• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عدم وجود احساس آرامش برای دختران درخیابان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد
پاسخ : اعداد بر کفِ خیابان

به نقل از amir h :
شماره نوشتن روی نیمکت یا انداختن روی زمین یا مزاحم کسی شدن :D یعنی بری پشتش را بری هی شمره بدی یا بگی جون بابات بردار دعات میکنم

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از Fade To Black :
شماره نوشتن روی نیمکت یا انداختن روی زمین یا مزاحم کسی شدن :D یعنی بری پشتش را بری هی شمره بدی یا بگی جون بابات بردار دعات میکنم
یقینا" همینطوره
اینا جزو همون گروهن که گفتم گندشو در میارن

Pedram.fe

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نیو نیشابور سیتی
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

بابا یه کم دلیل بیارین برای ادعا هاتون لطفا
شما که میگی مثلا کسی که این کارو میکنه عقده ایه خوب برا حرفت دلیل بیار

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

ببینین من واقعا نمیتونم درک کنم علت این همه اصرار چیه؟؟؟ ~X(
خب آره یکی از یکی خوشش اومده بالفرض اومدی بگو خانوم این شمارمه گرفت یعنی اهلش هست و از تو خوشش اومده نگرفت یعنی یا اهلش نی یا از تو خوشش نیومده
که در هر دو حالت منتفیه پس هی دمشو نگیرین که آخرشم شمارتون روی زمین بیوفته
پ.ن : من خودم کلا با این موضوع مشکل دارم و به نظرم کار درستی نیست دلیل هم دارم
1 پسر میاد به دختره گیر میده کاری جز آبرو بردن نداره من خودم در چنین مواقعی واقعا خجالت میکشم و عصبی میشم
دوما اصلا این نوع رابطه تهش خوب نیست و منطقی نیست و خلاصه آخر عاقبت نداره :D

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

حتما شماره گرفتن نشون دهنده این نیس ک دختر اهل این جور کاراست یا خوشش اومده از پسره. خیلیا رو میشناسم ک میگن در این جور مواقع من شماررو میگیرم ک دست از سرم بردارن :>

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

به نقل از Lord Loss :
حتما شماره گرفتن نشون دهنده این نیس ک دختر اهل این جور کاراست یا خوشش اومده از پسره. خیلیا رو میشناسم ک میگن در این جور مواقع من شماررو میگیرم ک دست از سرم بردارن :>
ببین این در حالتیه که طرف زیاد گیر بده من میگم از همون اول دختره گفت نه دیگه ول کنه
منم خودم اگه ببینم شدیدا گیره میگیرم دو قدم جلوتر میندازم بره :D

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از پـــوریــا :
به نظر من هر دو طرف مقصرن هم پسر و هم دختر :-"
دختر به خاطر اینکه یه جوری لباس میپوشه یا آرایش میکنه که تحریک کننده ست و پسر هم فکر میکنه این که اینجوری لباس پوشیده ، اهل اینجور کاراست و خوشش میاد ، حتی اگه اهل اینکار ها نباشه
پسر ها هم یه جورایی الان خیلی پر رو شدن ، یعنی اینکه بقیه چه فکری در موردش میکنن براش اهمیتی نداره و به کار خودش ادامه میده ، ولی دقیقا نمیدونم برای چی اینکار رو در ملا عام انجام میدن میشه در خفا هم اینکار رو انجام داد :D
در ضمن همیشه هم پسر ها نیستن که میخوان به دختر ها شماره بدن و باهاشون دوست شن
بعضی وقت ها هم واقعا خود دخترا خوششون میاد و اول اونا چراغ سبز رو نشون میدن :D
مسيله اينه كه دختره در بهترين حالت هم بره بيرون بازم اين چيزا هست
در هر صورت كاريش هم نميشه كرد
من خودم بيرون كه ميرم حجابم كامله نميگم چادريم ولي با حجابم ولي تا دلت بخواد از اين چيزا ديدم
هرجقد هم كه سنگين باش كهري نميشه كرد مردم عقده اين درست بشسو هم نيست راه حلي هم الان نداره

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از راضيه :
مسيله اينه كه دختره در بهترين حالت هم بره بيرون بازم اين چيزا هست
در هر صورت كاريش هم نميشه كرد
من خودم بيرون كه ميرم حجابم كامله نميگم چادريم ولي با حجابم ولي تا دلت بخواد از اين چيزا ديدم
هرجقد هم كه سنگين باش كهري نميشه كرد مردم عقده اين درست بشسو هم نيست راه حلي هم الان نداره
منم نکفتم که حجاب و سنگین بودن میتونه صد در صد این مشکل رو از بین ببره (;

چون دو طرف در این عمل میتونن مقصر باشن و نقش داشته باشن پس باید این وسط برای جلوگیری از این کار روی پسر هم کارهایی انجام بشه دیگه :-"

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

بیشتر برمیگرده به رفتار و منش دختر تو خیابون :>حجابم حتما" لازم نیس چادر بپوشی یکیو میبین مانتوش کوتاهه موهاشم حالا یخورده بیرونه ولی اصلا" حجابش به اون مدل آدما نمیخوره...یکیو میبین چادر پوشیده ...زیر چادر فکل کرده L-:آخ حرصم میگیره اینارو میبینم :-wکلی آرایش وحشتناک کرده ...تو خیابون راه میره سرش اینور اونور میچرخه بلند میخنده والا منم بودم میرفتم بهشون شماره میدادم :|
ولی اگه دختر درست رفتار کنه درصد اینکه کسی بهش گیر بده کمه !البته نمیگم حجاب تاثیری نداره ها...حجاب خیلی هم موثره...
البته بازم شک نکنین که در وجود بعضی پسرا یه چیزایی هست بهش میگن کرم .... L-:

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی

بچه الان درست 3 صفحه رو پر کردیم ازاینکه تقصیر دختر تقصیر پسراس یا کمبود محبت که اونم تقصیر خانواده هاست و کلی دلایل دیگه که من نمیگم اشتباهن ولی الان با گفتن اینا کسی مثلا تغییر کرد؟ (;
ما دختر و پسرایی که اینجاییم یعنی الان همون درستیم و اونی که خیابون کاراشون اشتباه؟ :-??
شما پسرا یعنی همچین کاری نکردین ؟یا دخترا یعنی باهیچ پسری دوست نبودین؟اصلا دوستی دختر و پسر شماها به چی میگین؟
منم مثل شما داشتم مزاحم و....حتی همین آخریش بخاطر اینکه فکر میکرد باهاش دوست نمیشم تا با دوستش دوست بشم شمارومو رو پول نوشته با اسمم :-w X-(
از اولین روزی که مثلا شدیم جزوی از جامعه گفتن این دوستیا بده ولی یکی بگه چرا :-/
برای کارایه دختری جلف لباس میپوشه یا پسری که شماره میده خوب کلی دلیل هست ولی شما بگین مثلا دوستی دختر و پسرا اینجا(سایت) مشکلی داره یه دلیل بگین که دوستی سالم مشکل داره ^-^ درسته برا خودمم سوال که این دختر پسرایی که تو خیابون اشنا میشن چی بهم میکن :D ولی من و خیلی از شماها(حتی اگه زیرش بزنین)تا حالا چندتا دوست نتی یا فامیلی و...از جنس مخالف داشتیم که با هم دوست های خوبی هم بودیم :D
اینکه قبول کنیم هر کسی تو این دوستی ها حدو مرزشو رعایت کنه باور کنین دیگه مجبور نیستن دانشگاه هارو جدا کنن (;

• شروع کننده موضوع

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از پگاه :
یا مثلا اینا که راه میفتن با ماشین هی یه خیابون رو میرن تا ته و دور میزنن، اگه یه تفریح بهتر داشتن / جایی بود با رفیقاشون برن یه کار سالم تر / مفید انجام بدن اینقدر علاف نبودن
تازه اون خیابونو تهشو میبندن،میرن یه خیابون پایین تر :-"
------

من نمیدونم،چرا دیدن این صجنه داره عادی میشه واسه خیلی ها که پسر میخواد به زور شمارشو بکنه تو حلقه دختره؟ :| ولی قبول کنیم اگه دختر عادی(*) بیاد بیرون،این اتفاق نمیوفته،حداقل کمتر امکانش هست.
عادی: عرف جامعه رو تن کنه، و رفتار های زننده و جلب توجه کننده(!) تو خیابون نداشته باشه!

راهکارش چیه؟

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

موافقم اما زیاد هم ربط نداره ! دختر نیسی بدونی که .
با لباس مدرسه هم تیکه و متلک میندازن ! میری ایستگاه اتوبوس بشینی دم مدرسه ما همش باید مراقب خودت باشی 1وخ سوتی چیزی ندی بت بخندن !
با فرم مدرسه هم شماره میدن ! پس زیاد ربطی نداره . کاش شماره میدادن ! جوری مزاحم من شدن که ... اونجا که میدونی بچه های 1000ماشاالله کدوم مدرسه پسرونه هستن ؟
این ها مال کمبود شغل نصفش به قرعا ! واقعا تاسف میخورم وقتی 1 روز صبح که مدرسه نمیرم به دلیلی میرم بیرون 1 چیزی بخرم مثلا میبینم این همه جوون بیکارن ! واقعا ناراحتی داره. کجای دنیا اینجوره که جوون با این سن توی خیابون ها ول باشه ؟!
تا نیمه های شب 1مش جوون (که هرجای دنیا 1000تا تفریح داره ! لااقل میره کلاب می رقصه،مزاحم دختر که نمیشه به زور بخواد شماره بده یا...) توی نظر با ماشین ولن و صدای آهنگ بعضا منو از خواب میپرونه !! این ها همه درده ... دیگه ما آمار بیکاری نیاز نداریم اصلا ... وای به حال 1 جامعه وقتی جووناش به این روز بیفتن !
راهکارش چیه ؟! راهکارش به این سادگی ها نیس که من و توی 17-16 ساله بتونیم بگیم که ! فقر فرهنگی از پایس ! بزرگترین جامعه شناسا هم نمیتونن واسه مملکت ما در وضعیت موجود نسخه بپیچن :)
راهکارش سال ها زمان میبره.شاید 400-300 سال.نمیدونم چقدر درباره ی تاریخ غرب مطالعه داری.بخون به جواب میرسی ! تمام مراحلی که ما الان داریم طی میکنیم رو طی کردن تا به این درجه از فرهنگ اجتماعی رسیدن. خیلی عقبیم :) میشه اما نه به این زودی ! دلیلش حکومت میتونه باشه اما ریشش حکومت نیست.ریشش خود مردمن. خود بی سوادی مردمه و در درجه ی بعدی حکومت که باز اون هم بر میگرده به ملت.
کلا مبحث جامعه شناسیه ریشش ! تقصیر من نیس که به این سمت رفت :|

کاربر حذف شده 8031

مهمان

بشدت پست مینا لایک!
واقعا هر چی بدبختیه از بیکاریه.
چون اگه طرف ذهنش مشغول باشه که اصلا دور و بر این کارا نمیره.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

من با اینکه تماما دلیلشون بیکاریه و ما باید سر بچه رو گرم کنیم تا دنبال این چیزا نره مخالفم...
صورت مسئله واقعا پاک نمیشه...فقط میتونیم م3 کبک سرمونو ببریم تو برف و خودمون کور کنیم [-(
نه...راه حل باید از جن3 شماره دادن باشه...راه حل باید از همون جنس باشه...
هنوز راه حل خوبی به نظرم نیومده...اما چیزی که هست اینه که مسلما خانه ی عفاف و صیغه راه حلش نیست :-&

hossein33

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز زیست دوره 16

یه سوالی چرا باید یه دختر برای اینکه یه پسر تحریک نشه لباس مناسب بپوشه و یه سری آرزوهاشو تو خارج از اینجا یا کلن خارج از دنیا انجام بده؟مشکل از یه سری پسرا و یه سری دختراست نه کل یه جنس

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

از نظر من ایراد اصلی از پسراس،آخه گیریم ی دختر اصن بی بندوبار( :-[)پسره خودش باید بفهمه ک نباید این کارو کنه!
اینم چیزیه ک دقیقا ب افرادو شخصیتشون بستگی داره.
دختری ک وضع لباس پوشیدنش اونجوریه اصن آدم درستی نیس.
ولی من در کل نمیدونم این جور آدما ب جز تفریح هدفشون چیه؟ :-?
اصن پسره چرا باید این کارو کنه و دخترهم چراغ سبز نشون بده؟؟

f66

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
چن روز دیگ معلوم می ش!
رشته دانشگاه
اینم چن روز دیگ معلوم می ش!

به نقل از پروفسور :
بشدت پست مینا لایک!
واقعا هر چی بدبختیه از بیکاریه.
چون اگه طرف ذهنش مشغول باشه که اصلا دور و بر این کارا نمیره.
الان ما کساییو داریم که سر کار به همکارشون شماره میدن و خوب رابطشونم بالا میگیره ربطی نداره

f66

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
چن روز دیگ معلوم می ش!
رشته دانشگاه
اینم چن روز دیگ معلوم می ش!

ربطی به جنسیت نداره دخترا و پسرا آدمن و هر آدمی یه سری خصوصیاتی داره که قرار نیس همش درست باشه

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

تو ایستگاه اتوبوس بیشتر پیش میاد این جور چیزا. نه؟

خب قانون باید یه کاری بکنه! فک کنم اگر کسی مشکلی داشته باشه میتونه بره شکایت بکنه

راستی عنوان این تاپیک جالبه ها!

(اسپم حساب میشه این پست؟ :-")

• شروع کننده موضوع

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از نسترنگار :
تو ایستگاه اتوبوس بیشتر پیش میاد این جور چیزا. نه؟

خب قانون باید یه کاری بکنه! فک کنم اگر کسی مشکلی داشته باشه میتونه بره شکایت بکنه

راستی عنوان این تاپیک جالبه ها!
خب یعنی چه جوری؟ بره بگه فلانی میخواد به من شماره بده دست از سرم ور نمیداره؟

اینجوری هر کسی یه پلیس میخواد،که باهاش باشه همیشه! نمیشه!!

باید جور دیگه ای باشه!

نمیشه گفت بیشتر کجاها،به تناسب جمعیت تو یه جا،بیشتر آدم باشه،این اتفاقام ممکنه بیشتر باشه! و البته جاهای خلوت هم چون میگن کسی نیستو اینا،راحت تر مزاحم میشن!

پس مشکل ربطی به مکان و اینا نداره فک کنم

پ.ن: اسم تاپیک باید بتونه یه شرح حالی از موضوع بده+جذاب باشه :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا