• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یادش به خیر سمپادیامون (واسه قدیمیا)

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : یادش به خیر سمپادیامون (واسه قدیمیا)

اصن همین محسن :D وقتی ناظم بود نقش به سزائی در ایجاد اون جو باحال داشت :D از سمپادیا میخواهیم محسنو دوباره معاون کنه بلکه جو برگرده :P

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مُحسن :
امروزم دو سال دیگه میشه قدیم. خوب خیلی شاخین امروز رو بسازین که دو سال دیگم باز کیف کنیم..والا :D
نمیشه خب ، دیروز جمعیت 50 نفر بود ، تلاش 10 نفر کافی بود تا همه چی درست شه ، امروز جمعیت بیشتره، آدمایی که تلاش میکنن کمتر
ميخوام بگم يه نفر بگه دقيقا چي ميخواد از سايت؟ دقيقا چي بايد مثل قبل ميموند؟ اصلا امكان سنجي كردين كه ميشه مثل قبل بمونه يا نه؟
واضحه که مثل قبل نمیشه ، نه اینجا نه هیچ چیز و جای دیگه ای ، حتی اگه فقط بازم همون آدما باشن ، دلیلی نداره که همون جو باشه ، چون خودشون که بزرگتر شدن
ولی اینکه رابطه ی بین کاربرا و سایت صمیمی تر بشه ، ممکنه و هیچ قسمتیش هم غیر ممکن نیست به نظر من

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

خب آقا اميرازمن برسيديد جرا هشدار كرفتم؟
راستيتش خودمم نفهميدم
شايد اصن ربطي به بستام داخل اين انجمن نبوده باشه ولي خب اين ترس واسه كاربرا وجود داره
مطميين باشيد
براي همه نه ولي واسه اكثريت هست
مخصوصا كاربراي جديد

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من خودم تا حالا فکر کنم فقط 1 بار به یه نفر هشدار دادم اونم به خاطر این بود که طرف هیچ مشخصاتی نداشت و اونایی هم که بود مسخره بود اما این که میگید هشدار نباشه فقط به خاطر این که بچه ها می ترسن و کمتر پست می دن رو من قبول ندارم چون وقتی ما بیایم مزایای این کار رو ببینیم واقعن مفید میاد.
قبول کنید مدیریت یه جایی با بیش از 7000 نفر بدون یه سیستم انظباطی منظم خیلی سخت میشه.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

نمیدونم چرا اینقدر تاکید روی 7000 نفره، درحالی که اینها فقط عضون و میبینیم که تعداد آنلاین ها نسبت به سال گذشته شاید فقط 50 عضو بیشتر شده باشه و بقیه فقط عضون بدون فعالیتی!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از Hespride :
چرا بايد توقع داشت همه چيز ثابت بمونه؟
خيلي چيزا عوض شده و خب اين خيلي عاديه. همين افزايش تعداد كاربرا خودش باعث ميشه جو سايت به صورت اتوماتيك عوض بشه

خودمون عوض شدیم حتی

هیچکس دیگه مثل 2 سال پیشش نیست، من وقتی عضو شدم 15 ساله ام بود! الان از خیلی جهات اصلن شبیه اون موقع نیستم
بقیه هم همینطور مثلا قدیمیایی که امسال کنکوری بودن و تازه تقریبا یه ماهه دوباره دارن سر میزنن، شما الان که فارغ التحصیلین شبیه اون موقعی هستین که 2/ 3 دبیرستان بودین؟

منظورم در کل اینه که عوض شدن جو یه بخش بزرگیش به خاطر سایت نیست، به خاطر خودمونه
جو هرچقدرم دوستانه و صمیمی و مثل قبل بشه ما خودمون مثل قبل نمیشیم، مدل حرف زدن، پست دادن، دعوا،... ==> سایت واسه مون مثل قبل نمیشه

( مثل این میمونه من بگم چرا دانشگاه مثل دبیرستان نیست یا چرا دبیرستان مثل راهنمایی نیست بزرگ شدیم با این سایت )

amir.mr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلايه داران
شهر
اهواز
مدال المپیاد
زيست،رياضي...همشونم در حد مرحله اول :D
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

اين پست اخر شديد منو متعجب كرد
در اين شكي نيست كه همه تغيير كردن
تغيير جزِ جدايي ناپذير همه ي موجوداته...چيه كه تغيير نكنه؟
ولي اين تغييرات نبايد روي روابط اثري بذاره.روابط افراد با هم ديگه يه چيز نسبيه...اگه من تغيير مي كنم،مسلما دوستم هم تغيير ميكنه...اينطور نيست كه يه كاربر ١٨ساله بشه و بقيه ١٥ ساله بمونن...
اگه بخوايم اينطوري فك كنيم،پس پدر ٥٠ ساله من تو محيط كار نبايد با هيچ همكاري روابط صميمانه داشته باشه.همكار تازه واردش رو هم كه بايد بكشه اصن!
ولي اينطوري نيست...با همكاراش روابط دوستانه داره و اگه همكار جديدي به جمعشون اضافه شه به گرمي ازش استقبال ميكنن...سعي ميكنن بيارنش تو جمع...نه اينكه لهش كنن...
اين رفتاري كه اسم تغيير رو روش گذاشتن،تغيير نيست،غروره...
صرفا بخاطر زياد شدن سن يا درجه كاربري بالا،متاسفانه بعضي از كاربرا(اصلا طرف صحبتم شخص خاصي نيست،همه رو ميگم) فكر ميكنن خيلي كارشون درسته.فك ميكنن مثلا تافته جدا بافته ان...
نه خير...ما همه با هم برابريم و هيچ فرقي نداريم...اين رفتار تبعيض اميز كاربرا از شأن انسانيت به دوره واقعا...

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

شما بحث رو کشیدین به کاربر قدیم / کاربر جدید، من کاری به مسائل مربوط به کاربرای جدید نداشتم و ندارم چون واسه اون تاپیک های دیگه هست که توش داره بحث میشه
( من برداشتم از این تاپیک این بود که چرا سایت واسه قدیمیا دیگه مثل قبل نیست ( با توجه به عنوان ) )

من منظورم جو بین قدیمی ها بود و قدیمی هم تعریفش واسه ام درجه بالا، مدت زمان حضور زیاد، تعداد پست زیاد یا شاخ بودن نیست فقط از نظر زمان عضویت و فعالیت منظورم بود اینکه چرا واسه اون افراد دیگه مثل قبل نیست
و در ضمن من نگفتم روابط صمیمانه نیست، گفتم مثل قبل نیست! الان من به شخصه با هیچکس چه جدید چه قدیم دعوا و مشکل ندارم یا قهر نیستم! دارم میگم جو مثل قبل نیست ( + اینکه نمیگم اون موقع خوب بود الان بده )

( قبل هم منظورم 1، 1.5 ، 2 سال پیشه )

به نقل از .:amir.mr:. :
اگه بخوايم اينطوري فك كنيم،پس پدر ٥٠ ساله من تو محيط كار نبايد با هيچ همكاري روابط صميمانه داشته باشه.همكار تازه واردش رو هم كه بايد بكشه اصن!

تغییران پدر من و شما با تغییرات منو شما اصلا قابل مقایسه نیست! به این میزانی که رفتار من و شما تو یه سال تغییر میکنه رفتار بابای من تو 20 سال هم عوض نمیشه! خیلی ربط داره به سن!

amir.mr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلايه داران
شهر
اهواز
مدال المپیاد
زيست،رياضي...همشونم در حد مرحله اول :D
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

شما به قسمتي كه گفتم روابط ما بقيه نسبيه توجه كردين يا نه؟ :-?
همه ي ما به موازات هم ديگه تغيير ميكنيم...فقط به خاطر همون غروره كه فلان كاربر خودشو از فلان كاربر(كه قبلا با هم برو بيايي داشتن) برتر بدونه(حتي اگه نخواد اقرار كنه علناً)
بحمدلله نميخواين تكذيب كنين كه هركس تو اين سن دچار خود برتر پنداري ميشه كه :D
در نهايت ببخشيد پا تو كفش قديميا كردم،حواسم نبود اين تاپيك،"مخصوص قديميا" هست و ارزوي بر باد رفتش،"سه هزار نفري" بودنه
از همه بخاطر پستام توي اين تاپيك عذر خواهي ميكنم،موفق باشين :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

من فقط دارم میگم این کاربر دیگه اون کاربر نیست، خودشو هم برتر نمیدونه، فقط عوض شده
و دارم میگم اینقدر دنبال این نباشیم که مشکل از سایت و شیوه ی مدیریت و قوانینه

به نقل از .:amir.mr:. :
در نهايت ببخشيد پا تو كفش قديميا كردم،حواسم نبود اين تاپيك،"مخصوص قديميا" هست و ارزوي بر باد رفتش،"سه هزار نفري" بودنه
از همه بخاطر پستام توي اين تاپيك عذر خواهي ميكنم،موفق باشين :D

من الان به یکی بگم کاربر جدید باید بش بربخوره دیگه؟ یا به خودم بگم کابر قدیمی یعنی خودمو برتر میدونم؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

یادش بخیر قدیما اینجا کسی بد حرف نمیزد ! ادب هم خوب چیزیه. اخیرا کاربرد عبارت هایی مثل "ریدن" و "دهنت سرویس" زیاد شده !

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از محمّد :
یادش بخیر قدیما اینجا کسی بد حرف نمیزد ! ادب هم خوب چیزیه. اخیرا کاربرد عبارت هایی مثل "ریدن" و "دهنت سرویس" زیاد شده !

نتیجه میگیریم جدیدا توی سایت زیاد می*ینن که هی بچه ها ازش استفاده میکنن !
مشخص نیست ؟

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Dr.Eniac :
نتیجه میگیریم جدیدا توی سایت زیاد می*ینن که هی بچه ها ازش استفاده میکنن !
مشخص نیست ؟

تایید !
برا چی این تاپیک خانواده رو باز گذاشتید آقای مطهری ؟ نه واقعا" چرا ؟ پیش بینی باز موندن تاپیک سخت بود یعنی ؟

بعدشم بقیه مدیرا خودشون راحت پست میدن (حالا نمیگم اسپم) ، کاربری مثه منم می بینه پست میده ، بقیه هم میدن و این میشه حرف مهران !

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بد تاپیک خانواده استایل من اینجوری بود : عجب غلطی کردم !
خودشم تقصیر همه نبود ها ! تقصیر عده معدودی بود که تاپیک به اونجا کشید. پیش بینی چنین رفتاری از سمت اونها رو نمیکردم.

بسته شد تا کمی بچه ها آروم بشن ! باز شد که تاپیک موضوع جمع و جور بشه کم کم. به زودی هم بسته میشه کاملا !

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از محمّد :
بد تاپیک خانواده استایل من اینجوری بود : عجب غلطی کردم !
خودشم تقصیر همه نبود ها ! تقصیر عده معدودی بود که تاپیک به اونجا کشید. پیش بینی چنین رفتاری از سمت اونها رو نمیکردم.

بسته شد تا کمی بچه ها آروم بشن ! باز شد که تاپیک موضوع جمع و جور بشه کم کم. به زودی هم بسته میشه کاملا !

محمد جان من به شما علاقه دارم ، ولی خب مگه تاپیک قبلی خانواده سمپادیا رو یادت نیست ؟ دقیقا داشت به گند میکشید سایتو که فرشید جلوشو گرفت ،
خب وقتی یه کاری که قبلا نتیجشو دیدی دوباره میخوای انجام بدی یه کاری کن مثل قبل نشه !

این تاپیکی که میبیننی الان شده n صفه اصلا نیاز نبود هیچوقت باز بشه !
همه چیز میتونست توی پ.خ هماهنگ شه ،بدون حتی یدونه پست !

نمیدونم چرا اینطوری شد که همچین وضی پیش بیاد ...

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

الانم لزومی نداره باز باشه :| در موردِ هک شدن سیتی و نازایی و هر چیزِ مسخره ای توش بحث میشه جز خانواده. این جمع و جور شدن موضوع رو توی پ.خ و اینا هم میشه انجام داد.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

حالا جدای از اون خانواده واقعا سطح ادب اومده پایین ! کلا اینجوری شده.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

ببخشین دخالت میکنمُ پارازیت میندازم . :)
قبلا واقعا انقد سمپادیا فوق العاده بوده ؟ :-?
چقد دوس داشتم میدیدم اون روزا رُ ... واقعا جالبه واسم ... :-<

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از محمّد :
حالا جدای از اون خانواده واقعا سطح ادب اومده پایین ! کلا اینجوری شده.

با بچه ها ریشه یابی میکنیم خبرشو بت میدم

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

:-[ :D :-[

حالا تو شرایط خاص آدم یه حرفایی میزنه ، شما جددی نگیر !
و الا بچه ها همه مودبن ، حداقل من تو تاپیک ها و بحث ها چیزی ندیدم (اگرم بعضا" بوده ، از روی بچگی بوده و غرضی (؟) درکار نبوده)

بالا