• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گوشی های HTC

• شروع کننده موضوع meli
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : گوشی های HTC

من واقعا گیج شدم...

هر کسی یه مدل گوشی رو پیشنهاد میده!

یکی از اقواممون اچ تی سی داره ولی میگه ویندوزش فاجعس همش هنگه!(مدل گوشیش یادم نیس!)

اون بهم توصیه کرد کلا اچ تی سی خوب نیست و نخرم!

sayan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
...
رشته دانشگاه
گرافیک

نه ببیــن اشــتباه میکــنی ،
اچ تی سی گوشی های فوق العاده ای تولید میکنه ، اما بین گوشی هاش اختلاف زیاد هست ،
زمانی که اچ دی دو وارد بازار شد واقعا گوشی بهتر از اون نبود ، اچ دی دو شاهکاری بود که الماس خاموش لقب گرفت ، اما باید قبول کرد که با اومدن سیستم عامل آندروئید و گوشی های جدید که امکانات بیشتری داشتند کم کم اچ دی دو از صحنه کنار رفت ،
تو برای خرید به دو چیز نگاه کن ،
اول اینکه چه نیازهایی داری ،
دوم اینکه چقدر پول میخوای واسش خرج کنی ،
همین دو مولفه کافیه تا بهترین انتخابو داشته باشی . :)

ویندوز فون 7 هم هیچ مشکلی نداره تقریبا ، تمامی اشکالات ویندوز 6.5 از بین رفته و خیلی بهتر شده .
میتونی یه نگاه هم به اچ دی 7 بندازی . میشه فرزند اچ دی دو لقب داد بهش .

اما همون دوتا سوالو اگر جواب بدی خیلی بیشتر میتونیم کمکت کنیم :)

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

من الان hd7دارم
واقعا پشیمونم که چرا hd2نگرفتم

hd2 16ملیون رنگه!فک کنم کافی باشه!
اگه الان hd7بگیری تا اوایل پاییز بلوتوث نداره و خیلی محدودیتهای دیگه!
hd2 هم میتونه آندروید باشه(هر مدلش!)هم winmobوهمwinphone7
hd2بخر حال کن!

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

من با screen گوشی هاش مشکل دارم در مقایسه با iphone سفته

گوشی من htc desire HD هست

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

اچ تی سیا یه عیبی که دارن اینه که برای اولین گوشی تاچ داشتن چیز خوبی نیس!چون یه ذره سخته کار کردن باهاش!
به نظر من نوکیا بخر!اخیلی خوب ترن!

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

بنظر من یا نوکیا n8
بگیر یا بلک بری اچ تی سی خیلی حساسه

من الان خودم از گوشم نیمه راضی هستم
کاش بلک بری میخریدم

• شروع کننده موضوع

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از farnazZ :
بنظر من یا نوکیا n8
بگیر یا بلک بری اچ تی سی خیلی حساسه

من الان خودم از گوشم نیمه راضی هستم
کاش بلک بری میخریدم
من از بلک بری متنفرم!!!!

خیلی زشته! شبیه ماشین حسابه اصن :|

اکسپریا هم فک کنم گوشی خوبی باشه!

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

بابا بذارین ایشون بیان یک جمع بندی ای از نیاز هاشون بکنن بعدا همه بگن چی بخر ،
واقعا اگه هر کسی هم به جای ایشون بود تا الان علاوه بر اینکه تصمیمی نمینونست بگیره ، خودش هم نا امید میشد!
اما خب خیلی عالیه که هرکسی تجربه هاش رو میگه!

من یک جمع بندی ِ نصفه نیمه از موارد ِ نسبتا مهم میکنم -->

• تا سقف ِ چقدر حاضری برای گوشیت که مسلما smart phone ِ ، پول بدی؟
  • گوشی ِ حال ِ حاضرت چیه یعنی در واقع علت ِ عوض کردنشو اینا چین؟
  • چه کارهایی با گوشیت عموما انجام میدی و چه انتظاراتی ازش داری؟ (کاربر ِ خیلی کنجکاوی؟ یعنی با گوشیت ور میری؟ ! :D )
  • بزرگ و کوچیک بودن از نظر ِ من خیلی بحث ِ مهمیه ، منم Desire HD دارم و اعتراف میکنم 99% ِ مواقع باید دودستی بگیرمش! :|
  • سیستم عامل برات مهمه؟!
فعلا بی زحمت همین سوال ها و سوال های قبل رو جواب بدین ، خیلی کمک میکنه به کمک کردنتون! :D

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

بابا ی مدلش هست ی ملیون!

اتفاقن از نظر امنیتی خیلی بالا هست

حتا تو ایران نمیشه شنود کرد هر جور میلتونه

آیفون هم بخرید خوبه ها

من با آقا یاشار موافقم
گوشی من هم باید دو دستی بگیرم htc desire HD

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

htc بده ؟ :D
اولین گوشیا تو دنیا گوشیای اپله ، بعدش اچ تی سی ، که اپل به خاطر امکانات تو ایران کاربرد چندان نداره ، so اچ تی سی بهترین گوشیه به نظر من ( البته شرکت مال بابام نیست ، قصد تبلیغ هم ندارم ، فقط در جهت روشن شدن افکار عمومی گفتم )

• شروع کننده موضوع

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از یـاشــــــــار :
واقعا اگه هر کسی هم به جای ایشون بود تا الان علاوه بر اینکه تصمیمی نمینونست بگیره ، خودش هم نا امید میشد!

تا سقف 400 هزار تومن!
    الان w880i سونی اریکسون دارم که یه گوشیه کامل معمولی از گوشیای سونی اریکسونه! کارمو راه میندازه ولی خب تاچ نیست و کیفیت دوربینو ایناش خیلی پایینه! بعدم دوسال از خریدن این گوشیم میگذره تقریبا فقط بدنش مونده!
    • چه کارهایی با گوشیت عموما انجام میدی و چه انتظاراتی ازش داری؟ (کاربر ِ خیلی کنجکاوی؟ یعنی با گوشیت ور میری؟ ! :D )
    ور رفتن که خیلی! کلا از گوشی برای ور رفتن و سرگرمی بیشتر از تلفن زدن و اس ام اس دادن استفاده میکنم!!! برام مهمه که دوربینش قوی باشه(در خد 5 مگاپیکسل هم خوبه!) و اینکه راحت بشه باهاش کار کرد! wireless ش هم تقریبا قوی باشه! چون من از گوشی خیلی واسه نت اومدن استفاده میکنم!
    • بزرگ و کوچیک بودن از نظر ِ من خیلی بحث ِ مهمیه ، منم Desire HD دارم و اعتراف میکنم 99% ِ مواقع باید دودستی بگیرمش! :|
    ترجیحا دوست دارم گوشیم ضریف باشه!!! این گوشی هم که الان دارم کسایی هم که دیدن بس ضریفه تو جیبت بزاری گم میشه! ولی خب اگه خوب باشه اندازه اونقدرا هم مهم نیست!
    • سیستم عامل برات مهمه؟!
    نه خیلی زیاد! ولی نمیخوام سیستم عاملش طوری باشه که اذیتم کنه یا کار باهاش سخت باشه!
فعلا بی زحمت همین سوال ها و سوال های قبل رو جواب بدین ، خیلی کمک میکنه به کمک کردنتون! :D
ممنون از جمع بندی و سوالاتون!

و ممنون از همه بابت راهنمایی هاشون (;

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

تا سقف 400 هزار تومن!
    الان w880i سونی اریکسون دارم که یه گوشیه کامل معمولی از گوشیای سونی اریکسونه! کارمو راه میندازه ولی خب تاچ نیست و کیفیت دوربینو ایناش خیلی پایینه! بعدم دوسال از خریدن این گوشیم میگذره تقریبا فقط بدنش مونده!
    ور رفتن که خیلی! کلا از گوشی برای ور رفتن و سرگرمی بیشتر از تلفن زدن و اس ام اس دادن استفاده میکنم!!! برام مهمه که دوربینش قوی باشه(در خد 5 مگاپیکسل هم خوبه!) و اینکه راحت بشه باهاش کار کرد! wireless ش هم تقریبا قوی باشه! چون من از گوشی خیلی واسه نت اومدن استفاده میکنم!
    ترجیحا دوست دارم گوشیم ضریف باشه!!! این گوشی هم که الان دارم کسایی هم که دیدن بس ضریفه تو جیبت بزاری گم میشه! ولی خب اگه خوب باشه اندازه اونقدرا هم مهم نیست!
    • سیستم عامل برات مهمه؟!
    نه خیلی زیاد! ولی نمیخوام سیستم عاملش طوری باشه که اذیتم کنه یا کار باهاش سخت باشه!
خب ، خواهش میکنم در ابتدا!
الان level by level جلو میریم! :D
به جاهای خوبی داریم میرسیم!

حالا که میخواید یک تحولی ایجاد شه و اینکه میخواید گوشیتون این امکاناتی که گفتید رو داشته باشه ، تمرکزمون رو میبریم رو قسمت Platform های iOS ، ویندوز موبایل 7 و لاغیر + Android
در مورد ِ iOS تعجب نکنین ! ، اینکه میگین از ور رفتن و نت و دوربین و اینا بیشتر از زنگ و اس ام اس و این کارا استفاده میکنین ، میتونین به جای پول دادن به یک گوشی ِ جدید ، یک iPod ِ نسل 4 32GB بگیرید و حتی همین گوشیتون رو نگه دارین ! :D
واقعا خیلی کار ِ به صرفه ایه! ، کاملا دیگه ایمان آوردم که اگه Android خودش رو هم بکشه ، iOS نمیشه! (الان پارسا سر و کلش پیدا میشه! :-" ) :D
شک نکنید یعنی! (ویندوز هم کلا تعطیله! )
شما اینجور که فهمیدم کابر ِ عادی هستین و نمیخواید زیاد سخت باشه کار با گوشیتون ، پس ترجیحا دور ِ گوشی های ویندوز به خصوص 7 به پایین رو خط بکیشید! :) ، کار ِ دشواری ِ ه Update کردنشون و این حرفا! ، کار ِ هرکس نیست درواقع!

در مورد ِ HTC هم باید بگم که در کل گوشی ِ خوبیه اما با این قیمت CPU ِ گوشی 1 هسته ای و پایین تره که در بسیاری از گوشی ها Lag میزنه! :|
روی این پیشنهاد َم فکر کنید و مطمئن باشین ضرر نمیکنین! (;
ولی اگه گوشی بخواین ، wildfire رو شنیدم هم ارزونه هم نسبتا بد نیست! ، Desire ِ معمولی و HD هم خوبن ، ولی با این توصیف ها و تجربه ی خودم ، Desire ِ معمولی بهتره برای شما! :D

بازم من درخدمتم اینجا (اسمایلی not found )

• شروع کننده موضوع

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

خب ، خواهش میکنم در ابتدا!
الان level by level جلو میریم! :D
به جاهای خوبی داریم میرسیم!

حالا که میخواید یک تحولی ایجاد شه و اینکه میخواید گوشیتون این امکاناتی که گفتید رو داشته باشه ، تمرکزمون رو میبریم رو قسمت Platform های iOS ، ویندوز موبایل 7 و لاغیر + Android
در مورد ِ iOS تعجب نکنین ! ، اینکه میگین از ور رفتن و نت و دوربین و اینا بیشتر از زنگ و اس ام اس و این کارا استفاده میکنین ، میتونین به جای پول دادن به یک گوشی ِ جدید ، یک iPod ِ نسل 4 32GB بگیرید و حتی همین گوشیتون رو نگه دارین ! :D
واقعا خیلی کار ِ به صرفه ایه! ، کاملا دیگه ایمان آوردم که اگه Android خودش رو هم بکشه ، iOS نمیشه! (الان پارسا سر و کلش پیدا میشه! :-" ) :D
شک نکنید یعنی! (ویندوز هم کلا تعطیله! )
شما اینجور که فهمیدم کابر ِ عادی هستین و نمیخواید زیاد سخت باشه کار با گوشیتون ، پس ترجیحا دور ِ گوشی های ویندوز به خصوص 7 به پایین رو خط بکیشید! :) ، کار ِ دشواری ِ ه Update کردنشون و این حرفا! ، کار ِ هرکس نیست درواقع!

در مورد ِ HTC هم باید بگم که در کل گوشی ِ خوبیه اما با این قیمت CPU ِ گوشی 1 هسته ای و پایین تره که در بسیاری از گوشی ها Lag میزنه! :|
روی این پیشنهاد َم فکر کنید و مطمئن باشین ضرر نمیکنین! (;
ولی اگه گوشی بخواین ، wildfire رو شنیدم هم ارزونه هم نسبتا بد نیست! ، Desire ِ معمولی و HD هم خوبن ، ولی با این توصیف ها و تجربه ی خودم ، Desire ِ معمولی بهتره برای شما! :D

بازم من درخدمتم اینجا (اسمایلی not found )
کاربر معمولی بودنو حق باشماست من زیاد گوشی باز حرفه ای نمیخوام یه گوشیه کاملا معمولی میخوام که فقط کارمو راه بندازه!!!!

در مورد ipod هم شاید کارمو راه بندازه ولی من در هر صورت میخوام گوشیمو عوض کنم چون این گوشیم واقعا دیگه داره اذیتم میکنه پس اگه بخوام

هم گوشی بخرم هم ipod خرجم خیلی زیاد میشه واسه همین ترجیحا یه گوشیه خوب بخرم بهتره!

مرسی از راهنماییاتون جز گوشی های اچ تی سی دیگه چه گوشی هایی میتونه خوب باشه؟؟؟؟؟

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

همچین دوستان رو جو میگیره توضیح میدند انگار معاملات میلیونی گوشی در راهه !
باو بنده خدا میخواد گوشیشو عوض کنه ! همین !
c7 هم خوبه ! مشخصاتشو تو جی اس ام ببین ، شاید خوشت بیاد

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

یکی از فامیلای ما اچ تی سیاره ولی راضیه خوب کار میکنه واسش ولی تا ونجایی که من دیدم صفحش خیلی خیلی حساسه
در ضمن برین تو سایت www.gsm.ir اونجا از هر برند گوشی هر مدلشو که خواستین سیر تاپیازشو براتون توضیح میده

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از سومپاد :
یکی از فامیلای ما اچ تی سیاره ولی راضیه خوب کار میکنه واسش ولی تا ونجایی که من دیدم صفحش خیلی خیلی حساسه
حالا به نوع گوشیش بستگی داره ، ولی من که 10-11 بار از دستم با ال سی دی افتاد زمین هیچیش نشد ، سری 12 افتاد رو یه سنگفرشه برگشته ، که نوک تیز بود ، ال سی دی خورد شد :D البته عوضش کردم و ردیف شد

• شروع کننده موضوع

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Amir - Eblis :
همچین دوستان رو جو میگیره توضیح میدند انگار معاملات میلیونی گوشی در راهه !
باو بنده خدا میخواد گوشیشو عوض کنه ! همین !
c7 هم خوبه ! مشخصاتشو تو جی اس ام ببین ، شاید خوشت بیاد
من دوستم c7 داره میگه تنها عیبش اینه که صفحه تاچش حرارتیه و موقع نوشتن باهاش خیلی اذیت میکنه! گفت ترجیحا یه گوشی بگیر تاچش حرارتی نباشه!

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از Amir - Eblis :
حالا به نوع گوشیش بستگی داره ، ولی من که 10-11 بار از دستم با ال سی دی افتاد زمین هیچیش نشد ، سری 12 افتاد رو یه سنگفرشه برگشته ، که نوک تیز بود ، ال سی دی خورد شد :D البته عوضش کردم و ردیف شد
خسته نباشی واقعا این k800 منم از هرجا افتاده پایین هیچیش نشده :D

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از meli :
من دوستم c7 داره میگه تنها عیبش اینه که صفحه تاچش حرارتیه و موقع نوشتن باهاش خیلی اذیت میکنه! گفت ترجیحا یه گوشی بگیر تاچش حرارتی نباشه!
الان اچ دی مینی منم تاچش حرارتیه ، ولی من هیچ مشکلی باهاش ندارم ، به نظرم خیلی هم عالیه ، چون داداشم گوشیش ال جیه ، تاچش حرارتی نیست ، خودش عادت داره ، ولی من پدرم در میاد تا با گوشیش یه اس ام اس بدم ! خیلی سختتره !

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از meli :
کاربر معمولی بودنو حق باشماست من زیاد گوشی باز حرفه ای نمیخوام یه گوشیه کاملا معمولی میخوام که فقط کارمو راه بندازه!!!!

در مورد ipod هم شاید کارمو راه بندازه ولی من در هر صورت میخوام گوشیمو عوض کنم چون این گوشیم واقعا دیگه داره اذیتم میکنه پس اگه بخوام

هم گوشی بخرم هم ipod خرجم خیلی زیاد میشه واسه همین ترجیحا یه گوشیه خوب بخرم بهتره!

مرسی از راهنماییاتون جز گوشی های اچ تی سی دیگه چه گوشی هایی میتونه خوب باشه؟؟؟؟؟
ببینید آخه شما فقط واسه زنگ زدن و اس ام اس دادن که از دست ِ iPod برنمیاد واقعا سختتونه حتی از یک 1100 استفاده کنین؟! :D
جدا میگم ، من اگه خودم جای شما بودم دوباره بی بروبرگرد این کار رو میکردم!
نسل نسل ِ گوشی های دوهسته ای شده! ، و خب طبیعتا تا یک زمانی گرون هستن ، برای همین شما هر گوشی ای بخرید ، باید با افت قیمتش و پیشمونی های بعدش کنار بیاید! =((
جدا با شرایط و قیمتی که گفتید سازگاره! :-?? ، 375 آیپاد میدن ، اگرم بخواین گوشی ِ صفحه رنگی بگیرین ، میرین مثلا دسته دو ِ در حد نو میگیرین و 50 تومن بیشتر در نمیاد! :D
اقتصادی هم فکر کنید ، و این رو همیشه یادتون باشه که نصف ِ در آمد در خرید ِه! ;;)

• لایک
امتیازات: N.M
بالا