• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیم ملی فوتبال ایران

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : تیم ملی فوتبال ایران

«رفتار ناشايست و عدم مهمان‌نوازي ايرانيان را در تهران به خوبي به ياد مي‌آورم» با سرمربی کره دقیقا چی کار کردن که این رو گفته؟!
اینم جالبه (!): «سان هئونگ مين، مهاجم کره‌جنوبی در بين خبرنگاران: کاري خواهم کرد که ايرانی‌ها در سئول خون گريه کنند»
(<

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

چوی سرمربی کره برکنار شد :))

آقا قراره جام جهانیُ ازخونه تماشاکنه :))

289673hp2.jpg

کاربر حذف شده 8031

مهمان

به نظر من کیروش سهم زیادی داشت تو صعود تیم ما به جام ِ جهانی . و دو کارش خیلی برجسته بود به نظر من :
یـکـ: راه ندادن رحمتی و عقیلی به اردو ِ تیم ؛ خوب اگر این کار رو میکرد یه جورایی نظم تیم به هم می ریخت و حتّی از هیبت مربّی کم میشد . البته این تصمیم سخت بود و فقط از یه مربّی بین المللی برمیود . کلّی هم حال کردما این رحمان احمدی هیچّی گل تو این سه بازی نخورد و این یه آمار فوق العاده است .
دو:معرّفی بازیکن های دورگه به فوتبال ملّی کشورمون ؛ دژاگه تا زمانی که بود بهترین ِ تیم بود و قوچان نژاد هم که فکر کنم تو این سه تاز بازی اخیر گل زده . و مثلا اگر جاش کریم انصاری فرد بود حداکثر از این سه تا گل یکی‌ش رو میزد . گل های پیش قطر و کره فقط از یه مهاجم نوک ِ کار کشته برمیومد .
در کل کیروش یه مربّی خوبی بود .

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخرش توش هیچی نشدیم :((

به نقل از علیرضا ح. :
به نظر من کیروش سهم زیادی داشت تو صعود تیم ما به جام ِ جهانی . و دو کارش خیلی برجسته بود به نظر من :
یـکـ: راه ندادن رحمتی و عقیلی به اردو ِ تیم ؛ خوب اگر این کار رو میکرد یه جورایی نظم تیم به هم می ریخت و حتّی از هیبت مربّی کم میشد . البته این تصمیم سخت بود و فقط از یه مربّی بین المللی برمیود . کلّی هم حال کردما این رحمان احمدی هیچّی گل تو این سه بازی نخورد و این یه آمار فوق العاده است .
دو:معرّفی بازیکن های دورگه به فوتبال ملّی کشورمون ؛ دژاگه تا زمانی که بود بهترین ِ تیم بود و قوچان نژاد هم که فکر کنم تو این سه تاز بازی اخیر گل زده . و مثلا اگر جاش کریم انصاری فرد بود حداکثر از این سه تا گل یکی‌ش رو میزد . گل های پیش قطر و کره فقط از یه مهاجم نوک ِ کار کشته برمیومد .
در کل کیروش یه مربّی خوبی بود .
بله اینا رو باید به اونایی گفت که گفتند هیچی حالیش نیست

بعد با خت به لبنان از کی روش انتقاد میکردند که کی روش گفت ما به لبنان باختیم اما به جاش رفت و برگشت کره را میزنیم هیچ کی اون موقع فکر نمیکرد این اتفاق بیافته

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

در رابطه با همین بحثِ رحمتی، دیروز وقتی بعد از بازی کارشناسا دور همی نشسته بودند و حرف میزدند یک دفعه گفتند که رحمتی پشت خطه و ...
بنظرم هیچ لزومی نداشت برقراری ارتباط با بازیکنی که از تیم ملی کنار گذاشته شده و مربی تیم هم گفته تا من هستم رحمتی توی این تیم جایی نداره.
+
اینطور که بوش میاد کی‌روش یا پیشنهادی از جای دیگه دریافت کرده یا خودش میخواد دستمزدش رو بالا ببره چون از دیروز تا حالا تو مصاحبه‌هاش جوری صحبت کرده که هم متمایل به رفتن هست هم موندن :-?
اگر کیروش از تیم جدا بشه و حتی اگر ما به جاش یک مربی بهتر رو هم بیاریم باز مدتی طول میکشه که با تیم آشنا و مچ بشه و این به ضرر تیم ملی هست.

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از NEO :
اینطور که بوش میاد کی‌روش یا پیشنهادی از جای دیگه دریافت کرده یا خودش میخواد دستمزدش رو بالا ببره چون از دیروز تا حالا تو مصاحبه‌هاش جوری صحبت کرده که هم متمایل به رفتن هست هم موندن :-?

تیم ملی سوئیس که خیلی وقته یه پیشنهاد سنگین به کیروش داده و منتظره قرارداد کیروش با ایران تموم بشه

سایت صوت العراق: قطر، شرفش را حتی در فوتبال هم می‌فروشد!

کلا وجود این کشور قطرو با تبانی ساختن :-& ، تو همه چیز تبانی میکنن [-(

سرمربی کره با لباس ازبکستان :))

4

andia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
برق

به نقل از Arda :
من واقعا به رحمان احمدی هیچگونه اعتمادی ندارم!تو بازی با قطر و لبنان زیاد طرف دروازه ما نیومدن،ولی کره شوخی بردار نیست.خدا بخیر بکذرونه!
من از همین جا از رحمان احمدی معذرت میخوام :-"

و اما تبریک و این حرف ها! /m\ راستی قرارداد اقامون کی روش تا کیه؟! امیدوارم همچنان بمونه

کی روش علاوه بر بردن ایران به جام جهانی پدیده ای به اسم رضا قوچان نژاد رو هم معرفی کرد

m.f.a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
کرمان
دانشگاه
ایشالا شریف یا تهران

هورااااااااااااا کره رفت توی دیوارهرکدوم ازبچه هاکه امروزبعدازظهرمیرن ورزشگاه آزادی جای ماروهم خالی کنن خواهشا

P:> P:> P:>

ازاینهاگذشته امیدوارم که درمرحله ی گروهی توی گروه سختی نباشیم وباتیم هایی مثل آلمان وایتالیاواسپانیاوبرزیل هم گروه نباشی :-" :-"

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

سرمربی کره استعفا داد و فدراسیون کشور کره هم موافقت کرد :))چاه کن تو چاه افتاد :-"

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

رحمان احمدی تو این سه تا بازی اخیر تیم ملی کلین شیت کرد و تو بازی با کره هم که دیدید اون دبل سیوی که انجام داد در کنار گل قوچان نژاد باعث شد به عنوان تیم اول صعود کنیم. کار کی روش سخت بود چون رحمتی رو کامل کنار گذاشت و داوری هم مصدوم شد و با دروازه بانی 3 تا بازی مهم آخر رو انجام داد که هیچ کس فک نمیکردم در حد تیم ملی باشه(ولی نشون داد که هست)
قوچان نژاد مدل بازیش کاملا اروپاییه...ینی گلی که به لبنان زد واقعا عالی بود،اون پاس خوب جباری،بعد دریبل دو نفر و بعد زاویه بسته رو اونجوری گل کردن کاری نیس که بازیکنای ایرانی انجام بدن(یه چیزی در حد بازیکنای سطح بالای اروپا بود) و گلی هم که به کره زد عالی بود(بازم در همون حد) یعنی مثل قوچان نژاد تا حالا تو فوتبال ایران نبوده(دایی و غیره کاملا سبک بازیشون متفاوت بود) تا حدی شبیه عزیزیه.واقعا آینده داره.
دژاگه هم که عالی بود و واقعا وقتی بود تیم ملی با برنامه تر بازی میکرد،یعنی توانایی بازی سازی ش خیلی خوب بود.
دانیال داوری هم هست که میگن به شدت در صعود تیمش به بوندس لیگا 1 نقش داشته و خب شاگرد کلوپ هم بوده یه مدتی تو ماینتس.
در کل به نظر من بهترین کار کی روش همین معرفی بازیکنای دورگه ای بود که خیلیا اون اول در نهایت بی انصافی میگفتن:اینا که ایرانی نیستن! ما اصن به اینا نیازی نداریم...تو ایران هزار تا بهترش هستن.
بی پرده،کی روش به بازی تیم ملی چیز خاصی اضافه نکرده.تیم ملی هم چنان با همون سبکی که مبدعش خودمون هستیم بازی میکنه ،"بکش زیر توپ". و فقط این کار رو مدافعامون بهتر از قبل انجام میدن. اگه دقت کرده باشین تو بازی با کره جز چندین صحنه معدودی،بازیکنا تو شرایطی که میتونستن کرنر یا ضربه ایستگاهی ندن و هدفمند تر توپ رو دور کنن،صرفا میزدن زیر توپ.البته شایدم به خاطر شرایط اون بازی بود(فشار شدید بازیکنای کره). و خب تو جام جهانی هر بازی خیلی فشار بیشتری نسبت به این بازی رو قراره تحمل کنن و به هر حال یه تیم از سید 1 هست تو گروه و مطمئنن تو اون بازی صرفا زیر توپ زدن جوابگو نیس(تصور کنید جلوی آلمان یا اسپانیا بخوان اونجوری بازی کنن چه فاجعه ای به بار میاد.)
کی روش قطعا مربی خوبیه ولی خب از نظر بازی واقعا چیزی اضافه نکرده به تیم ملی.البته اینو هم نمیشه از مربی انتظار داشت که همه ازش رفتن به جام جهانی میخوان صرفا و هر چیزی غیر از این رو ناکامی بزرگ میدونن.این نیازمند یه سرمایه گذاری خوب از طرف فدارسیون برای تیم های پایه س و با آوردن مربیای بزرگ بین المللی محقق نمیشه.(همونطور که اسپانیا و آلمان سلطه شون رو بر فوتبال دنیا مدیون پرورش استعدادن و نتیجه ش رو هم 10 سال بعد از شروع پروژه گرفتن و نه 6 ماه بعدش.)

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

@آیدا:همه ی حرفات ی طرف..رحمان احمدی رو با سید مهدی رحمتی مقایسه میکنی؟! :|رحمان دبل سیوی ک داشت خوب بود اما فقط خوب.همین.درسته تو این بازی عامل بردمون شد ولی شما عملکرد رحمان تو این بازی رو حتی بذارین کنار عملکرد سید مهدی تو بازی رفتمون با کره معلوم میشه میزان اختلافشون
کیروش عالی داره کار میکنه...اما اگه سید مهدی رحمتی رو ب تیم برنگردونه واسه جام جهانی ب تیم ضرر زده خیلی هم ضرر زده...

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از پوریا عابدی :
@آیدا:همه ی حرفات ی طرف..رحمان احمدی رو با سید مهدی رحمتی مقایسه میکنی؟! :|رحمان دبل سیوی ک داشت خوب بود اما فقط خوب.همین.درسته تو این بازی عامل بردمون شد ولی شما عملکرد رحمان تو این بازی رو حتی بذارین کنار عملکرد سید مهدی تو بازی رفتمون با کره معلوم میشه میزان اختلافشون
کیروش عالی داره کار میکنه...اما اگه سید مهدی رحمتی رو ب تیم برنگردونه واسه جام جهانی ب تیم ضرر زده خیلی هم ضرر زده...
اگر هم دعوت کنه خیلی بیشتر ضرر میکنه

حرف شنوی خودش تو تیم کم میشه و هم بازیکنا پر رو میشن به نظر من هم داوری هست هم اینکه رحمان و حقیقی تا اون موقع بهتر میشون

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از M.H.E :
اگر هم دعوت کنه خیلی بیشتر ضرر میکنه

حرف شنوی خودش تو تیم کم میشه و هم بازیکنا پر رو میشن به نظر من هم داوری هست هم اینکه رحمان و حقیقی تا اون موقع بهتر میشون
واقعا چرا دلتون رو خوش میکنین ب رحمان و حقیقی؟! :))دوست من فاصله ی بین سید مهدی و گلر دوم خیلی بیشتر از فاصله ی بین میرزاپور و گلر دوم تو سال 2006 هست...ضرر تیم مهمتره یا اینک مربی غرورش رو بشکنه؟
تا اونجایی ک من میدونم اصلا تقصیر سید مهدی هم نبوده قضیه از همون اول..
در هر حال صرفا ب سبب اینک پرسپولیسی هستیم نباید از واقعیت ها بگذریم :)این تیم ملی ماست و واقعیت اینه ک شاید در حال حاضر نه فقط تو دروازه بلکه کلا حضور سید مهدی از حضور جواد هم بتونه موثرتر باشه برای تیم تو جام جهانی

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از پوریا عابدی :
واقعا چرا دلتون رو خوش میکنین ب رحمان و حقیقی؟! :))دوست من فاصله ی بین سید مهدی و گلر دوم خیلی بیشتر از فاصله ی بین میرزاپور و گلر دوم تو سال 2006 هست...ضرر تیم مهمتره یا اینک مربی غرورش رو بشکنه؟
در هر حال صرفا ب سبب اینک پرسپولیسی هستیم نباید از واقعیت ها بگذریم :)این تیم ملی ماست و واقعیت اینه ک شاید در حال حاضر نه فقط تو دروازه بلکه کلا حضور سید مهدی از حضور جواد هم بتونه موثرتر باشه برای تیم تو جام جهانی
من حرف شما رو قبول دارم

ولی به نظر شما این درسته که وقتی تیم ملی به اون نیاز داره بگه من نمیام

بعدشم الانم دعوتش کنه دیگه عمرا مثل قبل دروازه بانی کنه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از M.H.E :
من حرف شما رو قبول دارم

ولی به نظر شما این درسته که وقتی تیم ملی به اون نیاز داره بگه من نمیام

بعدشم الانم دعوتش کنه دیگه عمرا مثل قبل دروازه بانی کنه
تا اونجایی ک من میدونم نگفت نمیام.گفت کیروش باید قبول کنه من تقصیری نداشتم(میگم شاید از کمبود اطلاعات منه)...و حتی اگه این رو هم گفته باشه کم اگه جای کیروش بودم قبول میکردم.انقدر الان تیم ملی نیاز داره بش ک رحمتی رو بیاره
چ حرفیه این؟! :|چرا مثل دروازه بانی نمیکنه؟

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

پوریا یعنی الان رحمتی رو به عنوان یک دروازه‌بان ایده آل بهتر از احمدی میدونی؟
اگر بحث تجربه باشه که آره رحمتی بسیار بهتر از احمدی هست ولی اگر بحث کیفیت باشه به نظر من رحمتی نصف احمدی هم نیست!
کسی که قبل از هر ضربه روی دروازه اش مدام آیه زمزمه میکنه و دنبال امداد غیبی میگرده به هیچ وجه نمیشه ازش انتظار اینو داشت که تمام و کمال و با آرامش خاطر از دورازه اش حفاظت بکنه.
چیزی که من توی این چندتا بازی از احمدی دیدم یک عملکرد فوق‌العاده و چندین برابر حرفه‌ای تر و بهتر از رحمتی بود.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
من جایی این دو نفر رو مقایسه نکردم. صرفا گفتم رحمان احمدی در حد تیم ملیه و هست. فقط خوب؟ نه عالی بود.فاصله به شدت نزدیک بود،فاصله زمانی بین شون هم کم بود. خب رحمتی هم بازی رفت عالی بود ولی بهتر از بازی برگشت نبود.در همون حد بود.
ببخشید دقیقا من متوجه نمیشم ما قراره تو جام جهانی جز کسب تجربه چه کار خاص دیگه ای انجام بدیم! که بعد مثلا نبود رحمتی خیلی به تیم ضرر بزنه! شما تصور کنید با آلمان هم گروه شیم،اون وخ واقعا مهمه کی تو دروازه س؟! درسته به جام جهانی صعود کردیم ولی واقعا در حد تیمای اروپایی و آمریکای جنوبی که صعود میکنن و حتی ژاپن نیست بازیمون و واقعا فکر کسب نتایج قابل قبول رو هم نباید کرد حتی.
به نقل از پوریا عابدی :
فک نمیکنم بحث غرور مربی باشه ها... کاری که کی روش کرد رو هیچ مربی داخلی نمیکرد.دلیلشم واضحه. علاوه بر بحث جرئت و اینا،اون مربی داخلی بعد ها هزار جا رحمتی رو میدید و باید باهاش کار و میکرد و اینا و اصلا نمیتونست اینطوری برخورد کنه.ولی کی روش فقط تا پایان جام جهانی سرمربی تیم ملیه و فدراسیون هم فشاری بهش نمیاورد(حالا تصور کنید مربی داخلی بود چطوری همه پیشکسوتا و فدراسیون و اینا بهش فشار میاوردن برگردونه رحمتی رو)
من که متسفانه یا خوشبختانه پرسپولیسی یا استقلالی نیستم و صرفا دارم تیم ملی رو در نظر میگیرم به نظرم شما به خاطر استقلالی بودنتون این حرفو میزنید. نبود رحمتی چه تاثیر خاصی دقیقا داشت که حالا بودنش داشته باشه؟ مشکل اینه که افرادی رحمتی رو در حد کاسیاس بالا بردن تو این سالها و کی روش کار مثبتی که کرد این تصور رو از بین برد که رحمتی کاسیاسِ ایرانه(حتی اگرم بود منفعت شخصیش رو نباید به منفعت تیم ترجیح میداد که دیدم داد) در ضمن تا زمان جام جهانی دانیال داوری هم میاد احتمالا و لازم نیست صرفا به احمدی یا حقیقی دلمون رو خوش کنیم.

angel25

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
مکانیک

یه نکته جالب هست که ایران به جام جهانی صعود کرد درصورتی که هنوز اسپانیا صعود نکرده!!! /m\

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از angel25 :
یه نکته جالب هست که ایران به جام جهانی صعود کرد درصورتی که هنوز اسپانیا صعود نکرده!!! /m\
به خاطر اینکه مقدماتی جام جهانی تو اروپا خیلی طولانیه و هیچ تیم اروپایی صعودش رو قطعی نکرده
یه نکته جالب ترم هست اونم اینکه اسپانیا اولِ رنکینگ فیفاس و ایران 67 ام

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

رحمان احمدی روفک کنم همه قبول دارن که ازرحمتی پایینتره دیگه :|

یادمون نره سیوهای رحمتی توبازی های اول رو.که اگررحمان تودروازه بود مطمئنا ما"بهترین خط دفاعی " با فقط 2گل بدست نمیاوردیم

رحمتی خودش مقصربود...واین کارکیروش واقعا ریسک بزرگی بودکه توهمچین بازی هایی رحمان رو گذاشت دروازه.ولی می ارزید.نظمُ بایدیادبگیرن.

ولی اگه ازاین ریسکا بخواد توجام جهانی هم بکنه ما جلوی بازیکنی مثل نیمار ویاحتی رونالدو امکان دورقمی شدنمون هم هست.

بالا