• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عکس در امضا

شما با گذاشتن عکس در امضا موافقید ؟

• آری

رای‌ها: 35 50.0%
  • خیر

رای‌ها: 35 50.0%

• رای‌دهندگان
    70
  • Poll closed .

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : عکس در امضا

به نقل از Amir - Eblis :
نظر شماست ، 30 نفر حداقل مخالفشن
به نقل از Amir - Eblis :
اولا" بازم نظر شماست ، دوما عکس هم هنر خودشو داره ، بعدشم مگه نثر سنگین مینوسین که هنر داشته باشه ؟!!!
چه جواب هایی دندان شکنی واقعا!!
دعوا که نداریم آقای امیر! خب معلومه که نظر ِ منه! نه پس، نظر یکی نفر دیگس!
بله هنرش به اینه که باید چیزی که مشخصه شخصیت شما تو کل ِ فروم هستش رو به صورت نوشتاری نشون بدی. نه تصویری.
به نقل از Amir - Eblis :
کامنت هم یعنی کامنت و ارزش خودشو داره !
کامنت چه ربطی به امضا داره؟ (:|
به نقل از Amir - Eblis :
اونایی ام که دوست ندارن عکسهارو ببینن(به خاطر حجم یا ...) ، میتونن از توی تنظیمات ، یه کاری کنن که امضای بقیه کاربرا رو نمایش نده (چون تا حالا تست نکردم دقیقا" نمیدونم چیه ، ولی میدونم میشه)

این چیزی که میگی فکر کنم اینه که کلا میزنی عکسارو لود نکنه. من خودم وقتی مجبور باشم با دایال آپ بیام اونکارو میکنم. ولی تعداد کسانی که با دایال آپ میان کم نیست. نمیتونیم باعث محدودیت این عده بشیم.

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

@Rozhin : والا دلایل شما انقد دندان شکن بود که مونده بودم چی بگم ! آخه واقعا" اینا شد دلیل ؟! صدرحمت به مطهریه سابق که میگفت امضا کلا" باید حذف شه !!!!
اونی که ثابته و تو کل فروم مشخصه ی شماست ، آوتار و اطلاعات دور آواتار و پروفایلتونه ، امضا محلیه که دوره ی زمانی داره و عوض میشه ، بر اساس حالت روحی یا سلیقه ی شخصی تو اون مدت ...
بابا به خدا ، انقد حجم نمیگیره که دایال آپ باز نکنه ! منم دوستانی دارم که با دایال آپ میان ولی همه چی باز می کنن و مشکلی ندارن
(قطعا" دعوا نداریم ، اگه جایی بد گفتم که بتون برخورده ببخشید)

sogol_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند

به نقل از Amir - Eblis :
@sogol_s : اولا" که گفتم ، حجم عکسای امضا انقدی نیست که طول بکشه ! مثه آواتار حجمش شاید یکم بیشتر ، بعدشم می تونید از توی تنظیمات نمایش بقیه امضاها رو بردارید و نبینید (اگه واقعا" با حجم مشکل دارید)

خب اگه کم حجم باشه چه فایده؟؟؟

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Amir - Eblis :
@Rozhin : والا دلایل شما انقد دندان شکن بود که مونده بودم چی بگم ! آخه واقعا" اینا شد دلیل ؟! صدرحمت به مطهریه سابق که میگفت امضا کلا" باید حذف شه !!!
خوشبختانه یا متاسفانه این شما نیستی که تعیین میکنی نظر من چقدر مهم و تاثیر گذار بوده.
به نظر شخصی من اینکه "عکس تو امضا سرعتو بالا اومدنو میاره پایین" خیلی معقول تر از "نظر شخصیته!!!" هستش.
به نقل از Amir - Eblis :
اونی که ثابته و تو کل فروم مشخصه ی شماست ، آوتار و اطلاعات دور آواتار و پروفایلتونه ، امضا محلیه که دوره ی زمانی داره و عوض میشه ، بر اساس حالت روحی یا سلیقه ی شخصی تو اون مدت ...
منظورم مشخصه ی شخصیت بود. ببخشید جا انداختم!
نه فقط آواتارو اینا نیست. من به شخصه گاهی حتی آواتارمو زودتر از امضام عوض میکنم.

به نقل از Amir - Eblis :
بابا به خدا ، انقد حجم نمیگیره که دایال آپ باز نکنه ! منم دوستانی دارم که با دایال آپ میان ولی همه چی باز می کنن و مشکلی ندارن

ببین فرض کن تو یه صفحه 15 تا پست هستش(نمیگم 20 تا) . 15 امضا عکس دار + 15 تا آواتار. هر عکس هم میانگین 15 کیلوبایت. دیگه کمتر که نیست؟ 450 = 15*30
سرعت دایال آپ اگه خیلی باشه 4 کیلوبایت در ثانیس. (حداقل برای من موقع هایی که استفاده کردم تاحالا بیشتر از این نشده) 112.5 = 4 / 450 .
در بهترین حالت، یعنی فقط و فقط یه صفحه سمپادیا باز باشه و هیچ دانلودی باز نباشه و اینا، حدود 2 دقیقه طول میکشه تا صفحه کامل لود بشه. خیلی کمه؟!

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از sogol_s :
خب اگه کم حجم باشه چه فایده؟؟؟

:) !

@Rozhin : در عین حال شما هم برای بقیه تصمیم نمیگیری که عکس بزارن یا نه
اینکه شما آواتارت رو زودتر از امضات عوض میکنی به خودت مربوطه ، عموم کاربرا تو فروم ها ، امضا رو عوض می کنن نه آواتار !
ببین چیزیه که تو همه ی فرومها هست و اینجا هم قبلا" بوده ، واضحا" بقیه جاها هم با کاربرانی هستن که با دایال آپ میان ، اینجا هم تا چند مدت پیش به همینطور

کی گفته از 15 نفر 15 نفر هم عکس میزارن ؟ همین الان ، این همه آدم مخالفن ! خب قطعا" اینا کسایی ان که عکس نمیزارن دیگه ، بقیه هم که موافقن همیشه که عکس نمیزارن ، یه برحه ی زمانی میزارن ، یه برحه ی زمانی نمیزارن
کاری به ضرب و تقسیمت ندارم ، ولی به خاطر 2تا عکس که اضافه بشه به صفحه ، تغییره 2 دقیقه ای تو لود شدن صفحه پدید نمیاد

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Amir - Eblis :
در عین حال شما هم برای بقیه تصمیم نمیگیری که عکس بزارن یا نه
اینکه شما آواتارت رو زودتر از امضات عوض میکنی به خودت مربوطه ، عموم کاربرا تو فروم ها ، امضا رو عوض می کنن نه آواتار !
ببین چیزیه که تو همه ی فرومها هست و اینجا هم قبلا" بوده ، واضحا" بقیه جاها هم با کاربرانی هستن که با دایال آپ میان ، اینجا هم تا چند مدت پیش به همینطور

من هم همچین ادعایی نکردم. صرفا دلایل مخالفتم رو گفتم فکر کنم هدف تاپیک هم همینه.
+ بقیه جاها به ما چه ربطی داره؟ (مرغ همسایه رو میگی؟؟!)

به نقل از Amir - Eblis :
کی گفته از 15 نفر 15 نفر هم عکس میزارن ؟ همین الان ، این همه آدم مخالفن ! خب قطعا" اینا کسایی ان که عکس نمیزارن دیگه ، بقیه هم که موافقن همیشه که عکس نمیزارن ، یه برحه ی زمانی میزارن ، یه برحه ی زمانی نمیزارن
کاری به ضرب و تقسیمت ندارم ، ولی به خاطر 2تا عکس که اضافه بشه به صفحه ، تغییره 2 دقیقه ای تو لود شدن صفحه پدید نمیاد

خب اصلا فرض کن تو یه صفحه 2تا باشه تو یه صفحه 15 تا. بالاخره سر اون صفحه 15تایی که ملت باید الاف شن؟ بعدشم من بهترین حالات رو درنظر گرفتم. فکر کن به جای 1 صفحه دوتا صفحه باز باشه. (برای من الان 5 تا بازه که تازه نسبت به همیشه کمتره!)
تغییر دو دقیقه ای ایجاد نمیشه اما در کل لود شدنش 2 دقیقه طول میکشه.

درضمن دلیل بعدی اینکه صفحه الکی شلوغ میشه.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

لوث و بی مزه است گذاشتنش.همین الانشم اواتار یکی از افرادی که داره بحث میکنه مصداق حرفمه.دیگه چه بر3 به این که تو چیزی مقدس م3 امضا هم بیاد.بعد هم عکس کمتر از متن میتونه فضاسازی بکنه برات.یه چیز دیگه هم این که اگه هم بخواین بذارین باید 100 تا قانون فقط وا3 این بیاد که نمیدونم عکس اخلاقی باشه و به شخ30 توهین نشه و از این حرفا.خلاصه مضراتش بیش از منافعشه
بنده مخالفم شدید!

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من هم همچین ادعایی نکردم. صرفا دلایل مخالفتم رو گفتم فکر کنم هدف تاپیک هم همینه
همینطوره
+ بقیه جاها به ما چه ربطی داره؟ (مرغ همسایه رو میگی؟؟!)
:)) !
یعنی اینکه این قضیه تو کل نت و بقیه فروم ها هم هست ، و مشکلی به وجود نیاورده و مردم با دایال آپ دارن میرن و همچنان فعالیت می کنند !
اینکه سرعت دایال آپ اینروزا انقد پایینه ، به من چه ربطی داره ؟
خب شما با دایال آپ جوری رفتار میکنه انگار 1مگه ! با دایال آپ 1 لینک باز میکنن کارشونو انجام میدن تموم شدن میرن لینک بعدی ، نهایتش 2تا لینک باز میکنن ، 5تا لینک که خب معلومه ... ! این دیگه واقعا" از اون حرفا بود !

درضمن دلیل بعدی اینکه صفحه الکی شلوغ میشه.

لوث و بی میزه است گذاشتنش.همین الانشم اواتار یکی از افرادی که داره بحث میکنه مصداق حرفمه.دیگه چه بر3 به این که تو چیزی مقدس م3 امضا هم بیاد.بعد هم عکس کمتر از متن میتونه فضاسازی بکنه برات.
بنده مخالفم شدید!
به مشخصات شخصی اعتقاد داری ؟ :D
این امر تقدس سازی منو کشته ! شما تو امضای مقدست عکس نزار ! (سوره چندم بود گفته بود امضا مقدسه ؟ :-? )
خب این که نشد دلیل ! ، به نظر من عکس خیلی جاها بیشتر و بهتر فضا سازی میکنه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Amir - Eblis :
همینطوره:)) !
یعنی اینکه این قضیه تو کل نت و بقیه فروم ها هم هست ، و مشکلی به وجود نیاورده و مردم با دایال آپ دارن میرن و همچنان فعالیت می کنند !
اینکه سرعت دایال آپ اینروزا انقد پایینه ، به من چه ربطی داره ؟
خب شما با دایال آپ جوری رفتار میکنه انگار 1مگه ! با دایال آپ 1 لینک باز میکنن کارشونو انجام میدن تموم شدن میرن لینک بعدی ، نهایتش 2تا لینک باز میکنن ، 5تا لینک که خب معلومه ... ! این دیگه واقعا" از اون حرفا بود !
به مشخصات شخصی اعتقاد داری ؟ :D
این امر تقدس سازی منو کشته ! شما تو امضای مقدست عکس نزار ! (سوره چندم بود گفته بود امضا مقدسه ؟ :-? )
خب این که نشد دلیل ! ، به نظر من عکس خیلی جاها بیشتر و بهتر فضا سازی میکنه
به این جنبش فکر کن که اولا 100 تا قانون باید بیاد وا3 اینکه تهش همه عکسا با محتوا بشن و نه چرت و پرت.بعدم خیلیا چرت و پرت میذارن و بن میشن.خلا3 زمینه ساز شر میشه {-8ولی در کل دلیل کمی هم نیست که خیلی صفحه ی سمپادیا رو حجیم میکنه :-?

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

نظر شخصی من :
صفحه شلوغ و نامرتب میشه!
اسمش امضاست. درسته تو اکثر فروما تو "امضا" میتونن عکس بزارن ولی عملا جای نوشتست! اگه واقعا آدم از یه عکسی خوشش بیاد میزاره آواتارش نه امضا.اگرم نخواد آواتارشو عوض کنه پس در اون حد عکس مهمی نبوده. اگرم بنری به یه صفحه باشه که با لینک معمولی کار راه میفته!

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به این جنبش فکر کن که اولا 100 تا قانون باید بیاد وا3 اینکه تهش همه عکسا با محتوا بشن و نه چرت و پرت.بعدم خیلیا چرت و پرت میذارن و بن میشن.خلا3 زمینه ساز شر میشه {-8ولی در کل دلیل کمی هم نیست که خیلی صفحه ی سمپادیا رو حجیم میکنه :-?

آقا عکس با محتوا بی محتوا به خود کسی که میزاره مربوطه ! فقط نباید ***ی باشه و باعث فـیلت‍‌‍ر شدن سایت بشه، دیگه اینکه عکس چیو و کیو میزاره به خود طرف مربوطه

آخه خیلی یعنی چی ؟ یه عکس اونم با ابعاد کم ، مگه چقد حجم داره ؟ 40کیلوبایت یا اندکی بیشتر ، دیگه 10مگ که عکس نمیزارن !
زمینه ساز شر ؟ کودتا در راهه ؟ lol

• شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

صفحه شلوغ و نامرتب میشه!
نشان ها تو امضا بود ، صفحات نامرتب بودن ؟
شلوغ ؟ :-? !
اسمش امضاست. درسته تو اکثر فروما تو "امضا" میتونن عکس بزارن ولی عملا جای نوشتست!
به هیچ وجه اینطوری نیست ، امضا جاییه که هر کس مناسب حالش هر چی بخواد برای مدتی میزاره ، میتونه هیچی نباشه ، عکس یا نوشته یا لینک یا ... ترکیبی از اینها
اگه واقعا آدم از یه عکسی خوشش بیاد میزاره آواتارش نه امضا
آواتار با امضا فرق میکنه ، اولا" ابعاد آواتاره استاندارد 125×125ئه ، در حالی که عکس امضا ابعادش بزرگتر و متفاوت تره ، بعدشم آواتار یه چیز ثابته که مشخصه ی اکانته ، در حالی که امضا اینطوری نیست و دائما" میتونه تغییر کنه
اگرم نخواد آواتارشو عوض کنه پس در اون حد عکس مهمی نبوده. اگرم بنری به یه صفحه باشه که با لینک معمولی کار راه میفته!
مغالطه + پیچوندن !

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

پیشنهاد بدی نیست که اینطوری دارین با هم کل کل میکنین !
اگر امضاها دارای محدودیت حجمی باشن هیچ مشکلی پیش نمیاد
پیشنهاد من اینه که یه مدت آزمایشی فعالش کیند ببینیم چی میشه

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

بحث درباره ی این که امضا عکس باشه بهتر و خفن تره یا لوث تر بحث به نظر من بیفایده هست ؛این بحث سلیقست اما از نظر مشکلات :اگه محدودیت حجمی داشته باشه نباید اشکالی داشته باشه ولی این که بخوای تو امضات عکس بزرگتر و پرحجم تر از آواتارت بذاری خوب نیست؛بالاخره خیلیا محدودیت سرعت یا دانلود دارن.
لازم هم نیست واسه ی اخلاقی کردن قانونی وضع شه؛همون قوانین آواتار هست

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

" یک عکس گویا تر از هزاران کلمه است!" :D
به نظر خود من ایده خوبیه اما اگه ام تصویب شه فعلا قصد ندارم بذارم. ینی یه چیز همیشگیم نیست بستگی به مود آدم داره. من خودمم با دیال آپ میام فعلا. اما به نظرم این دلیل نمیشه مانع این کار شیم چون قبلنم بوده
منم موافقم یه مدت آزمایشی باشه. اگه عملی نباشه و مشکل پیش بیاد آدم قانع میشه که به نظرات اهمیت دادن

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

نشان ها تو امضا بود ، صفحات نامرتب بودن ؟
نشان ها مثل لوگوی مدیرا یا همین ستاره های درجه کاربری میمونن یه چیزای ثابت فرومن نمیشه با عکسی که هرکس هرچی میتونه بزاره (یه چیز دل بخواهی و انتخاب کاربره) مقایسه کرد!
به هیچ وجه اینطوری نیست ، امضا جاییه که هر کس مناسب حالش هر چی بخواد برای مدتی میزاره ، میتونه هیچی نباشه ، عکس یا نوشته یا لینک یا ... ترکیبی از اینها
قانون اساسی نیس که میگی نه اصلا اینطور نیست!خب نظر تو اینه از نظر منم امضا با نوشته معنی پیدا میکنه!
آواتار با امضا فرق میکنه ، اولا" ابعاد آواتاره استاندارد 125×125ئه ، در حالی که عکس امضا ابعادش بزرگتر و متفاوت تره ، بعدشم آواتار یه چیز ثابته که مشخصه ی اکانته ، در حالی که امضا اینطوری نیست و دائما" میتونه تغییر کنه
اینم عین بالایی بستگی به نظر فرد داره! مثلا من به شخصه هر از چندگاه آواتارمو عوض میکنم!
مغالطه + پیچوندن !
^-^

به شخصه نظر کلیم اینه که بودنش نه ضروریه و به دلیل همون چیزایی که گفتم (شلوغی و نا مرتبی) واسه من حتی آزاردهندس. ولی این نظر منه! ینی شونصد بار رو این کلمه ی "من" تاکید کردما:د

• لایک
امتیازات: N.M
  • شروع کننده موضوع

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

نشان ها مثل لوگوی مدیرا یا همین ستاره های درجه کاربری میمونن یه چیزای ثابت فرومن نمیشه با عکسی که هرکس هرچی میتونه بزاره (یه چیز دل بخواهی و انتخاب کاربره) مقایسه کرد!
عکس بود یا نبود ؟
قانون اساسی نیس که میگی نه اصلا اینطور نیست!خب نظر تو اینه از نظر منم امضا با نوشته معنی پیدا میکنه!
باز هم پیچوندن ، قانون اساسی چیه ؟ یه سری چیزا درسته تو هیچ کتابی ثبت نشده ولی قاعده و تعریف داره ، اینارو نه من تعریف کردم نه شما میتونی به راحتی تغییرش بدی !
اینم عین بالایی بستگی به نظر فرد داره! مثلا من به شخصه هر از چندگاه آواتارمو عوض میکنم!
همه چیز بستگی به نظر هر فردی داره ، ولی یه سری چیزا تقریبا" ثابته و تعریف داره ، اینکه شما یه کار دیگه می کنی به خودت مربوطه ، قرار نیس بقیه هم همون کارو کنن !
(عوض کردن آواتار به جای عکس امضا !!!)
به شخصه نظر کلیم اینه که بودنش نه ضروریه و به دلیل همون چیزایی که گفتم (شلوغی و نا مرتبی) واسه من حتی آزاردهندس. ولی این نظر منه! ینی شونصد بار رو این کلمه ی "من" تاکید کردما:د
من گفتم دلیل بیارین و بحث منطقی کنین ! این نظرات شخصی رو تو نظر سنجی میشد بیان کرد ، این که من خوشم نمیاد پس نزارین ، دلیل نیست،نظر شخصیه ، گفتنشم وقتی با دلیل نباشه چیزی رو عوض نمیکنه !

...
همچنان چشم انتظار یک مدیر کل ...

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

عکس بود یا نبود ؟
چه ربطی داره؟ آیکون این تاپیکم عکسه ، لوگوی سایتم عکسه چرخ دنده های درجه کاربری ام عکسن ،تم سایتم شامل عکسه! ولی اینا ثابتن انگار جزء تم سایت باشه مثلا!
باز هم پیچوندن ، قانون اساسی چیه ؟ یه سری چیزا درسته تو هیچ کتابی ثبت نشده ولی قاعده و تعریف داره ، اینارو نه من تعریف کردم نه شما میتونی به راحتی تغییرش بدی !
من چنین چیزی راجبه امضا در فروم ها تا به حال نشنیدم! که مثلا عرف یا قانون ِنانوشته باشه! شاید تو درست بگی.
همه چیز بستگی به نظر هر فردی داره ، ولی یه سری چیزا تقریبا" ثابته و تعریف داره ، اینکه شما یه کار دیگه می کنی به خودت مربوطه ، قرار نیس بقیه هم همون کارو کنن !
از قصد دارم رو "من" تاکید میکنم که بگم نمیخوام تحمیل کنم نظرمو! نه این که همه مثه من باشن! نظرسنجی هم نشون میده تعدادو! الانم یه سری موافقن یه سری مخالف!
(عوض کردن آواتار به جای عکس امضا !!!)من گفتم دلیل بیارین و بحث منطقی کنین ! این نظرات شخصی رو تو نظر سنجی میشد بیان کرد ، این که من خوشم نمیاد پس نزارین ، دلیل نیست،نظر شخصیه ، گفتنشم وقتی با دلیل نباشه چیزی رو عوض نمیکنه !
اصولا سیستم نظرسنجی تو فروم اینه که بیای رای بدی و دلیل رای دادن به اونو تو یه پست بگی! من دلایلمو تو پست اولم گفتم ایراد گرفتی سعی کردم منظورمو بهتر توضیح بدم.
دیگه نمیدونم چقد تونستم.

به قول خودت یه مدیر بیاد جمع بندی کنه.

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

ای کاش عطش بعضی از دوستان در مخالفت با اینگونه پیشنهادها به اندازه فکر کردن درباره اون بود !
الان تکلیف این بحث چی شد بالاخره ؟
3 روز گذشت و قرار بود یه مدیر بیاد جواب بده !
حداقل چرا یه مدت آزمایشی فعالش نمیکنید ؟
من خودم نه کاملا موافقم با این طرح نه کاملا مخالف چون ممکنه بسته به شیوه ی استفاده کاربرا ازش تو لود شدن صفحات تاثیر مثبت یا منفی داشته باشه به همین دلیل میگم یه مدت آزمایشی فعالش کنید ببینیم چی میشه :)
بازم روی قضیه محدودیت حجمی تاکید میکنم

smartgirl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
کامپیوتر (البته ب جایی نرسیدم متاسفانه ... )
دانشگاه
خوارزمی، امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

حالا حجم و سرعت اینا به کنار به نظر من که خیلی صفحه ها شلوغ میشه ...
اون نشان ها هم همچین بانظم نبود ... اونا هم صفحه رو شلوغ نشون میداد ...
تا این که یه مدت اومدن اون نشانارو پایین آواتارا گذاشتنکه بهتر شد .... الانم که ....

منم تو گروه مخالفین ...

بالا