• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازی های کامپیوتری دوران کودکی !

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست
پاسخ : بازی های کامپیوتری دوران کودکی !

به نقل از PRΦ :
آقا ما وقتی بچه بودیم تو PS1 یه بازی میکردیم اسمش Harvest Moon بود ...
مزرعه داشت ، گاو داشت ، گوسفند داشت ، مرغ داشت ، زن داشت ... اصن دنیایی بود واس خودش
بعد یه دختر مو طلایی بود ، ما بدجور تو کف ش بودیم ...
خدا اون روزو براتون نیاره ... صبح به صبح بلند میشدیم میرفتیم بالا کوه ، گل مورد علاقه شو میچیدیم
میاوردیم با کلی ذوق و شوق بدیم بهش تا دلشو به دست بیاریم ...

بزرگ شدیم ... اومدیم دبیرستان
آقا داداشمون یه PSP داشت ... ما این Harvest Moonو ریختیم روش ...
رفتیم پیش دختره واسه تجدید خاطرات ... بعد دیدیم داره با یه پسره خوش و بش میکنه ...
قبلنا بچه بودیم نمیفهمیدیم ... ولی ایندفعه با چشم و گوش باز داشتیم بازی میکردیم ... فهمیدیم این دختره زن زندگی نیس

همینطوری ناراحت داشتم برمیگشتم خونه ... یاد دختر مو صورتی ای افتادم که همسایه مون بود 8->
عجب دختر گل و نجیبی بود ... معضل علف هرز مزرعه مارو رفع کرد
هر روز کلی علف هرز جمع میکردم میبردم پیشش ... اینم ذوق مرگ میشد :ایکس
تا اینکه توی یک روز بهاری بهش پیشنهاد ازدواج دادم ... و بچه دار شدیم ...

harvestmoon.jpg

× در جواب پایینی : برای پی سی ام هس :D

من که به شخصه هلاک این بازی بودم ولی بعضی جاها شو یاد نگرفتم ، ولی خیلی بازی جالبی بود ، داستان جذابی داشت. :))

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
پاسخ : بازی های کامپیوتری دوران کودکی !

من وقتی 6-7 ساله بودم سیمز1 بازی می کردم! اون موقع خیلی با سیمز1 حال می کردم وقتی که سیمز2 اومد فهمیدم سیمز1 چقدر داغون و بی خود بوده اما دیگه چند ساله که کلا بازی رو کنار گذاشتم و به هیچ وجه رو سیستمم بازی نصب نمی کنم چون می ترسم معتاد شم!علاوه بر این که وقت آدمو میگیره و فایده ای هم نداره به خاطر زیاد نشستن پای کامپیوتر باعث چشم درد و سر درد و کمر درد و هزار درد دیگه میشه!
وقتی هم که کوچیک تر بودم آتاری دستی داشتم که با خودم اینور و اونور می بردم بازی میکردم، یادمه روشنش که میکردی آهنگ خیلی داغونی پخش می کرد که به شدت رو اعصاب بود اما من تو عالم بچگی آهنگشو خیلی دوست داشتم :D

بالا