• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیم ملی فوتبال ایران

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
پاسخ : تیم ملی فوتبال ایران

من تا حالا مگفتم مارو چه به جام جهاني

اما واقعا حيف بود كره با اين كيفيت كم بره اما ما نريم ..

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از first amir :
من تا حالا مگفتم مارو چه به جام جهاني

اما واقعا حيف بود كره با اين كيفيت كم بره اما ما نريم ..
کره با کیفیت کم؟؟؟؟؟!!!!! شما یا کره رو با یه جای دیگه اشتباه گرفتی، یا کلا" اشتباه گرفتی!!! توی ِ دنیا ( حداقل تو آسیا) کره یکی از تیم های خوب به حساب می آد. بازی های جام جهانی آقریقای جنوبی ُ المپیک لندن اینو ثابت می کنه لااقل!

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

گفتم با اين كيفيت

منظورم فقط كيفيتش تو بازي ديشب بود

وگرنه كه فوتبال ما كجا كره كجا..

ab nabat chobi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اسفراین

چن تاگله...اخ هرادم چلمنی هم میدون کریمی بهترازنوری!پس چرادیشب کیروش برعکس عمل کرد؟ ............چرابااون همه خطایی ک شجاعی کردکیروش تعویزش نکرد؟...تا اینک اخرکارت قرمزو گرفت!؟...
بعضی وقتاکیروش ی کارایی میکن ک ادم توش می مون :O :-?

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از ki miya :
ایران معمولی بازی کرد گلشم خیلی شانسی نبود بیشتر بخاطر جایگیری خوب نکونام بود
ولی اینکه موقعیتای 100%کره ب تیرک میخورد ازشانسم ی چیزی اونورتر بود. :))
کره سر جمع دوتا موقعیت داشت که از قضا دوتاش هم به تیر ما گرفت

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

دیره ولی خوشحالیمُ ابراز میکنم از برد کره! /m\
گل نکونام خیلی خوب بود و از ترکیب هم مناسب بود. کسی مثه دژاگه عالی بازی کرد.
تماشاچیاهم واقعا ترکوندن به نظرم! رسما پُرپُر بود ورزشگاه! در حالی که من فکر نمیکردم با بازی بد ایران تو این چندتا بازی اخیر انقد شلوغ شه.
امیدوارم فقط بردشون از روی یه غیرت زودگذرنباشه!
ایشالا همینجوری پیش بریم و بهتر حتی!

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

تو تهران بعد از بازی خیابونا خیلی شلوغ شده بود همه رقصُ اینا شهرای دیگه چطور بود؟! :D

• لایک
امتیازات: NEO

so what?

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان

تو اصفهانم بوق بوق را انداخته بودن ^-^

khamoosh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مش‍‌‌هَد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

نميدونم تا حالا به فكر كسي رسيده يا نه ولي اين تيم ايران با اين برداي شاخش قهرمان جهان هم ميتونه بشه! به اسبانيا هم كه بخوريم تا دقيقه ٨٠ دفاع ميكنيم و ٣ ٤ بار توب به تير ميخوره و ٣ ٤ بارم رحمتي ميكيره آخرشم يكي ميزنيم ميبريم ميشيم قهرمان جهان

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

درمورد تیمایی مث الان پرسپولیس و تیم ملی وقتی بازیاشونو نگاه میکنم به این نتیجه میرسم:

"آیا اگر این تیم مربی نداشت واقعا از این بدتر و بی برنامه تر بازی میکرد؟!"

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بعضی از حرفای کی روش واقعا چرته :|
اومده گفته تو ورزش و مردم ک ما نیمه ی اول هم خوب بازی کردیم :|
مرتیکه حالا از تیم 20 دقیقه ی آخرت(بعد اخراج)تعریف کردیم پشیمونمون نکن :| :|

یکی از دوستان فوتبالی حرف خوبی میزد قبلا"کی روش فکر میکنه اومده تو ی روستا ک تازه فوتبال اومده"
:|

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

این تیم جوانان ایران هم عجب تیمیه واقعا !
ژاپن رو 2 -0 برد ، کویت رو هم امشب 6 تایی کرد . بازی های فوق العاده قشنگی داره تو امارت برگزار میشه . توصیه میکنم حتما رقابت های قهرمانی جوانان آسیا رو تماشا کنید !

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

تبریک ویژه میگم باخت خانگیمون مقابل ازبکستان و سقوط به رده ی سوم جدول رو ;))

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

نشون دادن که جنبه‌ی برد ندارن. بسی پدیده ی بدی ست مغرورشدن!
آیا ازبکستان موقعیت خوبی داره؟ ( جدا! چجوریه موقعیتش؟! )

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

ازبکستان الان با 8 امتیاز اول شد تو گروه
3 تا بازی دیگه داره
با عمان و قطر تو خونه
و کره بیرون از خونه

ایران و کره و قطر هم 7 امتیاز دارن
که کره البته 1 بازی کمتر داره

در کل شرایط ازبکستان و کره خیلی خوبه

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

از عوامل باخت دیشب میشه به موارد زیر اشاره کرد :

1. عرب بودن داور و کمک داور اول
این داور خدا نشناس زهرش رو به ایران ریخت و من به محض اینکه قبل از بازی اسم و ملیت داور ها زیرنویس شد فهمیدم که این بی شرف ها محال ممکنه بیطرفانه قضاوت کنن .
نمونه بارزش گل کاملا سالم ایران بود که در کمال ناباوری آفساید اعلامش کرد . گذشته از اون دو آفساید دیگه هم اعلام کرد که هر دو اشتباه بودن

2. استقبال سرد تماشاگران و هوادارن ایرانی از این بازی
فایده ی بازی خونگی ای که تماشگار توش نباشه چیه ؟

3.نبودن کی روش روی نیمکت مسابقه

4. بازی دور از انتظار و سرد ایران از دقیقه ی 20 به بعد بازی
یه تیم حرفه ای باید خواب خوراک رو بر تیم حریف زهر کنه و نباید اینطور بی انگیزه و عصبی بازی کنه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

دوستان منم مثل شما دیشب بازی رو دیدم...بیاین منطقی باشیم...و بیاین اندکی مسئولیت پذیر باشیم و همه چیز را گردن داور نندازیم :|
ی گل وا3 ما نگرفتن تو آزادی...تو تاشکند هم ی گل وا3 ازبک ها نگرفتن...ی گل نیم متری...پس حتما اون رو هم ما خریده بودیم :|...بسه دیگه...
تیم باید انقدر حرفه ای باشه ک ی دفعه وا نده با ی ناداوری :|...اصلا فرض کنیم داور پول گرفته...این باعث میشه بازی گند ما توجیه بشه؟؟

نیمه ی اول خوب بود...اونم 20 دقیقه ی اولش...بعدش دوباره تیم واداد...
ب زور موقعیت ایجاد میکنیم و ب سادگی از دست میدیم :|سانتری ک شد برای قوچان نژاد خیلی خوب جایگیری کرده بود رضا ولی هدش با بدشانسی رفت تو اوت...
نیمه ی دوم هم ک آشغال...

قبل از ادامه ی تحلیلم فقط توجهتون رو ب ی صحنه جلب میکنم ک تفاوت سطح را نشان میدهد ب معنای کلمه...
مهرداد پولادی داشت با بازیکن ازبک کشتی میگرفت تو ی صحنه :|کلی زور زدن بازیکنامون ک داورو قانع کنن ازبک باید اخراج بشه...
من ب شخصه توی اون صحنه ی دوبنده ی آبی تو زمین دیدم و ی دوبنده ی قرمز :))...واقعا داشت کشتی فرهنگی پخش میکرد...
داشت رو زمین کار میکرد مهرداد رو حریف ک داور سرپا اعلام کرد =))
:|
و همون توپ و ضربه ایستگاهی رفت تو گل ما :|
پس میشه گفت ما تو کشتی بردیم و ازبک ها تو فوتبال :|...ب معنای کلمه بچه هامون با ی بازی روانی ساده ب کل دگرگون میشن :|...حضور کی روش رو نیمکت واقعا لازم بود...ولی بازیکن خودش باید انقدر شعور داشته باشه...:|فقط هم بحث مهرداد پولادی نیست...تمام درگیری ها
در مورد گلی ک بهمون زدن...حقمون بود...منم مثل شما ناراحتم ولی من اینم میبینم ک حقمون بود :|روی ضربات ایستگاهی تیم مدرسه ی ما ک چ عرض کنم تیم کلاس ما بهتر از تیم ملی کار میکنه :|رحمتی نمیشه بش ایراد گرفت...البته اگه خارج میشد گلی نبود ولی کلا سید مهدی تو خروج مشکل داره و همه هم اینو میدونن...
انتقاد اصلی ب مدافعین وارده :|...توپ خیلی ساده از فضای مستقیم(و نه حتی با تغییر مسیر)اومد و توی فضای خالی بازیکن ازبک بود و سید مهدی و یک قدمی بودن دروازه :|

خب...بریم سراغ بازیکن ها...
سید مهدی اصلا تو بازی نبود تقریبا!...سر گل میتونست بهتر کار کنه...کلا هم باید بهتر دفاعهاش رو سر و سامون میداد...ولی فکر کنم دیدین آخر بازی کم مونده بود گریه کنه سید مهدی :| :-<
پژمان و سید جلال طی بازی خوب بودن...ولی ضربات ایستگاهی :|
پولادی رو من کلا قبول ندارم بازیکن خوبیه :|چون پرسپولیسیه اینو نمیگم...توی تیم ملی قرمز و آبی تعریف نمیشن بازیکنا...ولی پولادی وقتی تو استقلال بود هم من میدیدم سطحش واقعا پایینه :|...اصلا بازیکن باهوشی نیست...احسان حاج صفی خیلی مهره ی مفیدتریه...مهرداد پولادی یکی از بازیکناییه ک با دیدنش تو ترکیب اصلی میشه فهمید تیم ایران داره ب کجا میره :|
خسرو عالی بود...20دقیقه ی اول کانالی ک راه انداخته بودن سمت راستمون با اشکان فوق العاده بود...خیلی هماهنگ بودن!!...خیلی زیاد...اصلا انگار تو ی باشگاهن!
محمد نوری اوایل خوب بود...هم روی صحنه ی گل سالممون هم روی صحنه های قبلش...ولی بعد اونم محو شد :|
جواد باز از خوب هامون تو زمین بود...البته باز توپ لو دادن داشت...ولی توپ گیری هاش و راه انداختن تیم هایی ک داشت خیلی بیشتر بود...ولی باید با تجربه اش تیمو هدایت میکرد تو لحظات سخت :|...پس جواد بازیکن خوبی بود دیشب و کاپیتان افتضاحی :|
خلعتبری خیلی تکنیک داره...اینو جدی میگم...ولی اولا تنهاست...ثانیا تنها نباشه هم تک روی میکنه :|...اصلا درست نبود بودنش تو ترکیب اصلی...واقعا جای کریمی و جباری خالیه :| :|
پژمان نوری 2 3 تا توپ گیری داشت و 2 3 تا هم لو دادن توپ...متاسفانه توی اون لحظات کی روش نفهمید مشکل را نباید با تعویض نوری ها حل کرد :|
دژاگه فوق العاده بود...واقعا وقتی میبینیم بقیه ی بازیکنا رو و اشکان رو هم میبینیم فقط میتونیم :|بذاریم...صحنه ی آخر بازی وقتی بود ک هم ازبک هم ایرانی مطمئن بودن توپ میرسه ب گلر ازبک...اشکان با تمام وجود دوید و از ی فاصله ی دور رسید و مزاحمت ایجاد کرد وا3 گلر...و توپ برگشتی در وافع دروازه ی خالی بود برای بازیکنمون ک خراب شد :-<...اشکان واقعا غیرتشو نشون داد....هر کسی اگه تو فولام بازی کنه انقدر مهم نیست براش بازی با ازبک :|
آندو افتضاح بود :|...میدونم این حرفمو خیلیا قبول ندارن...ولی ب نظر من آندو سال آخر حضورش در بولتن و این سالای اخیر در حد تیم ملی نبوده :|...فقط ب خاطر اسمش تو ترکیبه :|...اینو فصل قبل ک تو استقلال بود هم رسما حس کردم...
انصاری فرد و قوچان نژاد فوق العاده بودن...واقعا انصاری فرد با استعداده...واقعا زیاد...اولین ضربه اش ب توپ عالی بود...و چرا خلعتبری باید بازی کنه و کریم نه؟! :|...قوچان نژاد توی همین سن ی مهاجم کلاسیک پخته است...امید هست این یکی دیگه تلف نشه :|

4-3-1-2
:|مسخره ترین کاری ک میتونست بکنه...د عزیز من نمیشناسی بازیکناتو...خلعتبری رو هم من هر وقت نزدیکتر ب محوطه دیدم بازیش بهتر بوده...واقعا طراح نیست خلعتبری...اصلا پاس نمیده...وا3 همینه قوچان نژاد تغذیه نشد...و بعدش هم انصاری فرد...
خلعتبری رو باید توی فضا میذاشت مثل دژاگه...در هر حال خلعتبری شاید مسخره ترین انتخابی بود ک میتونست بکنه!...شده باید محمد نوری و جواد رو ی خط میبرد جلو و از اول پژمان رو میذاشت تو...

واقعا مسخره بود...واقعا مسخره...
بیاین خودمونو دلداری ندیم ک بهتر بازی کردیم :|

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

به نقل از NEO :
از عوامل باخت دیشب میشه به موارد زیر اشاره کرد :

2. استقبال سرد تماشاگران و هوادارن ایرانی از این بازی
فایده ی بازی خونگی ای که تماشگار توش نباشه چیه ؟

اصلا موافق نیستم. مرد مومن ملت از ساعت 4 اومدن تو ورزشگاه زیر اون بارون و تگرگ (گوله گوله تگرگ 2سانتی میومد و ملت نشسته بودن رو صندلی 3 ساعت قبل بازی) . دم بازی هم که دیگه همه اومدن. 43هزارتا تماشاگر کم نیست عزیز من. اونم تو اون هوا. ما دیگه از دقیقه 30 به بعد داشتیم سگ لرز می زدیم. بعد شما می گی تماشاگر ها بی ذوقن؟!

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از پوریا عابدی :
دوستان منم مثل شما دیشب بازی رو دیدم...بیاین منطقی باشیم...و بیاین اندکی مسئولیت پذیر باشیم و همه چیز را گردن داور نندازیم :|
ی گل وا3 ما نگرفتن تو آزادی...تو تاشکند هم ی گل وا3 ازبک ها نگرفتن...ی گل نیم متری...پس حتما اون رو هم ما خریده بودیم :|...بسه دیگه...
تیم باید انقدر حرفه ای باشه ک ی دفعه وا نده با ی ناداوری :|...اصلا فرض کنیم داور پول گرفته...این باعث میشه بازی گند ما توجیه بشه؟؟

سر چی داری چونه میزنی واقعا ؟
گلی که داور برای ازبک ها مردود اعلام کرد سهوی بود و تو اون بازی داور واقعا ندید که توپ ازبک ها گل شد . اما گل ایران چی ؟
دوار به طور عمد هر موقعیتی که ایران ایجاد میکرد رو آفساید میگرفت !
بفهم فرق این دوتا رو

به نقل از حجتــ :
اصلا موافق نیستم. مرد مومن ملت از ساعت 4 اومدن تو ورزشگاه زیر اون بارون و تگرگ (گوله گوله تگرگ 2سانتی میومد و ملت نشسته بودن رو صندلی 3 ساعت قبل بازی) . دم بازی هم که دیگه همه اومدن. 43هزارتا تماشاگر کم نیست عزیز من. اونم تو اون هوا. ما دیگه از دقیقه 30 به بعد داشتیم سگ لرز می زدیم. بعد شما می گی تماشاگر ها بی ذوقن؟!

نصف بیشتر ورزشگاه خالی بود و تهرانی ها به راحتی میتونستن پرش کنن . از حرف ها و دعوت های مکرر فردوسی پور برای پر کردن استادیوم میشه اینطور برداشت کرد که اوضاع اونقدر ها هم بد نبوده

mehdihosseini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
sampad neyshabour
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
فیزیک و شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
تربیت بدنی(دبیری )

نمیدونم چرا ما اینجوری شدیم :-?? حتما باید تو اون بازی های آخر که با کره هم بازی داریم معلوم شه که صعود میکنیم یا نه :-??

هر 4سال این اتفاق میفته از تیمای ضعیفی مثله لبنان ازبکستان میبازیم بعد مجبور میشیم تیمای قوی مثله کره رو ببریم ~X(

بالا