• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خنده بازار

• شروع کننده موضوع meli
  • تاریخ شروع
پاسخ : خنده بازار...!

آغا بهتر نیس نظرسنجی عوض شه؟
الان همه ی ِ این قسمتا دیگه قدیمی شدن؛ قسمتای جدید اومدن :-"

اتفاقا الان کلی قسمت جدید بش اضافه شده، یکیش قسمت داستانش که دیشب داستان طوطیُ بازرگانُ گفت :))

تو ماه رمضون هم که کلی قسمت جدید اضافش میشه، تو تبلیغاتش یه قسمتاییشُ نشون داد !

دیدین قسمت جدیدش اتاق خبر و بفرمایید شام و ... داره؟؟؟؟
دهن منوتو رو سرویس کردن :D
جالبه انقد میگن ماهواره بده چطور خودشون هرروز میبینن و از روش فیلم میسازن؟ :-??

بدترین و چرتترین برنامه ایرانی بودش...........
واقعا مسخره بودش..........
نمی دونم به چیش حال میکردید!!!!
من که همیشه موقعی که این برنامه رو می داد شبکه رو عوض میکردم....

پارک علتش خیلی جالب بود واسم! :D

تقلید برنامه های ماهوارش بیمزس یکم.. :-w

کلن خنده بازارو دوست دارم! >:D<

اوایل نگاه نمیکردم(کلن تی وی نگاه نمیکنم! :D ) !

اما یه قسمتشو که اتفاقی دیدم خوشم اومد از اون موقع نگاه میکنم! 8->

فقط نمیدونم چطور بهش مجوز دادن :D سواله واقعا برام :D

سری جدیدش خیلی بهتره!
مخصوصا ادای این عوامل برنامه کودکُ درمیارن خیلی خوبه! سوسن پرور که مثه بعضی خاله ها جیغ جیغ میکنه عالیه! :))

قصد توهین به سلیقه ی طرفداری خنده بازار رو ندارم اصلا ولی در کل به نظر من این مجموعه بی محتوا ترین و مسخره ترین چیزیه که در قالب طنز دیدم !
این فیلم پر از لودگی و مسخره بازی هاییه که برای بچه دبستانی هم بعد از یه مدت کسل کننده میشه
در کل چطور به چنین چیزی میگید طنز وقتی از اول تا آخرش حتی یک بارم خندتون نمیگره ؟
من خودم اوایل این تاپیک و با دیدن سری اول این مجموعه اومدم و از بخش 90 ش تقدیر کردم چون با دیدن اتفاقی همون قسمتی که توش علی دایی رو مسخره میکردن حسابی خندیدم و گفتم "بدک نیست" ولی حالا حرفم رو پس میگیرم و میگم در شان ملت ما نیست که چنین چیزی رو ببینن !

پاسخ : خنده بازار

من که خیلی دوستش دارم و میبینم...بااینکه بعضی جاایش بی نمکه اما بازم نگاه میکنم...
یکی از قسمتهایی که بی نمکه داستان های باور نکردنیشه
و قسمتهای قشنگش فیتیله و 90هست

:-& :-& :-& :-& < -------خنده بازار

شاید وقتی آدم خنده‌بازارُ میبینه خندش نگیره اصلا ولی به نظر من این برنامه هدفش خندوندن مردم نبوده٬ میخواسته تو لفافه یه مسائلی رو بیان کنه و به یه سری‌ـا کنایه بزنه! و از این نظر واقعاً عالی کار کرده!
مثلاً من نمیدونم کی به اون قسمت داستان های باور نکردنی و اینا می‌خندید :| ولی هر داستانش کلی تیکه می‌نداخت به همون یه سری‌ـا! :-"
در کل به نظر من خیلی خوبه :-"

دقیقا موافقم.
ینی دقت کنین خیلی تیکه میندازه. جوری که من واقعا میمونم چجوری جلوشُ نگرفتن؟!
یه جاهاییش به تمام معنا"طنز"ه. و طنز لزوما خنده دار نیست. لبخنده تلخ میاره اکثرا!

خیلی بی نمکه :-&
فقط اونجایی که ادای بهمن هاشمی رو در میاره و با اتاق B خبر یکم قشنگه

از این نظر که واقعا انتقاد میکنه میشه بهش گفت یه طنز واقعی!ولی از نظر لودگی هاش و بضی از مسخره بازیاشون... :|

وقتی اینقدر دستشون باز هست که انتقاد کنن بهتره به نظرم روی بازی بازیگرا و متنایی که مینویسن دقت بیشتری بکنن . اگه یکم روش کار بشه خیلی بهتره . مثلا الان نسبت به اولش واقعا خیلی فرق کرده .

و یه نکته ی بدی که جدیدا توش هست اون قسمتاییشه که ادای برنامه های ماهواره رو در میاره . (مجری های زن بیشتر ) من نمیدونم چجوری گذاشتن اونا اونجوری ادای اونارو در بیارن!

مثلا اون اتاق Bخبر بود داد؟افتضاح بود به نظرم . هم اینکه کلا انتقادی در بر نداشت و همش لودگی بود هم اینکه خب یه سری گریم هایی که میکنن (مردا خودشونو میکنن زن! ) به نظرم مناسب نیست زیاد واسه نشون دادن توی رسانه ی جمعی!

پارک علت وعموقنادونودش خوبه =)) بقیش حوصله ادموسرمیبره :rolleyes:

من 90درصدو خیلی دوست دارم با برنامه ی آشپزیشو البته دادگاهش هم بدک نیست... :))
ولی بقیه اش دیگه خیلی مسخره شده یعنی یکبار قشنگه ها ولی اینکه دم به دقیقه پخش کنن لوس می شه...

من فقد نیگا میکنم به خاطر ِ گریماشون! مثن اتاق ِ B خبرش گریمش خیلی باحال بود!

خنده بازار برنامه ایست به شدت چرت و مزخرف که هدفی جز مسخره کردنِ دیگران ندارد! :|
واقعا اینا چی تو خودشون دیدن که میان همه ی عالم و آدمو مسخره میکنن؟یعنی نمیشه بدونِ تمسخرِ دیگران یه طنز واسه مردم ساخت؟!

به نقل از ftnt :
خنده بازار برنامه ایست به شدت چِر... و مُزَ... که هدفی جز مسخره کردنِ دیگران ندارد!
واقعا اینا چی تو خودشون دیدن که میان همه ی عالم و آدمو مسخره میکنن؟یعنی نمیشه بدونِ تمسخرِ دیگران یه طنز واسه مردم ساخت؟! X-(

من موافق نیستم ... خنده بازار خیلی وقتا داره نقد های خوبی میکنه.

به خصوص تو برنامه ی نقد فیلمش ... واقعا بعضیا خودشون نمیدونن چه فیلمی دیدن حالا میخوان واسه مردم نقدش کنن. خنده بازار این موضوع رو مطرح کرد.

یا تو برنامه ی "کمونه" ؛ واقعا قبلا یکی نبود بگه این "بهونه" برنامه ی آشپزیه یا تبلیغ دنت هست!

خب البته برنامه هایی هم هستن که صرفا برای خنده هستن که به نظرم کارش رو خوب انجام داده و واقعا خنده داره ، مثل ذلت نقاشی.

Back
بالا