• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

باز این قوانین ؟ :|
لینک گذاشتین دیگه چه فازیه هر یه مدت یه بار میاید این قوانینُ میذارید اون بالای حرف بزن ؟! نکن عزیز من ! نکن .

+
ممنون مهسا که ویرایش کردی :D

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

افراد زیاد توجهی به لینک نمی کنن
فعلا برای این که ببینیم چه قدر نتیجه می ده هر دفعه قانون یا قانون هایی که حس می کنیم کمتر بش توجه می شه رو می ذاریم اون بالا
فک کنم این طوری هم مشکل حکومت نظامی :-" حل می شه و هم این که به اون قانونی که تکی بالا قرار داره بیشترین توجه رو می شه! و بیشتر تو چشه! ینی از یه نظر به اون چیزی که ما می خوایم هم می رسیم!
ینی می بینیم چه قانونی کم تر رعایت می شه اون قانون رو بالا می ذاریم! حجم اون بالا هم خیلی کم می شه و قانونا تو شلوغی گم نمی شن

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

به نظرم اون قوانین ِ بالای حرف بزن به درد نمیخوره. (یا حداقل باید یه جور دیگه باشه)
چون یا بهشون توجهی نمیشه یا عکسش اجرا میشه!
نمیدونم چرا ولی هر قانونی که اونجاس، رعایت نکردن ِ اون قانون بیشتر میشه!!!

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Barium :
به نظرم اون قوانین ِ بالای حرف بزن به درد نمیخوره. (یا حداقل باید یه جور دیگه باشه)
چون یا بهشون توجهی نمیشه یا عکسش اجرا میشه!
نمیدونم چرا ولی هر قانونی که اونجاس، رعایت نکردن ِ اون قانون بیشتر میشه!!!
خوب ببین لج کردن یه چیزه ندونستن یه چیزه
شخص x نمی دونه نباید دو پست تو صفحه داد! پستش پاک می شه میاد می گه چرا! توجیه می شه ها! ولی خیلی ها نمی یان و فک می کنن حالا ما چه پدرکشتگی باشون داشتیم و اینا!
یه سری ها لج می کنن می دونن این قانونه ولی گوش نمی دن!خوب این افراد رو کلا هیچ کاریشون نمی شه کرد! کلا می خوان خلاف قانون عمل کنن و هیچ راهی نیس بشه جلوشونو گرفتو به کارشون ادامه می دن!(تاکید می کنم این افراد رو حداقل من تاحالا تو سایت ندیدم یا کلا یکی دو نفر بودن!)
به هر حال ارزش اونایی که نمی دونستن و الان که فهمیدن رعایت می کنن خیلی بیشتره!
اگه راه دیگه ای می شناسید تا کسایی که نمی دونن رو بشون اطلاع بدیم به طوری که بخونن و توجه کنن می شناسید! خوش حال می شم به ما بگید!
اون قانون ها هم تا ابدالدهر قرار نیس بمونه! یه کم که قانونا آشناتر شد و دیدیم نتیجشو پذیرفته گذاشتن رو قطع می کنیم! تا دوباره موردی پیش بیاد که لازم باشه بذاریمش اون بالا! البته بگم مثلا تا الان 2 تا قانونی که کمتر رعایت می ذاشت رو گذاشتیم! خیلی خیلی بهتر شده و مورد ها تک و توک شدند! و فک می کنم تا یه حدی نتیجه داده تا الان
مرسی از توجهت ولی اگه نکته ای و پیشنهادی داشتی خیلی خوبه که بگی!

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

یه مساله ای که من به وضوح میبینم روش نظارتی نیست ، تبدیل شدن حرف بزن به خاطره نویسی روزانه که نه بلکه ساعتی هست !
یعنی طرف اومده اتفاقاتی رو که توی خونه ، کوچه ، مدرسه ، دانشگاه یا هر جای دیگه ای براش افتاده رو بلافاصله اینجا پیاده میکنه که متاسفانه هیچ برخوردی هم نمیشه .
پست های با محتوای این چنینی که اتفاقا از کاربران با سابقه سایت هم درشون هست اصلا ظاهر خوبی نداره .
بارها و بارها قبلا گفته شده که حرف بزن محلی برای نوشتن خاطرات روزانه نیست ولی با این حال بنظر میاد این مورد باید مجددا یادآوری بشه !

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از NEO :
یه مساله ای که من به وضوح میبینم روش نظارتی نیست ، تبدیل شدن حرف بزن به خاطره نویسی روزانه که نه بلکه ساعتی هست !
یعنی طرف اومده اتفاقاتی رو که توی خونه ، کوچه ، مدرسه ، دانشگاه یا هر جای دیگه ای براش افتاده رو بلافاصله اینجا پیاده میکنه که متاسفانه هیچ برخوردی هم نمیشه .
پست های با محتوای این چنینی که اتفاقا از کاربران با سابقه سایت هم درشون هست اصلا ظاهر خوبی نداره .
بارها و بارها قبلا گفته شده که حرف بزن محلی برای نوشتن خاطرات روزانه نیست ولی با این حال بنظر میاد این مورد باید مجددا یادآوری بشه !
ا
این مشکل امروز و این زمان نیس...این مشکل از زمان بوجود آمدن حرف بزن بود......

فک نکنم هم مشکل خیلی دردسر سازی باشه.....در کل چیز بدی نیس.....خاطره نویسی هم یکجور حرف دله البته اگه تبدیل به اخبار نویسی نشه...مثلا طرف رویداد های روزشو مینویسه این چیز بدی نیس مسلما چون خیلیا اینکارو میکردن و میکنن و اخبار و رویداد گویی نیس .....ولی اینکه یکی بیاد بنویسه..:
"خوردم زمین آخخخخ"

یا
"همین الان بابام اومد خونه برام پفک خریده آخ جوون"

این بد و حالت زشتی داره .

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

این مشکلی که محمد گفت واقعا افتضاحه! حرف بزن باید یه جایی باشه که بچه‌ها بیان "حرف" بزنن! الان صفحه رو که وا می‌کنی از بالا تا پایین نصفش که کپی پیسته ؛ نصف دیگه‌شم پست مخاطب‌داره! اگرم کسی هم‌چین پستی نداده باشه ؛ لابد نوشته "وای من گوشی خریدم" "بابام تازه اومده خونه" . :|

می‌تونید یه مدیر بذارید فقط برا حرف بزن که بتونه همیشه آن باشه ؛ بعد به این کاربر ـایی که این‌جوری پست می‌دن شخصا توضیح بده که حرف بزن جای این پستا نیست!
فعلا که گذاشتن قوانین بالای حرف بزن هم‌چین تاثیری نداشته :د

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از جنا :
این مشکلی که محمد گفت واقعا افتضاحه! حرف بزن باید یه جایی باشه که بچه‌ها بیان "حرف" بزنن! الان صفحه رو که وا می‌کنی از بالا تا پایین نصفش که کپی پیسته ؛ نصف دیگه‌شم پست مخاطب‌داره! اگرم کسی هم‌چین پستی نداده باشه ؛ لابد نوشته "وای من گوشی خریدم" "بابام تازه اومده خونه" . :|

می‌تونید یه مدیر بذارید فقط برا حرف بزن که بتونه همیشه آن باشه ؛ بعد به این کاربر ـایی که این‌جوری پست می‌دن شخصا توضیح بده که حرف بزن جای این پستا نیست!
فعلا که گذاشتن قوانین بالای حرف بزن هم‌چین تاثیری نداشته :د
خوب من اول واقعا متاسفم که این مدت خیلی کم می تونم بیام و این مشکلم هم تا آخر این هفته حل می شه! ببخشید و اینا!
خوب راستش خیلی رو کپی پیست سعی می کنم نظارت کنم! ولی خوب اگه شما هم در حین خوندن به پست کپی پیست برخوردید! بهترین برخوردی که می تونید انجام بدید گزارش به مدیره و تو توضیحات همین که بگید کپی پیسته کافیه! و با این کار خیلی می تونید کمک کنید!
این در مورد این موضوع
در مورد پست های مخاطب دار! اگه مخاطبش کاملا آشکار باشه کیه که خوب می فهمیم حذف می کنیم اگه ما نفهمیدیم خود اون شخصی که مورد مخاطب قرار داده شده یا کسای دیگه می تونن اونو هم گزارش کنن و پاک می شه و آدم ها رو هم توجیه می کنم!
اما یه سری از پست های مخاطب دار هستند که مثلا این طوری نیس که به جای پ.خ طرف بیاد از حرف بزن استفاده کنه!
اون حرف دلش در مورد کسیه که حتی شما می تونید نشناسیدش ولی آدم های اون جوری رو تو جامعه می بینید و درد و دلو تا حدی می فهمید و اینا! خوب نمی دونم شاید من اشتباه حس می کنم که اینا هم اشکالی ندارن! اگه دارن خوش حال می شم توجیهم کنید!!

در مورد خاطرات روزانه کاملا موافقم! ولی خوب تا یه حدی لازمه مثلا حرف من از یه اتفاقی که تو روز برام افتاده نتیجه می گیره! کلا این جا رو با دفتر کار های روزانم اشتباه نمی گیرم که بگم امروز این شد این شد این شد همین!
ولی این سلیقس! نمی شه جلوشو گرف! حرف بزن بار بحث مفید و اینا نداره! فک کنم این همه محدود کردن حرف بزن یه حس بدی به کاربرا بده!
اگه قراره این کارو بکنید شخصا حس می کنم حرف بزن رو جمع کنید بهتره! ینی در یه حد قانون مندی لازمه ولی بیشترش اونم برا تاپیکی مثل حرف بزن که قراره درد و دل هاتونو حرفاتونو توش بذارید بهتره این همه سخگیری نباشه تو حداقل قانون لازم بذارید بمونه!
این نظر منه شخصا! باز هم حرفمو می گم اگه اشتباه می کنم توجیهم کنید اون قدر بی منطق نیستم فقط حرف خودمو بشنوم!!

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

عاغا من اول اینُ بگم ؛ پست من مخاطب خاصی نداشت! کلا رویه جدید حرف بزن منظورم بوده نه عملکرد مدیر ـا و اینا :د

دقیقا مشکل با همن پست ـاس که از نظر قانونی موردی ندارن ؛ ولی در واقع جو حرف بزن رو خراب می‌کنن!
الان صفحه‌های اول حرف بزن رو نگاه کنید ؛ بعد با الانش مقایسه کنید! الان از 10 تا پست 5 تاش به‌خاطر قوانین پاک می‌شه ولی همون 5 تایی که می‌مونه هم در واقع پست مفید نیست [ نسبی منظورمه‌ها :د وگرنه از حرف بزن نمی‌شه انتظار پست چندان مفید داشت ] .
نمی‌شه یه کاری کرد برای این‌جور پست ـا؟ من رسما دارم آینده حرف بزنُ می‌بینم که تبدیل می‌شه به پ.خ :|

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

پست مفید تو حرف بزن رو تعریف کن لطفا!

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

به نقل از مهسا.ق :
پست مفید تو حرف بزن رو تعریف کن لطفا!
پست ـای زیر صفحه 1000 حرف بزن اکثرا خوب بودن!

پستی که اولا قوانین رو زیر پا نذاره ؛ دوما جو رو خراب نکنه ؛ سوما جزو اون دسته "بابام الان اومد خونه" نباشه :-" [ منظور از مفید ؛ غیر-مضر بوده در واقع :د حس می‌کنم نمی‌تونم منظورمُ درست برسونم :د ]

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

یه تاپیک خاطره نویسی روزانه هم داریم ما توی خاطرات؛ می گم بهتر نیست یه مدت این لینک بشه بالای حرف بزن ، اینجوری کاربرا هم هدایت می شن سمت اون تاپیک واسه ی خاطره و این ها! :-پیشنهاد.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

دقیقا اینی که محمد گفت رو میخواستم بگم دیدم گفته. :D
در مورد خاطرات روزانه، تاپیک خاطره نویسی روزانه وجود داره. یادمه یه مدت جز قوانین بود که خاطره تو ح.ب نوشته نشه و تو اون تاپیک بنویسن بچه ها خاطرات‌شون رو.
به نظرم لازم نیست بعضی خاطرات که مرتبط به "حرف" شخص ـه روشون خیلی سخت گیری شه. ولی یه حرفایی مثل: " وای رفتم بیرون با دوستام. ;;)" واقعا جا داره که بره تو خاطرات.

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ریـحـانـه :
دقیقا اینی که محمد گفت رو میخواستم بگم دیدم گفته. :D
در مورد خاطرات روزانه، تاپیک خاطره نویسی روزانه وجود داره. یادمه یه مدت جز قوانین بود که خاطره تو ح.ب نوشته نشه و تو اون تاپیک بنویسن بچه ها خاطرات‌شون رو.
به نظرم لازم نیست بعضی خاطرات که مرتبط به "حرف" شخص ـه روشون خیلی سخت گیری شه. ولی یه حرفایی مثل: " وای رفتم بیرون با دوستام. ;;)" واقعا جا داره که بره تو خاطرات.
آره در این حد رو موافقم! ولی ببین 2 تا کار می شه کرد می شه آدما رو سوق داد طرف خاطره نویسی که اگه حرفشون جاش اونجاس! خودشون بفهمن و تصمیم بگیرن اون جا بذارن!
راه بعدی اینه که قانون بذاریم پست هایی که صرفا جنبه خاطره نویسی دارن حذف می شن! و اینا!!

من با حالت اول موافق ترم می شه رف با کاربرایی که پست های خاطره می دن حرف بزنیم سخ تر و وقت گیر تره ولی نتیجش بهتره!
اگه نتیجه نداد با راه دوم موافقم
نظر شما چیه؟

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

نه منظوره جنا اصلاً خاطره نویسی روزانه نیست . از پست های اسپم می ناله ظاهراً :د
و این هم که مثلاً یکی میگه بابام الان اومد خونه نمی تونه جزو خاطره نویسی روزانه باشه چون خاطره نیست اصلاً و تاپیک خاطره نویسی روزانه هدفش ثبت خاطره از روز هایی که برای کاربران متفاوت بوده با روز های دیگه و اتفاقات مهمی افتاده هست.
شاید بهتر باشه واسشون توجیح بشه که "حرف بزن" واسه چی هست و هدف از ایجادش چی بوده نه این که بیایم قوانین رو گوشزد کنیم

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

علاوه بر اینی که علی سینا گفت، من نظرم رو اولی‌ـه.
ینی به نظرم کم کم بچه‌ها باید با این قضیه آشنا شن. اون موقه‌ای هم که این قانون گذاشته شد یادمه خیلی داد بچه‌ها دراومده بود!
فعلا اولی رو اجرا کن ببینیم چقد نتیجه میده. :D

• لایک
امتیازات: TMNT

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از مهسا.ق :
آره در این حد رو موافقم! ولی ببین 2 تا کار می شه کرد می شه آدما رو سوق داد طرف خاطره نویسی که اگه حرفشون جاش اونجاس! خودشون بفهمن و تصمیم بگیرن اون جا بذارن!
راه بعدی اینه که قانون بذاریم پست هایی که صرفا جنبه خاطره نویسی دارن حذف می شن! و اینا!!

من با حالت اول موافق ترم می شه رف با کاربرایی که پست های خاطره می دن حرف بزنیم سخ تر و وقت گیر تره ولی نتیجش بهتره!
اگه نتیجه نداد با راه دوم موافقم
نظر شما چیه؟

هر دو !
دقیقا هر دو کار باید انجام داده بشه .
یعنی باید تو قسمت توضیحات تاپیک لینک خاطره نویسی روزانه قرار داده بشه و هممونجا هم گفته بشه که پست هایی با این مضمون بدون اخطار قبلی حذف/ویرایش میشن .
دیگه توضیح خصوصی و این حرف ها هم لازم نیست چون بالای تاپیک قوانین و نوع برخورد گفته شده .

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به موازات بحثی که دارید الان این نکته رو هم در نظر داشته باشید که الان تاپیک 'حرف بزن' از دید یه کاربر جدید اینه:
"یه تاپیک که توش هرچی.دلمون بخواد مینویسیم و بعدش هم مثه فلان کاربر که فلان حرف رو زد کلی امتیاز میگیریم. "
یعنی در نگاه اول.دقیقآ هیچ نظری نسبت به اینکه توی حــرف‌بزن چه حرفی بزنه نداره؛ دلیلش هم فکر میکنم پست اوله!
"من این تاپیک رو به علت بلا بلا بلا مجددآ باز کردم؛ اینا هم قوانینش. "

فکر میکنم اگه توی پست اول کاربرا رو روشن کنید که قراره اینجا چی بنویسن حجم بالایی از اسپم های حرف بزن کم میشه.

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

آیا واقعآ نیازه ؟؟؟
توی سایتی که اکثر کاربراش هنوز به سن قانونی نرسیدن
این همه تاپیک در مورد ازدواج ؟!
بهتر نیست همش یکی بشه ؟؟؟
ازدواج:
دانشجویی
فامیلی
سن پایین

:-?

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از بابکـــ :
آیا واقعآ نیازه ؟؟؟
توی سایتی که اکثر کاربراش هنوز به سن قانونی نرسیدن
این همه تاپیک در مورد ازدواج ؟!
بهتر نیست همش یکی بشه ؟؟؟
ازدواج:
دانشجویی
فامیلی
سن پایین

:-?
خوب راستش قبول دارم حرفتونو تا حدودی!
ازدواج دانشجویی و ازدواج در سن پایین ترکیب شد! ممنون از پیشنهادتون!
ولی خوب کلا ازدواج فامیلی چیزی نیس که با اینا ترکیب شه! ینی خوب اصل تاپیک ازدواج دانشجویی و ازدواج در سن پایین حدودا یکیه!
ولی ازدواج فامیلی یه بحث جداست و کلا نامرتبط با بحثای دیگه!
نمی شه ترکیبشون کرد!! اگه ایده ی دیگه ای برای این تاپیک دارید بگید! :D

بالا