• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اولین همایش شیمی پژوهان جوان

amirali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
ندارم !!! :دی
دانشگاه
سبزوتریم دیگه اما نپرس کجاش
پاسخ : اولین همایش شیمی پژوهان جوان

آقا دستتون ندرده >:D<
به ما که خیلی خوش گذشت اما نمیدونم چی این دوربین زوم کرده بود رو ما و هر کاری میکردیم نشون میداد

یه انتقادم داشتم
کارگاه جرم شناسی خیلی خسته کننده بود
خود موضوعش جالب بود اما ارائه دهنده هاش یه جورایی بد توضیح میدادن مخصوصا اولی! ما که یه چرتی اونجا زدیم :D

از نظر بقیه ی چیزا همه چیز عالی بود

بازم به خاطره تمام ضحمتاتون ممنون (;

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

خیلی عالی بود 8->خوش گذشت :D

همه ی مقاله ها یه طرف،مقاله ی نیشابوریا یه طرف :-"اون قسمتش که سوسک بیابانی داشت :-" 8->چون سوک داشت خیلی خوب بود 8->

بچه ها همه چیو گفتن(آقا صب میکردین خو :-"من تازه رسیدم خونه :-")حالا باز منم نظرمو میگم 8->همایش نسبت به اینکه سال اولش بود خیلی خوب بود...

فقط من یکم با کارگاهای آموزشی حال نکردم :Dبعد اون دختر اولی که از شیراز بود به نظرم نفر اول مقالشو ارائه نمیداد بهتر بود!

حالا با اینکه عین خود پاورپوینتش میگفت کاری ندارم :-"ولی سطح مقالش یکم پایین بود!مطلبش در همون حد کتاب درسی بود...

اگه یکی از مقاله های شاخ تر اول ارائه میداد بهتر بود :Dیکم همه چششون به ارائه ی اول بود...تاثیر داشت به نطرم رو روند :-?

بعد دیگه اونایی که اینگلیسی کفتنم که... :-" :))

غذا هم که ما یه بارشو خوردیم :Dهمون بد نبود :Dبا تشکر :D

+اشاره کنم من نرگسو از رو صداش شناختم یا اسپمه؟ :-"

دست همگی درد نکنه >:D<

mahnazi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

راستی مث اینکه رمز کارتهایی ک دادن، 1111 هست!
تو سالن اعلام شد؟! من ک نشنیدم!

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

به نقل از <mir@li@> :
ما که یه چرتی اونجا زدیم :D
جاتون خالی ماهم از1ساعت کارگاه جرم شناسی45دقیقشو خواب بودیم. :D
بعد این بغل دستیم بیدارم کرد دیدم همه ملت دارن نیگام میکنن.
گویاخرخر میکردیم تو خواب :-"

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اول اینکه بازم ممنون بابت همه چیز! خدایی از همه کاراتون زدین واسه همایش...
به نقل از close :
نظر لطفتونه :)
اینکه سطح مقالات پایین بوده فک می کنم مشکل همایش نباشه...مشکل از مقالات داده شده باشه...
مثلا وقتی 30 تا مقاله میاد که سطحشون بالا نیست داور مجبوری مثلا اون یکی رو از بینشون انتخاب کنه که سطحش پایینه(چون همه مقالات تقریبا پایین بوده سطحش)نه پایین ترین
یکی دیگه از دلالیلش هم ارائه ی بد هستش !!! یه مقاله هر چقدر هم کامل و پرفکت باشه با یه ارائه ی بد همش خراب می شه :)

در بقیه ی موارد هم کاملا حق با شماست :)
بهر حال ساله اول برپاییه این همایش بوده و تعداد نیروها هم کم و کار بسیار زیاد و دشوار...
ممنون از انتقادات خوبتون،حتما ازشون استفاده می کنیم :)واقعا ممنونم...
راجع به بودجه هم فک می کنم کم لطفی فرمودین یکمی...
امیدوارم هیچ وقت سرو کارتون به اداره و مسائل مالی نیفته...اون وقت متوجه میشید که حتی1000تومن هم که بخوان کمک کنن ادمو 1000بار بالا پایین می کنن و اخرشم قول می دن که بدن اما نمی دن....
:)

بله درسته. اما خب این مسئله هست که بگیم کدوم مقاله سطحش پایین تره و کدوم مقاله بالاتر!
یک مقاله ممکنه همه چیزش درست باشه و خیلی هم خوب توضیح داده باشه ولی موضوعش یک کار بررسی هست که همه میدونند! (اصلا که به مقاله اول ارائه شده اشاره نکردم؟!) ولی همون طور که مهناز گفت بعضی از مقاله ها واقعا رو کارشون وقت گذاشته بودند و تلاش کرده بودند و موضوعشون هم فقط یک بررسی نبود اما خب....!
البته من بازم میگم دستتون درد نکنه. این مشکل سطح مقالات هم به شما و کلا بچه هایی که کمک کردند ربطی نداره و مشکل سر داور ها و داوری هایی است که کردند... .
در رابطه با بودجه هم فکر کنم درست میگی!

تو کارگاه جرم شناسی که دوستان کسایی که خوابیده بودند از اونها مدرک (عکس!!) تهیه کردند! :-"

آقا من شدید از این شکلک : ) بدم میاد!! اصا وقتی اینو میبینم فکر میکنم شخص مقابل داره باهام دعوا میکنه :D

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

به نقل از sky girl :
تو کارگاه جرم شناسی که دوستان کسایی که خوابیده بودند از اونها مدرک (عکس!!) تهیه کردند! :-"
چیکارکردن؟ :O
من راضی نیستم عکسام پخش شه‌ها :-w
گفته باشم [-(

• لایک
امتیازات: JB

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

آقا با سلام و عرض ادب و احترام به تمام بچه های سرزمین گل و سنبل...سرزمین صنعت ...پیشرفت....سرزمین.... همینا دیگه (این خانم مجریه :)) )

من از این که یه همایش کشوری برگزار شد و یه تلاشی در جهتش کردیم همگی خوشالم ولی یه سری چیزارو می خوام بگم :D

اول خوب هاش:

1- پذیرش و تنظیم وقت ناهار شام و کلا وضع خوابگاه خوب بود خیلی

2- اینکه در کنار ارائه مقاله و پوستر کارگاه گذاشته بودید هم جالب بود (من نصفه دیدم البته)

3-جایزه ها و پذیرایی حین ارائه هم خوب بود

حالا یکم انتقادی ها:

1- 5 دقیقه ی اول که از شروع همایش گذشت من منتظر بودم یه دونه از مسئولای همایش یا گروه مدیریت دانش آموزی
(یا هرکس دیگه) به اون خانم مجری بگه فاصله ی دهنش با میکروفون رو رعایت کنه! من برای سلامتی گوشم ارزش قائلم

2- توی نمودار های اون کتابچه ای که دادین یه سری ناهماهنگی بود! مثلا اینکه البرز و کرج یکین :D شما یه نمودار البرز داشتین یدونه کرج

بعد هم اینکه نوشته بودید همه ی شهرا جز مشهد توشه! طرقبه مگه جزو مشهد نبود؟ (نبود جدی؟) اونم داخل نمودار آورده بودین

بعد دوباره یه اشکال دیگه اینکه نیشابور هم تو آمارتون نبود

3-زمان بندی ها یکم مشکل داشتن! یه سری تایم ها که خیلی هدری رفتن رو می شد به جاش استراحت بین ارائه مقاله بدن...من کمرم خشک شد قشنگ

4- یه بخش خیلی جالبی که نظرمو جلب کرد این بود که توی بروشور معرفی مدرستون (که به نظرم برای همایش کشوری همچین بروشوری لازم نبود کلا) یه قسمتی داشت به نام افتخارات مدرسه: ارائه ی مقاله در اهواز...... انتخاب 2 گروه از مدرسه توی شریف بین 60 گروه برتر... المپیاد بسیج (که پرسیدیم مثکه یکی دو تا بیشتر نبوده).. و چند تا مثال مشابه

من فکر می کنم درسته که اینا می تونن افتخار باشن واسه مدرسه ولی گفتنش اینجوری بین بچه هایی که اکثرا از مدارس خوبی اومدن کلا جالب نبود :-??

یجورایی انگار داشتن پز اسباب بازی نو ئی که خریدن رو می دادن :D

یه برگه ی دیگه هم بود که تبلیغ المپیاد نانو بود! اینکه بیاین المپیاد نانو رو در سطح کشوری معرفی کنید خیلی خوبه ولی اینکه تبلیغ المپیاد نانوی مشهد رو برای بچه ی مثلا همدانی کنید هم باز عجیب بود :D

در کل دست همه مخصوصا ریحانه که پایه ی همایش رو بنا گذاشت (ادبی) درد نکنه! بازم از این کارا کنید (;

×ویرایش: آقا یادم رف بگم پس این برنامه تفریحتون چی شد؟

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

این آقاهه با پارتی اشتباه گرفته بود
آهنگ چیز میذاش بچه ها با ریتم دس میزدن :)) ی وضی بودا من خجالت کشیدم

• شروع کننده موضوع

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-&quot;&quot;
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

اهان :D
یه توضیح دیگه هم بدم راجع به کارگاه جرم شناسی!
این کارگاه یکی از جالب ترین کارگاه ها بود اگر...اگر نیروی انتظامی بدقولی نمی کرد!
دقیقا تا روز خود همایش قرار بر این بود که از طرف ناجا یه چند نفر بیان و به طور عملی یه چند تا اثر انگشت از بچه های جمع و یه چند تا کاره دیگه...
روز همایش اومدن و گفتن که نمی شه و مسائل امنیتیو اینا....!

تو هر همایشی یه چیزای پیش بینی نشده اتفاق میفته که وقاعا دست ما نیست....

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

آهنگش مثل آهنگ برره بود :))یکی از کار های خوبی هم که شده بود این بود که میکروفون به صورت خودکار جیغ میکشید بضی اوقات :-" :-"بضیا از خواب میپریدن :-"آهنگه هم که ته حال بود :))

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

آره یارو پوریا رف بالا جایزشو بگیره لبخند ملیحم زده بود با پرستیژ یهو بلندگوه سوت کشید دومتر رف هوا پوریا =))
من به دیوار مشت میزدم اون صحنه =))

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

:-"
راضی :-"
آقا من قرار بود 5 دقیقه ارائه بدم ، رفتم اون بالا تو 1 دقیقه و نیم تمومش کردم ، خودم نفهمیدم چی گفتم ، شمام راضی باشین دیگه، به اون خوبی ارائه دادم ، اصن از سر همه هم زیادی بود ، بسه دیگه سر چیش بحث میکنید ، راضی بودن همه :-""""" :-[ :D
بعد اینکه اون بوفه ته ِ محوطه ردبول میداد 2200 ، حالا درسته تاریخش 1 سال گذشته بود اما خب بازم راضی :-"
سطل زباله هاتون هم راضی :-""""""
نور سالن رو کم میکردین بهتر بود، ولی بازم کار ما راه افتاد ، راضی :-""""
خوابگاها از 3 شب به بعد راضی :-"""""
از علی و آروین هم راضی :-"""""
سیگارتمونو فروختیم ، راضی :-"""""

در کل ، مرسی از ریحانه ، پرستو ، سارا ، مبینا ، نیلوفر و خیلی های دیگه که زحمت کشیدن واقعن ، دستشون درد نکنه :D

خوب بود :D

Pedram.fe

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نیو نیشابور سیتی
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

انتقاد:

اين آب معدني هايي كه تو همايش دادين، موقع اختتاميه، تاريخ انقضاش گذشته بود!!! :D
دوستم رفته به يكي از مسئولين همايش گفته، طرف هم بهش گفته "عزيزم اصلا عيب نداره! بيا يكي ديگه بردار!"
دوست منم با اين حالت :O اومد كنار و همه چي به خوبي و خوشي تموم شد! :D

ولي همايش خيلي باحال و مفيدي بود
دست همه ي دست اندركاران درد نكنه.

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

خب منم انتقاد سازنده :-"

اول این که پذیرش خیلی خوب بود. از اتاقمون و هم اتاقی هام راضی بودم :D برخوردتون هم خوب بود واسه خوش آمد و ... ;;)
غذای سلف خوب نبود. من آدم ایراد گیری نیستم در زمینه ی غذا. هم ناهار، هم شام رو همونجا خوردم. اما میدیدم که خیلیا مشکل دارن سر این قضیه.
خوابگاه خوب بود. بزرگ بود و محوطه ی خوبی هم داشت. کمبود امکاناتی هم حس نکردم.
تو همایش بچه های انتظامات اون اول خیلی گیر میدادن(یه ذره زیادی) اما هرچی جلوتر میرفتیم بیخیال تر میشدن. در حدی که آخرای همایش من میخواستم خودم به انتظاماته تذکر بدم ;;)
مجری رو دوست نداشتم. کاش برای سال های بعد یکی از بچه های خودتون مجری شه. یا اقلاً یه آدمی که چیزی از شیمی سرش بشه. همایش تِم شیمی نداشت. نمیدونم چطور بگم. یه جوری بود که انگار شیمی واسه ش یه حاشیه ست. مجری این جا از همه بیشتر مقصر بود.
سخنرانی اون آقا آدم حسابیه خیلی لایک :D لذت بردم. کاش از این چیزا تو همایش بیشتر بشه.
کیفیت تصویر پروژکتور خوب نبود.
موسیقی که پخش میشد جالب بود و میتونست آدم رو سرحال بیاره اگه اون آقائه با نظم و به موقع پخشش میکرد.
کارگاه ها. دوستشون نداشتم. کارگاه آزمایش های جالب چیزی بود که دوست داشتم ببینم اما اصلاً جای نشستن نبود تو اتاقش.
کارگاه نانو کسل کننده بود.
کارگاه جرم شناسی جالب بود. موضوعش رو خیلی دوست داشتم. اما از نحوه ی ارائه زیاد خوشم نیومد. اگه همون طور که ریحانه اینا ازشون خواسته بودن پیش میرفت، عالی میشد.
ارائه ی پوسترا خوب پیش رفت. با اینکه پوستر من تو در بود اما جایی که براش در نظر گرفته بودید مناسبش بود :D
پوسترم رو چند بار واسه دخترا توضیح دادم. اما پسرا همه شون با هم اومدن یه بار توضیح دادم تموم شد رفت. اگه یه جوری بشه که آدم مجبور نشه چند بار توضیح بده خوب میشه.
دیگه...
صبح جمعه همه چی رو هوا بود. یکی میگفت بازدید هست یکی میگفت نیست. آخرش هم یه سری رو برداشتن بردن به ما گفتن "اِ! دیر شد! باید بریم!"
هیچ مسئولی هم اونجا نبود. نسبت به صبح جمعه واقعاً کوتاهی شد و ناراضی ام [-(

حالا همه ی اینا به کنار. خیلی خوش گذشت بهم :D
امیدوارم سال دیگه هم همایشتون رو برگزار کنید (;

lindaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابرشهرقدیم (نیشابور)

اقا نفرات اولو اعلام نکردین؟؟! :-"

کسی اول دوم سوم نشد؟؟؟ :-"

یک سوال!

چندتا دانشجوبودن! که الکی گیر میدادن! :rolleyes:

اونارو شما دعوت کردین؟؟! :-?

پشت سرما نشسته بودن بعد پاشده بود سوال بپرسه هعی با دستش میزد تو سر یاسمن! =)) :))

خیلی هم الکی گیر میداد! L-: :-"

بعد قسمت جرم شناسیش هم اگه بیشتر هیجان داشت بهتر میشد! :-" :D

فکر کنم بیشتر دوستان اونجا خوابشون گرفته بود :-" بعد از نهارهم که بود :D

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از ¤ كـَـَـــوزتـَـَـ ¤ :
آره یارو پوریا رف بالا جایزشو بگیره لبخند ملیحم زده بود با پرستیژ یهو بلندگوه سوت کشید دومتر رف هوا پوریا =))
من به دیوار مشت میزدم اون صحنه =))
چرا شایعه پراکنی میکنی ؟ من کی پریدم هوا ؟ اصن اون موقع سوت نکشید بلند گو ، نذار بگم :D
فقط یکم اون یارو که جایزه ها رو میداد ضایع کردم :-" میخواست دست بده من رفتم اونور :-"

مجریتون یکم چیز بود :D شهرا رو بعد معرفی میکرد ، مشدُ هم یجوری ازش تعریف میکرد انگار الان یه شهر دیگه ایمُ اینا :-" جوگیرم بود یکم
کارگاهاتون جذاب نبود یکم ، بعد اونایی هم که انگلیسی ارائه دادن سوتی زیاد داشتن : I is have... در اینحد ینی :D
در کل خوب بود ، ممنون واقعا ، زحمت کشیدین :)

• شروع کننده موضوع

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از Dr.Eniac :
سیگارتمونو فروختیم ، راضی :-"""""
جنبه همایش اخر سال نداری دیگه :-"
جنبه بدون همراه اومدن نداری دیگه :D

• شروع کننده موضوع

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از پدرام فــ . :
انتقاد:

اين آب معدني هايي كه تو همايش دادين، موقع اختتاميه، تاريخ انقضاش گذشته بود!!! :D
دوستم رفته به يكي از مسئولين همايش گفته، طرف هم بهش گفته "عزيزم اصلا عيب نداره! بيا يكي ديگه بردار!"
دوست منم با اين حالت :O اومد كنار و همه چي به خوبي و خوشي تموم شد! :D

ولي همايش خيلي باحال و مفيدي بود
دست همه ي دست اندركاران درد نكنه.
یعنی می خوای بگی متوجه شدی می خواستیم مسموتون کنیم و مجمونو گرفتی؟ :-<

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

بعد یه چیزه دیگه ، از خوابگاهاتونم خیلی راضیم
من واقعن برام سوال بود میتونم رو تخته بالایی بخوابمو نیفتم پایین؟ :-" ، که بعد مدت ها جوابمو گرفتم ، مثکه میتونم :D

sarang

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد

ما که همایش نبودیم ولی اونایی که بودن گفتن خیلی حال داده :(

بالا