• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات نرم افزاری

پاسخ : سوالات و مشکلات نرم افزاری

به نقل از جواد باهوش ™ :
این مایکروسافت هر چند وقت یه بار یه سری باگ امینتی و اینا پیدا میشه تو ویندوزش بعد یه آپدیت میده که اینا رو فیکس کنه . خب مزیتش که معلومه ، اون اشکالات فیکس میشه :D اشکال هم مثلا اگه ویندوزت رو نخریده باشی و سریالت غیر قانونی باشه و اینا مایکروسافت متوجه میشه .

انگار مایکروسافت 19 ام هر ماه میلادی آخرین بروز رسانی ویندوزش رو میده !
اونو که قطعا نخردیم :D
ولی خب من منظورم از این سوال بیشتر کسانی بود که قبلا این کار رو انجام دادن و میدونن بعدش چی میشه . همچین کسی دارم اینجا ؟

به نقل از NEO :
انگار مایکروسافت 19 ام هر ماه میلادی آخرین بروز رسانی ویندوزش رو میده !
اونو که قطعا نخردیم :D
ولی خب من منظورم از این سوال بیشتر کسانی بود که قبلا این کار رو انجام دادن و میدونن بعدش چی میشه . همچین کسی دارم اینجا ؟
منم ویندوزم کرکی هستش ولی خیلی راحت آپدیتش میکنم مشکلیم ندارم! :-?

به نقل از جنا :
یه مدل پچ هست کلا میزنه قسمت ریجیستریشن ویندوز رو نابود میکنه :D بعد اینا رو که بزنی فکر کنم آپدیت هم بشه و اینا :D ولی خب اصولا من هیچ وقت ویندوزم رو نمیدم دست این پچ ها و اینا ! یعنی وقتی میشه قسمت دیجستریشن رو ترکوند خب 100 % میشه به بقیه قسمت ها هم ضربه زد . کلا پچ و اینا توصیه نمیشه :D من که خوشبختانه ویندوز لپ تاپم قانونیه و ازین مشکلات ندارم :-" . ولی خب به شخصه هر وقت ویندوزی رو که با سریال فیک ریجیستر بوده آپدیت کردم دسکتاپش سیاه شده ! ( this copy of windows is not genuine )

به نقل از جواد باهوش ™ :
یه مدل پچ هست کلا میزنه قسمت ریجیستریشن ویندوز رو نابود میکنه :D بعد اینا رو که بزنی فکر کنم آپدیت هم بشه و اینا :D ولی خب اصولا من هیچ وقت ویندوزم رو نمیدم دست این پچ ها و اینا ! یعنی وقتی میشه قسمت دیجستریشن رو ترکوند خب 100 % میشه به بقیه قسمت ها هم ضربه زد . کلا پچ و اینا توصیه نمیشه :D من که خوشبختانه ویندوز لپ تاپم قانونیه و ازین مشکلات ندارم :-" . ولی خب به شخصه هر وقت ویندوزی رو که با سریال فیک ریجیستر بوده آپدیت کردم دسکتاپش سیاه شده ! ( this copy of windows is not genuine )
عجب :-?
یه سوال شوما ویندوز جنیون از کجا آوردی آخه؟ 8->
آره همشون دسکتاپشون سیاه میشه :D

به نقل از جنا :

واقعا ؟
البته منظور من آپدیت از طریق خوده ویندوزه

86128582097941236122.png

به نقل از جنا :
عجب :-?
یه سوال شوما ویندوز جنیون از کجا آوردی آخه؟ 8->
آره همشون دسکتاپشون سیاه میشه :D
لپ تاپم رو خریدم روش ویندوز داشت :P
به نقل از NEO :
واقعا ؟

86128582097941236122.png
ازین جا نمیدونم چی میشه والا :D من خودم واست آپدیت از Control Panel\System and Security\Windows Update میرم .

به نقل از NEO :
واقعا ؟

86128582097941236122.png
منم منظور از طریق اپدیت سنتر خود ویندوز بود! :D

به نقل از جواد باهوش ™ :
لپ تاپم رو خریدم روش ویندوز داشت :Pازین جا نمیدونم چی میشه والا :D من خودم واست آپدیت از Control Panel\System and Security\Windows Update میرم .

جفتش یکیه

من از این تجربه ها زیاد دارم :D

همونی که جواد گفت میشه. گدجت های دسکتاپ کار نمیکنن, هر از چند گاهی ارور میده که شما نمیتونین از تمام امکانات ویندوز استفاده کنین, کلا مشکل خاصی پیش نمیاد جز اینکه یک کم میره رو عصاب. بعدش کرک دانلود کنی حل میشه. منتها همین پیدا کردن کرک یا پچ آدمیزادی پدر آدمو در میاره :D

به نقل از the secret :
:-? :-?دسترسی ادمین دارم :D
ولش کن جواد دیگه ویروسه خیلی خلافکار :> بوده کاریش فک نکنم بشه کرد :Dمیشه؟

یه راه راحت تر
یک پوشه جدید درست کن فایلهای توش رو بریز تو این جدیده و بعد اون رو حذف کن
حالا می تونی اسمش رو هم همون اسم قدیمی بزاری h-: h-:

آقا یه سوال :

من ویندوز و لینوکس رو کنار هم دیگه دارم بعدش الان میخوام ویندوز رو عوض کنم .
و لینوکس رو هم از توی بوت لودر ویندوز میارم بالا

مثل اینکه ویندوز سون و ایکس پی رو بغل هم نصبی کنی گزینه انتخاب میکنم یعنی !

حالا من سوالم اینه :

اگه ویندوزم رو عوض بکنم آیا بوت لودر ِ ویندوز پاک میشه و دیگه اون گزینه های انتخابی رو ندارم ؟!

به نقل از سُب :
آقا یه سوال :

من ویندوز و لینوکس رو کنار هم دیگه دارم بعدش الان میخوام ویندوز رو عوض کنم .
و لینوکس رو هم از توی بوت لودر ویندوز میارم بالا

مثل اینکه ویندوز سون و ایکس پی رو بغل هم نصبی کنی گزینه انتخاب میکنم یعنی !

حالا من سوالم اینه :

اگه ویندوزم رو عوض بکنم آیا بوت لودر ِ ویندوز پاک میشه و دیگه اون گزینه های انتخابی رو ندارم ؟!
نه ویندوز عقلش نمیکشه ! یعنی اگه ویندوزت رو پاک کنی بوت لودر کلا پاک میشه و دوباره هم که بریزی اصلا لینوکس رو نشون نمیده ! ولی فکر میکنم دستی بشه درستش کرد بعد نصب ویندوز ( مطمئن نیستم ) ، یه سری نرم افزار بود که بوت رو دستی ادیت میکردی توش ، یه سرچ بکن پیدا میشه .

سلام
من یه مشکلی پیدا کردم
یه فاش گرفتم 29 تا فیلم توش بود, اطلاعات فایل هم موثق این موضوع هست اما توی کامپیوتر هیچی نشون نمیده, فلش رو توی هارد کپی کردم به اندازه 8 گیگ کپی شد اما بازم چیزی نشون نمیده
هیدن هم نیست
چه کنم ?

به نقل از One Minute :
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم
یه فاش گرفتم 29 تا فیلم توش بود, اطلاعات فایل هم موثق این موضوع هست اما توی کامپیوتر هیچی نشون نمیده, فلش رو توی هارد کپی کردم به اندازه 8 گیگ کپی شد اما بازم چیزی نشون نمیده
هیدن هم نیست
چه کنم ?
هیدن هستن احتمالا !
اون 3 تا تیک پایین که تو عکس هست رو بردارین ببینین نشون نمیده ؟
13446989601.jpg

میخوام فایرفاکس رو پاک و دوباره نصب کنم . راهی برای نگه داشتن بوک مارک ها و هیستوری هست ؟

به نقل از NEO :
میخوام فایرفاکس رو پاک و دوباره نصب کنم . راهی برای نگه داشتن بوک مارک ها و هیستوری هست ؟
آره!
از تو منو بوکمارکا export رو بزن!تو یه فایل اچ تی ام ال همه بو کمارکا رو سیو میکنه :D
بعدم که ویندوزتو عوض کردی یا فایرفاکستو پاک کردی و دوباره نصب کردی دوباره از فایرفاکس برو تو همون منو و به جای export ایمپورتُ بزن :D

به نقل از NEO :
وقتی بخوای پاک کنی یه گزینه داره میگه آیا میخوای کلّ چیزایی که تو فایرفاکس داشتی پاک شه ؟
شما تیک اون گزینه رو نزن

بچه ها
من vray رو نصب کردم متاسفانه tab ها خالی میمونه و توی رندر محیط سیاه میشه مشکل از کجاست؟
ویرایش:
کسی نیست جواب منو بده؟!

×جواد : به شخصه حتی نمیدونم چی هست اینی که میگی !

zeinab.n :به به! خسته نباشید! :D
خب vray یه نرم افزاریه که روی نرم افزار max نصب میشه بعد این امکان رو میده که عکسی رو که از یه محیط سه بعدی گرفتیم واقعی تر نشون بدیم (گفتم واسه اطلاعات بیشترتون :D )

من وقتی با mp3tag میخام کاور آهنگامو عوض کنم تو برنامه نشون میده که عوض شده ولی وقتی آهنگمو باز میکنم دوباره همون کاور قبلی نمایش داده میشه!وقتیم پوینت موسُ رو میبرم رو فایل preview یی که نشون میده کاور جدید هستش ولی وقتی بازش میکنم دوباره قبلیه س :|
ویندوز رو عوض کردم حتا از یه تگ ادیتور دیگه هم استفاده کردم ولی درست نمیشه :|

به نقل از جنا :
من وقتی با mp3tag میخام کاور آهنگامو عوض کنم تو برنامه نشون میده که عوض شده ولی وقتی آهنگمو باز میکنم دوباره همون کاور قبلی نمایش داده میشه!وقتیم پوینت موسُ رو میبرم رو فایل preview یی که نشون میده کاور جدید هستش ولی وقتی بازش میکنم دوباره قبلیه س :|
ویندوز رو عوض کردم حتا از یه تگ ادیتور دیگه هم استفاده کردم ولی درست نمیشه :|
تو ویندوز من از این استفاده میکردم و مشکلی نداشت .

Back
بالا