• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدرسه‌ی تابستانی علوم ریاضی ۱۳۹۰

آیا در مدرسه تابستانی علوم ریاضی شریف شرکت میکنید؟

• رای‌دهندگان
    34

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : مدرسه‌ی تابستانی علوم ریاضی ۱۳۹۰

جلوی یک و نیم ساعت از کلمه به قرعان استفاده شده بود ، واضح نبوده منظورم ؟؟؟ :-" :D

آره سروش جان ، این البرزیا هم مثل همون تهرونیان اصلا ما شهرستانی هارو درک نمیکنن ، آقا شما نمیشه اشاره به روز نکنید ؟ نامه رو کلی بنویسین که بزارن واسه سوما و اینکه اگه سومی درس داشته باشه نمیاد ! ماکه نداریم :-" :D

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خیلی خوبه :)

فقط نگو که میایم خاطرات با هم داشته باشیم چون عمو پرنیان پرسید یه جا که میان دور هم باشین یا چیز یاد بگیرین ؟! :rolleyes: (یه چیزی تو این مایه ها ! ) به این نکته اشاره کن که آخرین فرصت ماست برای حضور در شریف و آشنایی بیشتر با محیط اونجا و یادگیری !
پاراگراف "مهمترین درخواست ... " بهش اضافه کن این حرفمو یه جوری

علاوه بر تشکر ، خسته نباشید و اینا رو هم بگو ! مثلا بگو که شیطنت های دانش آموزی داشتیم و اقتضای سنمونه و اینا ... (منظورم از پاراگراف قبل ویرایش سکانسایی بود که شما نبودین کلا هیچکی نبود تقریبا ! بی خیالش )

ویرایش شد :D

parsaeian

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
رياضي و كامپيوتر
دانشگاه
شهيد بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر

به نظر من اگه اين پاراگراف رو اينطوري بنويسيم تاثيرش بيشتره:
از دیگر پیشنهادات مطرح شده که اهمیت بیشتری نسبت به بقیه موضوعات داشت کیفیت برنامه ریزی و کلاس ها بود، متاسفانه در کارگاه قبلی شاهد برخی ناهماهنگی ها بودیم، اگرچه از كارگاه هاي دوره ي پيش نظم بيشتري داشت اما انتظار ميرود برای جذاب تر شدن و بیشتر شدن بازدهی برنامه ریزی دقیقتری برای اجرای برنامه ها صورت گیرید.
اين جاشم اگ هاينجوري نوشته شه بنظر من بهتره:
صلاح دید خود و با دیدگاه خود=صلاح ديد و نظر خود

موضوع نامه همون درخواست جمعي از سمپاديها به نظرم بد نيست.

محسن جان بازم ازت ممنونم كه وقت گذاشتي و اين نامه رو نوشتي >:D< (;

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مُحسن :
یه مسئولیت به آدم میسپارید بعدم پیگیریشو بکنید دیگه..، الان این نامه تایید شد؟اگه تایید کردید بفرستم..اگر نه هم ویرایش کنید، اگر بیخیال هم شدید بگید من هی سر نزنم به تاپیک.
جانم؟! :O
مسئولیت به آدم میسپاریم؟ :O :| --->
به نقل از ناشناس :
من متن برای ایمیل رو مینویسم

اولا که عرض کنم ، بنده با همین عقل ِ ناقص َم هم تشخیص میدم این یک حرکت ِ داوطلبانه بود! (طبیعتا البته! ) :-??
حالا این مهم نیست ، در ثانی ؛
الان کلا دوروز هم کامل نمیگذره از زمان ِ قرار دادن ِ متن ِ پیشنهادی ِ شما!
احیانا خدایی نکرده انتظار که ندارید بچه ها صبح تا شب تو سایت باشن موضوع ِ نامه بررسی کنن؟! :rolleyes:
کار ِ اداریش هم 1 هفته فقط روند ِ برنامه ریزیش جلو میره و از این حرفا!
من نمیخوام حاشیه برم ، از شما هم همین خواهش رو دارم :)
آخه ... :| ؛ من هی سر نزنم یعنی چی برادر و دوست ِ گرامی؟!

شما لطف ِت رو شامل ِ حال ِ همه ی ما کردی ، متن ِ خیلی خوبی هم قرار دادی ، بچه ها هم طی ِ همین هفته کم و بیش میان و میخونن و با هم تصمیم گیری میکنیم همینجا! :-?
مشکل ِ دیگه ای هست؟!
وقت هم که اگه از الان بخوای حساب کنی از گردگیری ِ خونه واسه عید هم بیشتر وقت مونده برات! ، غیر ِ اینه؟

یکمی مرحمت ... صبر ... در آخر هم سپاس :)

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مُحسن :
بله مسئولیت سپردن، مسئولیت رو زورکی که به کسی نمیدن، یک فردی قبول می کنه و از جانب بقیه تایید میشه و باهاش همکاری میشه( که اینجا فقط کافی بود یک نفر مسئولیت رو بر عهده بگیره)، حالا،اگر من اون متن رو نمینوشتم ، کسی اون جمله من رو نقل قول میکرد که فلانی تو خودت قبول کردی و مسئولیتی بهت سپرده نشده بود و این حرفا..؟پاسخ نه هست و طبیعتا همه انتقاد میکردند. دو جانبه به مسئولیت نگاه کن اگر دید دیگه ای داری بدون که اشتباه هست.

بحث ِ انجام ندادن ِ شما نیست که بقیه بخوان بیان در ادامش حرف بزنن و بگن آقا چرا وعده سر خرمن میدی؟! آدم یا یک قولی رو میده و مسئولیت رو قبول میکنه یا اینکه کلا حرفی نمیزنه دیگه! ، غیر ِ اینه؟ :-? - دید ِ دیگه ای هم موجود نیست برادر ، اینجا چاله میدون که نیست من بخوام دعوا کنم ، داریم مسالمت آمیز همه بحث میکنیم که خب واسه خودمون یک بازده ِ مناسبی داشته باشه :)

در مورد اینکه بچه ها صبح تا شب آنلاین هستند و این حرف ها، چیزی که من میبینیم خیلی از بچه های همدوره توی یاهو و سایت بیشتر از یک سوم روز رو آنلاین هستند، مطالعه یه نامه 4 5 پاراگرافی بیشتر از 5 دقیقه زمان نمیبره..به هر حال بهتر از استاتوس زدن هست، همم؟

بچه صبح تا شب آنلاین هستند یا نیستند ، فکر کنم خیلی مسئله ی شخصی ای باشه و همشون مثل ِ شما که میگی "من درگیر کار های دیگه ای هستم" ، درگیری دارن! ؛ علاوه بر اون آیه که نخوندن حتما بیان همونجا ویرایش هاشون رو تحویل بدن؟! :O

اما حاشیه، وقتی موضوعی مطرح میشه انتظار پاسخش هم باید باشه، پس یا یک متنی رو ارائه بدید و Feedbackـش رو هم بگیرید یا اصلا پست نکنید، چه اصراری هست؟

مشکلی نداره کسی از پاسخ ِش ترسی نداره که :D ، منظور به اینه که من خیلی خلاصه گفتم و نخواستم حاشیه برم! ، ربطی داشت اصلا به اینی که گفتی؟!

سر نزنم هم به خاطر این موضوع هست که من درگیر کار های دیگه ای هستم، هر یه تاپیکی که از برنامه بازدیدم کم بشه خودش کُلی زمان بهم میده، مدرسه هم که تموم شده و حرف خاصی جز این نامه نیست. پس علت اصلی مراجعه میشه بررسی پاسخ های این نامه...

هممم ، ببین برادر ِ من! سفسته (!) میکنی چرا؟ :-? - شما داری میگی خوندن ِ یک متن ِ 4-5 پاراگرافی !!! سرجمع 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه! :-?? ، پس انتظار نداشته باش که سرزدن و چک کردن ِ یک پیج ِ که نهایتا دو صفحه جدید پست شده توش بیشتر از همون 5 مین طول بشکه! (; - برنامه بازدید؟ ;)) این رو برای امثال ِ منو شما گذاشتن که خیلی سریع از اتفاقات ِ درون ِ یک تاپیک که داری دنبالش میکنی مطلع شی ، زمان ِ برآورد شده ی ای هم که از بین میره زیر ِ صدم ِ ثانیه است!

من به کسی لطف نکردم، وظیفم بود که کاری رو به عنوان یکی از دوستان شما انجام بدم، به خاطر محبت هاتون، کمک هاتون و چیز هایی که خودتون بهتر میدونید، اینکه نامه توی یک هفته قرار هست بررسی بشه یا یک ماه یا دو روز رو من نمیدونستم، یکیتون میتونست بیاد بگه" به نظرم یک هفته صبر کنیم تا همه متن رو بخونن بعد تایید نهایی می کنیم" اما کسی نگفت، طبیعتا من هم احساس کردم یا بیخیال شدید، یا موضوع رو پیگیری نمی کنید و این حرف ها، خانم زارعیان هم که جواب پست بنده رو نداد، پس منطقا میشه یه همچین برداشتی کرد و چنین پستی داد.

حرفی ندارم فقط اینو میدونم که ---> " و خداوند صبر را آفرید " :)

در هر صورت، هرکسی از این 9 نفری که متن رو خونده و مثبت داده(با تشکر)، اگر لطف کنه، طی این چند روزه تایید یا ویرایشش رو توی همین تاپیک اعلام کنه ممنون میشم.

این شد حرف ِ حساب ، در عرض ِ همین هفته کارش رو تموم میکنیم حتما و میره که فرستاده بشه! :D

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

خیله خب بسه دیگه ! اینقدر بحث داره ؟ :rolleyes:

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

سلام.اول این که تشکر میکنم از آقای محسن.متن نامتون حساب شده و طبق اصول بود.فقط یه سری پیشنهاد داشتم:
اول از همه:اول نباید تشکر باشه بعد مقدمه و بیان نامه؟چون موضوع اصلی نامه پیشنهاده پس تشکر کردن رو بعد از سلام قرار بدین فکر میکنم بهتر باشه!الان یکم بدون پیش زمینه وارد توضیحات شدین(تشکر پیش زمینه محسوب بشه به جای بخش اصلی نامه فکر کنم خوب بشه،باز من نمیدونم هر جور که همه فکر میکنن مناسب تره)
با توجه به حرف سمانه:
اگه توی پاراگراف 4 خط 4 به جای "آخرین سال خاطرات دبیرستان" "آخرین فرصت برای شرکت در کارگاهها" رو قرار بدین فکر کنم بهتر باشه و طبعا با این تغییر ادامه جمله هم تغییر میکنه (این قسمتو نمیدونم چطوری باید تغییر کنه) و آخر پاراگراف هم به جای "فرصت بیشتری برای شرکت در کارگاه ها و فعالیت هایی به این شکل" باید گفته بشه:"فرصت بیشتری برای شرکت در چنین برنامه هایی" (برای جلوگیری از تکرار).×البته بازم فکر کنم بهترم میشه ویرایشش کرد ولی من خیلی بلد نیستم!×
پاراگراف آخر بهتر نیست به جای "دو پیشنهاد" بگیم "پیشنهادات"؟اینجوری تعداد مشخص نمیشه!لفظ دو پیشنهاد خود به خود القا میکنه که پیشنهادامون کمه شاید!
یه چیزیم میگم نخندینا( :-")ولی نباید اندکی مظلوم نمایی کنیم و ذکر کنیم که فرصت یادگیری علوم به این شکل شانس بزرگیه و میتونه به ما برای انتخاب رشته یا ادامه دادن اون علم و اینا انگیزه بده!(گفتم نخندین! :D)

بعد یه چیزه دیگه:این نامه هه حتما لازمه برای پیشنهاد ولی درکنارش تماس تلفنی هم لازمه(معجزه میکنه این تماس تلفنی!)
×من نمیفهمم خودشونم باورشون شده این سه روز بار علمی نداره که میگن وقت گیره؟!کی گفته آخه؟! همون جریانه دُش مَن!!!یکی نیست یه یاداوری بکنه بهشون که این کارگاه اصولا علمیه!پس وقت کنکور کسیو نمیگیره!!! :))×

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از مُحسن :
در هر صورت، هرکسی از این 9 نفری که متن رو خونده و مثبت داده(با تشکر)، اگر لطف کنه، طی این چند روزه تایید یا ویرایشش رو توی همین تاپیک اعلام کنه ممنون میشم.
من کلا انشا و نگارشم خوب نیست !
هرچی شد من تایید میکنم . فقط نامه ی نهایی را بزارید تا همه اونو میل کنیم :)

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

كلا بحث الكي و پست يك صفحه اي دوست دارید ؟ نه؟ :-" :D

پاراگراف اول و دوم و سوم:
خيلي طولانيه اصلا نياز به 3 پاراگراف نبود براش!!! يك پاراگراف هم مي شه بيانش كرد. مثلا:

((متني كه در ادامه مي خوانيد نتيجه ي تفكر چندي از دوستان سمپادي ماست كه در كلاس تابستاني اخير دانشگاه شريف شركت كردند .
مدت زيادي از برگزاري كلاس ها نمي گذرد ، با اينكه در اختتاميه فرصت خوبي براي مطرح كردن پيشنهاد هاي خود داشتيم تصميم بر اين گرفتيم تا با نوشتن اين نامه ضمن تشكر دوباره به خاطر محيط علمي و مفرحي كه براي ما فراهم كرديد با بررسي و فكر بيشتر نظرات خود را به صورت منسجم مطرح كنيم . اميد است توانسته باشيم در امر پيشرفت اين دوره ها گامي برداریم.))

در مورد بقيه پاراگراف ها هم:

بعد از نگاهي اجمالي به آنچه در جلسه اختتاميه و گفتمان همگاني مطرح شد لازم ديديم براي تاكيد بيشتر به موارد زير اشاره كنيم:

_ سال سومي ها: همانطور كه مي دانيم كلاس ها تا بحال فقط براي پايه هاي تحصيلي اول و دوم دبيرستان تنظيم شده اند و طبق گفته ي مسئولين علت اين امر اشتغال فكري سال سومي هاست كه در جنب و جوش كنكور و تست زدن وقتي براي شركت در كلاس ها پيدا نمي كنند، اما اگر كمي دقيق تر بررسي كنيم مي بينيم از نظر بسياري دانش آموزان و حتي مشاوران تحصيلي در اين سال شايد حتي فرصت بيشتري براي شركت در همايش ها و ... نسبت به قبل داشته باشيم و از طرفي اگر احساس كنيم توانايي شركت در كلاس ها را نداريم بي شك اقدام به ثبت نام نمي كنيم .

_كيفيت برنامه ریزي كلاس ها : ..... (هر چي لازمه بگيد)

_ گسترش مباحث: موضوعاتي كه تا كنون در كارگاه ها و كلاس ها گنجانده شده اند همگي سر رشته اي از مباحث رياضي داشتند . گرچه بسيار مفيد و سرگرم كننده بودند ولي بد نيست به ديگر رشته هاي تحصيلي هم توجه شود .( اين برمي گرده به صحبت شخصيم با پرنيان كه گفت واسه زيست هم كلاس مي ذارن تو دانشگاه ملي و اينا :D )

_....(ديگه هرچي نظر اضافه شد اين جا بگيم)

اون خط آخرم هرچي حال كردين بذارين :D

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

چی شد پس؟
آخر قرار شد چی بفرستیم؟ :-"

(نگید چقدر پر رو اِ ها، من انشا و نگارشم خوب نیست مگرنه یه چیزی مینوشتم:D )

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

عکسارو چرا نمیذارن باز ؟ :-w

• لایک
امتیازات: Pegi

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

محسن یه نامه هم بنویس درخواست کن اون عکسی که من و علی جلو نشستیمو بزارن :-"

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از Dr.Eniac :
محسن یه نامه هم بنویس درخواست کن اون عکسی که من و علی جلو نشستیمو بزارن :-"
آقا اون وَیس ما رو هم که گفتیم اَ یارو چه گاوه هم بزارن ملت مشعشع شن :>

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

حالا اگه دوست داری (دارین ) بیاین داغ کنین!
:|

مرسی از همکاری ِ همه!
یک پیشنهاد میدی ... همه میگن "Oh Yes" همینه! ولی بعدش ... :-<

• لایک
امتیازات: lof

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

خب الان دو تا متن دستته

می تونی ترکیب کنی و متن آخرو خودت بذاری

ماهم میگیم چشم می فرستیم به سایتش :-??

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از Captain. Pisko :
خب الان دو تا متن دستته

می تونی ترکیب کنی و متن آخرو خودت بذاری

ماهم میگیم چشم می فرستیم به سایتش :-??
حرکت ، حرکت ِ جمعی بود من فکر میکنم البته! :|

من اون متن رو خودم بازم یک ویرایش ِ مختصر دادم و یک سری چیزا رو که اصلا ضرورتی نداشتی حذف کردم ،
اما خب هنوز هم فکر میکنم اون چیزی که میخواستم نشده . :-<
حالا باز بقیه هم یک نگاهی به این بندازن :)

به نام او​

با عرض ِ سلام خدمت مسئولین ِ محترم تیم ِ شبکه ی مدرسه

نامه ای که در ادامه این متن می خوانید برآورد فکری جمعی از دانش آموزان سال دومی (که به پایان رسید ) مراکز سمپاد حضور پیدا کرده در دوره و یا دوره های گذشته می باشد و بیانگر اندکی از پیشنهادات و در خواست ها و همچنین تشکر های ایشان است.امید است این متن محقرتوانایی رساندن ِ خواسته هایمان به شما و همچنین نظرات برخی از دانش آموزان را داشته باشد و مورد توجه شما مسئولان عزیز و گرانقدر قرار گیرد.

مدت زیادی از برگزاری آخرین مدرسه تابستانی با موضوع آمار و کاربرد های آن نمیگذرد و هنوز طعم شادی ها و خاطرات خوش ِ ان قابل حس است و ما نیز همچنان در حسرت تکرار آن دوران هرچند اندک اما به یاد ماندنی و دوست داشتنی هستیم، طی زمان برگزاری مدرسه فرصت جمع شدن و تقدیر و تشکر رسمی از شما مسئولان عزیز نبود، امیدواریم از این جهت عذر و بخشش ما را بپذیرید. اکنون که این نامه را می نویسیم امیدواریم بتوانیم با گفتن یک تشکر هرچند خشک و خالی و نه خیلی رسمی ارادت قلبیمان را به شما رسانده باشیم و از زحمت های شما قدردانی بنماییم هر چند اندک .

در آخرین روز مدرسه بود که از ما در خواست شد نظرات و پیشنهادات خود را به صورت کتبی در اختیار شما قرار دهیم و خوب به رغم مشکلات فراوان توانستیم متنی برگرفته از برآورد های ذهنی و نظرات کلی مان در مورد مدارس بعدی تهیه کنیم و در اختیار شما قرار دهیم. تاکید زیادی بر روی صحبت های حاشیه ای نداریم و یک راست به اصل موضوع می پردازیم.

مهمترین خواسته و پیشنهادت مطرح شده از طرف ما دانش آموزان در صحبت های کلی که با یکدیگر داشتیم برگزاری این کارگاه ها برای سال سومی ها بود، البته این موضوع در گپ و گفتگوی جمعی نیز مطرح شد اما ما صلاح دیدیم برای تاکید بیشتر و بیان اهمیت این موضوع، پیشنهاد خود را در نامه نیز مطرح سازیم. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که عملا سال سوم برای بخش زیادی از ما سالی است به یادماندنی و تقریبا می توان گفت آخرین سال خاطرات دبیرستان می باشد و خوب طبعا خیلی از ما علاقه داریم خاطراتمان را به بهترین شکل ممکن و به کمک مدارس و کارگاه های این چنین ثبت و به پایان برسانیم؛ از طرفی سال سوم باید برای کنکور و دانشگاه آماده شویم و از هر زمانی بیشتر نیاز به قرار گرفتن در این محیط و لمس ِ تجربیات ِ دوستان ِ بزرگتر از خودمان احساس میشود.

از دیگر پیشنهادات مطرح شده که اهمیت بیشتری نسبت به بقیه موضوعات داشت جذابیت ِ کارگاه ها بود که حتی خود ِ دستندرکاران ِ این مدرسه هم به علاوه دانش آموزانی که در دوره های قبل شرکت کرده بودند به نزول و پایین بودن آن نسبت به دوره های قبل اعتراف کردند و مطمئنا با برنامه ریزی ِ دقیق تر به راحتی میتوان آن را برطرف کرد . .

امید است این دو پیشنهاد مطرح شده مورد توجه ویژه شما مسئولان عزیز قرار گیرد و مارا بار دیگر در کنار هم جمع کند و همانند گذشته خاطرات دل نشین و آموخته های با ارزشی را در ما ثبت و ضبط نماید.
با تشکر
جمعی از دانش آموزان مراکز سمپاد

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

حس هویج بودن می دونی چیه یاشـــــــار؟ 8->

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مُحسن :
خیلی خوب نشد، بد هم نشد. فقط نگارش نوشتاری من تبدیل به نگارش نوشتاری یاشار با اندکی تغییرات جزئی شد.
با توجه به همکاری ِ غیر ِ قابل ِ وصف ِ بچه ها ، من نخواستم یه متن ِ جدای دیگه بنویسم که فقط بیان لایک بزنن برن و هیچی هم باز نگن ،
گفتم تا جایی که امکانش هست ، هرچند دست ِ آدم بسته است توی این حرِکت ِ بازنویسی ِ یک نوشته ی دیگه اما خب تلاش کردم عیب هاش گرفته بشه! :-??

به نقل از Captain. Pisko :
حس هویج بودن می دونی چیه یاشـــــــار؟ 8->
حس ِشو شاید نه ، اما خودش رو چرا (با مصدر ِ بودن ِش عرض میکنم ... 8-> )

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

پاراگراف دو خط اول:خاطرات خوش ِ ان=>خاطرات خوشِ ِ آن
بعضی جاها نقش نمای اضافه لازم نیست!
پاراگراف یکی مونده به آخر دو تا نقطه داره!
×اینارو میگم که احتمالا اگه قراره همین متن کپی پیست بشه این مشکلاتش رفع شه×
پاراگراف 2 خط 3:عذر و بخشش مارا بپذیرند:عذر و طلب بخشش باید باشه فکر کنم
ممنون از ویرایش ها و البته متن اصلی
-------------------------------------------------------------------------
میگم که می خواین یه تصمیمی بگیریم سریع تر!
"زود دیر می شود"ـا!مدرسه بعدی اگه پاییز باشه ما باید هرچه سریع تر این نامه رو بفرستیم!

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از sRina :
پاراگراف دو خط اول:خاطرات خوش ِ ان=>خاطرات خوشِ ِ آن
بعضی جاها نقش نمای اضافه لازم نیست!
پاراگراف یکی مونده به آخر دو تا نقطه داره!
×اینارو میگم که احتمالا اگه قراره همین متن کپی پیست بشه این مشکلاتش رفع شه×
پاراگراف 2 خط 3:عذر و بخشش مارا بپذیرند:عذر و طلب بخشش باید باشه فکر کنم
ممنون از ویرایش ها و البته متن اصلی
-------------------------------------------------------------------------
میگم که می خواین یه تصمیمی بگیریم سریع تر!
"زود دیر می شود"ـا!مدرسه بعدی اگه پاییز باشه ما باید هرچه سریع تر این نامه رو بفرستیم!
سپاس از ویرایش ِ فنی :D
(راستش من کلا عادت دارم به این کسره ها! و کلا نقش نما ها :-" ، توی انگیز نامه و جواب ِ سوالم هم همه جاش استفاده کردم! :D :D )

بله بله ؛ ولی خب من خودم نظر روی اینه که یک فرد ِ خَیّر ِ دیگه ای که مثل ِ شما :D از پس ِ نوشتن ِ یک همچین نامه ای بر میاد ،
یک نسخه ی دیگه بنویسه ، بدون ِ محدود کردن ِ خودش به این Version ! :) و بعدش با هم تلفیق (!) میکنیم و میفرستیم (;

نه نه ، پاییز مسلما و 100 % هیچ برنامه ای نیست .
در ضمن خدا کنه دومنظوره بریم ، مسابقه دانش آموزی هم ما به احتمال ِ زیاد شرکت میکنیم و اگه خدا بخواد مثه دو سال پیش به خاطر ِ 3-4 تا تیم حقمون ضایع نشه :( [-o<

بالا