• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های سنندج

پاسخ : سمپادی های سنندج

به نقل از sara.n :
ئاغا منم خودم اولش فک کردم دسیسه !ی کادر دفتر و ایناس
ولی از اون جایی که با مامان یکی از بچه ها حرفیدم که کاملا بهش اعتماد دارم برگشت بهم گفت : من بخشنامه رو دیدم
این بار راسته...از طرف اداره س اینبار
@آق فواد : فک کنم دبیر جغرافیای ما رو نشناختید هنو :-" :-" :-" X-(
واسه عربی هم باید بگم : دبیر مربوطه :D خودش بهم گفت اگه تو فرجه فیزیک عربی نخونید خیالتون راحت نصفتون می افتید
ما هم که بسی عربی خوندیم تو فرجه فیزیک (:| (:| (:|
گندش بزنن! اخه این دو درسه آخر دیه خیلی مسخره س :-w :-w :-w

پ.ن : از پشت صحنه اشاره میکنن آق فواد عربی رو دوس دارن... ئاغا بیا این امتحانه رو جای من بده بره...من بقیه ی امتحاناتو پاس می کنم به خدا :D
پ. ن : دوباره از همون پشت صحنه اشاره می کن : بابا بهتر 4 روز زودتر تموم میشه مدرسه ازشرش خلاص میشیم. برادرا حسودی نکنن لطفا :D
عربی رو باید تحلیلی یاد گرفت نه حفظی.اگه میشد جای شما امتحان می دادم.
واسه هندسه نترسید معلممون گفت راحته!

آخه بچه ها خودتون انصاف بدید (چی گفتم :)) )
درسی مث عربی که به طور مفید یک ساعتو نیم در هفته س و کلی تعطیلی هم بهش میخوره رو با وجود درسایی مث فیزیک و چه میدونم زیست و شیمی و اینا کی وخت میشه تحلیلی بخونی؟
بعدشم درسی رو که دبیر با یه روز اضافه کار تموم کرده و تازه نرسیده معنی درس آخر و بگه و چاپش کرده رو کی میشه بدون فرجه امتحان داد؟؟
اینم از اون کاراس به خدا...

پ.ن : اخه شاید اون تعریفی که دبیر شهید بهشتی از درجه ی سختی امتحانش داره با سطح درس دادن دبیر ما :-w متفاوت باشه بسی
به هر حال امیدوارم جوری نباشه که سر جلسه پاشم برم ... استغفرالله
خوش به حال بکس ریاضی ، آمار راحته می تونید باهاش یه چی دیگه هم بخونید ما ریاضی داریم متاسفانه....

ما هفته ای 1 جلسه داریم.ولی معلممون علیه.آقای خزایی عالی درس میده و تیکه هم زیاد می پرونه و کلا حال می کنیم.من روش تحلیل عربی رو از آقای خزایی یاد نگرفتم بلکه از معلم راهنماییمون تو مدرسه ی غزالی یاد گرفتم.ایشون عربی رو عالی بهمون یا دادن.همین بحث هایی که الان می خونیم ما راهنمایی یادمون داد اونم چه جور :D

12 نمره از کتاب 8 نمره خوشخوان :O :( :))
واسه تجربی ها فقط مثال های حل شده رو دادن (خوش به حال بچه های تجربی)
واسه ریاضی ها مسائل حل نشده رو هم دادن :|
خیلی جالبه مسائل کتاب رو هم حل نکردیم خوشخوان هم که کلا" کار نکردیم اون وقت 8 نمره از خوشخوان ~X( X-(
حالا خوشخوانم بخونی بلدم باشی همه سوال هارو هم کامل جواب بدیم نمره نمیدن ~X( X-(
نفر اول ج سوال کامل نمره3 از 3
نفر دوم ج سوال کامل (همون سوال) 1.5 از 3
نفر دوم ج سوال کامل (همون سوال) 0.5 از 3
نفر چهارم ج سوال کامل (همون شوال) 0 از 3
خیلی جالبه نه کلا" همه چیز جالبه نه؟؟؟؟؟؟

درسته میگن 12 نمره از کتاب ولی خیلی سخت میدن ها!درحد خوشخوان.معلم ما(آقای عبدی)طرح کرده.همیشه میگه 12 نمره کتاب و 8 نمره خوشخوان و مبتکران و نمونه سوالات خودم(خودش هر فصل نمونه سوال بهمون میده) ولی دست آخر همش از از خوشخوان و مبتکران و نمونه سوالات خودشه!
درضمن 10 سوال بین تجربی و ریاضی مشترکه و 4 سوال هم جدا از هم.اینجوری نیست که واسه تجربی ها حل شده باشه و واسه ما نه.عبدی گفت سوالات زیادی سخت نیست و واستون حلش کردم.

ئاغا والله خوش به حال شما لا اقل دوتا چیز براتون حل کرده
ما هر سوالی ازش بپرسیم میگه : این واسه شما لازم نیس . وا3 ریاصی ها لازمه. اسلحه سردش شده این حرف به خدا.
په پووله گیان فک نمی کنید مثال های حل شده ی خودشون کلا زیر 15 تاس اونم چه مثالایی به بچه کلاس اول بی حل میکنه برات [-( [-( [-(
یه چیز دیگه: الان شما فک نمی کنی مثالای حل شده خانم قربانی با جناب عبدی فرق داشته باشن ؟ :-? :-? :-?
به خدا اگه اون 10 سوال مشترک جز اون سوالایی باشه که پرسیدیم و گفته لازم نیس واسه شما می دونم چیکارش کنم (< (< (< X-( X-( X-(

سر جلسه امتحان میگم خانم قربانی این سوال درسته؟
میگه:آره عزیزم همین درسته
وقتی برگه ها رو پس داده همون سوال بهم یک داده از سه
موارد مشابه زیادن.
واسه این مشکل چیکار کنیم؟

ئاغا به خدا من اینو با چشای خودم دیدم :

یه امتحانی گرف بعد یکی از بچه ها تو جواب سوال یه همچین چیزی نوشته بود : باید a/b = c/d=e/f بعد این دبیر محترم ما هم دقیقن بالای همون نوشته با خودکار قرمز نوشته بود : باید a/b = c/d=e/f بعد سر همین دو نمره ازش کم کرده بود
:-< :-< :-<
تنها راه حال اینکه دقیقن شبی چیزایی که خودش گفته بنویسیم و همچنین کلی کلی کلی توضیح فارسی هم بغلش بنویسیم

پ.ن : این " آره عزیزم " هاش منو کشته X-( X-( X-(

باید با استدلال نوشت جواب ها رو.ما اول سال اینجوری بودیم و کلی اذیت شدیم تا یاد گرفتیم چ جور بنویسیم.این عبدی امسال خیلی اذیتمون کرد ولی خداییش هندسه رو عالی و بهتر از هر درسی یاد گرفتیم.الانم سعی کنید باهم سوال هم کنید تا سوالات بیشتری در وقت کمتر رو یاد بگیرید.من و چند تا از دوستان مثلا کسری این مدت واسه امتحانات سخت همین کار رو کردیم. :)
راستی شنبه شما چی دارید؟ما آمار داریم.هماهنگ نیست؟

ریاصش ها هم آمار دارن و ما ریاضی !
بابا این استدلال حالش نیس به خدا.
ما دقیقن واسه یه مسدله ی خیلی ساده یا حتی اثبات یه قضیه ای دقیقن دقیقن دقیقن اون چیزایی رو که خودش گفته و یا تو کتاب هستو می نویسیم بعد نمره کامل نمی ده
یه چیز دیگه :
ترم اول یه سوالی بود بارمش 1/5 نمره بودش. بعد پاسخانمه ها رو که پس داد از من تو اون سوال 0/5 نمره کم کرده بود و اشکال دیگه ای هم ازم نگرفته بود ! تو برگه
بعد نمره مو داده بود 19 ! بسی جالی تمام سوالا نمره کامل بگیری بعد یه سوال رو 0/5 نمره نگیری نمره ت میشه 19 {-8 {-8 {-8

زیادی دارین بحث رو شخصی میکنین! :|
این جا که ننوشته بحث و تبادل نظر در مورد امتحان!
همه پست هاتون فش دادن به خانم قربانی شده! ;))
فقط یه کار می تونین بکنینبروبچ :
1.بروبچ ریاضی:تموم سعی خودتون رو بکنین که سال دیگه نگیره شما رو!
2.بروبچ تجربی: این تابستون باید برین کلاس آقای ناظمی واسه خوندن درس هندسه 1 از اول و بدون دانسته های قبلی! :D

درضمن اونایی که سال دیگه دبیرشون آقای غلامی کلی خوشحال باشن! B-)
خیلی دبیر خوووووووووووووووووووووفیه /m\

به نقل از FOAD.1995 :
درضمن 10 سوال بین تجربی و ریاضی مشترکه و 4 سوال هم جدا از هم.اینجوری نیست که واسه تجربی ها حل شده باشه و واسه ما نه.عبدی گفت سوالات زیادی سخت نیست و واستون حلش کردم.
منظورم از حل شده و نشده سوالای سر کلاس نبود
منظورم خوشخوان بود که یه سزی از سوالاشو خودش تو درسنامه با راه حل داده که از این سری سوال واسه تجربی ها دادن
و یه سری دیگه هم آخر هر فصل داده که حل نشده است از اینا هم واسه ریاضی ها دادن

فرز عزیزم کسی اینجا فش نداده بچه ها دارن انتقاداتشون رو بیان می کنن :D
اینجا هم نوشته سمپادی های سنندج پس هر چیزی که مربوط به بچه های سمپاد سنندج باشه می تونه موضوع بحث ها باشه از جمله امتحانات و مشکلات بچه ها :|
ما کلی خوشحالیم :D :D :D :D :D :D :D :) P:> P:> P:> P:> P:> <D= <D= <D= <D= <D= <D=

اینم از هندسه! :)) نظرتون در مورد سوال ها چیه؟راحت بود.

به نقل از FOAD.1995 :
اینم از هندسه! :)) نظرتون در مورد سوال ها چیه؟راحت بود.
سوال اخرش و سوال 6 سخت بود

خو نقد امتحن هند3 و اینا به وسیله حرفه ای : :D

اول همه از دبیر محترم بگم که انگار صبحونه به جای نون و پنیر و اینا نون و فلفل خوردن X-( X-( X-( دهنم سوخت یه سوالی پرسیدم به طرز فجیعی برخورد کرد و نزدیک بود فیزیکی شه حتی :-" :-" :-"

سوالا هم وا3 کسی که در طول سال یه دبیر خوب داشته باشه و کار کرده باشه زیاد سخت نبودش
من تو یه سوالی مشکل داشتم که خودش سر کلاس حل کرده بود اخرین جلسه :)) :)) :))
به هر حال تا جایی که توان داشتم فقط نوشتم بلکه م نمره بده...باور کنید خودکارم داش ته می کشید :)) :)) :))
به نظر من وقتش خیلی کم بودش

پ.ن : انتظار داشتم از هندسه فضایی خیلی بیشتربیاد به نظرم خیلی بارمش کم بود :-? :-? :-?

میشه یکی تون سوالا رو اسکن کنه واسه م
یا اون سوال آخر که میگن خیلی سخت بوده رو واسه م بگه؟! B-)

اون سوال آخر سخت نبود! :))ما امتحان نوبت اول هم داده بود ولی من اصلا از اول سال یاد نگرفتم! ; :D 3 سوال با تجربی ها فرق داشت.واسه این از هندسه فضایی کم آورده بود چون واسه ما خودش درسش نداد بلکه خودمون گروه گروه درسش دادیم.بقیه ی سوال ها هم سخت نبودن! :D

سوال 14 سخت بود خدایش
6 رو هم جلسه آخر حل کرد که غلط بود تازه دعوامونم کردن که ما بلد نیستیم سر امتحانم کلی گفتن سر کلاس حل شده L-: X-(
سر جلسه هم که کلا" آرامش نداریم من سوال 12 رو 4 بار حل کردم هر بار یا یکی داد میزد یا یکی حرف میزد یادم میرفت چیکار کردم دوباره از اول #-o :|
خوبه خدا رو شکر فقط 2تا دیگه مونده راحت میشیم

من الان سوالای نوبت اول شما جلو دستمه(برگه امتحانی) اصلا همچین سوالی توش نیست X-( X-(

ایول به سوال تجربی ها! :))
مساحت 6 ضلعی! :)) :))

اون سوال ریاضی ها هم اگه اشتباه نکنم از سوالای ستاره دار آقای ناظمی تو اون 100 سوال بود!
از اون سوالا بود که آخر سر هیچکی بلد نبود حل کنه خودش حل میکرد! :-"

Back
بالا