• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ژانــر اینایی که ...

پاسخ : ژانــر اینایی که ...

ژانر ای کاش :
اینایی که با خودشون میگن ای کاش یاهو میزاشت کل تکست آلبوم زد بازی را بزارم اس تی اسم :-<

ژانر منگل:اینایی که تا 3 صبح بیدارن و لگاریتم حل میکنن تهشم ساده ترین لگاریتم رو نمیتونن سر امتحان حل کنن :-< :-"

ژانر اینایی که برای امتحان خر زدن بعد وقتی بهشون می‌گی چقدر خوندی میگن هیچی :|

ژانر اینایی که تا آخرین لحظه سر جلسه امتحان می شینن بعد وقتی میان بیرون میگن من خیلی گند زدم فکر کنم 0.25 غلط داشته باشم. ~X(

ژانر معتاد: ژانر اینایی که نمیتونن حتی یه دقیقه که هیچ حتی یه ثانیه هم از سمپادیا برن بیرون...معتاد به اینا میگن :D

ژانر دستتو بکش بینم : اینایی که میزنگن به هم بعد وسط حرفشون قطع میشه بعد هی میزنگن بهم میبینن اشغالن ، بعد یه ثانیه هم صب نمیکنن اونیکی بتونه بزنگه .. 8->

ژانر بی خیال : ژانر اینایی که فردا امت زبان فارسی عزیز ! دارن بعد هی تو نت ولن...بعد 9 شب شرو می کنن بعد 4 صب تموم می کنن :-" :-" :-"

ژانر الاغ صفت!:
اينايي که دوره امتحانات- اعم از ميان ترم،ترم-به فعاليت هاي غير درسي شامل مطالعه رمان، گشت زني در اينترنت، اسمس بازي،استفاده از تلفن، خواب و اينا عشق و علاقه وصف نشدني پيدا ميکنن!
از من ياد بگيريد چه وعضشه؟!

ژانر بدونِ شرافت: ژانر اینایی که هر بلایی دلشون بخواد سرت در میارن؛ آخرش میگن "حالا گریه نکن!"

ژانر لال...اینایی که کلی حرف دارن واسه گفتن،وقتی وارد حرف بزن میشن گیج میشن،از همون راهی که رفتن برمیگردن :|

ژانر مُفَفّف...دقیقا مففف...این بیچاره هایی که هر وقت میخوان ویرگول بذارن،شیفت و ف رو میگیرن اما شیفت عین آدم نمیخوره L-:

ژانر اینایی که ترجیح میدن پپسی بخورن تا برن رو پشت بوم ماه رو نگاه کنن :-"

ژانر ادیب:من ادبیاتم خوبه...من خوبه ادبیاتم پس لازم نیست فعلا شروع کنم...و الان ساعت 1 هست و من اول ادبیاتم :-"(ژانر این آدما :-")

???ژانر اینایی که به بند کفش آدمم گیر میدن که نماد ماسونه
اینا اغلب همونایین که تو مدرسه رو گزینه های 1 و 3 خیلی حساس بودن یا به ساعت 1 و نیم یا 1 و سی و چن دقیقه گیر میدادن...

ژانر من که دارم پست 667 ام رو خیلی سریع میدم که بهم گیر ندن ماسونی :|

پ.ن: منم از اونایی بودم که تو مدرسه از گزینه ها و ساعات مذکور استفاده نمیکردم...

ژانر عقده:اونایی که دلشون نمیاد0.25ارفاق کنن :-"
ژانر خرفرض کن:اونایی که بهشون میرسونی بعد بهت نمیرسونن
ژانر خسته:اونایی که تا3 صبح زبان فارسی میخونن :-"

ژانر اینایی که وقتی دوستشون میخوره زمین هِر هِر میخندن اما وقتی خودشون میخورن زمین و بهشون میخندی هر چی فحش تو دنیاست رو

بهت میدن :rolleyes:

ژانر اینایی که قرار بوده معدل بالای 19 بگیرن اما با این وضع درس خوندشون بالای 18 رو بگیرن خیلی کاره :rolleyes:

ژانر اینایی که در ظاهر خیلی ادعا میکنن که خوبن اما در باطن هیچ گ ه ی نیستن :rolleyes:

ژانر اینایی که وقتی قراره یه ساعتی یه جایی باشن نمیان و وقتی نیم ساعت بعد از اون ساعت بهشون زنگ میزنی خیلی ریلکس میگن من الان دیگه دارم راه میفتم بیام :-w

ژانر اینایی که وقتی میشینن پای سمپادیا دیگه جرثقیل هم نمی تونه بلندشون کنه :D
هی میگن 5 دیقه دیگه پا میشم بعد یهو ساعتو نگاه می کنن میبینن 1 ساعت گذشته...

ژانر اینایی که 6 روز تمام تعطیل بودن عصر روز آخر ساعت 6 شوروع کردن واسه امتخان بخونن :| :rolleyes:

ژانر این معلم های عقده ای که با المپیادی ها لج هستن آخر ترم بهشون نمره بیشتر از 17 نمیدن L-: L-: L-: L-:

ژانر هرچه بادا باد...اینایی که همینجوری یه چیزی میگن که گفته باشن... ;;)

ژانر ضایع کننده...این بچه کوچولوهایی که یه وقت حرف بدی میزنن ،وقتی اینجوری L-:بهشون میگی "چی گفتی؟!"حرفشونو دوباره تکرار میکنن... :))
اصلا آدم میره تو دیوار بخدا ;))...والّا :-"

ژانر سراینده در باران: ;;)
اینایی که تریپ شکست عشقی برمیدارن دائم هم برای خودشون در مورد عشقشون و اتفاقات هر روزه شون داستان سازی میکنن و کلا باید بهشون گفت "هر دم از این باغ بری میرسد"

ژانر من هم میتوانم:
این پسر بچه های راهنمایی و حتی ابتدایی که به دخترای دبیرستانی گیر میدن :))

ژانر تنبل در حد خدا!:
ژانر اينايي که حتي حس ندارن پاشن برن دششويي!در اين حدن مردم!

Back
بالا