• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه تهران (نماد آموزش عالی کشور)

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : سمپادیهای نماد آموزش عالی کشور-دانشگاه تهران

به نقل از فهـــیمه :
این سالن چمران تا ساعت ده ده و نیم چیا گفتن؟ :| من هشت و نیم رسیدم دیگه یه دونه جا هم نبود داخل :|

اون پسره اومد واسه انجمن عملی حرف بزنه خوب بود :)) گفت شما اومدین دانشگاه تهران نرفتین دانشگاه‌هایی مث شریف یا آزاد که :))

سال بالاییامونم خوب بودن٬ بهمون هندونه دادان :))

بیشترش چرت و پرت بود به جز اون حرفایی که معاونت فرهنگی و معاونت تحصیلات تکمیلی زد که اطلاعات خوبی داد که اگه خودت بری دنبالش می تونی بفهمی ولی خب چکیده گفت دیگه ...
آره خیلی جالب بود اون ......

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

خب بگو چیکیده چیا گفتن؟ :-"

برنامه درسیمونو کجا بگیریم؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از سپهر (Old Alex Delpiero) :
مرسی فکر کنم نگرانی آناهید برطرف شد .... :D
:))
واللا همین که با دکتر مداح فیزیک1 و با دکتر فیض یا حشمتی ریاضی1 نداره باید بره خدا رو شکر کنه :D بقیه ش اصلا مهم نیست!
البته ریاضی1 درس بسیار مهمیه. بعد اکثرا بچه ها این درسو فقط پاس می کنن چون ترم اوله و هنوز تو حال و هوای درس نیستن و اینا...بعد میان بالا هی هر ترم به مشکل برمیخورن!
یه درس دیگه هم که این خاصیت رو داره معادلاته! من فکر کنم هر ترم دارم یه دور از اول معادلات می خونم :| هر ترم بهش نیاز پیدا میشه ولی خب آدم درست یاد نگرفته وقتی باید یاد می گرفته...
به این ریاضی1 خیلی اهمیت بدید!خیلی!

درمورد حذف و اضافه هم همونطور که گفتن برای سال اولیا حذف و اضافه وجود نداره. ولی حذف اضطراری هست. حذف اضطراری بعد از میان ترمهاست و میشه هر ترم یه درس غیر عملی رو حذف اضطراری کرد. بعد در نتیجه این کار یه علامت w تو کارنامه میاد که نشون دهنده حذف اضطراریه. به ما گفتن که بعدا موقع اپلای این علامتهای w براتون مشکل ایجاد می کنه. منتها یکی از استادها گفت w به اندازه‌ای که نمره16-15 واستون مشکل درست میکنه، بد نیست واستون!! :Dبعد من نمیدونم دقیقا اگه 15 نمره بدیه پس این نمره های ما چین؟! :D X_X
بعد یه نکته دیگه هم اینکه ترم اول نزنین درس حذف اضطراری کنین! چرا!؟ به خاطر اینکه هر ترم به شما یه تایمی میدن برای انتخاب واحد. سر اون تایم شما وارد سیستم گلستان میشین و انتخاب واحد می کنین. حالا هرچی تایمتون زودتر باشه درسهای بهتری بهتون میرسه و حق انتخاب بیشتری دارین به خصوص در مورد آزمایشگاه ها و کارگاه ها و دروس عمومی. بعد این تایم بر اساس تعداد واحد گذرونده + معدل ترم قبل تعیین میشه. یعنی مثلا اگر یه سری ترم اول 19 واحد گذورندن یه سری 18 واحد، ترم دوم لزوما تمام اونهایی که 19 واحد گذروندن تایمشون زودتر از 18 واحدی هاست.حتی اگر معدلشون خیلی پایین تر باشه. ولی بین اون نوزده واحدیها تایمها به ترتیب معدل sort میشه. واسه همین درس حذف نکنین که تایمهاتون بد بشن. بچه های ما که ترم اول زبان عمومی داشتن یه سریشون حذف کردن و تا الان انتخاب واحدشون از ما خیلی دیرتره!
(راستی اینجا کسی زبان عمومی با نوروزی یا احمدی نداره؟! )

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

مهسا تو کدوم ساختمون خوابگاهی؟ :D

آقا من برم کجا برنامه‌مو ببینم؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فهـــیمه :
مهسا تو کدوم ساختمون خوابگاهی؟ :D

آقا من برم کجا برنامه‌مو ببینم؟ :-"
من ساختمون 70 م فهمیه.اتاق 213.
برو توسایت گلستان بعد برو قسمت ثبت نام. گزارشهای ثبت نام. برنامه هفتگی درطول ثیت نام.

راستی من دیروز فنی پایین بودم.میزمون جلو نوارخونه بود. هرچی گشتم ندیدمت بین بچه ها :D

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

به نقل از مهســـــــــــــا :
من ساختمون 70 م فهمیه.اتاق 213.
برو توسایت گلستان بعد برو قسمت ثبت نام. گزارشهای ثبت نام. برنامه هفتگی درطول ثیت نام.

راستی من دیروز فنی پایین بودم.میزمون جلو نوارخونه بود. هرچی گشتم ندیدمت بین بچه ها :D

من و محیا (آناهید) ساختمون 72 اتاق 303 ایم :D ما رومون نمیشه بیایم تو بیا :-"

اهان مرسی دیدم. اینا چطورن؟ :D

شیمی: اکرم حسینیان
برنامه نویسی: کیانی
زبان: اساتید گروه آموزشی :-"
فیزیک: محسنی گرگانی
ریاضی: شعبان‌خواه
تاریخ: قاضوی :D

گفتم که من دیر رسیدم توی سالن جا نبود دیگه رفتم بیرون :-< رفتم توی دانشگاه دنبال پرنیان و هنگامه بگردم شاید پیداشون کنم پیدا نشدن :-<

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از فهـــیمه :
خب بگو چیکیده چیا گفتن؟ :-"

برنامه درسیمونو کجا بگیریم؟ :-"

نگرفتید هنوز ...؟ از سه شنبه کلاسا شروع شده ها .... :D
همون سایت گلستان بود برای ثبت نام رفتید ...؟ الان با شماره دانشجوییتون برید تو .... قسمت ثبت نام ---> گزارش های ثبت نام ----> ثبت نام ------> برنامه هفتگی

چکیده در مرود برنامه های فرهنگی ، ورزشی ، وام ها ، رزرو غذا ، حذف و اضافه درس ها و محدودیت انتخاب واحد ها و از این چیزا .....

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

به نقل از سپهر (Old Alex Delpiero) :
همون سایت گلستان بود برای ثبت نام رفتید ...؟ الان با شماره دانشجوییتون برید تو .... قسمت ثبت نام ---> گزارش های ثبت نام ----> ثبت نام ------> برنامه هفتگی

چکیده در مرود برنامه های فرهنگی ، ورزشی ، وام ها ، رزرو غذا ، حذف و اضافه درس ها و محدودیت انتخاب واحد ها و از این چیزا .....

چرا سه‌شنبه رفتم ولی برنامه رو خودم ندیده بودم محیا برام دیده بود :D تازه سه‌شنبه چارتا کلاس بود دوتاش تشکیل شد. چارشنبه هم که جشن بود تشکیل نشد :-?

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فهـــیمه :
من و محیا (آناهید) ساختمون 72 اتاق 303 ایم :D ما رومون نمیشه بیایم تو بیا :-"

اهان مرسی دیدم. اینا چطورن؟ :D

شیمی: اکرم حسینیان
برنامه نویسی: کیانی
زبان: اساتید گروه آموزشی :-"
فیزیک: محسنی گرگانی
ریاضی: شعبان‌خواه
تاریخ: قاضوی :D

گفتم که من دیر رسیدم توی سالن جا نبود دیگه رفتم بیرون :-< رفتم توی دانشگاه دنبال پرنیان و هنگامه بگردم شاید پیداشون کنم پیدا نشدن :-<
سال بالایی حرمت داره خانوم :))))) من که نباید بیام پیش شما :)) بیاین هروقت خواستین بهم سر بزنین :D :P
خوشم میاد هرسال استاد جدید میذارن واسه ریاضی و فیزیک :)) استاداتون کلا ناشناسن!
فقط تاریختون افتضاحه :D افتضااااااااااااح! من خودم اول با این داشتم رفتم سریعا تو حذف و اضافه عوضش کردم!!
بعد توصیه دوستانه اینکه سر کلاسش خیلی سنگین باشین! مبادا جلوش با یه پسری حرف بزنین! بعد مانتو رنگی و اینام نپوشین!! (اینا چیزهایی بود که به خودم گفتن). بعد کلا افتضاح نمره میده و خیلی هم آدم رو اعصابیه!

شما چه رشته ای هستید؟

راستی فهیمه فردا میرین شما پارک ساعی با بچه ها؟!

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
کرج
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از فهـــیمه :
چرا سه‌شنبه رفتم ولی برنامه رو خودم ندیده بودم محیا برام دیده بود :D تازه سه‌شنبه چارتا کلاس بود دوتاش تشکیل شد. چارشنبه هم که جشن بود تشکیل نشد :-?

نه نشد ....

سال بالایی حرمت داره خانوم :))))) من که نباید بیام پیش شما :)) بیاین هروقت خواستین بهم سر بزنین :D :P
فقط تاریختون افتضاحه :D افتضااااااااااااح! من خودم اول با این داشتم رفتم سریعا تو حذف و اضافه عوضش کردم!!
بعد توصیه دوستانه اینکه سر کلاسش خیلی سنگین باشین! مبادا جلوش با یه پسری حرف بزنین! بعد مانتو رنگی و اینام نپوشین!! (اینا چیزهایی بود که به خودم گفتن). بعد کلا افتضاح نمره میده و خیلی هم آدم رو اعصابیه!
شما چه رشته ای هستید؟

من برقم ....

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

شما چه رشته ای هستید؟

سال بالایی ما گناه داریم خب :-< :)) شام رو توی سلف میخوری یا میبری تو اتاقت؟ :-"

تاریخه که هیچی :-" معلوم بود از قیافه ش که نمره نمیده اصن :-" من سر کلاسش همشهری داستان خوندم :-"

نه مهسا من الان خونه‌مونوم :D دیروز برگشتم :D

boska2010

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
کرج

فهيمه م شيمي ميخوني? :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فهـــیمه :
سال بالایی ما گناه داریم خب :-< :)) شام رو توی سلف میخوری یا میبری تو اتاقت؟ :-"

تاریخه که هیچی :-" معلوم بود از قیافه ش که نمره نمیده اصن :-" من سر کلاسش همشهری داستان خوندم :-"

نه مهسا من الان خونه‌مونوم :D دیروز برگشتم :D
شام سلف رو که معلومه نمیخورم من! تو اتاق یه نون و پینیری نیمرویی املتی چیزی دور هم میخوریم!

نکن اینکارو :-" سر کلاسش خیلی حواستو جمع کن :-" پس فردا بهت 8 و اینا نده مثل دوست من:-"

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

به نقل از boska2010 :
فهيمه م شيمي ميخوني? :-"

آره :D

مهسا خیلی خواب‌آور بود خب :)) چشم :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فهـــیمه :
آره :D

مهسا خیلی خواب‌آور بود خب :)) چشم :))
3شنبه بعدازظهر تاریخ داری؟! فکر کنم همونه که من حذف کردم :D

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

3شنبه بعدازظهر تاریخ داری؟! فکر کنم همونه که من حذف کردم :D

آره سه‌شنبه دو تا سه و نیم! همکلاسی سابق :-<

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فهـــیمه :
آره سه‌شنبه دو تا سه و نیم! همکلاسی سابق :-<
نه من 4 تا 5:30 بودم :D

farhad-13

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
برق

واللا همین که با دکتر مداح فیزیک1 و با دکتر فیض یا حشمتی ریاضی1 نداره باید بره خدا رو شکر کنه :D بقیه ش اصلا مهم نیست!
البته ریاضی1 درس بسیار مهمیه. بعد اکثرا بچه ها این درسو فقط پاس می کنن چون ترم اوله و هنوز تو حال و هوای درس نیستن و اینا...بعد میان بالا هی هر ترم به مشکل برمیخورن!
یه درس دیگه هم که این خاصیت رو داره معادلاته! من فکر کنم هر ترم دارم یه دور از اول معادلات می خونم :| هر ترم بهش نیاز پیدا میشه ولی خب آدم درست یاد نگرفته وقتی باید یاد می گرفته...
به این ریاضی1 خیلی اهمیت بدید!خیلی!

درمورد حذف و اضافه هم همونطور که گفتن برای سال اولیا حذف و اضافه وجود نداره. ولی حذف اضطراری هست. حذف اضطراری بعد از میان ترمهاست و میشه هر ترم یه درس غیر عملی رو حذف اضطراری کرد. بعد در نتیجه این کار یه علامت w تو کارنامه میاد که نشون دهنده حذف اضطراریه. به ما گفتن که بعدا موقع اپلای این علامتهای w براتون مشکل ایجاد می کنه. منتها یکی از استادها گفت w به اندازه‌ای که نمره16-15 واستون مشکل درست میکنه، بد نیست واستون!! :Dبعد من نمیدونم دقیقا اگه 15 نمره بدیه پس این نمره های ما چین؟! :D X_X
بعد یه نکته دیگه هم اینکه ترم اول نزنین درس حذف اضطراری کنین! چرا!؟ به خاطر اینکه هر ترم به شما یه تایمی میدن برای انتخاب واحد. سر اون تایم شما وارد سیستم گلستان میشین و انتخاب واحد می کنین. حالا هرچی تایمتون زودتر باشه درسهای بهتری بهتون میرسه و حق انتخاب بیشتری دارین به خصوص در مورد آزمایشگاه ها و کارگاه ها و دروس عمومی. بعد این تایم بر اساس تعداد واحد گذرونده + معدل ترم قبل تعیین میشه. یعنی مثلا اگر یه سری ترم اول 19 واحد گذورندن یه سری 18 واحد، ترم دوم لزوما تمام اونهایی که 19 واحد گذروندن تایمشون زودتر از 18 واحدی هاست.حتی اگر معدلشون خیلی پایین تر باشه. ولی بین اون نوزده واحدیها تایمها به ترتیب معدل sort میشه. واسه همین درس حذف نکنین که تایمهاتون بد بشن. بچه های ما که ترم اول زبان عمومی داشتن یه سریشون حذف کردن و تا الان انتخاب واحدشون از ما خیلی دیرتره!
(راستی اینجا کسی زبان عمومی با نوروزی یا احمدی نداره؟! )
واسه من 16 واحد انتخاب کردن . یعنی ترم بعد باید آخر از همه انتخاب واحد کنم ؟؟؟؟؟ خیلی نامردیه من خودم که نخواستم اینقدر کم باشه...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از farhad-13 :
واسه من 16 واحد انتخاب کردن . یعنی ترم بعد باید آخر از همه انتخاب واحد کنم ؟؟؟؟؟ خیلی نامردیه من خودم که نخواستم اینقدر کم باشه...
16؟! چقدر کم!!
خیلی سخت میشه خب!

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

نکنه به بقیه بیشتر داده باشن؟؟ مال من 18 واحده.

ویرایش:
شما برو پیگیری کن. چون اون روز رئیس دانشگاه میگفت از شروط تغییر رشته طبق اعلام سنجش، گذروندن 36 واحد، هم ترم 18 واحده. بنابراین باید ترم اول به همه 18 رو بدن. وگرنه که این شرط سنجش اصلا بی معنی میشه.

بالا