• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاثیر معلم در المپیاد

به نظرتون معلم چقدر در المپیاد موثر است؟ایا مدال معلم هم در نحوه تدریس موثر است؟

• تاثیر معلم در المپیاد

رای‌ها: 43 91.5%
  • تاثیر مدال ایشان

رای‌ها: 12 25.5%

• رای‌دهندگان
    47
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

happychemist

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
المپیاد شیمی
ایا معلم در المپیاد موثر است؟مدال ایشان چطور؟ :)

• لایک
امتیازات: N!na

mishu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
نتایج اومد....ندارم سابقه!
پاسخ : تاثیر معلم در المپیاد

به نظر من معلم فقط باید وا3 رفع اشکال باشه....

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

دقیقن!
ببینین تو المپیاد فقط خود طرف مهمه!
هر چه قدر هم استادش خوب باشه خودش نخونه نمیشه! :D
البته استاد هم مهمه....فقط برای رفع اشکال دادن ایده!
ینی بگه از کجا بخون..چه طور بخون..چی بخون ....واینا! :D
تازه تو شهر هایی مثه مال ما مهر که میشه دیه کسی نمیاد....اون موقع ما فقط به خودمون تکیه داریم! :)

Anit

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره المپیاد ریاضی

به نظر من که یه معلم خوووووووووووب میتونه تاثیر قابل توجهی بزاره!چون خودم شخصا تجربه کردم چه تاثیری داره!!!!!!!!!!!!!!!!
البته منم قبول دارم که تو المپیاد خود آدم خیلی خیلی مهمه اما نمی شه تاثیر معلمم در نظر نگرفت!

• شروع کننده موضوع

happychemist

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
المپیاد شیمی

منم موافقم که خود طرف مهمه.ولی اگه معلمش دلسوز و خوب و متعهد نباشه نمیتونه باعث موفقیت دانش اموزا بشه.شاید حتی باعث دلسرد شدن بچه ها بشه... *-:

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

سلام دوستان شیمی دان و شیمی خوان
و البته سلام ویزه به دوست گلم happy chemist[size=14pt] که نمیشناسمش اما اسمش اونقدر به نام کاربریه من نزدیک هست که من تا دیدم گفتم این تاپیکو من نزدم بعد با کمی دقت فهمیدم که بله این دوستم که اسمشون رو از من اقتباس کردند :-\ پیشنهاد میکنم ایشون خلاق تر باشن و ..[/size]
از اون جایی که میدونم مشکل این دوستمون چیه حتی با این که از نزدیک اشنا نیستم نظرمو میگم
مدال معلم به خودیه خود چیزی رو نشون نمیده پویایی و توانایی مهمه
معلم با مدال پایین هم سراغ داریم که موفق هستند
معلم المپیاد رسالت خواص خودشو داره فقط حل مساله نیست راهنماییه درست و به جا و نشون دادن مسیر درست مطالعه هم هست و هم چنین در اختیار قرار دادن مطالبی که ÷یدا کردنشون راحت نیست مثلا سئال خوبی که به درد تمرین الم÷یاد بخوره تو رفرنس ها کمه و این وظیه معلمه سوال سازی یا سوال یابی زیا فرق نداره و هم چنین مهارت علمی کامل و موثر چون خیلی سوالای المپیادیا ریزه و شاید حتی از کسی که شیمی رو تو دانشگاه خونده و تموم کرده هم بپرسیم جواب درستی نده چون انقدر رو موضوع ریز نشده بوده

مارسل

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 2
شهر
تهران

یه معلم خوب خیلی می تونه تاثیر داشته باشه چراکه می تونه یه سیر منظم برای آدم ترسیم کنه و با ارتباط در بیرون از مدرسه نیز نواقص موجود در مطالعه آدم بگیر و حتی بتونه در اثر ارتباط روحیات آدمو بشناسه و باعث پیشرفت زیادی می تونه بشه.مثلا معلم ما مدال نقره داره ولی هیچ تاثیری در نحوه ارتباط با وی نداشته است. B-)

Headhunter

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهر معتادپرور همدان
مدال المپیاد
شیمی میخونم و شیمی میخونم

به نقل از Happiest chemist :
سلام دوستان شیمی دان و شیمی خوان
و البته سلام ویزه به دوست گلم happy chemist که نمیشناسمش اما اسمش اونقدر به نام کاربریه من نزدیک هست که من تا دیدم گفتم این تاپیکو من نزدم بعد با کمی دقت فهمیدم که بله این دوستم که اسمشون رو از من اقتباس کردند :-\ پیشنهاد میکنم ایشون خلاق تر باشن و ..
از اون جایی که میدونم مشکل این دوستمون چیه حتی با این که از نزدیک اشنا نیستم نظرمو میگم
مدال معلم به خودیه خود چیزی رو نشون نمیده پویایی و توانایی مهمه
معلم با مدال پایین هم سراغ داریم که موفق هستند
معلم المپیاد رسالت خواص خودشو داره فقط حل مساله نیست راهنماییه درست و به جا و نشون دادن مسیر درست مطالعه هم هست و هم چنین در اختیار قرار دادن مطالبی که ÷یدا کردنشون راحت نیست مثلا سئال خوبی که به درد تمرین الم÷یاد بخوره تو رفرنس ها کمه و این وظیه معلمه سوال سازی یا سوال یابی زیا فرق نداره و هم چنین مهارت علمی کامل و موثر چون خیلی سوالای المپیادیا ریزه و شاید حتی از کسی که شیمی رو تو دانشگاه خونده و تموم کرده هم بپرسیم جواب درستی نده چون انقدر رو موضوع ریز نشده بوده
بعله بعله! جوری نباشه ک معلمش همش از کتابای دیگه سوال بده! خودشم چیزی از خودش داشته باشه1 دانشی، علمی، خلاقیتی1 کشکی!

shershere

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اینم هه هه!
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Headhunter :
بعله بعله! جوری نباشه ک معلمش همش از کتابای دیگه سوال بده! خودشم چیزی از خودش داشته باشه1 دانشی، علمی، خلاقیتی1 کشکی!

به نظرم مهم صرفا سوالی که طرح میشه نیست!

ایده ای که استاد میده مهمه!

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
نوروز پلاتینی

نقشش اونقد زیاد نیستش
بیشتر خودتی
اما نباشه ام که نمیشه دیگه

skYboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از AUGUST II_PRINCE OF SAMPADIA :
نقشش اونقد زیاد نیستش
بیشتر خودتی
اما نباشه ام که نمیشه دیگه
اگه معلم نداشته باشی اوجا میشه درکش کنی،نه ک شما مشهدین و ... برین فردوسی جا دکتر قنبری همونش به خیلی ا می ارزه...م3لن ی بار ی کتابی ک تا ب حال نخوندی و ی بار خودت بخون دفه بعد با تدریس معلم،اونجا تفاوت آشکار میشه
به هر حال بازم اول خودمون بعد معلممون (;

ارنواز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 / فرهنگ
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
باستان شناسی

به نظر من استاد خیلی تاثیر داره البته در صورتی که دانش آموز بخواد :D ... در مورد مدال هم به نظرم زیاد تاثیر نداره؛ الان استاد ما دکتر هست ولی مدال نگرفته (یعنی موقع اونا المپیاد نبوده! :D) ولی تا حالا کلی مدال طلا و نقره تحویل جامعه داده ! 8->

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا