• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوشبختی یعنی چی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
پاسخ : آیا شما خوشبختید؟

خوش بختی واسه از ما بهترونه :)
ایرانیا هیچوقت خوش بخت نیستن
مگر تعدادی محدود که از خاندان های بالان
:)

آیا شما خوشبختید؟

خیر و دیگر هیچ :خط صاف

• لایک
امتیازات: folle

خوشبختی یعنی هر روز که از خواب پا میشی ، با یه عشقی پاشی ! یه انگیزهُ هدف داشته باشی واسه زندگیتُ خلاصه از زندگیت لذت ببری !

خوشبختی یعنی فعل و نه به همراه داشتن

فکر نمیکنم "خوشبخت"باشم.در واقع فکر میکنم در یه شرایط دیگه میتونستمم خیلی بیشتر از اینی که الان هستم خوشبخت باشم.
دلیلش هم اینه که شرایط اجتماعی جامعه برای زندگی کردن و خوشبخت بودن شرایط خوبی نیست.

یه چیز رو مطمئنم:بزرگترین چیزی که میتونه باعث خوشبختی آدم بشه اینه که سعی کنی خوشبخت باشی.درسته که شرایط خیلی تاثیر داره و درسته که بهتره آدم محیط و شرایطش رو جوری تغییر بده که بتونه خوشبخت تر بشه ولی تو اون ثانیه ای که داری زندگی میکنی بهترین راه واسه خوشبخت بودن همینه که سعی کنی از زندگی لذت ببری.

به نقل از kosar_A :
آیا شما خوشبختید؟اصلا خوشبختی یعنی چی؟شما چه چیزهایی رو ملاک خوشبختی قرار می دید؟ پول؟مقام؟شهرت؟
اینو یکی از دوستام ازم پرسید من اولش گفتم آره وقتی علتشو پرسید،گفتم چون هر چیزی که می خواستم به دست آوردم.ولی حالا... حالا شما یگید خوشبختی توی اینا خلاصه می شه؟
خیلی خوشبختم...خوشبختی یعنی رسیدن به هدف هات یا تلاش برای رسیدن به اون ها.هرکس که برای یه هدف مشخص تلاش بکنه خوشبختی رو مال خودش کرده...من ارزش رو ملاک قرار میدم...کار هایی رو که انجام میدم ارزشمنده،خودم رو ارزشمند میدونم و برای دیگران ارزش قائلم...مخصوصا به هدف هایی که دارم

تقريبا خوشبختم چون مشكل حادى تو زندگيم نيست اون بقيه مشكلاتم در خوبيا ميرن آخرش فقط خوبياش ميمونه!
از زندگى لذت ميبرم پس خوشبختم

یه عالمه دوست دارم! >:D<
مشکل خفن هم که ندارم! 8->
دیگه...!!! #-o
کلی آدم باحال دورمه خودمم باحال! /m\ /m\ /m\ /m\
با خودم حا میکنم! :-"
پس خوشبختم! ;))
(پــ نه پـــ .... پـ نه پـ O کوفت X-()

شاید تعریفم جامع نباشه اما جامع ترین تعریفیه که الان به ذهنم می رسه ! فکر میکنم خوشبختی وقتی حاصل بشه که آدم همیشه امیدوار باشه ! یعنی حتی تو سختترین شرایط هم فکر کنه که یه راه حلی واسه مشکلش هست ! اینجوری همه چی آسون می شه ، شاید جسم سختی بکشه تو این مواقع اما طرف درد روحی نمی کشه :)
به نقل از Dorna :
فکر نمیکنم "خوشبخت"باشم.در واقع فکر میکنم در یه شرایط دیگه میتونستمم خیلی بیشتر از اینی که الان هستم خوشبخت باشم.
دلیلش هم اینه که شرایط اجتماعی جامعه برای زندگی کردن و خوشبخت بودن شرایط خوبی نیست.

یه چیز رو مطمئنم:بزرگترین چیزی که میتونه باعث خوشبختی آدم بشه اینه که سعی کنی خوشبخت باشی.درسته که شرایط خیلی تاثیر داره و درسته که بهتره آدم محیط و شرایطش رو جوری تغییر بده که بتونه خوشبخت تر بشه ولی تو اون ثانیه ای که داری زندگی میکنی بهترین راه واسه خوشبخت بودن همینه که سعی کنی از زندگی لذت ببری.
خوشبختی یه حس درونیه . اگه آدم به تواناییای خودش اعتقاد داشته باشه ، هیچوقت شرایط احساس خوشبختیشو از بین نمی بره ! همیشه دنبال راه حل می گرده و خسته هم نمی شه :)

خود من فکر می کنم خیلی خوشبختم . از درونم با تمام وجود خوشبختی مو حس می کنم :)

مگه میشه تو این مملکت خوشبخت بود...؟؟؟؟
فرض کنید هرروز خدا کارای تکراری میکنید...
کارایی رو که حتی دوست ندارین...
چه حسی بهتون دست میده؟؟؟

به نقل از A.M.T :
مگه میشه تو این مملکت خوشبخت بود...؟؟؟؟
فرض کنید هرروز خدا کارای تکراری میکنید...
کارایی رو که حتی دوست ندارین...
چه حسی بهتون دست میده؟؟؟
مطمئن باش توی یه گروه اگه همه شرایط هم یکیباشه یه عده هستن که احساس خوشبختی میکنن و یه عده نه.

توی ایران هم همین شرایطه...یکی ناراضیه یکی راضی...حتی با شرایط مساوی... .

پاسخ

اگه به همون پول، مقام و شهرت، محبوبیت و سواد رو هم اضافه کنین، به نظر من معنی خوشبختی بوجود میاد. من که فعلا یه کم محبوبیت دارم با یه کم سواد، پس خوشبخت نیستم.

اصلا!
آرزوي يه لحظه خوشبخت بودن رودارم!اما...

فک کنم از دید کسی که نمیشناسه منو خیلی خوشبخب باشم...ولی وقتی شناخت کپ می کنه...
خوشبختی یعنی چیزایی که حقته داشته باشی...

دوستام جديدا زياد بهم ميگن واااااااااااى چقد بدبختي!!!

الان اين دنيا يعني مطمئنم يه لحظه هم خوشبختي نخواهم داشت
چون كه...

همه فکر میکنن که من خوشبختم اما
خودم بهتر از خودم خبر دارم
لااقل امشب که اصلا حس خوشبتی نمیکنم
اهااااااااااااااااااااااااای شماهایی که این حسو چشیدین
بیاین و واسه منم بگین چه طعمی داره :-<

زندگی یعنی خوشبختی حتی بدبختیاش