• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اخراجی

• شروع کننده موضوع fery
  • تاریخ شروع

shahriyar.m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
پاسخ : اخراج شدن ازکلاس

اول دبیرستان ی معلم شیمی داشتیم خیلی پرت بود بعد ی روز صداش خیلی بد گرفته بود به طوری که اصلا نمیتونست حرف بزنه بعد یکی از دوستام بش گفت اقای شمس ما ی معلم دیگه داشتیم عین شما صداش گرفت بعدش سرطان گرفت مُرد بعد منم گفتم واسه شادی روح اقای شمس صلوات :-" بعد کل کلاس یدفه صلوات فرستادن :)) بعد هم اومد منو انداخت بیرون...تا رفتم بیرون اومدم تو گفتم اقای شمس الان میرم پیش مدیر بش میگم چه حرکتی کردین شما حق اینو نداشتین..اینو ک گفتم گفت برو بشین سر جات بینم[nb]معلم خیلی پرت بود وگرنه من زیاد کرم نبودم[/nb]

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

معلم زیست سال اول دبیرستان با پاورپوینت درس میداد ، با خودش یه کیس می آورد سر کلاس ...
یه روز حوصله کلاس رو نداشتم رفتم پاورپوینت رو از دسکتاپ پاک کردم به جاش با همون اسم یه ویروس
ساده نوشته که کامپیوتر دیگه کار نکنه ... هیچی دیگه یه هفته اخراج شدم

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

ما یه معلم فیزیک داریم یه اقای کاملا ماه
خیلی پایه است یعنی عالیه
عالی درس میده عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
همه دوسش دارن وی بیاد سرکلاس بپرسه و طرف یاد نداشته باشه ادیگه بگی کارد بزنی خونش درنمیاد که نمیاد
بعد بچه یکم گوشه کلاس وامیسته بعد میگه برو دفتر !!!!!!!!!!!
تا الان 2 نفرو هم تنبیه داخل کلاس هم بیرون کلاس کرده
یکیم فقط گوشه کلاس وایتاده
تا اخر سال دیگه نمی دونم چه خبره!!!!!!!!!!!!

mahdi2161

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

آقا من رو بیرون کردن فراوون
اولیش سر کلاس فیزیک بود.(سال اول راهنمایی)با دوستم زووووووووووو بازی میکردیم.معلممونم ورقه تصحیح میکر.گفت:ساکت.
منم فک کردم بایکی دیگه ست وکماکان ادامه دادم تا اینکه اومد پس گردنمون رو گرفت انداخت بیرون. :-"
دومی سر کلاس حرفه و فن بود(همون سال):بخاطر درس نخوندن چند نفرو انداخت بیرون
یه بارم سر کلاس فیزیک(همون دبیر ولی سال سوم):درس نخونده بودم مارو انداخت بیرون. [-( معاون گفت چرا درس نخونده بوددی منم گفتم عموم دستشو با چاقو بریده 42 بخیه خورده :D رفته بودیم عیادت اون.که از شانس بد من پدرم زنگ بعد اومد مدرسه و دستم رو شد :))
از سال دوم با دبیر زبان لج افتادم و تقریبا هر جلسه ای که میومد کلاس داد میزدم:اعلی حضرت قدر قدرت صاحب شوکت نزول اجلاس فرمودند.(عین قهوه تلخ چنان داد میزدم که کلاسهای دیگه میخندیدن :)) :)) :)) ) و اوشون هم منو مینداخت بیرون
سال اول دبیرستان هم زنگ شیمی وقتی فصل تموم شد داد زدم برا سلامتی خودتون و خونوادتون و لایه ی اوزون صلوات بفرستید. :> که یدفه دیدم عینکام تو چشم بغل دستیمه(یه سیلی زد که عینکم پرت شد)اونم گفت برو بیرون.منم خیلی شیک عینکم رو برداشتم و رفتم. \:D/
بعد سال دوم یه معلم ریاضی داشتیم که من بیشتر از اون بلد بودم.رفته بودم تو فکر که یدفه سرمو بلند کردم گفتم آقا شما تو کنکور ریاضی رو چند زده بودید.(ظاهرا ایشون تو یه سوال گیر کرده بود و من خبر نداشتم)اونم فک کرد مسخره ش میکنم.داد زد گفت برو بیرون.منم خیلی شیک گفتم خو چرا عصبانی میشی بگو منفی زدم دیگه :D :Dکه خشم آقا محمود دو چندان شد و با لگد انداخت بیرون.
همین امسال هم به دبیر فیزیک گفتم نمیام سر کلاس خودم میخونم اونم گفت حتما باید بیای.اجباری وگرنه اسمتو برا امتحانات نهایی نمیدم مدرسه ~X( ~X(منم میرم و میشینم تست میزنم. :-" :-" یه کلمه هم گوش نمیدم
آخرشم کاسه صبرش لبریز شد گفت:چرا گوش نمیدی.اگه میخوای تست بزنی نیا سر کلاس برو خونتون تست رو بزن. ~X(
منم خیلی ریلکس وسایلمو جمع کردم گفتم من میخواستم نیام شما خودت به زور گفتی بیا و زدم بیرون :>
یه بارم کلاس اول دبیرستان تمرینات ریاضی رو ننوشته بودم انداختنم بیرون
.
.
.
خاطرات زیاده یادم نیست متاسفانه اگه یادم اومد بازم میگم :D :D

siavash.ssgm

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی 2
شهر
تهران
دانشگاه
ایشاللا تهران
رشته دانشگاه
ایشاللا گرافیک

به نقل از <Al!ReZa/> :
شنبه == 19 بهمن از کلاس اخراج شدم بعد مشاوره کلا سه روز از مدرسه اخراجم کرد ! >:p >:p :-??

آخ که من هر سال این موضوع برام اتفاق افتاده .

Sara kazemi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Frz4
شهر
Teh- Bnd
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
بهشتی

معلم : اماده امتحان باشین
یکی از دوستان : خانوم من اماده نیستم امتحان نگیرید
معلم (با کمال خونسردی) : برو بیرون
اونم رفت .... جالب اینجاس کله زنگ تو حیاط بازی میکرد امتحانم بعدا ازش گرفتن :|

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

:Dمن تا حالا اخراج نشدم!!!!!!!
ولی یه بار اول راهنمایی چون منو دوستم داشتیم بستنی میخوردیم(تازه زنگ خورده بود ما هم ته بستنیمون بود)
معلممون گفت شما دوتا بیاین اینجا ماهم ترسیدیم گفتیم چرا گفت میخوام باهاتون بازی کنم ماهم مثله منگلا خوشحال پا شدیم رفتیم!!!!گفت روتونو بکنید به تخته.... همینجوری وایسین.....دقیقا 1 ساعت و 40 دقیقه وایستاده بودم!!!!مردمممم.....از کلاس مینداختمون بیرون بهتر بود..... #S-:

emperor701

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین

فکر کنم کلاس سوم بود که معلممون گفت :هرکی گوش نمیکنه و دوست داره حرف بزنه بره بیرون ازبس داد کشیدم گلوم درد گرفت ~X( ~X(
منم دست دوستمو گرفتم و به اتفاق چند نفر دیگه ازکلاس خارج شدیم ولی اخراج نشدیم :)) :)) :)) :)) :)) ;;) ;;)
یعنی عاشق خودم و دوستای پایمم x: x: x: x: x: x: x: *-: *-: *-:

Roy@ 188

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395

سوم راهنمایی که بودیم یه روز زنگ آخرانشا داشتیم (لازم به ذکر است من از این معلم بدم میومد...)زنگ بی صاحاب شده ی مدرسمون خراب شده بود و کسی خبر نداشت.زنگ بالا انگار خرد.ما یه اکیپ 5-6 نفره تو حیاط نشسته بودیمو داشتیم حرف میزدیم.دیدیم حیاط داره خلوت میشه،گفتیم اگه زنگ خرده باشه صدا میاد.صدایی نشنیدیم،پس نرفتیم کلاس.هیشکی ساعت نداشت.گفتیم اگه معلم بیاد بچه ها میان دنبال این همه آدم...فکر کردیم معلم نیومده و ما بیکاریم.خیلی شیک کلی حرف زدیم.یه دفه صدای زنگ خونه از شهیدبهشتی اومد.ما رفتیم کیفامونو برداریم،دیدیم معلم تو کلاسه.گفت بهتون منفی دادم،امتحانم ازبچه ها گرفتم واسه شما صفر گذاشتم،دیگه هم حق ندارین بیاین کلاس من...حالا هرچی میگم زنگ خراب بود قبول نمیکرد.منم کلا آدم زودجوشیم مخصوصا اگه حقم پایمال بشه...رفتم پیش معاونمون.داشت میرفت تو سرویس،به حرفم گوش نمیداد.عصبانی شدم،هرچی دهنم بود بهش گفتم.بیچاره کپ کرد.جلسه ی بعد معلم 10دقیقه ی اول نمیذاشت بریم تو ولی با حرفای معاونمون قبول کرد... :)) :)) :))

Mah O_o

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

دوم ابتدایی:
اونقد رو اعصاب معلمه رژه رفتم گفت پاشو برو بیرون ~X(
دوستام خیلی دوسم داشتن ;))
یکیشون پاشد گفت:نخیرم نمیره بیرون
معلم بازم گف برو بیرون
من. پاشدم برم بیرون
دوستامم ک نصفه بیشتره کلاس بودن پاشدن اومدن بیرون
:D
هیچی دیگ معلم زایه شد برگردوندمنو!

h.mahmoodzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
allameh tabatabaii high school of bonab
شهر
bonab
مدال المپیاد
فیزیک
رشته دانشگاه
مهندسی برق

اصلا تعداد اخراجام اونقد زیاده نمیدونم کدومشو بگم #-o :P
بذارین جالب ترینشو بگم
تو سوم دبیرستان به ما یه معلم هندسه دادن که هنوز دانشجوی دکترا بود اولین بار بود درس میداد
این اومد تو کلاس دیدیم اره دیگه استرس از سرو پاش میباره
از اونجاییم که ما .....روزگاریم.
قرار گذاشتیم وسط کلاس کاپشنامونو در بیاریم .(این رخت اویز کلاسم یه جاییه که باید از جلود معلم رد شی )
این داشت درس میداد یه هو من گفتم اووههههوو همه پاشدیم رفتیم طرف این معلمه.
اقا این معلمه نمیدونست بره از کلاس بیرون بمونه دیگه ترس میگم ترس میشنوین.
بعد اروم شدن کلاس گفت کی بود گفت اهههوو منم پاشدم گفتم مننننن
گفت برو بیرون تا اعصابم از این بدتر نشده . :D :D :D :D

ستاره

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : اخراجی

اول راهنمایی به دلیل این که تکالیفم رو توی پلی کپی حل کردم نه توی دفتر خانم ل.ک معلم ریاضیمون پرتم کرد بیرون.
واقعا دلیلش خیلی منطقی بود.

Jina

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی

من تا حالا اخراج نشدم.ولی یه خاطره دارم.
دوم راهنمایی بودیم و سر کلاس انشا. معلم و یکی از هم کلاسی هام با هم لج بودن. معلم اومد تو کلاس و به هم کلاسیم گفت: واای.من هر وقت تو رو می بینم ناراحت میشم.
اونم جواب داد که خانوم! چرا آخه؟ وقتی منو می بینید باید بندری برقصید. معلم هم از کلاس انداختش بیرون. بعد از یه مدت، یکی از بچه ها شروع کرد به خوندن انشا. یهو همین هم کلاسی من از پشت در داد زد: بلندتر بخون ! من نمی شنوم.
ما= =))
معلم= X-(

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

سال سوم راهنمایی که بودم ، یبار زنگ ادبیات با آینه‎م نور انداختم تو صورت معلممون. :-"
هیچی دیگه بیرونم کرد بی‌جنبه. >:p [-(

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

این دبیر عربیمون انقد قدش کوتاهه آدم متوجه اومدنش نمیشه بعد من داشتم آهنگ بابک جهانبخشو بلند میخوندم از کلاس انداختم بیرون :))
البته خودم از خدام بود بیرونم کنه :D

بالا