• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقات رباتیک خوارزمی

سپهر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی اهواز
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : مسابقات رباتیک خوارزمی

به نقل از XeXteX :
این تستای آخر واسه این بود که فقط تهران نیاد بالا!

خودم از داورا پرسیدم.
گفتن بعضی استانا اعتراض کردن چرا همه تهرانین!
تکنیکال و اپن چلنج رو واسه این گذاشتیم!
نه منظورشون روزه اول بود که یه تعداد تیم خوندن که دوباره بیان مسابقه بدن و اینا...

سپهر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

تازه حتی همون اوپن چلنج فقط تیمایه تهران رفتن + تیم خوزستان ( من ندیدم کسه دیگه ای بره...اگه رفته بگه همین الان)
کلا 4 تا تیم اوپن چلنج دادن...

XeXteX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
tehran

به نقل از Sepehr.Tahmasebi :
نه منظورشون روزه اول بود که یه تعداد تیم خوندن که دوباره بیان مسابقه بدن و اینا...
خب تو اون که ما که دو تا برد داشتیم، گفتن باید بیای دوباره بازی کنین!
من موندم چرا مردم فقط به تهران گیر میدن!؟!؟!؟؟!

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

تازه حتی همون اوپن چلنج فقط تیمایه تهران رفتن + تیم خوزستان ( من ندیدم کسه دیگه ای بره...اگه رفته بگه همین الان)
کلا 4 تا تیم اوپن چلنج دادن...
مام که کشک بودیم اون وسط خازن ترکوندیم یکی از بچه هارا 200ولت گرفت... همون موقع که دست گرفتیم واسه تیم سوم بریم اپن چلنج خازن ترکید میکرو پرید :(( شانسم به این میگنا.... :((
بعد رفتیم جنازشو نشونه آقای مهظر نیا دادیم گفت میتونی تا 8درستش کنی یا نه... ولی نشد ~X( یکی از خازنا شارژ میشد ولی اون یکیش نه نمیدونم چه مرگیش شده بود :((

سپهر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از P_R :
مام که کشک بودیم اون وسط خازن ترکوندیم یکی از بچه هارا 200ولت گرفت... همون موقع که دست گرفتیم واسه تیم سوم بریم اپن چلنج خازن ترکید میکرو پرید :(( شانسم به این میگنا.... :((
بعد رفتیم جنازشو نشونه آقای مهظر نیا دادیم گفت میتونی تا 8درستش کنی یا نه... ولی نشد ~X( یکی از خازنا شارژ میشد ولی اون یکیش نه نمیدونم چه مرگیش شده بود :((
گفتی های ولتاژ یاد ماله خودمون افتادم...آقا این های ولتاژ ام دهن منو آسفالت کرد... زرتو زورت 380 مارو میگرفت...خیلی بد بود...اما خدایی شما ام دیگه خیلی شلوغش کردینا! اصلا در حد جیغ و اینا نیست
منو 100 بار 380 گرفت اما اینجوری نکردم بخدا...

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از P_R :

احتمالا خازن ها ترک زده بوده
من به شخصه نه خوارزمی امسال رو قبول دارم نه داوریش رو

سلام
روز اول که نبودم اگه نه یه دعوای اساسی راه می انداختم تا ببینم کجا این برگزاری برابر متمم قوانین مسابقات روباتیک خوارزمی 1390 هست :-??
مسابقات رو که دیدم یاد حلی کاپ های قدیم افتادم با این تفاوت که حالا خیلی راحت دختر پسرا گل می گفتن و گل می شنیدن البته شباهتش هم روباتاشون و تنها روباتهایی که راه می رن تو زمین با اون روزا بود (;
تو محل برگزاری به این فکر افتادم که اگه از حلی فرزانگان تهران تیم نداشتن یا کلا هر کدوم 1 تیم داشتن چی می شد :-?
نوآوری روبات ها که واقعا بحث برانگیز بود, از لیدر تیم اون 2 تا تیم تهران واقعا تشکر می کنم چون اصلا تو این 4 ساله هنوز ریسک نکرده اند و جز جای کلیدها و چند مورد دیگه چیز دیگه ای تغییر نکرده بود اها مدار کیکر جدید لاندا هم بود البته بقیه تیم ها هم کار خاصی نسبت به اپن 2011 نکرده بودن, کیف های کاملا تابلو یه تیم که جاش خالی بود با تمام لیبل ها و ارم اون تیم هم دست یه تیم دیگه بود که نفهمیدم کیف ها رو از کجا اوردن؟
4 نفر که بهشون می گن داور و سواد همشون رو روی هم جمع کنی phd نمی شه کلا گند زدن به قوانینی که 6 تا پروفسور اونا رو تدوین کردن :-? اومدم اعتراض کنم که یکی از شرکت کننده ها می گه هی چی نگو اخه نفر قبلی که اعتراض کرده رو بیرون کردن, فهمیدم تازه اونی هم که یه چیزی حالیش میشده و اعتراض می کرده رو از سالن اخراج کردن :)) =))
خسته و بی حال تر از وقتی که اومدم سوار ماشین شدم و برگشتم مرکز شهر تو فکر اینکه یعنی سال دیگه روباتا اصلا راه می رن :rolleyes:

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

گفتی های ولتاژ یاد ماله خودمون افتادم...آقا این های ولتاژ ام دهن منو آسفالت کرد... زرتو زورت 380 مارو میگرفت...خیلی بد بود...اما خدایی شما ام دیگه خیلی شلوغش کردینا! اصلا در حد جیغ و اینا نیست
منو 100 بار 380 گرفت اما اینجوری نکردم بخدا...
اون موقع همه استرس اپن چلنج را داشتن به قول بچه ها با اعتماد به نفس تمام واسه تیم سوم دست گرفتم بعد حول کردیم کند زدیم تو کیکر :)) خوب یه لحضه خیلی ترسیدم 200 ولت دوستمو که گرفت یه لحظه دستش خشک شد بعدم که خازنه ترکید =)) شما که نزدیک ما بودین دیدید که :)) بعد مهظرنیا اومده به دوستم میگه این چند تاست (3تابود) اون گفت 6تا گفت پس نشون میده حالت خیلی خوبه =)) ولی برای شکستن سکوت 12ساعته بد نبودا هرچند کیکرمون داغون شد :))

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

خوارزمی امسال به یاد موندنی بود مخصوصا بازی با توپ تنیس تو حیات به علت راه داده نشدن!! ولی متاسفم براشون واقعا" بخاطر حسادتی که به رباتیک دارن و میخوان حذفش کنن از خوارزمی...

سپهر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از P_R :
اون موقع همه استرس اپن چلنج را داشتن به قول بچه ها با اعتماد به نفس تمام واسه تیم سوم دست گرفتم بعد حول کردیم کند زدیم تو کیکر :)) خوب یه لحضه خیلی ترسیدم 200 ولت دوستمو که گرفت یه لحظه دستش خشک شد بعدم که خازنه ترکید =)) شما که نزدیک ما بودین دیدید که :)) بعد مهظرنیا اومده به دوستم میگه این چند تاست (3تابود) اون گفت 6تا گفت پس نشون میده حالت خیلی خوبه =)) ولی برای شکستن سکوت 12ساعته بد نبودا هرچند کیکرمون داغون شد :))
کلا خوارزمی جالب انگیزناک بود!
آخرش معلوم نشد مسابقست یا طرح یا هر 2!
اما در کل ای کاش همه ی شرایط برابر بود.من میگم کاش همه ی ما مثل بچه های تهران امکانات داشته باشیم نه اینکه بگیم اونا اینجورین که مقام میارن!
کاش خلاقیت و شرایط برابر فقط توی برنامه نبود و کل روبات رو اینجوری میکردن.مثلا یه بورد میدادن به همه با یه شماتیک یا حتی اونم نمیدادن میگفتن مونتاژ کنید خودتونم برنامه بنویسید کامل شدش رو بیارین این 4 تا حرکت رو انجام بده.اینجوری دیگه چه حلی چه صائب چه ما چه بقیه شرایطشون یکی بود.
ولی خدایی من ندیدم تیمی خلاقیت داشته باشه توی روباتاش...کسی خلاقیت دید؟! یا خودش داشت؟! من چند تا جوجه خلاقیت گذاشته بودم توی روبات اما خوب ...

فریناز

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

من فقط خواستم اصلاح کنم آقای محضرنیا، نه مهظرنیا، ببخشید ولی یکم رو نرو بود

parisa asgharzadeh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
سال اول ریاضی بودم اما به خاطر علاقه شدید ولش کردم
دانشگاه
اول MIT اگه راهم ندادند
رشته دانشگاه
مسلما مهندسی برق یا IT

به نقل از فریناز :
ببخشید ولی یکم رو نرو بود
این یعنی چی؟؟؟؟؟؟
در کل فکر کنم سطح مسابقه امسال بالاتر از پارسال بوده(من که نبودم ولی با تعریف هایی که شده میشه چنین استنباط کرد) ولی با این روند نمیشه رو خوارزمی سال دیگه حساب کرد

XeXteX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
tehran

خوشم میاد همه دارن یه ریز به ما فحش میدن! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

ساله ديگه كه اگه خدا بخدا خوارزمي روباتيك نداره P:>
به نقل از فریناز :
من فقط خواستم اصلاح کنم آقای محضرنیا، نه مهظرنیا، ببخشید ولی یکم رو نرو بود
:)) =))

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

کلا خوارزمی جالب انگیزناک بود!
آخرش معلوم نشد مسابقست یا طرح یا هر 2!
اما در کل ای کاش همه ی شرایط برابر بود.من میگم کاش همه ی ما مثل بچه های تهران امکانات داشته باشیم نه اینکه بگیم اونا اینجورین که مقام میارن!
کاش خلاقیت و شرایط برابر فقط توی برنامه نبود و کل روبات رو اینجوری میکردن.مثلا یه بورد میدادن به همه با یه شماتیک یا حتی اونم نمیدادن میگفتن مونتاژ کنید خودتونم برنامه بنویسید کامل شدش رو بیارین این 4 تا حرکت رو انجام بده.اینجوری دیگه چه حلی چه صائب چه ما چه بقیه شرایطشون یکی بود.
ولی خدایی من ندیدم تیمی خلاقیت داشته باشه توی روباتاش...کسی خلاقیت دید؟! یا خودش داشت؟! من چند تا جوجه خلاقیت گذاشته بودم توی روبات اما خوب ...
من نمیفهمم!

گیرم که امکانات ما بیشتره(که قبول ندارم) خوب اگه اینطوریه همه جای دنیا هم هست!

مثلا توی مسابقات جهانی امکانات بقیه شاید بیشتر باشه!نه؟ خوب اونو میخواید چی بگید؟ یا مثلا مثال فوتبالی! امکانات رئال و پولش بیشتره مثلا ختافست! این دلیل نمیشه! :D

ولی زیر لبی فحش میدن رو خوب اومدی! :D

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

آخه ما هممون سمپاديم بايد بودجه هامون يكسان باشه نه اينكه فط تهرون تهرون ....
ولي Sepehr.Tahmasebi راست ميگه اگه اينجوري ميكردن بهتر بود ... من داشتم با اون آقاي دكتر كه نميدونم فاميليش چي بود حرف ميزدم ميگفت واسه تكنيكال و اپن چلنج را گذاشتن تا شانس بردن و باختن كمتر بشه و همه تنن ياين بالا ... آخه يكي نيست بگه حالا كه همه تهرونيا اومدن بالا تكنيكال ميذاري كه چيشه بالاخره يكي از تهرونيا مقام مياره پس بقيه چي؟؟؟؟؟!!!!!!
بيخيال بابا ديگه تموم شد هيچ كسي مثه من حالش براي بار دوم اينقدر گرفته نشد ...
حالا بگين كي مقام هارو اعلام مي كنند البته ماكه مقام نمياريم!!!!!
بگين چند تا آيتم را زدين ؟؟؟؟؟
اگه كسي هم از صائب خبر داره بگه لطفا!!!!؟؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خواهر من چند دفعه بگم؟ هان؟ میگم خود والدین کمک می کنند به مدرسه و سمپاد به همه یک سهمیه میده!

چرا اینو نمی فهمید؟ خود والدین کمک می کنند! نمی تونیم که پول والدین حلی رو بدیم به شما تا یکسان بشه! :)) :D

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خوب پول والدین آخه همونم به ما نمیدن ای خدا!!!!!!!!!
بابا بیخیال دیگه تموم شد رفت
خوب دیگه وقتشه رسما از همگی خداحافظی کنم خوبی بدی چیزی دیدین حلال کنین ماکه دیگه رفتیم انشا الله برای آیندگان این قضایا حل بشه و بالاخره مام (اعضای آینده تیم) بتونن مقام بیارن!!!!!! اگه وقت شد بتون سر میزنم اگه یه بحث درست حسابی راه بندازین رو منم حساب کنید ....
دلم واسه اینجا تنگ میشه ولی خوب چاره ندارم ....
بای بای h-: h-:
(جای دیگه پیدا نکردم اینارو بگم ببخشید)

فریناز

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

رو نرو بود یعنی رو عصاب بود :D
اوهو جناب legend حالا ما یه چیزی گفتیم از این مقایسه ها نکنید در اون حد نیستین دیگه (; (شوخی بود ناراحت نشینا)
در کل خوش گذشت دیگه، نه؟

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از XeXteX :
خوشم میاد همه دارن یه ریز به ما فحش میدن! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

چرا می خندی :-/ همیشه همین طوره هیچ کدوم از بچه ها حاضر نیستن قبول کنن دلیل موفق نشدنشون کم کاریه نه فقط و فقط پول و لیدر :|
خطالب به بقیه :
اخه اصلا روبات ها شما توپ رو خوب پیدا می کرد؟! خب وقتی روبات شما راه نره مال بقیه که راه می ره و توپ رو پیدا می کنه برنده می شه
انصافا راه رفتن و توپ پیدا کردن امکانات مالی انچنانی نمی خواد ,وقتی معلوم می شه کدوم روبات بیشتر خرجش شده که روباتا با هم در گیر بشن.

• لایک
امتیازات: WORM

P_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اصفهان
شهر
اصفهان ولا غیر
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خوب به قول شما ربات باید راه بره رباتی را که همه بازی هاشو برد دفعیه تیمم فول فول چرا خذف شد؟

بالا