• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه امیرکبیر

^F@teMeH^

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
ایران
پاسخ : دانشجو های سمپادی امیر کبیر

من خيلي سعي كردم طوري حرف بزنم كه بهتون برنخوره ومطمئن بودم وقتي اينجامينويسم همه ميان اعتراض ميكنن وميگن من اشتباه ميكنم! اين طبيعيه وحق شماست كه ازخودتون تعريف كنيد!
ولي خوب من با٤نفربرخورد نداشتم شايدبيشتراز٤٠نفر!!
والبته الان خيلي سعي كردم خوشبين وارد اين جمع بشم وبگم من اشتباه ميكنم باديد خوب بيام بشناسم قضاوت كنم!
بعدهم من تنها نيامدم اون شخصيم كه همراهم بود همين نظررو داشت!

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از ^F@teMeH^ :
خودم پلی تکنیکی نیستم!
راستش این چنددفعه ای که اومدم پلی تکنیک وبرخوردی که با چندنفر داشتم احساس کردم که بیشتر پلی تکنیکی ها خییلیی مغرورن وخودشونو گم میکنن همین باعث شد دید نسبتا بدی نسبت به پلی تکنیکی ها پیداکنم!وقتی چندبارمهمونشون بودم اصلا برخورد خوبی باهام نداشتن!اومدم اینجابیشتر بشناسم تااگراشتباه میکنم نظرم تغییرکنه!
من طبیعتا درک نمیکنم منظور از این مغرور بودن رو. به این دلیل که خودمم اینجام و ارتباط زیادی هم با افراد بیرون از دانشگاه ندارم. ولی اینو بگم که تا یه حد کمی از مغرور بودن طبیعیه. نمیگم خوبه، ولی به هر حال کسیه که تو یه دانشگاه سطح بالا قبول شده و داره درس می خونه. همین باعث یه اعتماد به نفس و غرور میشه. که البته به نظر میرسه این ویژگی رو شما تو دانشجوای تهران و شریف هم باید ببینین.
به علاوه میشه توضیح بدین منظور از برخورد خوب نداشتن چیه؟

AraSh_HaShemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اراک
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

من اعتراض نکردم البته
خیلی هم مهم نیست چی میگن به من یا به گروهی که من عضوشم
ولی واسم جالبه بدونم اون 40 نفر کیا بودن؟
خوب اینجا گروهی از آدما هستن که حالا بواسطه یه سری چیزای خاص خودشونو میگیرن
لیکن :D اکثریت این حالتی که شما عرض میکنید رو ندارن
و خیلی عادی هستن
شاید به اونقدرا هم لوتی نباشن ولی مغرور هم نیستن.اتفاقا و از قضا من تو دانشگاه تهرانم بودم اونا هم همچین حالتی که شما میگید و سعید مثال زد رو ندارن
به هرحال خوشحال میشم با آدمای دیگه هم تو امیرکبیر ارتباط برقرار کنید

^F@teMeH^

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
ایران

به نقل از سعیـد :
من طبیعتا درک نمیکنم منظور از این مغرور بودن رو. به این دلیل که خودمم اینجام و ارتباط زیادی هم با افراد بیرون از دانشگاه ندارم. ولی اینو بگم که تا یه حد کمی از مغرور بودن طبیعیه. نمیگم خوبه، ولی به هر حال کسیه که تو یه دانشگاه سطح بالا قبول شده و داره درس می خونه. همین باعث یه اعتماد به نفس و غرور میشه. که البته به نظر میرسه این ویژگی رو شما تو دانشجوای تهران و شریف هم باید ببینین.
به علاوه میشه توضیح بدین منظور از برخورد خوب نداشتن چیه؟
حرفاتون رو زیاد قبول ندارم!
منظورم از این که خودشون رو گم میکنن دقیقا همینه!وقتی یک دانشگاه خوب قبول میشن فک میکنن باید مغرور باشن!
من به نظرخودم کسی خودشو برای دیگران میگیره و به اصطلاح مغروره که در مقابل طرف مقابل احساس کمبود میکنه وگرنه دلیلی برای غرور وجود نداره!ومن به کرات از پلی تکنیکی ها شنیدم که میگن امیرکبیری فقط امیر کبیری رو قبول داره!
من هم معتقد نیستم که وقتی یک ویژگی در جمعی هست به همه ی جمع تعمیم داد!ولی خوب همین چندنفر باعث شدن من دید خوبی نسبت به اکثریت(تاکید میکنم اکثریت و در اولین کامت هم گفتم بیشتر یعنی جمع نبستم)پلی تکنیکی ها نداشته باشم!
من به اندازه ای که شناخت و برخوردبا پلی تکنیکی ها داشتم با بچه های دانشگاه های تهران و شریف نداشتم ولی با اون اقلیتی که شناخت دارم خیلی نسبت به پلی تکنیکی ها صمیمی تر برخوردمیکنن!
برخورد خوب نداشتن یعنی طوری رفتار کنن که تو تو اون جمع احساس خوبی نداشته باشی ومعذب باشی!خیلی متکبرانه و از جایگاه بالا!
درضمن ماهم از دانشگاه آزاد نراق نرفته بودیم اونجا که که البته اگرهم رفته بودیم نمیخواستیم بحث علمی کنیم که برای ما کلاس بزارن اوناهم ویژگی های خوب اخلاقی دارن آدم فهمیده از رفتار هرکس نکات مثبت رو یاد میگیره و میستاید نکات مثبت رو!ماهم خودمون دانشجوی یک دانشگاه خوبیم!
در ضمن اعتماد به نفس با غرور خیلی متفاوته!

fdd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
پلي تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسي هوافضا

به نقل از ^F@teMeH^ :
خودم پلی تکنیکی نیستم!
راستش این چنددفعه ای که اومدم پلی تکنیک وبرخوردی که با چندنفر داشتم احساس کردم که بیشتر پلی تکنیکی ها خییلیی مغرورن وخودشونو گم میکنن همین باعث شد دید نسبتا بدی نسبت به پلی تکنیکی ها پیداکنم!وقتی چندبارمهمونشون بودم اصلا برخورد خوبی باهام نداشتن!اومدم اینجابیشتر بشناسم تااگراشتباه میکنم نظرم تغییرکنه!
پلی تکنیکیا مغرور به اون معنایی که شما میفرمایین نیستن مسلما!!! برخوردمونم با همه یکسان نیست,شما باید دلیل این برخورد بد پلی تکنیکی ها رو تو رفتار خودتون بیابین! و البته با 40 نفر از پلی تکنیکیا برخورد داشتن نمیشه همچین نتیجه گیری کلی ای رو کرد! در ضمن نظرتون تغییریم نکنه به جایی بر نمیخوره!!! :)

^F@teMeH^

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
ایران

به نقل از fdd :
پلی تکنیکیا مغرور به اون معنایی که شما میفرمایین نیستن مسلما!!! برخوردمونم با همه یکسان نیست,شما باید دلیل این برخورد بد پلی تکنیکی ها رو تو رفتار خودتون بیابین! و البته با 40 نفر از پلی تکنیکیا برخورد داشتن نمیشه همچین نتیجه گیری کلی ای رو کرد! در ضمن نظرتون تغییریم نکنه به جایی بر نمیخوره!!! :)
1.دلیلش کاملا واضحه در مقابل ما احساس ضعف وکمبود میکردن!
2.شمااگرخوندن بلدباشین چندین بار نوشتم که من تعمیم به کل نمیدم و همه جا نوشتم اکثریتی که من باهاشون برخورد داشتم!
3.اوهو من فک میکردم اگر تغییر نکنه خیلی اتفاقات می افتد!
4.من فکرمیکنم با آدم هایی مثل شما برخورد داشتم اونجا :D
5.شما وامثال شما خودتونم قبول دارین که از شریف و تهران پایین ترهستین لذا دست پیش میگیرین که پس نیوفتین!

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

مطمئنا ریشه ی این غروری که دیده شده رو باید تو ویژگیای محیطی دانشگاه دنبال کرد. به هرحال وقتی از یه جامعه آماری 40 نفری، بیشترشون مغرور به نظر اومدن، پس میشه با تقریب خوبی نتیجه گیری کلی کرد!!
بعد هم این که دعوا نشه لطفا! (;

fdd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
پلي تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسي هوافضا

به نقل از ^F@teMeH^ :
1.دلیلش کاملا واضحه در مقابل ما احساس ضعف وکمبود میکردن!
2.شمااگرخوندن بلدباشین چندین بار نوشتم که من تعمیم به کل نمیدم و همه جا نوشتم اکثریتی که من باهاشون برخورد داشتم!
3.اوهو من فک میکردم اگر تغییر نکنه خیلی اتفاقات می افتد!
4.من فکرمیکنم با آدم هایی مثل شما برخورد داشتم اونجا :D
5.شما وامثال شما خودتونم قبول دارین که از شریف و تهران پایین ترهستین لذا دست پیش میگیرین که پس نیوفتین!
قاعدتا بااشخاصی مثل من برخورد داشتین که اینقد به این برخورد مفتخرین و براتون این همه مهم بوده که چندین پست فقط واسه تشریح این برخورد گذاشتین!!! :) و این رو بدونید که خیلی از پلی تکنیکی ها رتبشون از خیلی از شریفیا و تهرانیا بهتر بوده, در ضمن دانشگاه تهران خیلی از رشته هایی که دانشگاه ما ارایه میکنه نداره اصلا , پس متقاضیان اون رشته ها این توفیق و پیدا میکنن که پلی تکنیکی شن, حتی شریف هم برخی رشته های ما رو نداره! نام شریف یا تهران رو یدک کشیدن با رشته هایی که رتبه های تقریبا متوسط میخوان خیلی افتخاری نیست!!! و در آخر اینم بگم که شریف , تهران , پلی تکنیک , دانشگاه های اصفهان شیراز مشهد تبریز یا شبه اینا خیلی تفاوتی با هم ندارن, این ضعف فرهنگی ما ایرانیاست که همیشه دنبال بالا بردن یه قشر خاص و با خاک یکسان کردن سایرینیم! ;;)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از fdd :
قاعدتا بااشخاصی مثل من برخورد داشتین که اینقد به این برخورد مفتخرین و براتون این همه مهم بوده که چندین پست فقط واسه تشریح این برخورد گذاشتین!!! :) و این رو بدونید که خیلی از پلی تکنیکی ها رتبشون از خیلی از شریفیا و تهرانیا بهتر بوده, در ضمن دانشگاه تهران خیلی از رشته هایی که دانشگاه ما ارایه میکنه نداره اصلا , پس متقاضیان اون رشته ها این توفیق و پیدا میکنن که پلی تکنیکی شن, حتی شریف هم برخی رشته های ما رو نداره! نام شریف یا تهران رو یدک کشیدن با رشته هایی که رتبه های تقریبا متوسط میخوان خیلی افتخاری نیست!!! و در آخر اینم بگم که شریف , تهران , پلی تکنیک , دانشگاه های اصفهان شیراز مشهد تبریز یا شبه اینا خیلی تفاوتی با هم ندارن, این ضعف فرهنگی ما ایرانیاست که همیشه دنبال بالا بردن یه قشر خاص و با خاک یکسان کردن سایرینیم! ;;)
ببخشیدا :-" ولی این طور که شما جواب می دید و اینا منم با این خانوم دارم موافق میشم :-" البته خداروشکر به جز شما کلی پلی تکنیکی دیگه هم دیدم که اصلا و ابدا مغرور نیستن واسه همین فکر نمی کنم که امیرکبیریا این اخلاقارو دارن عموما! :) ولی خب خواستم بگم طرز جوا بدادن شما و لحنتون اصلا و ابدا خوب نیست.
در ضمن قسمت آخر صحبتتون رو که بذاریم کنار این جمله: "س متقاضیان اون رشته ها این توفیق و پیدا میکنن که پلی تکنیکی شن," نتایج جالبی به دست میاد!!!!! :)

fdd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
پلي تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسي هوافضا

به نقل از مهســـــــــــــا :
ببخشیدا :-" ولی این طور که شما جواب می دید و اینا منم با این خانوم دارم موافق میشم :-" البته خداروشکر به جز شما کلی پلی تکنیکی دیگه هم دیدم که اصلا و ابدا مغرور نیستن واسه همین فکر نمی کنم که امیرکبیریا این اخلاقارو دارن عموما! :) ولی خب خواستم بگم طرز جوا بدادن شما و لحنتون اصلا و ابدا خوب نیست.
در ضمن قسمت آخر صحبتتون رو که بذاریم کنار این جمله: "س متقاضیان اون رشته ها این توفیق و پیدا میکنن که پلی تکنیکی شن," نتایج جالبی به دست میاد!!!!! :)
نه نه نه!!! هر شخصی در مقابل توهین به خودش و اجتماعی که زیر مجموعشه همچین عکس العملی نشون میده خب!!! نتایج جالبش اینه که نشون میده من در کل آدم مغروری نیستم ولی در مقابل رفتار بعضی افراد باید کمی هم بداخلاق و مفتخر برخورد کرد! :) به نظر من اصلا جالب نیست که یکی یهو بیاد بگه بچه های فلان دانشگاه مغرورن چون من با اینقد نفرشون برخورد داشتم دیدم اینجورین و در آخر هم بگه اومدم اینجا ببینم نظرم راجع به شون عوض میشه یا نه!!! به خود شخص شما هم اینو میگفتن عکس العملتون همین میبود والله! اون موقع که مدرسه ام بودیم میگفتن مغرورن سمپادیا,الانم که اینجوری! این که ترجیح بدی با افرادی جوش بخوری که مثل خودتن غرور نیس خب, من کاملا قبول دارم زیاده روی کردم ولی در مقابل زیاده روی اوشون لازم بود! (; و اینم اضافه کنم که شما سال بالایی ما هستین, من خیلی شرمنده شدم شما بهم تذکر دادین! ببخشید به هر حال! :-s

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

دیگه چه خبر؟ :-"
امتحانا نزدیکه...درساتونو خوندین؟
شما هم از کمبود فرجه رنج میبرین؟

fdd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
پلي تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسي هوافضا

به نقل از نـــســـریـــن. :
دیگه چه خبر؟ :-"
امتحانا نزدیکه...درساتونو خوندین؟
شما هم از کمبود فرجه رنج میبرین؟
سلامتی!!! :D من که اولین امتحانم 4 امه, فقطم تو این فرجه ها همینو دارم میخونم و امیدوارم تموم شه! :) به نظر من بین امتحانا فرجه بدن بهتره! ;;)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

امیرکبیری نیستم اما امیرکبیریا رو دوست دارم :D

من معمولا میام سالن مطالعه‌تون. کتابخونه صبوری. واقعا جای خوبیه.

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

عاغا من فیزیک میفتم، نسرین بیا به من فیزیک یاد بده خب. :D :((

من تو این فرجه فقط برنامه تفریحی داشتم برای خودم. :)) حتی میخوام کد هم نزنم، به همون 12 قناعت کنم. :-"

× ما خودمونم نمیریم سالن مطالعمون :)) :-" میبینید توروخدا؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از F@temeh :

من تو این فرجه فقط برنامه تفریحی داشتم برای خودم. :)) حتی میخوام کد هم نزنم، به همون 12 قناعت کنم. :-"

شما خیلی بیجا می کنی که میخوای کد نزنی :-دبلیو!
ببین دخترجان! چه بخوای و چه نخوای الان کامپیوتری ای! ترم بعد مشکل پیدا می کنی ها...
واجب شد حتما حتما زودتر ببینمت! یه روز سعی می کنم باهات قرار بذارم بیام دانشکده تون اصلا.

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

به نقل از F@temeh :

کی امتحان فیزیک دارین؟
بشین بخون,فقط کافیه حوصله کنی وبشینی پاش,حیفه ترم اول خیلی راحت میشه معدل خوب گرفت..بعدا پشیمون میشی!!

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از مهســـــــــــــا :
شما خیلی بیجا می کنی که میخوای کد نزنی :-دبلیو!
ببین دخترجان! چه بخوای و چه نخوای الان کامپیوتری ای! ترم بعد مشکل پیدا می کنی ها...
واجب شد حتما حتما زودتر ببینمت! یه روز سعی می کنم باهات قرار بذارم بیام دانشکده تون اصلا.

آخه من اصلا حوصله‌ش رو ندارم واقعا. :/ واسه همین میگم میترسم پشیمون بشم از رشته‌م.

به نقل از نـــســـریـــن. :
کی امتحان فیزیک دارین؟
بشین بخون,فقط کافیه حوصله کنی وبشینی پاش,حیفه ترم اول خیلی راحت میشه معدل خوب گرفت..بعدا پشیمون میشی!!

نمیدونم، فک کنم هشتم. :-"
آخه من حتی سر فصل درس ها رو هم نمیدونم، و نمیدونم چه فصل های هالیدی ای هست :D فقط میدونم ترمودینامیک هم هست، اولاشم مرکز جرم و ایناس. :D

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از F@temeh :
یه درس از پوروطن بشه هرترم نمره گرفت همین برنامه مبانیه! بشین پروژه ها رو کامل بزن. زیر 18 هم فکر نکن

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از سعیـد :
یه درس از پوروطن بشه هرترم نمره گرفت همین برنامه مبانیه! بشین پروژه ها رو کامل بزن. زیر 18 هم فکر نکن

من فقط دارم به پاس شدن با پوروطن فکر میکنم. :|
پروژه هاش رو نفهمیدم که بخوام بشینم کامل هم بزنم. :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از F@temeh :
من فقط دارم به پاس شدن با پوروطن فکر میکنم. :|
پروژه هاش رو نفهمیدم که بخوام بشینم کامل هم بزنم. :D