• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گزینه2(84% تطبیق سوالات با کنکور90)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : گزینه2(84% تطبیق سوالات با کنکور90)

من به عنوان شخصی که تابستون آزمونا گزینه 2 رو میده ( تابستون) کاری به ساعتاش ندارم من، واسه 7 تا 12 ظهر حداقل دو تا واحد گذاشته من تقریبا هیچ روزی صبح خونه نیستم!
برنامه شو نگاه میکنم ببینم چه درسایی واسه امروزه ساعتاشو خودم تنظیم + جا به جا میکنم

گفته بعد شیمی دینی، فردا گفته دوباره شیمی مثلا، میبینم الان شیمی بهتر حالیم میشه خب به جا اون دینی شیمی میخونم

حتما که مو به مو لازم نیست آدم اجرا کنه من خیلی ساعت هایی که گفته بخونین کلاس دارم، ساعت هایی که خالی گذاشته رو تو خونه بیکارم

در مورد آزمون هاشم خب حالا 10 توع رتبه تو سهمیه و منطقه و کشور و مدرسه و... داده که داده، یکی واسه اش مهم باشه میبینه یکی هم زیاد اهمیت نمیده درصد و تراز رو میبینه فقط

هیچ برنامه ای - مال هر جا - واسه همه ایده آل نیست
___
از برنامه تابستونش تا الان راضیم ( تابستونش! ) اینکه فشار برنامه اش بیشتر از کانون و بقیه جاهاس کمک میکنه ( حداقل واسه من ) که زودتر اشکالامو بفهمم، منی که کل شیمی 2 و فیزیک 2 و ... رو جمعه امتحان دادم الان میدونم مثلا فلان مبحث تا با یه چیز دیگه با هم باشه قاطی میکنم==> کجاها رو بهتر بخونم ( نمونه اش شکلای فصل 4 و5 فیزیک 1 که هر فصل جدا خوبه، بعد دو فصل با هم یکم سخت میشه، صرفا مثال بود )

یه چیز دیگه هم اینکه من خودم قبل از اینکه اصلا برنامه گام اول و آزمون ها و... شروع شه برنامه ام این بود اول دومو بخونم بعد سوم، نه همزمان، و گام اول همینطوره ==> واسه من بهتره ==> بستگی داره هر کس چجوری میخواد بخونه ( در نهایت هم همه تا عید/ بعد عید ( نمیدونم :D ) تقریبا کامل خوندیم دیگه، یکی یه چیز رو اول خونده یکی دیگه همونو دیر تر )

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

آره من کاملا موافقم و با این تیکه از همه بیشتر
به نقل از پگاه :
یه چیز دیگه هم اینکه من خودم قبل از اینکه اصلا برنامه گام اول و آزمون ها و... شروع شه برنامه ام این بود اول دومو بخونم بعد سوم، نه همزمان، و گام اول همینطوره ==> واسه من بهتره ==> بستگی داره هر کس چجوری میخواد بخونه ( در نهایت هم همه تا عید/ بعد عید ( نمیدونم :D ) تقریبا کامل خوندیم دیگه، یکی یه چیز رو اول خونده یکی دیگه همونو دیر تر )

+ اینکه

درسا دنبال همه، و سوم رو که میخونیم اگه دوم تو ذهنمون باشه خیـــــلی موثر تره (مخصوصا برای دروس اختصاصی (البته نه فیزیک))، دوما" اینکه برنامه گزینه 2 برای تابستون چون خیلی فشردس کسانی مثل ما ها (من) که همین جوری درس نمیخونیم مجبور میکنه ((نمیگم کم میخونم یا میخونیم اما نسبتا" کم میخونیم (نسبت به دوستان عزیز)))

برنامه کانون رو نمیدونم ولی من از گزینه 2 رضایت کامل رو (برای تابستون) دارم البته از 8 مرداد تا 18 شهریور برای درس های سوم (فقط) زیاده (و خیلی هم زیاده) حالا یا دوباره باید دوم رو دوره کنیم یا پیش بخونیم

من خودم چون 25 مرداد مدرسم دیگه تموم میشه و میره برای 1 مهر ، و شیمی و فیزیک و گسسته حداقل یک فصل رو خوندیم تا اونوقت (همین الانم دیگه داره تموم میشه) و دیفرانسیل هم احتمالا به دو فصل میرسه میشینم اونا رو دوره میکنم چون تو مهر امتحان میگیرن همشون

برنامه گزینه 2 رو هم میندازیم اونور ! عشقی باید درس رو خوند (البته باید عشقش با منطق باشه یعنی منظور اینه که نیم نگاهی نسبت به برنامه گزینه 2 برای آزموناش باید داشته باشیم)

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

گزینه ی دو آزمون های خیلی سختی و تا حدود زیادی آدمو ناامید می کنه!
من یادمه این اواخر رفتم کانون همه ی درصدهام 20 % افزایش یافتن و ماله کانون استاندارد تر بود! :D
ضمنا تو کانون چون یک فضای رقابتی بین خودت با خودت هست خیلی بهتره!ضریب رشد همیشه بهت انگیزه واسه درس خوندن می ده!
وضمنا کانون چون پشتیبان داره به لحاظ مشاوره ای خیلی بهتر از مشاورهای الگریتمی ه گزینه ی دو است!

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

یه مشکل هست اونم اینه که اصن کانون سوال تالیفی داره؟ :D یا همش مال کنکورای سال پیشه یا از کتابای خودش مستقیما" اورده، کتابای کانونم که اکثرا" اصن ارزش خوندن ندارن که

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از عــلـ ن ـی :
یه مشکل هست اونم اینه که اصن کانون سوال تالیفی داره؟ :D یا همش مال کنکورای سال پیشه یا از کتابای خودش مستقیما" اورده، کتابای کانونم که اکثرا" اصن ارزش خوندن ندارن که
با این نظر که کتاباش به درد نخوره موافقم!
من حتا 1 دونه کتاب کانونم نداشتم! :D

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

من هم یه دونه از کتاب های کانون رو نداشتم
در ضمن تو پاسخنامش مشخص کرده که سوالات از کجا آورده شده . تعلیفی هم توشون زیاده

بالا