• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه تهران (نماد آموزش عالی کشور)

محمد دال

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شلمرود
شهر
شلمرود
پاسخ : سمپادیهای نماد آموزش عالی کشور-دانشگاه تهران

:Oساس؟تو خوابگاه های دانشگاه؟
اقا بیهوش مکنن دیگه؟ یعنی اگه تهران قبول شیم قبل از ورود به خوابگاه بیهوش می کنن یا هوشیارانه باید با این جک جونورا مقابله کنیم؟ باید سر دانشجو ها را مثل سرباز خونه هاقدیم از ته بتراشن تو رخت و لباسشونم ددت بپاشن تا محیط سالم بمونه!
حالا جدای از شوخی یک سری از مناطق اصفهان واقعا سالک خیزه هست(حد اقل بیست سی سال پیش یکی از معضلات اصفهان سالک بود) هیچ درمان فوری و سریع دارویی هم براش وجود نداره جالبه بابام می گفت وقتی ما دانشجو بودیم یه پیرمردی با استفاده از دارو های گیاهی و غیره سالک را سریع درمان می کرد هرچی از طرف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشکده دارو رفتن سراغش یارو فرمول داروش را لو نداد تا اینکه مرد!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از محمد دال :
:Oساس؟تو خوابگاه های دانشگاه؟
اقا بیهوش مکنن دیگه؟ یعنی اگه تهران قبول شیم قبل از ورود به خوابگاه بیهوش می کنن یا هوشیارانه باید با این جک جونورا مقابله کنیم؟ باید سر دانشجو ها را مثل سرباز خونه هاقدیم از ته بتراشن تو رخت و لباسشونم ددت بپاشن تا محیط سالم بمونه!
حالا جدای از شوخی یک سری از مناطق اصفهان واقعا سالک خیزه هست(حد اقل بیست سی سال پیش یکی از معضلات اصفهان سالک بود) هیچ درمان فوری و سریع دارویی هم براش وجود نداره جالبه بابام می گفت وقتی ما دانشجو بودیم یه پیرمردی با استفاده از دارو های گیاهی و غیره سالک را سریع درمان می کرد هرچی از طرف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشکده دارو رفتن سراغش یارو فرمول داروش را لو نداد تا اینکه مرد!
بله اطراف اصفهان سالک خیزه. یه روستایی تو کاشان هم هست که اسمش رو یادم نمیاد که اونجا کلا همه رو سالک زده...

اوضاع خوابگاه های دانشگاه های تهران به نسبت اینکه دانشجوها خوب رو قراره تو خودشون داشت هباشن اصلا خوب نیست... ولی راضییم...

z

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

شما که تو خوابگاه های دانشگاه تهران میرید چیکار میکنین که این حشرات نزدیکتون نشن؟

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

اتفاقا یکی از نقاط اپیدمی سالک امیر اباد تهرانه..قشنگ یادمه استاد این درسو داد گفت اصفهون و یه جای دیگه بعلاوه امیراباد تهران..بعد منم هفته بعد. روی دست یکی از بچه ها زخمشو دیدم..
شاید دارم اسمشو اشتباه میگم ولی تقریبا مطمینم همین بود..خیر سرم سه هفته دیگه علوم پایه داریم هنوز انگل نخوندم..
یکی از بچا های خوابگاه بود میگفت کل لباساشو با دست میشوره چون دیده بقیه در استفاده از لباسشویی بهداشتو رعایت نمیکنن از توضح بیشتر معذوریم!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از معصومه :
اتفاقا یکی از نقاط اپیدمی سالک امیر اباد تهرانه..قشنگ یادمه استاد این درسو داد گفت اصفهون و یه جای دیگه بعلاوه امیراباد تهران..بعد منم هفته بعد. روی دست یکی از بچه ها زخمشو دیدم..
شاید دارم اسمشو اشتباه میگم ولی تقریبا مطمینم همین بود..خیر سرم سه هفته دیگه علوم پایه داریم هنوز انگل نخوندم..
یکی از بچا های خوابگاه بود میگفت کل لباساشو با دست میشوره چون دیده بقیه در استفاده از لباسشویی بهداشتو رعایت نمیکنن از توضح بیشتر معذوریم!
مگه خوابگاه علوم پزشکی ماشین لباسشویی داره؟! ;;) ما نداریم خب ;;)
بعد خب کلا اصلا تو جاهای عمومی توصیه نمیشه استفاده از ماشین لباسشویی...از نظربهداشتی واقعا مشکل داره

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مهســـــــــــــا :
مگه خوابگاه علوم پزشکی ماشین لباسشویی داره؟! ;;) ما نداریم خب ;;)
بعد خب کلا اصلا تو جاهای عمومی توصیه نمیشه استفاده از ماشین لباسشویی...از نظربهداشتی واقعا مشکل داره
خوب شستن كل لباسا با دست تو حموميكه كفش هم پاكيزه نيست هم توصيه نميشه..خيلي هم سخته لامصب..من دو هفته خوابگاه بودم لباسامو با دست شستم كل دستام زخمي شده بود.. :-s اين داستان كاملا واقعي ست.. :|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از معصومه :
خوب شستن كل لباسا با دست تو حموميكه كفش هم پاكيزه نيست هم توصيه نميشه..خيلي هم سخته لامصب..من دو هفته خوابگاه بودم لباسامو با دست شستم كل دستام زخمي شده بود.. :-s اين داستان كاملا واقعي ست.. :|
دستکشو برای همین گذاشتن :)
فکر کردی ما 2سال چه جوری زندگی کردیم تو خوابگاه؟! :D بعله خانوم! خوابگاه سختی داره!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

دستکشو برای همین گذاشتن :)
فکر کردی ما 2سال چه جوری زندگی کردیم تو خوابگاه؟! :D بعله خانوم! خوابگاه سختی داره!
خدا اجرتون بده! :-s
بابا بچه ها ي ما توي هر گلستان همون قسمت سرويس بهداشتي و حموم كنارش چند تا لباسشويي گذاشتن..
بعد خيلي نامرديه ما رو خوابگاه راه نميدن..راه دادني هم 10 تومن ميگيرن لامصباااااا براي هرشب..آخه اين عدالته؟ بعد هيچي هم نميدنا..دريغ از يك پتو!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از معصومه :
خدا اجرتون بده! :-s
بابا بچه ها ي ما توي هر گلستان همون قسمت سرويس بهداشتي و حموم كنارش چند تا لباسشويي گذاشتن..
بعد خيلي نامرديه ما رو خوابگاه راه نميدن..راه دادني هم 10 تومن ميگيرن لامصباااااا براي هرشب..آخه اين عدالته؟ بعد هيچي هم نميدنا..دريغ از يك پتو!
10 تومـــــــــــــــن؟! :O خوابگاه ما 2تومنه!البته ما که معتقدیم از تهرانیها باید خیلی بیشتر از اینا بگیرن :-" بچه پرروها :-" از ناز و نعمت پامیشن میان تو خوابگاه ما که چی بشه!؟ :-"

• لایک
امتیازات: farz

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

10 تومـــــــــــــــن؟! :O خوابگاه ما 2تومنه!البته ما که معتقدیم از تهرانیها باید خیلی بیشتر از اینا بگیرن :-" بچه پرروها :-" از ناز و نعمت پامیشن میان تو خوابگاه ما که چی بشه!؟ :-"

ما سرمونو میندازیم پایین میریم خوابگاه شبم میمونیم! باشگاهم میریم و .. و هیچی نمیدیم که هیچ! طلبکارم هستیم که این چه وضعشه :D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

تازه مشکل من با 10 تومن نیست...میگن برو واریزش کن...بعد منه دانشجو وقت ندارم برم صف بانک در نتیجه کارت شناساییم میمونه دستشون..تازه هر خوابگاهی کلا 3 بار حق داره مهمون بیاره دیگه نمیتونی هی مزاحم بچه ها شم چون شاید واقعا یکی از اشناهاشون خواست بیاد بمونه..
چی چی بچه پر رو کجا بوددد..من تو خوابگاه دو هفته بودم ولی خوابگاه باشگاه بود..مال دانشگاه فقط یه شب بودم اونم معاونت دانشکده جلسه گذاشت موندیم برای شام..ساعت 9.5 شب دختر تنها کجا برم??

بعد من یه مدت تنیس رو میز دانشگاهو میرفتم هردفعه باید توضیح میدادم..

بعد اون استادای معارفو اخلاقمون که خوبن هر کدوم هر هفته دو ساعت کلاس میذارن تو خوابگاه..ولی کلاساش معمولا بعد شامه ما هر کاری کردیم نشد بریم..خیلی هم دوست داریم بریم.بعد بچه های خوابگاه همیشه میتونن نماز جماعتو و دعای کمیل و ندبه شرکت کنن ما ها جمعه ساعت 6 صب کجا بریم عایا??بعد سر برنامه ریزیه کلاس همیشه جوری تنظیم میشه که به نفع اوناس ما هم با روی گشاده میپذیریم مثلا به ما میگن بیا ساعتتا عوض کنن که شهرستانیا چهارشنبه شون خالی شه برن شهرشون عوض برنامه خود ما خراب میشه هیچی نمیگیم ولی از اون ور وقتی یکی از کلاسای صبم شنبه8 صبحو میخواستم عوض کنم به خاطر ترافیکه صبح شنبه این مسیری که من میرم;هیچ کس تکرار میکنم هیچکدومشون هم کاری نکردن..بعد این مسیری که من میرم ترافیک ثب شنبش خاصه...یعنی فقط شنبه اینقده طول میکشه..چند بارم جا موندم از ازمایشگاه...
بعد ما بچه پر رویی اونا شهرستانی پاک و مظلوم..هرچیم میشه صداشونو میندازن رو سرشون میگن این تهرانیا.....

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

خوش به حال شهرستانیای دانشگاه علوم پزشکی...
اینجا که از این خبرها نیست. واسه ما جمعه هم کلاس میذارن اصلا هم مهم نیست ما بخوایم بریم خونه...
یکی از استادا تو زمانی که مثلا قرار بود فرجه بین دو ترم باشه کوئیز گذاشت رفتم گفتم استاد من دارم بعد از 3ماه میرم خونه تو فرجه ها...نمیشه کوئیزو زودتر بگیرین؟ برگشت گفت شما وظیفه داری بیای دانشگاه و بیخود میخوای بری خونه :|
بعد که دید من ناراحت شدم گفت البته به خاطرخودت میگما! بری خونه درس نمیخونی :|

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

ولی واسه ما اینجوری نبودا! هفته اخر قبل از عید قرار بود خوابگاه ها 3 سه شنبه اینا تعطیل بشن بعد برای ما تا 1 شنبه کلاس گذاشته بودن و عملا قرار بود اون چند روز باقیمونده رو ما تو جوب سر کنیم(حالا جوبم که نه ولی قرار بود چادر بزنن تو خوابگاه :D) اکثر استادا هم راضی بودن که کلاس تعطیل بشه با این وضع خوابگاهیا. آخرش همه شهرستانیا رفتن 3 سه شنبه و یه سری دوستان تهرانی 1 شنبه رفتن سر کلاس آناتومی عملی و به داشته های علمی خود افزودند :|

کلا فضا فضای تعادل و مساواتِ البته :D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

نه بابا تو کلاس ما تهرونیا کوزتن شهرستانیا یعنی سلطنتی میکننااااا..

ما همه ی برنامه ها چه تعطیلی قبل عید چه بعدش چه فرجه. و خود کلاسا همش به دستور شهرستانی هاست ما هم فقط میگیم چشم!!تازگی ها همین چشم گفتن رو هم نیاز نمیبینن..
مثلا ما تهرونی ها خوشمون نمیومد کل ترم کلاسامون فشرده شه تا تعطیلی ها قلمبه داشته باشیم ولی شهرستانی ها این کارو میکنن..میرن صحبت میکنن کل ترم کلاسا فشرده و افتضاح و بدون بازدهی میشه از اون ور مثلا برای عاشورا یه هفته تعطیل،،،قبل عید دو هفته تعطیل...بعد دود میره تو چشم ما ..چون خیلی برای مسیرای ما فرق داره ساعت 3 عصر بریم خونه یا 6..ولی خوابگاه همین بقله زیاد تفاوتی نمیکنه فوقش. یه ربع...ولی شده منو دوستام 9 شب رسیدیم خونه..بعد همون شهرستانیا از 6 عصر تو خوابگاه استراحتشونو کردن درسشونم خوندن..بعد قشنگ کل کلاسای تک تک ما تهرونیا رو بهم میریزن و ما مثلا وسط روز بیکاریم و عوضش شب دیر میربم خونه که به قول خودشون شهرستانی های گل! تعطیلات اخر هفته شون بشه 3 روز و در ارامش به سر ببرن..بعد ما چهارشنبه تا بوغ سگ تو ازمایشگاه تیتراسیون انجام میدادیم..

فقط یه بار...فقط یه بار گفتیم. اجازه بدین ما کلاس صبح شنبه رو نریم شما برید...گفتن شهرستانیا کم بود خواب دارننننن...
همیشه هم نماینده هامون شهرستانی اند..

m_alferd_hichkak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرری

سلام یه سوال داشتم.خودشون تقسیم بندی می کنن یا اگه همشهری باشیم اما با رشته های مختلف می تونیم یه اتاق بگیریم؟؟ :D :D

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از معصومه :

ما همه ی برنامه ها چه تعطیلی قبل عید چه بعدش چه فرجه. و خود کلاسا همش به دستور شهرستانی هاست ما هم فقط میگیم چشم!!تازگی ها همین چشم گفتن رو هم نیاز نمیبینن..
مثلا ما تهرونی ها خوشمون نمیومد کل ترم کلاسامون فشرده شه تا تعطیلی ها قلمبه داشته باشیم ولی شهرستانی ها این کارو میکنن..میرن صحبت میکنن کل ترم کلاسا فشرده و افتضاح و بدون بازدهی میشه از اون ور مثلا برای عاشورا یه هفته تعطیل،،،قبل عید دو هفته تعطیل...بعد دود میره تو چشم ما ..چون خیلی برای مسیرای ما فرق داره ساعت 3 عصر بریم خونه یا 6..ولی خوابگاه همین بقله زیاد تفاوتی نمیکنه فوقش. یه ربع...ولی شده منو دوستام 9 شب رسیدیم خونه..بعد همون شهرستانیا از 6 عصر تو خوابگاه استراحتشونو کردن درسشونم خوندن..بعد قشنگ کل کلاسای تک تک ما تهرونیا رو بهم میریزن و ما مثلا وسط روز بیکاریم و عوضش شب دیر میربم خونه که به قول خودشون شهرستانی های گل! تعطیلات اخر هفته شون بشه 3 روز و در ارامش به سر ببرن..بعد ما چهارشنبه تا بوغ سگ تو ازمایشگاه تیتراسیون انجام میدادیم..

فقط یه بار...فقط یه بار گفتیم. اجازه بدین ما کلاس صبح شنبه رو نریم شما برید...گفتن شهرستانیا کم بود خواب دارننننن...

اقا ما که یونی ته قبول نمیشیم :-" اما مگه تایم کلاسارو گروه مشخص نمیکنه ؟ گروهم به حسب زمان کاریه استادا مشخص میکنه دیگه بعد چجوری میتونن زمانشو تغییر بدن ؟ بعد جمع کنی ببری یه 4 نفرو بگی اقا من نمیخوام زمان کلاسا عوض شه جواب نمیده ؟ :rolleyes:

یعنی الان من علموص قبول شم بخوان موش بدوونن من باید ساعت 10 شب برسم خونه ؟ ... دیه دندون کسی خبر داره چنده ؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از معصومه :

خوش به حال شهرستانیهای شما جدی!!!
واقعا کسی به ما اهمیت نمیده تو فنی! اصلــــــــــــا! اقلا تو دانشکده ما که اینجوریه! راحت برمیگردن میگن میخواستی نیای تهران! میرفتی شهر خودتون!
ما از این تعطیلیا نداریم.
فرجه نداریم.
تعطیلات بین دو ترم نداریم.
روز عید و شهادت و اینا نداریم.
خلاصه اینکه من سال دوم اولین باری که تونستم برم خونه آذر بود...بار بعدی بهمن که 2روزه رفتم بعد هم عید...

به نقل از m_alferd_hichkak :
سلام یه سوال داشتم.خودشون تقسیم بندی می کنن یا اگه همشهری باشیم اما با رشته های مختلف می تونیم یه اتاق بگیریم؟؟ :D :D
خوابگاه دخترهاف سال ما که می شد! ما خودمون انتخاب کردیم هم اتاقیهامونو.اونایی که کسیو نمیشناختن هم میرفتن ت وسیستم الکی یه شماره اتاق رو انتخاب میکردن.نه میدونستن دیگه کی تو اون اتاقه نه چیزی.
ولی سعی کنین حتما تو جلسه معارفه چند نفرو پیدا کنین باهاشون اتاق بگیرین!منم همینکارو کردم اگر نه خودم هیچ کسو نمیشناختم اونجا! ولی اینایی که همینجوری یه اتاق انتخاب کردن خیلی مشکلات داشتن. چون مثلا رشته آب و هواشناسی با تربیت بدنی با برق با زبان اسپانیایی هم اتاقی شده بودن!!! بعد خب اون بیچاره برقیه میمرد تو اون اتاق از بس خوش بودن اونای دیگه و این بنده خدا درس داشت همه ش!

lucid

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2 کرمان
شهر
کرمان

بچه ها ميشه در مورد خوابگاه هاش نظر بدين؟ [-o< كدومشون تميزتره؟كدوم محيطش بهتره؟و اينجور چيزا...

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Kenji :
اقا ما که یونی ته قبول نمیشیم :-" اما مگه تایم کلاسارو گروه مشخص نمیکنه ؟ گروهم به حسب زمان کاریه استادا مشخص میکنه دیگه بعد چجوری میتونن زمانشو تغییر بدن ؟ بعد جمع کنی ببری یه 4 نفرو بگی اقا من نمیخوام زمان کلاسا عوض شه جواب نمیده ؟ :rolleyes:

یعنی الان من علموص قبول شم بخوان موش بدوونن من باید ساعت 10 شب برسم خونه ؟ ... دیه دندون کسی خبر داره چنده ؟ :-"
خوب اساتید عصراشون خالیه کلاسارو کنسل میکنن میندازن بعد از ظهر..
فکر کن بری بگی من میخوام تعطیل نشه..از فرداش تو وبلاگ کلاس میان فحش بد میدن..این وبلاگ ما هم قضیه ایه ها..
وبلاگ داریم کل بچه ها هم نویسنده..بعد هرکی فحش بنویسه قبل تایید نویسنده پست باز همه تو بلاگفا میبیننش!انقده ابرو ها اونجا برده شده X_X
میان نظر بی اسم میذارن..
انقده اومدن گفتن فلان دختر با فلانی میگرده کثیفه فلان پسر دنبال اون یکی راه افتاده... :| کارهای در حد پیش دبستانی،،

خوش به حال شهرستانیهای شما جدی!!!
واقعا کسی به ما اهمیت نمیده تو فنی! اصلــــــــــــا! اقلا تو دانشکده ما که اینجوریه! راحت برمیگردن میگن میخواستی نیای تهران! میرفتی شهر خودتون!
ما از این تعطیلیا نداریم.
فرجه نداریم.
تعطیلات بین دو ترم نداریم.
روز عید و شهادت و اینا نداریم.
خلاصه اینکه من سال دوم اولین باری که تونستم برم خونه آذر بود...بار بعدی بهمن که 2روزه رفتم بعد هم عید...
خوابگاه دخترهاف سال ما که می شد! ما خودمون انتخاب کردیم هم اتاقیهامونو.اونایی که کسیو نمیشناختن هم میرفتن ت وسیستم الکی یه شماره اتاق رو انتخاب میکردن.نه میدونستن دیگه کی تو اون اتاقه نه چیزی.
ولی سعی کنین حتما تو جلسه معارفه چند نفرو پیدا کنین باهاشون اتاق بگیرین!منم همینکارو کردم اگر نه خودم هیچ کسو نمیشناختم اونجا! ولی اینایی که همینجوری یه اتاق انتخاب کردن خیلی مشکلات داشتن. چون مثلا رشته آب و هواشناسی با تربیت بدنی با برق با زبان اسپانیایی هم اتاقی شده بودن!!! بعد خب اون بیچاره برقیه میمرد تو اون اتاق از بس خوش بودن اونای دیگه و این بنده خدا درس داشت همه ش!
مهسا ما جفتمونم مظلوم واقع شدیم..

• لایک
امتیازات: zmaa

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه