• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تفکیک جنسیتی از گهواره تا گور؟

ژانوالژان

کاربر فعال
پاسخ : تفکیک جنسیتی از گهواره تا گور؟

بد بختی ما ایرانیا از سر اسلام و اخوندیت و روحانیت و بسیجیت و ..... هزاران چیزی که مربوط به نیست هست
اقا اسلام مخصوص همون عربای سوسمار خوره که دنیا رو نابود کردن مارو چه به اسلام

یه بچه از دبستان تا اخر دبیرستان با جنس مخالفش حرف نزده
اصلا رابطه ای نداشته

بعد میره دانشگاه با 40 تا دختر تو یه کلاس میوفته
ناگهان احساس عاشقی میکنه (که منگل بازی و هوسی بیش نیس)
ازدواج میکنه
تو زندگی شکست میخوره
همین

حالا یه پسر رو در نظر بگیرین تو خیابون داره راه میره
یه دختره ساعت ازش میپرسه (تازه اگه روش بشه)
پسر میشاشه تو خودش شب هم خواب نمیره بعد میاد به مامانش میگه عاشق شدم

یعنی چی؟

مردم ما عقده ای هستن (به کسی بی احترامی نشه)
وقتی یه پسره یه دختر رو تو خیابون میبینه انواع صداهایی مانند ( oh fuck - oh shit - oh dam it - وای چقدر خوشگل بود - عاشقش شدم و. ....) در میاره
اخه تا حالا رابطه ای نداشته بدبخت (خب خودمم بعضی وقتا ایت لولی بازی رو در میارم )
به نظر من از هموم بچگی باید باید با جنس مخالف رابطه داش
به هر صورت بعد باید یه عمر اهاش زندگی کرد

از نظر پیشرفت علمی هم ( هرچه مغز و همکاری و مشورت و کارگروهی بیشتر پیشرفت هم بیشتر )
حتما هر رابطه ای به سکس که تموم نمیشه (دیدم اینجا همه از نظر جنسی و مغزی به بلوغ رسیدن این حرف رو زدم )
بدون اگه یه کسی واسه این کثافت بازی با جنس مخالف رابطه برقرار میکنه حالا چه تو راهنمایی چه دبیرستان چه دانشگاه اخر زهر خودش رو میریزه

رضا شاه هم فکر پیشرفت رو میکرد که کشف حجاب کرد
اسلام مانع پیشرفت ما ایرانیاست

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

آقا پست بالایی چون یکم تنده پاک خواهد شد احتمالا!
من یک خلاصش رو می گم که پست مفیدیه!

اصلا رابطه ای نداشته

ازدواج میکنه
تو زندگی شکست میخوره
همین
خودم تو همین 2 ترم کلی از اینها دیدم!!! طرف روزی 6 بار عاشق میشد! از این افراد هم زیاد بودن خیلی زیاد!
از نظر من ازدواج های دانشجویی خیلی هاشون مسخرست و بدون شناخت و از روی هوس!

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

من نميخواستم ديگه شركت كنم توي بحثا، اما خب مجبورم ديگه :D
به نقل از مهســـــــــــــا :
و اینکه فکر کنم هسپراید هم تو این موقعیت قرار نگرفته باشه.
:-? دانشگاه ها و كلاس زبان ها و جامعه ها و... ي شما كجاس كه من تو موقعيتش قرار نگرفتم؟؟ :-?
(خوبه تو يكي منو فقط توي اين سايت نميشناسي!!!)

اونايي كه ميگن مشكل با اختلاط از اول ِ اول دست ميشه، توصيه ميكنم يه نگاه به امار تجاوزها و طلاق هاي كشورهايي كه از اولِ اولِ اول مختلط هستن بكنن!

اون عزيزي كه ميگه اگه دختر پسر از اول كنار هم بشينن عادي ميشه، شما چيزي به نام دكتر بازي شنيدي؟ :-" ميدوني اين فراگير ترين ناهنجاري جنسيه وجود داره؟ و عمده ي سنش هم اصلا قبل از بلوغ جنسيه! و دقيقا زمان ِ قبل از مدرسه و سال هاي اول مدرسه است، كه توي اون زمان ها تاجايي كه من ميدونم تفكيك خاصي بين دخترا و پسرا نيست!

دوستي كه گفت چرا دانشگاه هاي مختلط جزء 100 تاي اول هستن، ولي الزهرا افتضاحه!
اولا كه چه ربطي داره؟ هيچ اثباتي وجود نداره كه موفقيتشون به خاطر اختلاطشونه، و هيچ اثباتي هم نيست كه اگر اونها هم تفكيك رو انجام بدن بهتر از ايني كه هستن نميشن!
دوما، همون دانشگاه هاي برتر جهان، مجموعه قوانين پوششي دارن! همون چيزي كه فقط توي 2-3 تا دانشگاه هاي ايران اجرا شد و همين دانشجويان فهيم و روشن فكر كلي سر و صدا و اعتراض كردن!
من تقريبا براي اكثر دانشگاه هاي درجه اول جهان مثل هاروارد و ام اي تي و لندن و بروكسل و دانشگاه ملي ژاپن و كاليفرنيا و ... رو مطالعه كردم. مثلا توي هيچ كدومشون دانشجو حق نداره از رنگ لاك ناخن قرمز،زرد، سبز استفاده كنه! اندازه ي ناخن نبايد بيشتر از نيم اينچ باشه. پوشيدن دامن كوتاه تر از 2 اينچ پايين زانو ممنوعه. آقايون حق ندارن تيشرت هاي با آستين بالاتر از آرنج بپوشن. لباس هاي چسبان ممنوعه.

و ميدوني تنبيهشون چيه؟ مثلا دانشگاه كلمبيا، با اولين باري كه مشاهده ي ناخن بلند بكنه توبيخ كتبي و با دومين بار مشاهده 2 ترم ممنوعيت از تحصيل، و بار سوم تخلف، كاهش سطح حقوق شهروندي!!

حالا بگو ببينم، كدوماي اينا توي ايران رعايت ميشه؟
خانمه مياد يه چيزي پوشيده كه نميتوني تشخيص بدي پيرهنه يا زير پيرهني! تمام قطعات بدنش پيداست و صورتش به عمق 2 سانتيمتر انواع مواد آرايشي روشه! آقايون هم كه شكر خدا كافيه از پشتشون رد شي تا حالت به هم بخوره :-&

چرا فكر نميكني كه پيشرفتشون به خاطر اين چيزا بوده نه به خاطر اختلاطشون؟؟
من نميگم به خاطر اين بوده، اما ميگم نميشه فقط يه چيز رو در نظر گرفت.

ضمنا، كاش به جاي اين بحثا، در مورد اون موضوعي كه گفتم توي پست قبليم يه تحقيقي ميكردي #-o

اون عزيزي هم كه مشكلش با اسلامه: شما توي اين بحث شركت نكني بهتره. برو اول سعي كن اسلام رو از كشور خارج كني، بعد توي مباحث اجراييش باش (;

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

من نمیگم فقط بخاطر مختلط بودنه که سطح علمیشون بالاس! اما تو میگی مختلط بودن باعث کاهش تمرکز و در نتیجه کاهش راندمان میشه، من میگم اگه میشه پس چرا دانشگاهای تراز اول جهان با این که مختلطن، راندمان بالایی دارن؟
درباره قوانین پوششی دانشگاه هم، فقط باید عرض کنم که "!:O!"
نمیدونم از کجا مطالعه! کردی اما چیزی که توی سایت خود دانشگاه MIT هست، اینه لینک
که حرفی از ناخن! نزده و درباره دامن و تی شرت هم فقط گفته پوشیدن دامن و تی شرت آزاده
من نمیدونم تصور تو از MIT چیه! این که مثلا صبح تا صبح همه رو به صف کنن و دامنشونو با خط کش اندازه بگیرن و هرکی با زانوش 2 اینچ فاصله داشت بفرستن دفتر تا اولیاش بیان؟ :)) یا شایدم پروفسور دم در وا میسته و آستینا رو چک می کنه؟ ;))
نه آقا، این dress code که دانشگاه میده برای اینه که رعایت بشه (و در اکثر موارد هم رعایت میشه برای همین کنترلی در کار نیست)، نه این که دامن سانت کنن یا ناخن چک کنن ;))
اصولا سر کلاس که با خود استاده، یه استاد ممکنه به شلوارک گیر بده، یک استاد هم ممکنه با شورت ماماندوز هم مشکلی نداشته باشه
و این dress code که دانشگاه میگه برای جاهای رسمیه، مثلا تو دفتر رئیس دانشگاه با دامن کوتاه بری اجازت نمیدن (البته اونو هم باز سانت نمی کنن! نظری میگن)

مثلا این dress code دانشگاه ماست که میبینی نوشته دامن برای دخترا و شلوارک برای پسرا ممنوعه، اما سر کلاس نصف پسرا با شلوارک و 1/4م دخترا با دامن کوتاه در حد شورت میان، تازه کشور اسلامی هم هست خیر سرش، ولی بازم کوچکترین گیری داده نمیشه (تو کل این مدت فقط 1 بار یادمه معلم ترم قبل Group Dynamic به یکی از پسرا که با رکابی و شلوارک و دمپایی اومده بود و ردیف جلو هم نشسته بود گفت از این به بعد مثل آدم بیا، پسره هم گفت باش. ولی با این که بعد از اونم همینجوری میومد معلمه گیر نداد دیگه)

Nadia.Jf

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
در حال مطالعه....
دانشگاه
...
رشته دانشگاه
....

به نقل از !@ علی آقا @! :
بد بختی ما ایرانیا از سر اسلام و اخوندیت و روحانیت و بسیجیت و ..... هزاران چیزی که مربوط به نیست هست

اصلا رابطه ای نداشته

ازدواج میکنه
تو زندگی شکست میخوره
همین

یعنی چی؟

وقتی یه پسره یه دختر رو تو خیابون میبینه انواع صداهایی مانند ( oh fuck - oh shit - oh dam it - وای چقدر خوشگل بود - عاشقش شدم و. ....) در میاره
اخه تا حالا رابطه ای نداشته بدبخت (خب خودمم بعضی وقتا ایت لولی بازی رو در میارم )

از نظر پیشرفت علمی هم ( هرچه مغز و همکاری و مشورت و کارگروهی بیشتر پیشرفت هم بیشتر )
حتما هر رابطه ای به *** که تموم نمیشه (دیدم اینجا همه از نظر جـنس‍‌‍ی و مغزی به بلوغ رسیدن این حرف رو زدم )
بدون اگه یه کسی واسه این کثافت بازی با جنس مخالف رابطه برقرار میکنه حالا چه تو راهنمایی چه دبیرستان چه دانشگاه اخر زهر خودش رو میریزه

به نظر من حرفات واقعا قدیمیه هیچ اساس و سندی نداری از خودت دلیل میاری و به پای همه میبندی و مشخص به دلیل نداشتن اطلاعات کافی یکهو کل یک چیز رو زیر سوال میبری اگه این حرفارو همون زمون رضاشاه میزدی بهتر بود.

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

http://www.divorce.com/blog/iranian-divorce-rate-may-hit-100

برای بهبود بحث ...

The problem is that the Iranian couples marrying for “love” also have the horrendously high 90% divorce rate. Couples married with parental consent were reported to have a minuscule divorce rate of just 2%. The study concluded that the “new” marriages were almost exclusive to young Iranians who get married early without really getting to know their partners very well. The love marriages were often found to be based on unrealistic expectations and disregarded basic cultural, financial and religious preferences that are so important in more traditional unions.

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

پسر یا دختری که هیچ تصوری از جنس متفاوت ندارن جز چیزی که از تلویزیونو این فیلمای ایرانی گرفتن که آخرش همه جفت جفت میرن بیرون
وقتی وارد محیط دانشگاه میشن به عنوان اولین جای تعامل و اوج وقتیه که برا ازدواجو اینا آمادگی دارن نباید توقع داشت بی عقلانه عمل نکنند
جایگاهشو که میبینن فک میکنن دیگه الان وقتشه،بدو بدو عاشق شو که سری ازدواج کنیمو بهمین خاطر فرتی عاشق میشنو فرتی ازدواج میکننو فرتی هم پشیمون میشن

niloooofar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی سال دوم و سوم، مرحله اول المپیاد فیزیک سال سوم نفر اول المپیاد ریاضی استانی نفر چهارم المپیاد فیزیک استانی
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
اینستاگرام

اصلا رابطه ای نداشته

ازدواج میکنه
تو زندگی شکست میخوره
همین

یعنی چی؟

حتما هر رابطه ای به *** که تموم نمیشه (دیدم اینجا همه از نظر جـنس‍‌‍ی و مغزی به بلوغ رسیدن این حرف رو زدم )

عزیز من اون حجابی که اسلام به ما گفته باید رعایت کنیم واسه اینه که توی جامعه یه زن فقط از نظر جـنس‍‌‍ی نگاه نشه
اینو در نظر داشته باش که پسرا همشون نه ها ولی اکثرشون :D یه موجود مونث حتی مورچه هم که میبینن دو تا چشم دارن دو تا دیگه هم قرض میگیرن و با یه لذتی به مرچه نگا میکنن که.....
حالا فرض کن یه دختر با یه وضع فجیح میره دانشگاه خب مسلما باعث جلب توجه میشه و اینجاس که باعث کاهش تمرکز و اینجور چیزا میشه
خب همینجاس که اسلام به زن ارزش داده و گفته یه زن میتونه مثله یه مرد توی جامعه زندگی کنه و در عرصه های مختلف فعالیت داشته باشه

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

راندمان بالاي اونا اولا نسبت به ما داره سنجيده ميشه! دوما، به چيزاي خيلي بيشتر و مهمتري از قبيل سيستم اموزشي، نظام پژوهشي به جاي نظام مطالعه اي، سيستم كالج-دانشگاه به جاي سيستم دبيرستان -دانشگاه، نظارت مستمر بر روند آموزشي- وجود هيات هاي برنامه ريزي آموزشي و ... هست

به خدا اينا چيزايي نيست كه بخوايم روش بحث كنيم. مگه دو سه تا مقاله خوندن مخصوصا واسه شماها كه زبانتون خوبه چقدر وقت ميگيره؟ :-<

صرفا جهت اطلاع:
دانشکده آلن آمریکا: جویدن آدامس و پوشیدن “تیشرت ” مجاز نیست
دانشگاه لانگوود آمریکا: هرگونه لباس بدن نما، “لی ” و کفشهای “صندل ” ممنوع است
دانشگاه آلورنیا آمریکا: جویدن آدامس، لاکزدن ناخن و پوشیدن تیشرت مجاز نیست
دانشگاه ایالتی آرکانزاس آمریکا: لباسها نباید کوتاه، سوراخدار، خمرهای و بدن نما باشند
دانشگاه ایالتی پن آمریکا: پوشیدن لباسهای لی و بدننما ممنوع است
دانشگاه آدامز آمریکا: استفاده از عینک دودی، آدامس و تنباکو ممنوع است
دانشگاه استمپ فورد بنگلادش:پوشیدن “تیشرت ” و شلوار جین مجاز نیست
دانشگاه لایبرتی آمریکا: موی “دم اسبی ” و هرگونه پوشش تنگ و مخالف عفت ممنوع است
دانشگاه لومالیندا آمریکا: “تیشرت ” و لباسهای “لی ” مجاز نیست
دانشگاه هاردین سیمونز آمریکا: لباس “لی ” برای دختران و شلوارهای تنگ ممنوع است
دانشگاه مجامع الهی جنوب غربی آمریکا: لباسهای لی سنگشور مجاز نیست
دانشگاه سنت لوئیس آمریکا: پوشیدن “تیشرت ” و لباسهای “لی ” مجاز نیست
دانشگاه آتلانتیک فلوریدا آمریکا: رنگ کردن مو مجاز نیست
دانشگاه مدیریت ماهاریشی آمریکا: موهای بلند وپوشش لباسهای لی مجاز نیست.

اينا فقط دانشگاه هاي امريكا :-"
اينارو از خودم در آوردم؟ لااقل يه تحقيق بكن

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

در جواب اون دختره فقط میتونم بگم به عنوان یک پسر اینقد بهم توهین شد که قصد دارم از صمیم قلب برم تو دیوار
کی گفته اینارو بشما
اصلا دخترا مالیم هستن که بهشون نگاه کنی آخه
اینکه جذب بعضیاشون میشن بیشتر بدلیل اخلاقو رفتارو شخصیتشونه
اگه بخای لذت ببری اون عربستانش که فقط بقچه های سیاهه در حال رفتو آمدنم اگه با نگاه بد نگاه کنن میبرن
زنای عربی که دیگه بزات انسانو از زندگی پشیمون میکنن(ووع)
ربطی نداره اصلا
اینجام جای دفاعیه از حجاب اسلام نیستشو و فلسفه بافی
باز هسپراید بهتر بود پستش

ژانوالژان

کاربر فعال

quote author=Hespride link=topic=82322.msg733650#msg733650 date=1333442265]

اون عزيزي هم كه مشكلش با اسلامه: شما توي اين بحث شركت نكني بهتره. برو اول سعي كن اسلام رو از كشور خارج كني، بعد توي مباحث اجراييش باش (;
[/quote]
عزیز من مسئله تفکیک جنسیتی فقط مربوط به اسلام و ایران نیست تو خیلی از کشور های دیگه هم اجرا میشه

نمیگم اسلانم بده تازه عالی هم هست ولی خوب نیس به خاطر اسلام مملکت رو به فنا بدیم
الان تو بعضی کشور های عربی حکم برای دزدی قطع انگشتان دسته
تو ایران هم اوایل انقلاب عزیزمون حکم دزدی قطع انگشتان بود
چکار کنیم دیگه اسلام اینو میگه!!!!!!!
حتما اسلام فکر اینده این فرد رو کرده بود دیگه ؟
حتما میدونست این اقا دزده دیگه ادم نمیشه.
یا اصلا همون حکم روزه خوری تو ملاعام=شلاق
بدبخت دایی من 2 دبیرستان بود تو ماه رمضون به خاطر یه نوشابه شلاق زدنش

یا اصلا درمورد اتحاد و این جور چیزا چی میگین؟
فلسطین 60 ساله داره میجنگه
کشور های عربی مثه یه مرد به همدین های خودشون کمک کردن (با همکاری با اسرائیل و امریکا )
به این میگن اتحاد
اصلا چرا جای دور بریم
ایران
تو خیابون راه برین هر روز حرف های زیبایی پشت آقا و.... میشنوین
مسلمونیم دیگه بام متحدیم

اینا واسه بحث اسلام بود میخواستم یه اشاره ای بشه (خوب نیس همه چیز رو از طریق اسلام ببینیم )

اقا ازاین بحث دور نشیم و این پست اسپم نشه میریم سر بحث اصلی

در کل اقا این تفکیک جنسی به نظر من اصلا چز خوبی نیس
خدا مارو دو جنس مخالف افرید که به هم نیاز داریم
اگه میخواست از هم جدا شیم یک جنس مارو میافرید راحت بودیم

درسته یه سری خط قرمز بین ما وجود داره که خود خدا گفته از اینا رد نشین ولی انسان عاقل است
حالا چون بعضی ها عقل و شعور ندارن بقیه نباید به پای اونا بسوزن
میشه به راحتی با اونا برخورد کرد

یعنی واسه اینکه یه دختره شاید لباس بد بپوشه بعد یه پسره تحریک بشه به درسش لطمه بخوره نباید دختر پسرا رو ازهم جدا کرد
مثه قوانینی که تو دانشگاه هست تو دبیرستان و راهنمایی و دبستان بزاریم و یک مجری محکم و قوی هم بزاریم کنارش کار حله
قول میدم پیشرفتمون 10 برابر میشه
حالا بگین چرا ما جهان سومیم
چون همدیگه رو نمیشناسیم

ولی در کل من حرف دل خودمو و خیلی های دیگه رو زدم امیدوارم ناراحت نشده باشین

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

شما واقع بینانه تر و بدون تعصب نگاه کنی بهتره.حالا وارد بحث نمیشم چون ربطی نداره.فقط به نظرم خرابکار ها و نابود کننده ی های بزرگتری وجود دارن.
به نقل از Hespride :
راندمان بالاي اونا اولا نسبت به ما داره سنجيده ميشه! دوما، به چيزاي خيلي بيشتر و مهمتري از قبيل سيستم اموزشي، نظام پژوهشي به جاي نظام مطالعه اي، سيستم كالج-دانشگاه به جاي سيستم دبيرستان -دانشگاه، نظارت مستمر بر روند آموزشي- وجود هيات هاي برنامه ريزي آموزشي و ... هست

به خدا اينا چيزايي نيست كه بخوايم روش بحث كنيم. مگه دو سه تا مقاله خوندن مخصوصا واسه شماها كه زبانتون خوبه چقدر وقت ميگيره؟ :-<

صرفا جهت اطلاع:
دانشکده آلن آمریکا: جویدن آدامس و پوشیدن “تیشرت ” مجاز نیست
دانشگاه لانگوود آمریکا: هرگونه لباس بدن نما، “لی ” و کفشهای “صندل ” ممنوع است
دانشگاه آلورنیا آمریکا: جویدن آدامس، لاکزدن ناخن و پوشیدن تیشرت مجاز نیست
دانشگاه ایالتی آرکانزاس آمریکا: لباسها نباید کوتاه، سوراخدار، خمرهای و بدن نما باشند
دانشگاه ایالتی پن آمریکا: پوشیدن لباسهای لی و بدننما ممنوع است
دانشگاه آدامز آمریکا: استفاده از عینک دودی، آدامس و تنباکو ممنوع است
دانشگاه استمپ فورد بنگلادش:پوشیدن “تیشرت ” و شلوار جین مجاز نیست
دانشگاه لایبرتی آمریکا: موی “دم اسبی ” و هرگونه پوشش تنگ و مخالف عفت ممنوع است
دانشگاه لومالیندا آمریکا: “تیشرت ” و لباسهای “لی ” مجاز نیست
دانشگاه هاردین سیمونز آمریکا: لباس “لی ” برای دختران و شلوارهای تنگ ممنوع است
دانشگاه مجامع الهی جنوب غربی آمریکا: لباسهای لی سنگشور مجاز نیست
دانشگاه سنت لوئیس آمریکا: پوشیدن “تیشرت ” و لباسهای “لی ” مجاز نیست
دانشگاه آتلانتیک فلوریدا آمریکا: رنگ کردن مو مجاز نیست
دانشگاه مدیریت ماهاریشی آمریکا: موهای بلند وپوشش لباسهای لی مجاز نیست.

میشه یه منبعی رفرنسی چیزی بذاری.

ژانوالژان

کاربر فعال

به نقل از White Lord August :
اصلا دخترا مالیم هستن که بهشون نگاه کنی آخه
عزیزمن اصلا حرف خوبی نزدی
دختر=پسر

فقط همین رو میخواستم بگم
عرب ها هم که بحثشون جداست (کم ایرانیارو تحقیر کردن نامردا)
به هر صورت به حرف های من (هموشن) درست فکرکنین
ما ایرانی هستیم و ایرانی میمانیم
باهم خواهر وبرادریم
خوبه از بچگی با هم مشارکت داشته باشیم
نباید روزی بیاد یه پسره چون خجالت میکشه و روش نمیشه نتونه با یه دختره هم سن خودش بحث علمی کنه(واسه دخترا هم همینطور )
به هر صورت ما باید کشور خود رو بسازیم

موفق باشین
(جون هرکی دوس دارین دیگه منفی ندین و دم هرکی مثبت میده گرم فحش هم ندین)

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نظرمياد از بحث دور شديم :-"

------
خانم درنا اگر منبع ميخوايد، داخل سايت تك تك دانشگاه ها چيزي به نام dress code يا nps هست، ميتونيد جستجو كنيد و بخونيد.
من اين مطالب رو بعضياش رو توي سايت هاي دانشگاه ها چك كردم،اما كلياتش رو از كتابي به نام "قوانين پوشش در دانشگاه هاي سراسر جهان" خوندم. اگر خواستيد اون كتاب رو تهيه كنيد. داخل لينك مستقيم به سايت هاي تمام دانشگاه ها داده شده.

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Hespride :

بابا الان بحث سر مختلط بودن دختر و پسره، نه سر حجابه نه سیستم آموزشی! تو میگی صرف مختلط بودن دو جنس موجب به هم خوردن تمرکز و پایین اومدن راندمان تحصیلی میشه، من میگم پس با این حساب تمرکز و راندمان تحصیلی یک دانشجوی MIT (که مختلطه) یا اصلا دانشگاه تهران (که هم مختلطه هم توی ایرانه) باید از یک دانشجوی دانشگاه الزهرا (که تک جـنس‍‌‍یتیه و اونم توی همین ایرانه و از یک سیستم آموزشی استفاده می کنه) باید پایین تر باشه، پس چرا نیست؟

به نقل از Hespride :
صرفا جهت اطلاع:
دانشگاه ... لباسهای لی مجاز نیست.

بنده همچین حرفی نزدم که تو اینا رو از خودت در آوردی! اما واضحا وبلاگ هایی که تو این رو ازشون کپی کردی مثلحجاب نیوز، علمدار صبح ، ارزشی ها - وبلاگ بر و بچه های ارزشی- از خودشون در آوردن!
کافیه برای دیدن dress code هر دانشگاه، سرچ کنید student dress code for esmedaneshgah و با رفتن به سایت خود دانشگاه قوانین پوشش رو ببینید (این اسمش تحقیق و مطالعه ست، نه 4 تا وبلاگ شخصی بی منبع!)
مثلا MIT رو که مثال زدی و گفتی اگه دامنشون کمتر از 2 اینچ با زانوشون فاصله داشته باشه یا ناخونشون رو لاک قرمز زده باشن اخراج! میشن رو واست لینک dress code اش رو گذاشتم، میبینی که همچین حرفی نزده ابدا! مثال عینی و علنیی که خودم روزانه تجربه می کنم رو هم گفتم، ولی تو هنوز از ابتدای بحث تا الان چیزی جز این که "آموزش مختلط راندمان تحصیلی رو پایین میاره" نگفتی و حتی برای این هم دلیلی نیاوردی

این رو هم بگم (در رابطه با پست قبلیت) که من خودم هم از وضعیت الان جامعه آمریکا یا اروپا راضی نیستم! یعنی اونجا هم وضعیتش از یک لحاظ مشابه با ایران شده و اونم اینه که دختر تبدیل شده به یک achievement و از این لحاظ پسرای آمریکایی و ایرانی اشتراک دارن، که هدف جفتشون از دختر تبدیل شده به وسیله ای برای کلاس گذاشتن، و دخترا خودشون هم به طرز عجیب و احمقانه ای به این امر کمک می کنن (که خوب طبیعیه، وقتی یکی میبینه سرش رقابت زیاده سعی می کنه به هر وسیله ای این رقابت رو مهیج تر کنه). نکته دیگه اینه که سـکس زیر 18 سال در آمریکا و اروپا به طرز فجیع تری هست! از لحاظ کمیت نمیگما، از لحاظ کیفیت:
من واقعا نمیدونم این چه منطقیه که توی قانون اساسی یک کشور سـکس زیر 18 سال ممنوع باشه، اما شبکه تلویزیونی برنامه بسازه راجع به دخترای باردار زیر 18 سال و تازه بهشون جایزه هم بده! اینها مشکلاتیه که آزادی داره و نقش کمرنگ پدر و مادر (بخصوص مادر) بخاطر حضور کم توی خانواده هم مشکل رو دو چندان می کنه
(تو ایرانم سـکس زیر 18 سال رواج داره، دختر به عنوان achievement رواج داره، اما هم خود طرفین رعایت می کنن، هم والدین و قانون نقش قوی تری دارن)

اما اکیدا و قویا با این که مختلط بودن محیط آموزشی باعث کم شدن کیفیت تحصیل میشه مخالفم و تا این لحظه دلیل منطقی برای تکذیبش پیدا نکردم

× سمپادیا سانسورت تو حلقم

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

تاپیک در مورد نوع پوشش نیست! فقط سر تفکیک جـنس‍‌‍یت با توجه به قوانین موجود هر کشور بحث کنید

مدیران محترم و محترمه، هر پستی که راجع به پوشش بحث کرده بود رو پاک کنید یا اگه فقط قسمتیش درباره پوشش بود اونو ویرایش کنید، رحم نکنید!

× سر برابری جنسیت هم نیست، اگه میخواید درباره برابری جنسیتی بحث کنید برید این تاپیک

fatima !!!!!

کاربر فوق‌حرفه‌ای

تفکیک جنسیت خب دلیل داشته یکی از دلیلاشم پوشش بوده ! پوشش زیرمجموعش محسوب میشه صرفا جهت اطلاع !

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

الان من نمیدونم هنوز حرف یه عده چیه؟؟ :-??

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

@ Hespired
من فقط حال داشتم یکیو بچکم
این الن
Dress Code Rule. All students must be properly dressed (to include no sagging-males/females) in the
residence halls at all times and in the academic environment between the hours of 8:00
am – 5:00 pm. The combing of hair in the lobby, lounges, or on the outside steps is
prohibited. All violators will receive a verbal warning-1st offense, $50 fine-2nd offense,
$75 fine-3rd offense, referred to Judiciary Hearing Committee upon 4th offense. A
generated record of reprimand will be placed in a student file in the office of
Student Affairs.
ناشر کتابت شاید زیاد معتبر نیست .

واسه ادامسم Gum .Chewing .chewing gum سرچ کردم چیزی نبود .

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

تفکیک جنسیت و پوشش دقیقا ربطی ندارن
چون مثلا توی داشگاه های ایران باید حجاب کامل داشت پس اصلا بد حجابی توی دانشگاه های ما نیست :-"که دلیل تفکیک باشه

ما هممون انسانیم و خیلی از مشکلاتمون ، سوالاتمون و مسائلمون مشترکه
ما داریم توی یه کشور زندگی اجتماعی می کنیم
باید به کل جامعه نگاه کنیم نه به افراد جامعه که کی چی کار میکنه
نمیشه گفت که توی آمریکا و اروپا به خاطر این که تفکیک جنسیتی نشدن این موارد وجود داره
شاید دلیلش خیلی چیزای دیگه باشه
تفاوت ها خیلی زیاده و نمیشه گفت دلیلش تفکیکه

در ضمن من بازم میگم اصلا آماری وجود نداره که بفهمیم وضع ایران چطوره
و یه چیزه دیگه این که اصلا تفکیک مثل خیلی چیزای دیگه نباید اجباری باشه
مثل این که زن و مرد اصلا 2 موجود متفاوت هستند

بالا