• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی هیپ هاپ

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز
پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی رپ

به نقل از مـُبیــن :
نیما رد داده معلوم نیست با خودش چندچنده! به طوری که تی دی گفت کارای این به من ربطی نداره نمیدونستم آهنگش دیس رضا هم هست وگرنه براش بیت نمیزدم!
× فک کـُن! اومده میگه زرت بازی و رضا پیچ گـُه نـ×××××ـَم ((:
× عین جمله ی خودشه که جواب ِ اس داد!

+ آلبوم بهرام بعد از آلبوم رضا خواهد اومد، یعنی اواخر مهر یا توی آبان!

شما یادتون نمیاد ولی یه زمانی گنده های رپ، حصین و استپس و تیغه و سروش هیچکس بودن فقط! که الان هیچکدوم جز حصین چیز خاصی نیستن! حصین بالا مونده!
یا سید عباس!
یعنی تو به حسام استپس میگی گنده ی رپ؟!؟! :)) :)) :))
اگه اینطوریه پس باید برای رپ فاتحه بدیم!

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

وای.........
چرا هرکی لیست میده بهمن دیوو یادش میره؟؟؟؟
خب پسر من پدر رپ فارس بهمن دیوه از اولم شاخ بود هنوزم شاخه بعد تو میای میگی حسام استپس؟؟؟!
هرچند که من پیشرو رو هم قبول ندارم ولی خب باز میشه روش بحث کرد که یه زمانی گنده بوده
بعدشم تیغه؟
مرد حسابی این همه رپر با سابقه ی شاخ داریم اینو از کجا آوردی؟اصن تیغه به تهی چسبید که اومد بالا
اون موقعا ابلیسم بود ضمنا چرا اونو نیووردی؟

میخوای لیست گنده هارو بدی چرا دقت نمیکنی؟

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مـُبیــن :
شما یادتون نمیاد ولی یه زمانی گنده های رپ، حصین و استپس و تیغه و سروش هیچکس بودن فقط! که الان هیچکدوم جز حصین چیز خاصی نیستن! حصین بالا مونده!
=)) =)) =)) =))
در این حد یعنی؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از mahdad :
اونوقت از کجا میدونی که می خواد فیت بده یا نه؟؟در ضمن البته همه ی این حرفایی که زدم به شرط باج و خراج ندادن به بهرام هست.می گیری که؟ =)) :-"
من میگم امکان 40 درصد میده!

خودم با مهدی حرفیدم و یکی از دوستان نزدیک تنبه 10! توی نظر سنجیشم بهرام درصد بالایی گرفت!

اولا اینکه بهرام با تنبه 10 (مهدی و رضا و علی) رفیقه 6 هه! دوما اینکه بهرام برا پول نمیده فیتی! 3 وما تنبه 10 برا فیت به کسی پول نمیده!

تنبه 10 تنها گروهیه که داره استعداد یابی میکنه تو رپ! داره از آهنگسازی تا رپ کردن استعداد یابی میکنه! پس اینطوری نیست که طرف بیاد برا فیت پول بده!برای بیت هم مسابقه گذاشتن امسال که با داورایی مث جی جی و آتور و خود رضا موتی و پرهام سزار و آئمها برگزار میشه!

+پوریا میدونم که کارایه تنبه 10 رو گوش نکردی! پس اول برو گوش بده بعد بیا!
+کارای تنبه 10 واقعا حساب شدست! و به نظرم بهترین گروه رپ فارس هست تا الآن!
+خود رضا پیشرو گفت که تو ی آلبومش بهرام و یاس نیستن و شایعست! رضا با بهرام چند تا ترک دارن که بیرون ندادن! میخواسته اونا رو بده بیرون!میگن سورنا هم هست تو آلبوم!
+بهرام با هیچکس مشکل نداره به غیر از حصین که یه چند تا تیکه از 2 طرف توی آهنگاشون به هم انداختن! :D

با زدبازی میخورن! شاید نشنیدید که تنبه 10 با آهنگسازی جی جی دادن بیرون آهنگ بدم نبود! بهم میخورن شدید! یعنی یه ترک 12 دقیقه ای بدن کل 2 گروه بخونند توش! =)) امیرم تقریبا قطعیه! اونجوری که بوش میاد! با جادوگرانم یه خبرایی هست! :D

باو این آتور و دیوار چقدر کم کار شدن!اه! نوید نوشته وایسید یه کار مشتی میدیم! باو چی وایسیم! سالی 1 دونه که بدرد نمیخوره مشتی! اه!
خلاصه خبر تنبه 10 و بهرام رو من همه جوره دنبال میکنم! با مهدی و پوریا هم مسیج بازی میکنیم! :D میدونم کاراشون رو! اینا که میگم درسته!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

نمیدونم چرا من هیچوقت استپس رو خوشم نمیومده! والا نمیدونم!

آقا سروش همیشه بالا هست و در قلب من جاداره! واقعا مشتیه! یعنی بزار آلبومش بیاد! چه فازی باهاش بگیریم! :D

آلبوم بهرام هم همین طور که مبین گفت مهرو آبان میاد! هیچکسم آلبومش توی پاییز میاد! فدایی هم همینطور اما تنبه 10 فک کنم آخرای پاییز و اول زمستون(هنوز مطمئن نیستم زمانشو) :D

آقا بهمن شاخه! بر منکرش لعنت! ولی نمیدونم چرا تو فضاست! یعنی یه جوراییه! تو جو هست!

راستی نیموش خیلی بچه شاخیه! باهاش حال میکن شدید! مبین خودت قضیه رو میدونی دیگه چی شده! کامنت های رضا رو و جواب های نیموش گویاست!

Elguaje

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور

من میخواستم از پست اول LEGEND نقل قول بگیرم ولی چون طولانی بود و با موبایل میام نشد
واقعا دمت گرم LEGEND
دقیقا حرفای منو زدی فقط مفصل تر.خوبه که بعضیا اینقدر خوب رپو میفهمن
با پست دومتم موافقم.از سلیقت خوشم میاد
ایول داری

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

راستی یه چیز دیگه ... پیشرو این همه ادعاش میشه که فحش ندید و فحش بده و تو کلد اسپری این همه ادعای لاتی میکنه، چرا خودش تو چا... نامه، بسته به فحش؟ خداییش، سهراب 1 کلمه فحش داد؟ یا اصلا تو زاخارنامه 1 کلمه فحش شنیدین؟!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Ehem_Ehem :
راستی یه چیز دیگه ... پیشرو این همه ادعاش میشه که فحش ندید و فحش بده و تو کلد اسپری این همه ادعای لاتی میکنه، چرا خودش تو چا... نامه، بسته به فحش؟ خداییش، سهراب 1 کلمه فحش داد؟ یا اصلا تو زاخارنامه 1 کلمه فحش شنیدین؟!
عزیزم چقدر جواب شما رو بدم!

کار گنگ توش فحش هست! یعنی امکان نداره فحش نباشه! تو دیس های امینم رو گوش کردی؟(دیس به جاستین بیبر،جیزی، ....) دیگه از امینم شاخ تر هست؟ اون ان تا فحش تو دیساش داره!

بعد رضا تو 5 روز عالی جمع کرده بود! تکستاش قشنگ در رابطه با آلبومشون بود! ولی به نظرم اون شایات آسفالت آخرش اون اوتترو رو نمیرفت بهتر بود!

بعد راستی رضا کجا گفت فحش نباید داد؟؟ تو جم تیوی؟

تو ی دروغ تعطیل من قبول دارم تکستش خوب بود! ولی یه تیکه از تکستش که برا آشوب بود! :D بیتم که اسکی از بازی تعطیل تنبه 10 بود! ولی رضا تو 5 روز هم بیتش خوب بود هم تکستش هم فلووو! مخصوصا اون جون گفتنش! :))

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مـُبیــن :
مهراد، شخصا" بدم نمیومد ازش، اما بیتی که راجع به دستگیری اژدر توی چرا بدی گفت واقعا خودش ُ پیش من یه شخصیت منفور کرد!
× دشمنته که باشه، انسان باشی از دستگیری کسی خوشحال نمیشی و تحقیرش نمیکنی، به خاطر مملکت مزخرفته که دستگیر شده باید تاسف بخوری!
ام جی ـم که.. قافیه بازیاش خوبه ولی هیچی نیست تو استایل و صدا! صرفا" خوب تکست میگه..!

جریان اثر منفی هم دقیقا" همونی بود که رضا تو کلد اسپری گفت، والسلام.

داداش خیلی شرمنده اینو میگم ولی یه نقل قول از زاخار افغانی باید برات بکنم که.. از رپ هیچی نمیدونی تز نده الکی.
ok
1. در مورد مهراد : تو دعوا حلوا پخش نمیکنن که! در ضمن، تحقیر نکرد. کل حرفش به تتلو بود نه به رفیقش. دقت کنی : "الکی فشار نیار زاخاز ... " که کاملا مال امیر تتلو بود. امیر تتلو هم که جوابشو داد
2. یاس و بهرام دارن از استایل ام جی خط میگیرن! برو مصاحبه هاشونو بخون! طرف خودش داره میگه خُب!
3. اثر منفی : تو کلد اسپری گفت پشت تلفن یه حرف بدی زد! الان من میام بگم مُبین پشت سر من فحش داد! کی باور می کنه؟ خُب یه حرف بدی زد، تو چرا به مادرش فحش میدی، اونم روز فوت مادرش؟
تو که میگی آدم از دستگیری کسی، حتی دشمنش ناراحت نمیشه، از فوت مادر کسی، حتی دشمنش هم نباید خوشحال بشه. حرفهای پیشرو پر از تناقضه!
4. خُب شما میدونی! برو ببین امینم هم داره از یه عده دیگه خط بیت و تکست میگیره! همه آهنگهای زدبازی رو گوش کنی می فهمی اینو. یا همه آهنگهای 2pac و eminem مثلاً !

حالا یه چیز جالب. رضا پیشرو اوایل که می خوند، اسمش 3pac بود :)) بعد گفتن بهش که آره بابا این که ضایعس، عوض کرد گذاش رضا کینگ! بعد دوباره عوض کرد گذاشت پیشرو :)) ! این یعنی اینکه از گذشته خودش پشیمونه و این ضعف کاراشو میرسونه

بعدم آقا انقدر دیسلایک ندین! اصلا این دیسلایک آدمو تا ما تحت میسوزونه :))
به نقل از LEGEND :
بعد راستی رضا کجا گفت فحش نباید داد؟؟ تو جم تیوی؟
بعد از چا... نامه، دو تا ویدئو داد که راجع به اختلافاتش با هیچکس و زدبازی بود. توی یکی گفت، من از همه خواهش میکنم، زدبازی یا هر کس دیگه ای، فحش خواهر مادر ندین ! نمیدونم اون دو تا ویدئو رو دیدی یا نه!

راستی، این رضا چرا انقدر صداشو کلف میکنه ؟ اون تیکه که میگه "میگی راس راس را میری تو ... "

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Ehem_Ehem :
ok
1. در مورد مهراد : تو دعوا حلوا پخش نمیکنن که! در ضمن، تحقیر نکرد. کل حرفش به تتلو بود نه به رفیقش. دقت کنی : "الکی فشار نیار زاخاز ... " که کاملا مال امیر تتلو بود. امیر تتلو هم که جوابشو داد
2. یاس و بهرام دارن از استایل ام جی خط میگیرن! برو مصاحبه هاشونو بخون! طرف خودش داره میگه خُب!
3. اثر منفی : تو کلد اسپری گفت پشت تلفن یه حرف بدی زد! الان من میام بگم مُبین پشت سر من فحش داد! کی باور می کنه؟ خُب یه حرف بدی زد، تو چرا به مادرش فحش میدی، اونم روز فوت مادرش؟
تو که میگی آدم از دستگیری کسی، حتی دشمنش ناراحت نمیشه، از فوت مادر کسی، حتی دشمنش هم نباید خوشحال بشه. حرفهای پیشرو پر از تناقضه!
4. خُب شما میدونی! برو ببین امینم هم داره از یه عده دیگه خط بیت و تکست میگیره! همه آهنگهای زدبازی رو گوش کنی می فهمی اینو. یا همه آهنگهای 2pac و eminem مثلاً !

حالا یه چیز جالب. رضا پیشرو اوایل که می خوند، اسمش 3pac بود :)) بعد گفتن بهش که آره بابا این که ضایعس، عوض کرد گذاش رضا کینگ! بعد دوباره عوض کرد گذاشت پیشرو :)) ! این یعنی اینکه از گذشته خودش پشیمونه و این ضعف کاراشو میرسونه

بعدم آقا انقدر دیسلایک ندین! اصلا این دیسلایک آدمو تا ما تحت میسوزونه :))بعد از چا... نامه، دو تا ویدئو داد که راجع به اختلافاتش با هیچکس و زدبازی بود. توی یکی گفت، من از همه خواهش میکنم، زدبازی یا هر کس دیگه ای، فحش خواهر مادر ندین ! نمیدونم اون دو تا ویدئو رو دیدی یا نه!

راستی، این رضا چرا انقدر صداشو کلف میکنه ؟ اون تیکه که میگه "میگی راس راس را میری تو ... "
ببین حاجی نمیدونم تو چیکار هستی و چیمیدونی! من فقط اینو میدونم بهرام رو همه چیشو میدونم! تا اونجا که مخ یاری میکنه یاس خیلی قدیمیه و نیازی نداره از ام جی تقلید کنه! بهرامم که با وجود اینکه همه چی شو میدونم با اون غرورش عمرا بیاد بگه که من تقلید میکنم!
من کل چیزای امینم رو گوش دادم و 2pac رو! ببین حاجی داکتر دره از اول بیت سازه امینم بوده و امینم هم میکس و مستر میکنه! عمرا 2 تا ترک پیدا کنی که بیت دزدی باشه! تو معنی بیت دزدی میدونی یعنی چی؟ یعنی کاور! مث کارای اول زدبازی!

عزیز میخوای لقب های قدیمی تر رضا رو هم بگم؟ تو برو یکم در مورد رپ و هیپ هاپ تحقیق کن بعد بیا بگو! همین سوتی هایی که داده واسه کلت بسه!

بعدم کجاش تناقض داره؟ رضا گفت پشتش حرف زده! درستم هست! من از خیلی ها که دستی تو رپ دارن شنیدم! بعد رضا زنگ زد فحش داد که پشت من حرف میزنی و...! بعدم هنوزم میگم میتونست بگه الآن ختم هستم! ولی نگفت! پس رضا تقصیری نداشت!

آهان پس نگو تو جم تیوی گفته! آره گفته بود! ولی گفته بود هوادار ها و توی مسیج فحش ندن! وگرنه فحش توی رپ گنگ آزاده! :))

رضا صداش درسته! لایوم میخونه اگه شک داری! همه یه تغییراتی توی صدا میدن! توی فلو! و.......!

در ضمن به گفته خودت تو دعوا حلوا خیرات نمیکنند! هه هه!

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از Ehem_Ehem :
ببین این طبیعته رضاست که فحش بده...واسه همینه که بهش میگن پیشرو(پیشرو تو فحش وناسزار دادن!)

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بهرام...سروش...علی سورنا...یاس...حسین...صادق...خلوت...مهراد...کل گروه جادوگران...(یادم رفت کسی رو؟!....)
البته پایا و داریوش هم دارن شاخ میشن ب نظر من...همین الانم با کاراشون حال میکنم...اما خب نه در حد بالاییا
من واقعا جز اینا کس دیگه ای رو رپر نمیدونم...
البته مثلا آهنگ خوب از رضا یا تتلو هم شنیدم...از طرف دیگه آهنگای خوبی از قاف هم مثلا دارم...زدبازی هم بعضا با آهنگش خیلی فاز گرفتم...
اما واقعا در حد اینا نبودن...
اینا رو میشه گفت دربست میقبولم...

راستی باز بخند مصنوعی رو گوشیدم...شاخ نیست کارای زدبازی ب نظرم اما خوبه...
@صدرا:تنبه ازش فقط چند تا فان شنیدم...کلا جز این ژانر آهنگ میدن؟

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از حالا من ماندم و من! :
بهرام...سروش...علی سورنا...یاس...حسین...صادق...خلوت...مهراد...کل گروه جادوگران...(یادم رفت کسی رو؟!....)
من واقعا جز اینا کس دیگه ای رو رپر نمیدونم...
البته مثلا آهنگ خوب از رضا یا تتلو هم شنیدم...از طرف دیگه آهنگای خوبی از قاف هم مثلا دارم...زدبازی هم بعضا با آهنگش خیلی فاز گرفتم...
اما واقعا در حد اینا نبودن...
اینا رو میشه گفت دربست میقبولم...

@صدرا:تنبه ازش فقط چند تا فان شنیدم...کلا جز این ژانر آهنگ میدن؟
داداش آهنگ خیابونیای علی قاف رو گوش دادی؟؟؟
قاف هم شاخه داداش...
رضا هم همین طور(با اینکه ازش خوشم نمیاد!)

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی "شهید هوابرد")

@Ehem_Ehem:2.
یاس و بهرام دارن از استایل ام جی خط میگیرن! برو مصاحبه هاشونو بخون! طرف خودش داره میگه خُب!
ببین پسر خوب.ام جیُ تبخیر و میعانش کنی اندازه گردنیند یاس یا پیرهن بدون دکمه بهرام نیس. :D
جواب این داستانا داده شده.اگه این جوری باشه پشت هرکسی که کار گنگ و دیس میده بیرون این حرفا رُ میشه زد پس :-$
هه چند تا از آهنگ های امینمُ گوش دادی؟ چیو می فهمیم؟ ببین ترو هرکسیُ که قبول داری 4تا بچه شمرونی رُ با 2pacوr.s.sمقایسشون نکن.مثلا هیدن در حد امینمه؟یا مثلا سیجَل؟؟ {-8
زدبازی گروهیه که آهنگ "پدر من منو..."رو از آهنگ"Hot Chip - Over And Over"اسکی رفته. اون وقت با یه مردی مث امینم مقایسش میکنی؟؟
پشم امینم ــَم نیستن.
ببین این طبیعته رضاست که فحش بده...واسه همینه که بهش میگن پیشرو(پیشرو تو فحش وناسزار دادن!)
ببین تو خوشحال باش،می تونی این نتیجه گیری ارزشمندتُ قاب کنی بزنی سینه دیوار =))

شاخ که هیچ خوب اونم با اسم زدبازی وگرنه که...

تنبه10 هم کی گفته پول نمیده برای فیت؟اگه همین الان رابطه شون با رضا(که استادشونه)خوب بشه حاضرن کلی حق فیت بدن.یا مثلا با حصین.
کلا یکی مث حصین باید برای کار با فنچا حق فیت بگیره مث سامی بیگی.

رضا صداش درسته! لایوم میخونه اگه شک داری! همه یه تغییراتی توی صدا میدن! توی فلو! و.......!
رضا که معلومه کارش درسته اتفاقا جزئ نقاط قوتیه که کمتر کسی داره.منظورم تغییر صدا و استایل با توجه به مود و حالت آهنگ یا تکست مورد نظر.مثلا آهنگ قبرستون هیپ هاپُ با دموی آهنگ اخر که توی دموی آبوم نشون داد(همونی که من اسمشُ یادم رفته و قرار بود با یاس بخونه)مقایسه کن.
حتی اوج هم هرچی داره از رضا داره منظورم از تکنیک و نحوه خوندن و ... هستش.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

ببین داداش تنبه 10 حق فیت نمیده! نه تنها تنبه 10 بلکه همه ی گنده های رپ که بخوان باهم بخونند! چون برا کار خودشون خوبه! وقتی یه کار خوب با یه شاخ دیگه بدن طرفدارا راضی میشن و خوب میشه!

بعد تو گفتی فنچ یعنی میخوای بگی تنبه 10 فنچن؟؟؟ :|

پوریا جون برو گنگ اشون رو گوش بده! حالشو ببر! کلا یکی از تنها گروهیه که هیپ هاپ کامل کار میکنه!مثلا برو راهمون جداست رو بگوش! لامصب امیر و شارلاتان 2 تا صدا شاخ میترکونن! اصلا یه وضعی! ولی دلم خیلی برا علی 10 تنگیده بخونه سریع فاز بگیریم باهاش! :D

بعد عزیز رضا چندسال پیش میخواست با تنبه 10 فیت بده! ولی تنبه 10 میونه خوبی باهاش نداره تو آهنگاش تیکه به رضا هم زیاد داره!اگه رضا با این خالطورا مث تتلو بخونه واقعا کیفیت آلبوم میاد پایین! شایعه شده با عرفان هم میخواد بخونه!(یعنی رسما این اتفاق بیوفته عمرا اگه آلبومش رو بخرم) :-w

پوریا ببخش منو اما با این پستت نشون دادی نصفه میشناسی رپو و هیپ هاپو! عزیز! قافو نمیاری؟ زیر و بم زیر زمین ته آلبوم بود! فدایی رو حساب نمی کنی؟ امیر علی a2 رو حساب نمیکنی؟ نیموش ، ساچمه ، تیغه ، شایع ، بامداد و ....! :D بعد اونوقت میای میگی داریوش! :D شرط میبندم سر زندگیم نصف بیشتر اینا که نام بردم عمرا به گوشت خورده باشه!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

ببین وقتی میاد میگه فحش ندین، دیگه خودش نباید بره از یه استایلی استفاده کنه که مجبور باشه فحش بده!

ام جی اصلا در حد و اندازه ای ندونستش که بیاد فحش بده !!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Ehem_Ehem :
ببین وقتی میاد میگه فحش ندین، دیگه خودش نباید بره از یه استایلی استفاده کنه که مجبور باشه فحش بده!

ام جی اصلا در حد و اندازه ای ندونستش که بیاد فحش بده !!
ببین حاجی ام جی رو الکی شاخ نکن دیگه!

میری رو مخ! باو ام جی هیچی نداره صرفا فقط تکستاش خوبه! نه صداش خیلی خوبه نه فلو هاش و استایلش!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

من کسی رو شاخ نمیکنم یا خورد نمیکنم! دارم میگم خیلی از این حرفایی که میگین درست نیست. تقلید از سبک هم چیز بدی نیست! الان مثلا نه تو رپ، یکی بیاد سبک کونگ فو یکی رو تقلید کنه چیز بدی نیست. من شخصاً با کارای رضا پیشرو مشکلی ندارم. یاس هم برام از ام جی بیشتر ارزش داره. حتی اگه سبکشو تقلید کرده باشه. دلیل نمیشه که سهراب از یاس بهتر باشه. من با شخصیت پیشرو مشکل دارم ! نه با کاراش. اتفاقا کاراش واقعا خوبن ؛

بعد یه چیز دیگه! اون کی بود اومده بود به نسیم فحش میداد؟ یادم نیس کی بود یکی تو دیسش نسیم رو فحش داده بود. خُب کارش غلطه. چرا ؟ چون نسیم تو دیس های زدبازی نیست و اصلا قاطی این چیزا نمیشه. وقتی کسی کم بیاره نتونه به مهراد و ام جی 4 تا تیکه بندازه میره میندازه به نسیم.

الان شما ها دارین این nimosh رو شاخ می کنین! باز پیشرو بیاد زدبازی رو دیس کنه، میگیم 2 تاشون شاخن. این کیه که بخواد زدبازیو دیس کنه؟!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از LEGEND :
ببین داداش تنبه 10 حق فیت نمیده! نه تنها تنبه 10 بلکه همه ی گنده های رپ که بخوان باهم بخونند! چون برا کار خودشون خوبه! وقتی یه کار خوب با یه شاخ دیگه بدن طرفدارا راضی میشن و خوب میشه!

بعد تو گفتی فنچ یعنی میخوای بگی تنبه 10 فنچن؟؟؟ :|

پوریا جون برو گنگ اشون رو گوش بده! حالشو ببر! کلا یکی از تنها گروهیه که هیپ هاپ کامل کار میکنه!مثلا برو راهمون جداست رو بگوش! لامصب امیر و شارلاتان 2 تا صدا شاخ میترکونن! اصلا یه وضعی! ولی دلم خیلی برا علی 10 تنگیده بخونه سریع فاز بگیریم باهاش! :D

بعد عزیز رضا چندسال پیش میخواست با تنبه 10 فیت بده! ولی تنبه 10 میونه خوبی باهاش نداره تو آهنگاش تیکه به رضا هم زیاد داره!اگه رضا با این خالطورا مث تتلو بخونه واقعا کیفیت آلبوم میاد پایین! شایعه شده با عرفان هم میخواد بخونه!(یعنی رسما این اتفاق بیوفته عمرا اگه آلبومش رو بخرم) :-w

پوریا ببخش منو اما با این پستت نشون دادی نصفه میشناسی رپو و هیپ هاپو! عزیز! قافو نمیاری؟ زیر و بم زیر زمین ته آلبوم بود! فدایی رو حساب نمی کنی؟ امیر علی a2 رو حساب نمیکنی؟ نیموش ، ساچمه ، تیغه ، شایع ، بامداد و ....! :D بعد اونوقت میای میگی داریوش! :D شرط میبندم سر زندگیم نصف بیشتر اینا که نام بردم عمرا به گوشت خورده باشه!
من نظرت در مورد تنبه 10 رو واقعا نمیتونم بقبولم...
ولی قبول دارم ممکنه دلیلش کم گوشیدن باشه...چند تا آهنگ شاخشون رو بگو(ترجیحا فان نباشه!)بدانلودم...

خب اونایی ک میشناختم رو گفتم دیگه...ای2 همه میگن شاخه ولی من باش خیلی حال نمیکنم :-??...قاف گفتم خیلی خوبه...اون زیر و بم زیرزمین هم گوشیدم خیلی خوب بود...ولی واقعا یکی مثل علی سورنا رو خیلی شاختر میدونم...
کلا از بقیه ک گفتی رو هم فقط ساچمه و تیغه رو میشناسم :-"

فدایی خدایی صداش ضایع نیست؟...یعنی دیس آرمان آشوب کلش ب نظرم شاخ بود...یعنی رید ب فدایی...صداش واقعا ضایعه...
کلا بچه ها گفتن فدایی و بی باک شاخن...بودن اما جدا نه اونقدر ک میگین...
:D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Ehem_Ehem :
الان شما ها دارین این nimosh رو شاخ می کنین! باز پیشرو بیاد زدبازی رو دیس کنه، میگیم 2 تاشون شاخن. این کیه که بخواد زدبازیو دیس کنه؟!
خوب دیگه میگم بعضی ها یه چیزی رو نمیدونن همینه!

پسر خوب برو اول یکم تحقیق کن بفهمی نیموش کیه! (;

نیموش با بهرام کار داره با ساچمه و برو بچ دیوار و...! یکی از شاخ های بیت باکسه! و ....!

برو کاراش رو گوش بده! ببین انقدر گنده هست و رپ بازا میشناسنش که به رضا اونطوری می..رینه! با اوج هم اواخر کار داده و ...!

خواهشا چیزی نمیدونید نیاید بگید! وقتی نمی شناسید امثال نیموش و ساچمه و ... رو نیاید بگید شاخ میکنه و...! ام جی میتونه بشکنه فلو و ریتمو؟ من چند تا آهنگ از نیموش دیدم که بسیار زیبا ریتمو میشکنه و عوض میکنه! فستو یهو کند میکنه! میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

+پوریا شاید صداش کمی ضایع باشه ولی واسه من استایل و تکست مهمه! به قول سروش اولین چیز تو رپ تکسته بعد فلو! بقیه صدا و... رو بریز دور!:D

+ تنبه 10 همه گیر نیست! بعضیا شاید خوششون نیاد ولی کاراشون سطحه بالاست! نو آورن! فقط میتونم بگم برو کارای دیگشون رو بگو! از سلول های هیپ هاپیپ ، تنبلیم ، نگو دیره ، آره ، اینا اخیراشن! قدیمیاش که من دوسشون دارم از قبیل دست تو جیب ، بازی تعطیل ،راهمون جداست و....!

1 آهنگ (اولیشون بود فک کنم) خیلی خوب بود! اسمش یادم نیست! اما علی 10 میاد تو میگه مهدی پاشو یه کار بدیم! بعد مهدی میگه الآن؟ میگه آره بیا شروع شد! بعد میگه وایسا الآن میام! شروع میکنند! خیلی باحاله!

بالا