• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تست های روانشناسی

• شروع کننده موضوع meli
  • تاریخ شروع
پاسخ : تست های روانشناسی دنباله دار

44 شدم
فک کنم حدودا درست بود

منم 41 شدم فک کنم درست بوده باشه...!

پ.ن: آزمون صفحه ی دومه!!!(قابل توجه افراد بعدی!)

من 33 شدم.
کاملا درست نبود اما بعضی ها شو درست گفته بود.

50 شدم ...
کاملأ ... کاملأ درست بود
همه بهم همینو میگن ...
اصلأ انگار واسه من نوشته شده بود
>:D< >:D< >:D<

من 43 شدم
بیشتر خصوصیات شخصیتیم درست بود
خوب بود واقعا ولی باید تو بعضی سوال ها مثل اون سوالی که در مورد خواب دیدن بود
گزینه های دیگه ای هم میذاشت مثلا من بیشتر وقت ها افراد دیگرو تو خواب میبینم :D

تست سوم 56 اکثرا درست بود
تست چهارم قبلا داده بودم ولی الان فرق کرد :D 49 اینم تقریبا درست بود

منم 49 شدم

مثکه درسته (;

شخصیتو ! : اگر از ۴۱ تا ۵۰ امتیاز به دست آوردید:
به خود امیدوار باشید، دیگران شما را با نشاط ، سرزنده ، سرگرم کننده و جالب و جذاب
مى بینند. شما دائماً مرکز توجه جمع هستید و از تعادل رفتارى خوبى بهره مند هستید.
فردى مهربان، ملاحظه کار و فهمیده به نظر مى رسید. قادر هستید به موقع باعث شادى و
خوشى دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم کنید و در همان شرایط و در
صورت لزوم بهترین کمک بر اعضاى گروه هستید.

داداشم میگه ، جا اینا دلقک می نوشت بهتر بود :))

تا چه حد اجتماعی هستید؟

آزمون پنجم:

تا چه حد اجتماعی هستید؟

1برنده شدن بليت كدام يك از سفرهاي زير، شما را ذوق زده ميكند؟
الف) يك سفر تفريحي در دريا به همراه سه تن از مهمانانتان.
ب) يك كلك سواري پر مخاطره در تندآب به همراه چند تن از دوستان نزديك و صميمي تان.
ج) يك سفر تفريحي تك نفره به دور دنيا.
د) سفري پرتجمل واقامتي راحت در هتلي اعياني وشيك به همراه همسرتان.

2-كدام يك از مشاغل زير، بيشتر از بقيه مناسب حالتان هستند؟
الف) كاري نيمه وقت در اداره اي كوچك وخلوت.
ب) كاري تمام وقت در يك كمپاني بزرگ ومعروف وداراي گروه بزرگي از كارمند وخدمه.
ج) كار گروهي در يك شركت تازه افتتاح شده.
د) سرمايه گذار وپيمان كار معروف يك شركت بزرگ ساختماني.

3-مايليد در يك شب تعطيل، چگونه وقت خود را بگذرانيد؟
الف) سرگرم كار برروي فعاليتي دستي ،ذوقي وتفنني.
ب) تماشاي فيلمي قديمي و معروف.
ج) حضور در يك مهماني بزرگ واعياني به همراه دوستان قديمي.
د) برگزاري يك مهماني دوستانه در خانه خودتان.

4-ورزش مورد علاقه تان كدام است؟
الف) ورزشي كه بدنتان را گرم وآماده كند،ولي خيلي وقتتان را نگيرد، مثل دويدن.
ب) ورزشي آرام بخش كه خيلي عرق تان را در نياورد وخسته اتن نكند،مثل حركات كش وقوسي.
ج) ورزسي گروهي،ولي سبك وسرگرم كننده،مثل بازي سافت بال بعد از پايان كار به همراه همكارانتان.
د) ورزشي چالش طلبانه كه حالت رقابتي در آن به چشم نخورد،مثل تمرين بوكس.

5-دوست داريد كدام يك از حيوانات زير را در خانه تان داشته باشيد؟
الف) حيواني كه بتواند دوست خوب و باوفايي برايتان باشد وارزش نگهداري را داشته باشد، مثل سگ.
ب) حيواني جالب و كوچك كه نيازمند مراقبت شما باشد، مثل يك نوع پرنده.
ج) حيواني كه نگاه كردن به آن جالب وخوشايند باشد، ولي نياز به مراقبت چنداني نداشته باشد، مثل ماهي.
د) يك حيوان ملوس،زيبا ودوست داشتني مثل بچه گربه.

6-مايليدكدام يك از ناهارهاي زير را صرف كنيد؟
الف) مقداري غذاي حاضري و سبك سر ميز كارتان.
ب) يك نصفه پيتزا با دوستانتان.
ج) غذايي كامل و لذيذبه همراه همكارتان در يك رستوران جديد وشيك.
د) غذايي كه صبح همان روز،با دقت و حوصله فراوان،براي خودتان تهيه ديده ايد.

7-چگونه خريد كردني شما را سر ذوق مي آورد؟
الف) به تنهايي و از نزديك ترين فروشگاه و بوتيك محل.
ب) از طريق كامپيوتر.
ج) همراه با تني چند از دوستان صميمي از پاساژومركز خريدي معروف و شيك.
د) همراه با همسر يا عزيزتان و زيرپا گذاشتن سطح شهر وكند وكاو در فروشگاه ها و بوتيك هاي جديد.
جواب تست

اگر بيشتر پاسخ هايتان از گروه "الف" هستند:
شما فردي تكرو و انزوا طلب محسوب مي شويد.مايليد از وقت تان استفاده بهينه به عمل آوريد و آن را به بطالت نگذرانيد.تا جاي ممكن،خودتان را در گير امور وفعالت هاي گروهي واجتماعي نمي كنيدواز مطالعه كتب قديمي و سنتي لذت ميبريد.براي سلامتي و تندرستي تان، ارزش زيادي قائليد.اين حالت خوب است به شرط آن كه،همواره مد نظر داشته باشيد كه ميتوانيد با تقسيم برخي از كارها و وظايف، بار سنگيني را از روي شانه هايتان برداريد و ياري طلبيدن از دوستان و خويشاوندان نزديك، اصلا بد نيست و به نفع تان تمام ميشود.

اگر بيشتر پاسخ هايتان از گروه "ب" هستند:
شما فردي درون گرا و ماجرا جو محسوب مي شويد. گاهي ترجيح مي دهيد كه در خلوت خودتان، به انجام كارهاي تفنني و ذوقي بپردازيد، ولي، از گذراندن وقت با دوستان وآشنايان نيز لذت مي بريد، به شرط آن كه فواصل اين ديدارها، كوتاه نباشد! از اين كه شهرتي به هم بزنيد و نامتان بر سر زبانها بيفتد، لذت ميبريد وهميشه به اين فكر هستيد كه چيزي جديد و ابتكاري خلق كنيد تا همراه نامتان در اذهان باقي بماند. اين خوب است، به شرط آنكه به واسطه جاه طلبي و بلند پروازي بيش از حد،اهداف كوچك و در عين حال مهم زندگي تان را از ياد نبريد، چرا كه آنها هموار كننده راهتان به سوي آينده اي درخشان و مملو از آرامش به شمار مي آيد!

اگر بيشتر پاسخ هايتان از گروه"ج"هستند:
شما فردي چالش طلب، رفاه طلب، لذت جو وكم طاقت محسوب مي شويد.بيشتر اوقات، ترجيح مي دهيد كه اوقات خود را در اجتماعات، مراكز تفريحي و مهماني ها بگذرانيد و از تنهايي بيزاريد. در جمع، به راحتي قادريد ابراز احساسات و افكار كنيد، طرح هاي جديد و خلا قانه اي ارائه دهيد و با بحث وتبادل نظر، پروژه هاي مهم وبزرگ را سروسامان دهيد. در كنار دوستان واقوام، مايليد نقش حامي و تكيه گاه را ايفا كنيد ودر عوض هر زمان كه به وجود آنها نياز پيدا كرديد، تنهايتان نگذارند وبه ياريتان بشتابند.اين خوب است، به شرط آنكه در زمينه رفاه طلبي ولذت جويي به افراط نرويد، وگرنه با در نظر گرفتن ويژگي كم طاقتي، صدمات ولطماتي خواهيد خورد كه گاهي ممكن است جبران ناپذير باشد!

اگر بيشتر پاسخ هايتان از گروه"د" هستند:
شما فردي صبور، با ثبات، قابل اعتماد، صلح جو وزيرك محسوب مي شويد. شما مايليد هر كاري را در زمان ووقت مناسب خود انجام دهيد و در اوقات فراغت تان، در كنار استراحت به جا وبه موقع، از تفريحات وسرگرمي هاي سالم برخوردار گرديد. در مجموع فردي متعادل و ميانه رو ودر عين حال محافظه كار محسوب مي شويد. خوشبختانه، وقت شناس هستيد وهرگز اجازه نمي دهيد ديگران فرصتهاي جديد و استثنايي را از چنگتان بربايند. همواره مراقب سلامت روحي ، رواني و جسمي تان هستيد و بيهوده از خودتان كار نمي كشيد. بايد گفت كه رويه تان در زندگي قابل تحسين است، به شرط آنكه در هنگام مواجه و رويارويي با چالشها، عقب گرد نكنيد و غافلگير نشويد

*ببخشید چون این آزمونو قبلا در اورده بودم منبعش یادم نیست!

ب-ب-ج-د-الف-ج-ب

ب شدیم رفت :D

(مرسی،منتظر تست بعدی)

مال من 4تاش ج بود!
خوب بود تقریبا درست بود!

مال من سه تا ب . و سه تا ج شد! با یه دونه د!

خب الان؟
:D

• لایک
امتیازات: L.E

به نقل از afroDt :
مال من سه تا ب . و سه تا ج شد! با یه دونه د!

خب الان؟
:D
نمیدونم :-??

کلا مشکل اینجور تستا اینه که فکری بحال اینجور موقع هاش نکردن :-"

واسه آزمون بعدی سعی میکنم اینجوری نزاریم (;

مال من يه الف يه د داشت ب و ج هم هر كدوم دو بار!
كدوم ميشم؟ :-/ :D

4تا "ج" داشت :D
اکثرش درست بود(;

3 تا الف / 4 تا ب

تست روانشناسی فضول بودن!!

منظور همون کنجکاوی بیش از حده !

اگرچه کنجکاوى همیشه یک صفت پسندیده محسوب مى شود اما اگر از حد متعارف خود خارج شود دیگر آن قدرها هم شایسته نخواهد بود و شاید چیزی فراتر از کنجکاوی (همون فضولی خودمون) به حساب بیاید. شما معمولاً با دوستان فضولتان چه کار مى کنید؟ بدون تردید سعى مى کنید هر طور شده آنها را از سرخودتان باز کنید، درست است؟ اما آیا مى دانید خود شما چقدر دچار این مشکل هستید؟!
لطفا ضمن گفتن امتیازتون در پایان تست نظرتون رو در مورد سوالات بالا هم بگید (;

اگـر مـایـلید اطلاعات بیشتری درباره شخصیت خودتان از خصوصیاتی که باعث مـی‌شوند تعادل در کنجکاوی شما مشخص شود آگاه شوید، به تست زیر که شامل ۱۰ سوال است با دقت تمام و در کمال صداقت پاسخ دهید. برای انجام تست لطفا امتیازات هر سوال را یادداشت کنید و در پایان با مقایسه با نتایج، درصد کنجکاوی شخصیت خودتان را محک بزنید :

۱٫ تصورکنید که صبح خواب مانده اید و دیرتان شده است. هنگام خروج از خانه صداى دعواى همسایه را مى شنوید. آیا مى ایستید تا ببینید موضوع از چه قرار است؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

۲٫ با دوستتان مشغول مکالمه تلفنى هستید که مجبور مى شوید مدتى منتظر بمانید تا او به مکالمه دیگرى که در انتظار است پاسخ دهد. آیا وقتى براى ادامه مکالمه شما برمى گردد از او مى پرسید چه کسى پشت خط منتظر بود؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

۳٫ به منزل دوستتان رفته اید و او براى انجام کارى از اتاق خارج مى شود. روى میز او یک نامه جلب توجه مى کند. آیا نگاهى به آن مى اندازید؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

۴٫ در اتوبوس یا تاکسى نشسته اید و فرد کنارى شما مشغول مطالعه است. در این شرایط چه مى کنید؟
ـ مستقیماً به آنچه او مطالعه مى کند خیره شده و شما هم همراه او مطالعه مى کنید. (۱۰)
ـ هر از چند گاهى نگاهى دزدکى مى اندازید تا ببینید او چه چیزى مطالعه مى کند. (۵)
ـ کاملاً بى تفاوت رفتار مى کنید. (۰)

۵٫ اگر شما بدانید که یکى از آشنایان رازى دارد، چه مى کنید؟
ـ هر طور شده سعى مى کنید سر از کار او در آورید. (۱۰)
ـ اگر صحبتى درباره آن پیش بیاید، کنجکاو مى شوید. (۵)
ـ رازهاى دیگران، مسائل شخصى آنهاست و سعى نمى کنید وارد حیطه خصوصى آنها شوید. (۰)

۶٫ اگر جایى دعوا یا تصادفى اتفاق بیفتد، آیا نزدیک مى شوید تا ببینید جریان از چه قرار است؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

۷٫ اگر وارد رستورانى شوید و ببینید یکى از آشنایان با فرد غریبه اى آنجاست، آیا کنجکاو مى شوید ببینید غریبه چه کسى است؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

۸٫ آیا معمولاً درباره قیمت و محل خرید چیزهایى که دوستانتان مى خرند پرس و جو مى کنید؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

۹٫ آیا تا به حال کیف دیگران را بدون اجازه شان جست و جو کرده اید؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

۱۰٫ اگر رمز عبور پست الکترونیک دوستانتان را داشته باشید سرى به ایمیل هاى آنها مى زنید؟
ـ بله (۱۰)
ـ خیر (۰)

.

.

.

حالا امتیازات گزینه‌هایی را که انتخاب کرده‌اید را با هم جمع بزنید.سپس امتیازات بدست آمده از ۱۰ سوال بالا را مطابق با نتایج زیر مقایسه کنید.
:: اگر امتیاز شما بین ۰ تا ۳۰ باشد :

شما به هیچ وجه اهل دخالت و فضولى در کارهاى دیگران نیستید و این یک امتیاز بزرگ براى شما محسوب مى شود. شما احتمالاً فکر مى کنید مسائل خصوصى دیگران برایتان جالب نیست و یا آنقدر به حیطه خصوصى آنها اهمیت مى دهید که خودتان را مجاز نمى دانید آن را مخدوش کنید. شاید هم آنقدر سرتان گرم است که وقت فکر کردن به مسائل دیگران را ندارید. به هرحال شما کاملاً به دیگران احترام مى گذارید و در مورد مسائلى که به شما ارتباطى پیدا نمى کند کنجکاوى به خرج نمى دهید. اطرافیان شما معمولاً فکر مى کنند مى توانند به شما اطمینان کنند و شما نیز توقع متقابلى از آنها دارید.

:: اگر امتیاز شما بین ۳۵ تا ۷۰ باشد :

خوب شما طبیعتاً فرد کنجکاوى هستید، اما تلاش مى کنید زیاد در کارهاى دیگران دخالت نکنید. اما گاهى اوقات این کنجکاوى آنقدر شدید است که نمى توانید جلوى خودتان را بگیرید و گهگاهى از راه خود خارج مى شوید و سرکى به کار دیگران مى کشید. اما خوشبختانه این کار همیشگى نیست. اگرچه کنجکاوى خوب و در مواردى لازم است، اما زیاده روى در آن مى تواند شما را دچار دردسر کند. اکثر مردم دوست ندارند کسى در کارشان دخالت کند. بنابراین بهتر است کارى انجام ندهید که دوست ندارید دیگران نسبت به شما انجام دهند.

:: اگر امتیاز شما بین ۷۵ تا ۱۰۰ باشد :

شما عاشق این هستید که همه چیز را درباره همه کس بدانید و براى این کار هرچه از دستتان بربیاید انجام مى دهید. شما از آن دسته افراد هستید که مراقب دیگران هستند. فال گوش مى ایستند و حتى بعضى مواقع مستقیماً از دیگران درباره مسائل خصوصى شان سؤال مى کنند. اگر شما به عنوان فرد فضولى در جمع دوستان و آشنایانتان معروف نشده اید، احتمال اینکه چنین لقبى به شما اختصاص پیدا کند بسیار زیاد است. کنجکاوى در وجود شما بسیار فراتر از حد متعارف آن وجود دارد و متأسفانه شما آن را معطوف به مسائل دیگران کرده اید که به هیچوجه برایشان خوشایند نیست. بین خودمان بماند ولی اگر این روال ادامه پیدا کند، مى توانید مطمئن باشید که سعى خواهند کرد فضولى هاى (کنجکاوی های بیش از حد) شما را هر طور شده جبران کنند!

امیدوارم تست خوبی بوده باشه :) :-"

پاسخ : تست روانشناسی فضول بودن!!

45!

اگه امتیاز یکی بین 30 تا 35 و 70 تا 75 بشه چی؟! :-??

:d واسه ما55شد! فکر میکردم خیلی بیشتر ازاینا باشه!
آخه بستگی داره! آدم فقط نسبت به یه سری موضوعات بی نهایت کنجکاوه بعضی چیزا هم اضلا عین خیالش نیست
این تو آدما فرق داره

به نقل از behzad93 :
45!

اگه امتیاز یکی بین 30 تا 35 و 70 تا 75 بشه چی؟! :-??
گزینه ها امتیازی بین 1 تا 5 ندارن
یعنی کمترین اختلاف ممکن 5 تاست
پس نمیشه امتیازی بین 30 تا 35 و 70 تا 75 داشته باشیم (;

Back
بالا