• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکل با ورودی های جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Only God Knows

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
دارم می خونم برا المپیاد (شیمی )
پاسخ : مشکل با ورودی های جدید

به نقل از This is me :
تعداد زيادىشون اينطورى اند (تاجايى كه من ديدم)ولى بيا درمورد همه يه جور حكم نديم..تعدادى( :-<)شون هم خوب اند :)
خيييلى قبول دارم تيكه اول حرفت رو!تو سى نفر ورودى پارسال ما فقط يه نفر رو ديدم كه مثله اونا نميخوند-اونم دنبال چيزاى ديگه ( [-()بودش.ولى درباره قسمت دوم اِى ى ى..بگى نگى راست ميگى ولى اثتسنا هم هست[/color]
آره خيلى ميخونن..ولى به نظرم ما بيشتر احساس ميكنيم اونا حقمونو خوردَنا...! :-"

با توجه به گفت و گو هاتون یعنی الان چون اونا از شما بیشتر می خونن و نمره ی بیشتری میگیرن ازشون بدتون میاد و در حقیقت حسادت می کنین ؟ :O

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از Sir Abdol jabbar Mitsubishi :
با توجه به گفت و گو هاتون یعنی الان چون اونا از شما بیشتر می خونن و نمره ی بیشتری میگیرن ازشون بدتون میاد و در حقیقت حسادت می کنین ؟ :O
قشنگ نتيجه ميگيريا...
من كجا گغتم نمره هاشون از ما بيشتره؟؟؟؟؟ :O
حرف ميزارن تو دهن ملت!
من بميرم هم حاضر نيستم اندازه اونا بخونم حتى اگه معدلمم بيست شه..جديه جدى :|
من گنجايش اين همه خر زدنو ندارم...همه بدونن.. :|

Only God Knows

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
دارم می خونم برا المپیاد (شیمی )

من یه ذره تند حرف زدم عذر خواهی می کنم - در کل پس مشکل اصلی چیه ؟!

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

پنجم که تیزهوشان قبول نشدم هیشکی باورش نمیشد، همه بهم گفتن حتما یه حکمتی توش بوده....حالا میفهمم قضیه چی بوده! اگه قبول میشدم الان میشدم یکی مغرورتر از شماها،خدارو شکر که انقدر بهم لطف داره واقعا!
باور کنید خیلی هامون حقمون بوده که بیایم.من خودم دوسال میرفتم واله.صبح میرفتم مدرسه از اونجا مستقیم میرفتم کلاس ساعت 10 شب برمی گشتم! اونم موقعی که بچه های هم سن و سالم فکر تفریحاتشون بودن فقط. آزمونی هم که ما دادیم از همه ی دوره ها سخت تر بود . اون امتحانو یه بار دیگه ازمون تو واله گرفتن نتیجه ش که اومد گفتن به احتمال خیلی زیاد قبولی منم رفته بودم واسه مرحله 2 می خوندم. ولی نتیجه که اومد قبول نشده بودم!تا یه هفته قلبم درد میکرد.
این قضیه شاید فقط مربوط به من نشه ، خیلی ها اینطورین! حداقل من که سردو گرم روزگارو چشیدم میگم . بالای 50 درصد بچه های مدرسه مون خرخون نیستن.اصلا شما خودتون خرخون ندارید؟
خداییش کارگاه امسالمون با این که سال اولش بود خیلی خوب بود.حتی روباتیکمون از ف1 بهتر بود . ولی واقعا رفتارشون با ما بچگانه بود!برای خیلی از دوستام هم که تو کارگاه فرزانگان 1 توی صورتم نگاه کردنو به روی خودشون نیاوردن متاسفم!امیدوارم که کامنتمو بخونه...

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از Sir Abdol jabbar Mitsubishi :
من یه ذره تند حرف زدم عذر خواهی می کنم - در کل پس مشکل اصلی چیه ؟!
خواهش ميكنم
مشكل اينه كه با اين خرخونى ها كم كم داره چيزى كه سمپاد بااون شناخته ميشد واونو متمايز ميكرد از بين ميره..كار هاى نو و ايده ها پروژه هاى جديد...اكثر اين ورودى ها به تنها چيزى كه فكر ميكنن نمره هاشونه و اين خييلى بده براى سمپاد...

+متاسفام كه بعضيا فكر ميكنن شركت تو اين كلاس و اون كلاس دليل ميشه برا قبولى..وسمپاد رو صرفا درس ميدونن..فكر نميكنم براى آزمونى كه ما داديم(سال٨٧...ميشه كنكوريه٩٤)كلاس ها انچنان تاثيرى گذاشته باشن چون خيلى ازاونايى كه كلاس نرفتن به مشكل بر نخوردن

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ادبی دوره‌ی بیست‌ونه

به نقل از ninja6 :
پنجم که تیزهوشان قبول نشدم هیشکی باورش نمیشد، همه بهم گفتن حتما یه حکمتی توش بوده....حالا میفهمم قضیه چی بوده! اگه قبول میشدم الان میشدم یکی مغرورتر از شماها،خدارو شکر که انقدر بهم لطف داره واقعا!
باور کنید خیلی هامون حقمون بوده که بیایم.من خودم دوسال میرفتم واله.صبح میرفتم مدرسه از اونجا مستقیم میرفتم کلاس ساعت 10 شب برمی گشتم! اونم موقعی که بچه های هم سن و سالم فکر تفریحاتشون بودن فقط. آزمونی هم که ما دادیم از همه ی دوره ها سخت تر بود . اون امتحانو یه بار دیگه ازمون تو واله گرفتن نتیجه ش که اومد گفتن به احتمال خیلی زیاد قبولی منم رفته بودم واسه مرحله 2 می خوندم. ولی نتیجه که اومد قبول نشده بودم!تا یه هفته قلبم درد میکرد.
این قضیه شاید فقط مربوط به من نشه ، خیلی ها اینطورین! حداقل من که سردو گرم روزگارو چشیدم میگم . بالای 50 درصد بچه های مدرسه مون خرخون نیستن.اصلا شما خودتون خرخون ندارید؟
خداییش کارگاه امسالمون با این که سال اولش بود خیلی خوب بود.حتی روباتیکمون از ف1 بهتر بود . ولی واقعا رفتارشون با ما بچگانه بود!برای خیلی از دوستام هم که تو کارگاه فرزانگان 1 توی صورتم نگاه کردنو به روی خودشون نیاوردن متاسفم!امیدوارم که کامنتمو بخونه...
اولندش که نمیدونم این چه تصور غلطیه هرکی میره واله فکر می کنه تیزهوشانی شدننش حتمیه !!
مخصوصا این رده ی "ای" فکر می کنن نخبن ..
دومندش که قبول که زحمت کشیدید ... قبول که تا ۱۰ بیرون بودید .. کلی ازمونای واله رو دادید .. کسی منکر زحمتتون نمی شه
اما نیومدنتون بی انصافی نیس ..
شما شرایطتون با بقیه ی هم سن و سالاتون یکی بوده !
اگه هم امتحان سخت بوده یعنی اینکه اون زمان سمپاد واقعی وجود داشته .. اصن امتحان باید سخت باشه
پس شما تو شرایط برابر نمره ی مورد نظر رو نیاوردین
طبیعتا بی انصافی نیس ..!
مثه کسی می مونه که بگه من کلیییی کلاس کنکور رفتم و تست زدم و ازمون دادم ولی رتبم خوب نشده ! منو نفرستین شریف بی انصافیه ..ا
صلا حرفتون عقلانی نیس ! بهش فکر کنین

و در پایان حرفام یه نکته رو بگم : فرق کنکور و امتحان سمپاد اینه که کنکور حفظیه اا سمپاد هوشیه .. اگه با واله و اینا قبول نشدین دلیلش اینه نه بی انصافی .. کنکور رو با کلاس کنکور می شه جبرران کد اما سمپاد نه !!

پ.ن : منظورم سمپاد ایده عال هست که اون زمان بوده نه این امتحانای ابکی الانش
پ.ن ۲ : امیدوارم ج این پستو بدین .. : )

sofia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
بابا به ما نمیخوری...! نه بابا اصلا به من این خرخونیامیاد؟؟
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی ژنتیک

خب بچه ها به نظرمن نمیشه کلی بحث کرد از یه طرف بچه هایی که جدید میان شاید اخلاق هاشون هنوز...! ولی به نظرم از لحاظ درسی مشکلی ندارن چون 2ساله پشت سره هم دارن برای آزمون میخونن. ولی خیلی مشکلات پیش میادمدرسه ما پنج تا اول داشت هنوز تخته هامون گچیه!!! بعد امسال شده7تا دوم واقعا :-&...! ولی برای ماکه خوبه! هم دوستامونو دیدیم هم اینکه (مخصوصا درباره من!) رسیدگی به 7تا کلاس دوم خیلی سخته بچه های دومم که شرررررررررررررررررررررر برای من که بهتر شد! حداقل سال بعد کمتر اسممون تو یاد معاونا میمونه!

tinatntn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
دارم وا3 فیزیک میخونم.

خب ظاهرا خیلی حرفم ناراحت کننده بود.بذارین بازم رک بگم.
به نظر من تیزهوشان یعنی کسایی که درواقع هوششون خوبه و از اون استفاده میکنن.
خب حالا نظر شخصی من اینه:
والا کسایی ک من دیدم احساس میکنن ما حقشونو خوردیم.
زیر اب تیزهوشانی ها رو میزنن.
همش میگن ما راهنمایی دلم نخواست بیایم و از این حرفها.
توکلاس هم هی میگن خانوم ما بیایم.اقا ما بیایم.که جدا حالم رو بهم میزنه.
اتفاقا همشونم نظرشون اینه که مامغروریم.
درضمن کلاس رفتن یعنی هول دادن وقتی که ماشین تو دنده باشه.
منظورم اینه که از سال اول راهنمایی تا حالا حدود 5 نفر کنار رفتن که اتفاقا از اونایی بودن ک خیلی کلاس میرفتن.
درصورتی ک من حتی ی کتاب تست هم نداشتم.
وباید بگم این تلاشه که بیشتر بدرد نمونه میخوره.چون تو تیزهوشان هوش حرف اول رو میزنه.
درضمن راج ب اینکه میگین سخت بوده اول اینکه همه همینو میگن.بعدهم 50 نفر بهترینها قبول میشدن.چ سخت چ راحت.

بعدهم من که میگم دوسال دبیرستانو خوندن و من ناراحتم برای اینه که توی کلاس میگن ماخوندیم و اینا و معلم خیلی وقت نمیذاره پس درنتیجه این ماییم که ضرر میکنیم.

امیدوارم جواب دوستان رو داده باشم.وقصد بی ادبی هم ندارم.....

tinatntn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
دارم وا3 فیزیک میخونم.

به نقل از انرژی+ :
بچه ها!
حق با شماست خيلي از ماها فك مي كنيم شما حق وارو تو ورود به راهنمايي خوردين
اما يه كم درك كنيد!
مني كه حتي اعتماد به نفسم انقدر كمه كه با وجود يه سابقه ي درخشان هميشه فك مي كنم از دختر خالم كه تو مدرسه عادي درس مي خونه پايين ترم حرفا ي شما چه بلايي مي تونه سرم بياره!
نمي دونيد اين روزا انقدر گريه مي كنم مامانم داره از دستم ديوونه مي شه
به جاي اين كه از ما ورودي جديدا حمايت كنيد بذاريد ماهم هم سطح شما بشيم كه يادمون بره ورودي جديديم براي جنگ با ما تايپيك درست مي كنيد؟
حرف ديگه اي ندارم
اي كاش ايم موضوع زودتر تعطيل شه

نمیدونم.اما ما چاکر بچه های باحالی مث شماهم مستیم.
روی صحبت من با کسایی هست که بیشتر میخونن و بیشتر ادعا میکنن.
ولی ماکه مریض نیستیم به شماگیر بدیم..
گریه هم نکن عزیزم.منم خیلی استرس دارم وا3 سال دیگه.ولی ما قراره باهم توی یه مدر درس بخونیم.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نظر من کسی با ورودی های جدید مشکل نداره مشکل مدارس جدید التاسیس نه دانش آموزاش!

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از #..!!!...f@himeh...!!!..# :
به نظر من کسی با ورودی های جدید مشکل نداره مشکل مدارس جدید التاسیس نه دانش آموزاش!
ببین مشکل دانش آموز با یه چیزه
دانش آموزا هم هر کدوم یه چیزی میگن
اتفاقا یه سری با دانش آموزا هم مشکل دارن حتی :-w

Dr.Behnaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
مدال المپیاد
شیمی ........

یه جوری رفتار می کنید که...........ما قبل از اینکه سمپادی باشیم انسان هستیم و هرکس هم که بخواد پیشرفت کنه تو هر محیطی باهر دانش آموزی می تونه رقابت کنه اگه واقعا شما بهتر باشید تو مسابقات مشخص میشه ..اگه هم نه...... پس به جای این بحث های بی خودی به فکر پیشرفت باشید.......نه فقط پیشرفت خودتون بلکه پیشرفت همه........آدم وقتی می تونه رشد کنه که دیگران هم در کنارش رشد کنند اینطوری رقابت سالم ایجاد میشه و هر کس به اندلزه تلاشش موفق می شه......پس به امید پیشرفت هممون (;

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

مغرور بودنتون یه بار دیگه ثابت شد. اصلا به خدا هدفم این نبود که بیام پز بدم که فلان کلاس رفتم و اینا. مشکل اینه که شما ماها رو که ورودی جدیدیم منگل فرض می کنید.
یه سری هاتون هم که کلا فکر می کنید چون کلاس نرفتید خیلی مخید !
اون خانومی هم که فرزانگان اراک قبول شدن و به این موفقیتشون افتخار میکنن هم جای خود دارد! چون فکر کنم اگه فرزانگان 12 بیاد تازه میشه هم سطح مراکز شهرستانها !(البته بازم استثنا وجود داره)
اینم که میگی کتاب تست نداشتی تیزهوش بودنتو اثبات نمیکنه عزیزم.
درمورد آزمون پنجم
اگه یه کم به خودتون فشاربیارید و دقت کنید، من گفتم که همون آزمون تیزهوشانو یه بار دیگه دادم (با همون جوابا) و 62 درصد هم زده بودم...
و قبول نشدم....و این فقط موقعی اتفاق میفته که سر جلسه یه اشتباهی تو تست زدن بکنی.(البته از دید شما شاید عرضه شو نداشتم چون امکان نداره کسی غیر از شما روی زمین وجود داشته باشه که حقش فرزانه شدن بوده باشه!)
بازم میگم حتی اگه اشتباهی هم رخ داده باشه نشون دهنده ی بی دقتی خودم بوده .
کلا حرفایی که در دفاع ازخودم زدم رو نادیده بگیرید، بحث سر اینه که شما ها خیلی زیادی خودتون دست بالا گرفتید.

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

بچه ها الان چه بحثیه خب ؟
شما الان فکر کن میری توی یک مدرسه ی عادی خب ،
بعد یه گروهی رو می بینی که سه سال بوده با هم دوست و همکلاسی بودن .
حالا تو بخوای خــــیلی سریع تو گروهشون وارد بشی و مثه خودشون باهات برخورد کنن
خب همچین چیزی امکان نداره.
رفته رفته باید شرایط بهتر بشه .
بچه های خود سمپادم از شما باهوش تر نیستن ولی به هر حال سه سال زود تر اینجا بودن به محیط عادت کردن .فرق همینه

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از ninja6 :
مغرور بودنتون یه بار دیگه ثابت شد. اصلا به خدا هدفم این نبود که بیام پز بدم که فلان کلاس رفتم و اینا. مشکل اینه که شما ماها رو که ورودی جدیدیم منگل فرض می کنید.
یه سری هاتون هم که کلا فکر می کنید چون کلاس نرفتید خیلی مخید !
اون خانومی هم که فرزانگان اراک قبول شدن و به این موفقیتشون افتخار میکنن هم جای خود دارد! چون فکر کنم اگه فرزانگان 12 بیاد تازه میشه هم سطح مراکز شهرستانها !(البته بازم استثنا وجود داره)
اینم که میگی کتاب تست نداشتی تیزهوش بودنتو اثبات نمیکنه عزیزم.
درمورد آزمون پنجم
اگه یه کم به خودتون فشاربیارید و دقت کنید، من گفتم که همون آزمون تیزهوشانو یه بار دیگه دادم (با همون جوابا) و 62 درصد هم زده بودم...
و قبول نشدم....و این فقط موقعی اتفاق میفته که سر جلسه یه اشتباهی تو تست زدن بکنی.(البته از دید شما شاید عرضه شو نداشتم چون امکان نداره کسی غیر از شما روی زمین وجود داشته باشه که حقش فرزانه شدن بوده باشه!)
بازم میگم حتی اگه اشتباهی هم رخ داده باشه نشون دهنده ی بی دقتی خودم بوده .
کلا حرفایی که در دفاع ازخودم زدم رو نادیده بگیرید، بحث سر اینه که شما ها خیلی زیادی خودتون دست بالا گرفتید.
کسی نمیگه ورودی های جدید منگل ان. ولی قبول کنید که طبق آمار تو هر جامعه درصد پایینی از افراد تیزهوشن. علت مقابله ی بچه ها با ورودی های جدید هم همینه به نظرم

ضمنا درسته جمعیت شهرستان کمتره و بالطبع تعداد تیزهوشها هم کمتره ولی تعدادشون که صفر نیست! پس نمیتونین بگین یکی که تو فرزانگان شهرستان درس میخونه هوشش اندازه ی فردیه که تو فرز12 تهران میخونه!!!! یه تعداد بچه های قوی تو شهرستانها هستن همیشه

اتفاقا این که کسی با خوندن کمتر سوالایی رو بتونه درست بزنه که کسایی که بیشتر خوندن نتونستن درست بزنن، یعنی با اتکا به هوشش اینکارُ کرده. پس باهوشه. نمیتونین منکرش بشین!

بی دقتی هم فقط مختص شما نیس. همه بی دقتی میکنن. ضمنا بالاخره باید یه فرقی بین اونی که سر امتحان کمتر بی دقتی کرده و هواسش جمع بوده با اونی که دقت کافی رو نداشته، باشه دیگه. مگه نه؟

بعدشم اونی که جوابتون رو داد حرف اشتباهی نزده. تلاش زیاد لزوما موفقیت تو یه آزمون رو تضمین نمیکنه. مخصوصا اگه اون آزمون هوشی باشه
اگه مثلا 2000 نفر تلاش زیاد بکنن همه شون لزوما باید قبول شن؟ معلومه که نه! ظرفیت محدوده

Dr.Behnaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
مدال المپیاد
شیمی ........

فک می کنم بعضی از دوستان باید قوانین سایتو یک بار دیگه مرور کنن...... :| این سایت برای کمک کردن به هم وبهتر شدن جامعه سمپادی ایجاد شده نه برای بحث و دعوا که مطمئنم خودتون هم هنوز نفهمیدین موضوع چیه که اینقدر جدی گرفتینش...... [-( [-(

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

اینجا قصد دعوا نداریم
با خود بچه ها هم دشمنی نداریم. ولی این یکی از مشکلات سمپاده که داریم روش بحث میکنیم

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

هفت صفحه به اندازه کافی بحث شده ، هر کسی هم دلایل ِ خودش ُ آورده ، اینجا هم قرار نیست دعوایی شه ! هر حرفی بوده فک کنم از اول بحث تا حالا زده شده ، ادامه این بحث فقط دعوا به دنبال داره ! فلاً قفل میشه . :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا