب می خواد بد) منم الان وقت ندارم (خیر سرم کنکوریم) فقط طی اون بگی که هیچ جوابی واسش پیدا نکردم مجبور شدم new game بزنم الان لول کلیم 11 ه. (هنوز حتی نفهمیدم که Davohkiin ام!)

Knight

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

بچه ها من تویه یه مین کوئست گیر کردم میخواست ببینم شما هم این مشکلو داشتین یا نه
توی کوئسته a cornered rat وقتی میری پیش esbern در قفله بعد باید قانعش کنی که درو باز کنه بعد اون میاد سمت در,در یه صدایی میده اما من هرچقد open میزنم در باز نمیشه
حالا من چی کار کنم نمیدونم؟

• شروع کننده موضوع

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از Knight :
بچه ها من تویه یه مین کوئست گیر کردم میخواست ببینم شما هم این مشکلو داشتین یا نه
توی کوئسته a cornered rat وقتی میری پیش esbern در قفله بعد باید قانعش کنی که درو باز کنه بعد اون میاد سمت در,در یه صدایی میده اما من هرچقد open میزنم در باز نمیشه
حالا من چی کار کنم نمیدونم؟

صحبت های ازبرن رو نمیشنوی نه؟

باید یک فایلی رو دانلود کنی.

که الان آپش کردم من

بعد اون فلدر sound رو میبری تو Data جایی که اسکایریم رو نصب کردی کپی میکنی.

مثلا اینجا:

F:\Program Files\The Elder Scrolls V Skyrim\Data

Knight

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

آره صداش نمیاد
پس اگه اینو بریزم حله
دستت درد نکنه

Wulfric

Percival's daddy
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه سری سایت های خارجی اومدن آموزش Jarl شدن رو گذاشته ن. یعنی اگه واقعی باشه، اسکایریم نامزد دریافت اسکار هم میشه :))
بد نیست یه سری به اینجا هم بزنید ببینید این یارو چی میگه. یا حرفش راسته، یا اینکه قدرت تخیلش سر به فلک کشیده و تونسته یه سایت رو بذاره سرکار :-?? میگه با منجنیق لشکر کشیدم به شهر های دیگه :O
خدا دیگه بخیر کنه :))

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

طرف گرد نخود مصرف کرده =)) تنها چیزی که نزدیک به یارل شدن هست مودای ازدواج با اولفریک و این زنه فک کنم السیفه که اونم فقط ازدواجه :D کل بازی هم به خودش منججنیق ندیده البته تو جنگ داخلی مقادیری سنگ های پرتاب شد توسطش دیده می شه ^-^

Wulfric

Percival's daddy
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

کسی میدونه که اجناس بالای 1000 تا رو کجا میشه تو بازی فروخت ؟ بدجور موندن رو دستم :-?

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از ῸṽҾṟᴲĻőŕĐ :
کسی میدونه که اجناس بالای 1000 تا رو کجا میشه تو بازی فروخت ؟ بدجور موندن رو دستم :-?
می تونی پرک بگیری پول بازاریا زیاد شه یا اینکه ازشون یه سری چیزا بخری بعد بفروشی، من که کلا همه چیزو جمع می کنم تو خونه هام :D

بالا