• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

به نقل از elaherobo :
مرسی تارا از راهنماییت >:D<
آموزشگاهی که می رفتی کجا بود ؟ چون آموزشگاه قبلیه من استاد درامز نداره ! :(
کتاب و سی دی ام چیز خوبیه :-? گبر بیارم حتما می خرم ! :-? مرسی از راهنمایی! (;
در مورد اون که گروهی باید تمرین کرد، آدم وقتی می تونه با افراد دیگه هم بزنه که خودش کاملا مسلط باشه!
درمورد اون وسیله هم میشه تحقیق کرد، همین که راه حلی برای کم کردن صداش وجود داره خودش خیلیه!
توی تهران بدون شک آموزشگاه پارس داره .
شمارشم از 118 میتونی گیر بیاری .

• لایک
امتیازات: Dizzy

elaherobo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلا ي فيزيك ٩٣
دانشگاه
احتمالا شريف

به نقل از PeiHaghi :
توی تهران بدون شک آموزشگاه پارس داره .
شمارشم از 118 میتونی گیر بیاری .

اسمشو از يكي ديگه هم شنيده بودم! مي دوني كجاست؟!

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از elaherobo :
اسمشو از يكي ديگه هم شنيده بودم! مي دوني كجاست؟!
خیابان شیخ بهایی ، بالاتر از ملاصدرا ، نبش کوچه ی عرفی شیرازی .
تو برو ملاصدرا از هرکی بپرسی میدونه .
در واقع بزرگترین وقوی ترین آموزشگاه موسیقی تهرانه .
البته ناگفته نماند که به طبع قیمت کلاساش هم بالاست .
یه زنگ بزن ضرر نداره .

• لایک
امتیازات: Dizzy

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

راستی میگم کسی اینجا گیتار بیس میزنه؟؟ نحوه تولید صداش با گیتار الکتریک یه جوره؟ بعد میگم الان تو یه فازیم باید آهنگ غمگین و اینا گوش بدم (میدونی که..) .. اگه کسی آهنگ خوب سراغ داره تو این حس و حال معرفی کنه ممنون.. بعضی آهنگای خودم از بس گوشیدم دیگه هیچ حس خاصی نسبت بهشون ندارم..

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از hamid-GM :
راستی میگم کسی اینجا گیتار بیس میزنه؟؟ نحوه تولید صداش با گیتار الکتریک یه جوره؟ بعد میگم الان تو یه فازیم باید آهنگ غمگین و اینا گوش بدم (میدونی که..) .. اگه کسی آهنگ خوب سراغ داره تو این حس و حال معرفی کنه ممنون.. بعضی آهنگای خودم از بس گوشیدم دیگه هیچ حس خاصی نسبت بهشون ندارم..
بورو before the dawn و living bad dreams از judas priest گوش کن !
یه روز جمعه اول صبح گوش دادم تا شب ناراحت بودم !

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

به نقل از hamid-GM :
Dآهنگ Endless Sacrifice آهنگیه که معمولا هر کی گوش داده راضی بوده.. :D (عام پسنده!)
آهنگ The Dark Eternal Night دقیقا تمام مشخصه های دریم.ت توش هست به نظرم..
یه آهنگی هم هست.. اوج هنر درامرشونه (mike portony ) از دقیقه 2 به بعد دیگه واقعا منو میبره تو خلسه این آهنگ..
اسمشم the glass prison
آهنگ take the time هم از آهنگای خوبشون هست (از نظر خودشون).. چون تو همه اجراهاشون اینو میزنن..
آهنگ خوب زیاد داره.. ولی الان من مطمئنم هر کی بره این آهنگارو گوش بده میاد اینجا میگه همش مزخرف بود.. چون غیر ممکنه کسی بار اول به آهنگای دریم.ت علاقه مند بشه.. چند بار گفتم من خودم 1.5 ماه داشتم آلبوم جدیدشون رو گوش میدادم تا تازه با 5 تا تراکش ارتباط برقرار کردم..
آلبوم جدیدشون هم اگه گوش دادین که دیگه ته شه.. ;;)موافقم.. یه قطعه کلاسیک هست (با ویولون نواخته میشه..) اسمش هستTzigane ..یکی از دوستای کلاسیک کارم بهم معرفیش کرد.. ینی اصن من هر وقت اینو میشنوم تا ربع ساعت فقط میشینم به دیوار زل میزنم.. از بس سنگین و قابل تامله این آهنگ و البته خشن.. صدای دیستورت شده گیتار در مقابلش لنگ میندازه! :D

از آهنگش خوشم اومد احتمالا برای پروگ اینو بردارم. آخراش تم ایرانی داشت! فقط مونده altenative که باید بگردم خوبشو پیدا کنم. این گروه ها دسر محسوب میشن! متاسفانه گروه گمنام شخصی من از 2005 دیگه آلبوم نداده [-o<
شما با صدای ویولن می خوای کلتو بکوبی به دیوار؟ شدید میزنه خشن نمیزنه. آهنگ خشنه من با صدای گیتار چی کار دارم؟! در ضمن اگه خشنه چرا برای تخلیه ی انرژی سنتی گوش نمیدین!

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از White Devil :
از آهنگش خوشم اومد احتمالا برای پروگ اینو بردارم. آخراش تم ایرانی داشت! فقط مونده altenative که باید بگردم خوبشو پیدا کنم. این گروه ها دسر محسوب میشن! متاسفانه گروه گمنام شخصی من از 2005 دیگه آلبوم نداده [-o<
شما با صدای ویولن می خوای کلتو بکوبی به دیوار؟ شدید میزنه خشن نمیزنه
گروه گمنامتون کی باشن ؟!
میخوای از هر سبک بهترین آهنگا رو انتخاب کنی بفروشی ؟!

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

به نقل از PeiHaghi :
گروه گمنامتون کی باشن ؟!
میخوای از هر سبک بهترین آهنگا رو انتخاب کنی بفروشی ؟!

اولش می خواستم تبلیغ کنم بعد دیدم انگار آهنگاشونو مخصوص من درست کردند. خیلی خاصه، کمتر کسی شاید خوشش بیاد. اینطور که می بینم اکثر اعضای اینجا از تمپو های بالا و آهنگ های پر انرژی خوششون میاد. من که دیگه انرژیم نرسید :D
من الان دیگه روی یه گروه تمرکز نمی کنم، گروه های مختلف با سبک های مختلف گوش می کنم تا تنوع بشه اما همین طور که گفتم doom metal بیشتر با من سازگاری داره. اینجا اگه بفروشم ارشاد میاد میگیره (<

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از hamid-GM :
آره یه جوره
آهنگ غمگین:
hey you-pink floyd پراگ راک/ انسان تنها :D
a dying wish-anathema دووم دث/ انسان تنها
empty,fragile dreams,deep,judgement-anathema دووم/به ترتیب الفبا : انسان تنها/عشقی/انسان تنها/.... یه سریاشو مدتیه گوش ندادم اصن یادم نمیومد مضمونش چیه
scorpion flower,everything invaded-moonspell بلک گاثیک/ عشقی/ اجتماعی
the speed of pain-m.manson راکه فک کنم / انسان تنها
cry of black birds-amon amarth اسکاندینیوین دث/ فک کنم جزو اساطیر باشه
shogun,departure,when all light dies-trivium ثرش و متال کور / انسان تنها
do what they say,kiss-korn نو متال/ انسان تنها/عشقی
dreaming (tell me)-malmsteen نئو کلسیکال ولی فک نکنم این آهنگش این طور باشه/ عشقی
far from home-five finger death punch
feed us-serj tankian سرجه دیگه می شناسیش که؟ :D آلترنتیو
soldiers side-system of a dawn آلترنتیو/اجتماعی

یه آهنگیم از خوان مارتین تو تاپیک گیتار گذاشتم، suite i alborada... تو صفحه های آخر، اونم خیلی خوبه
بسته دیگه :D
به نقل از White Devil :
اولش می خواستم تبلیغ کنم بعد دیدم انگار آهنگاشونو مخصوص من درست کردند. خیلی خاصه، کمتر کسی شاید خوشش بیاد. اینطور که می بینم اکثر اعضای اینجا از تمپو های بالا و آهنگ های پر انرژی خوششون میاد. من که دیگه انرژیم نرسید :D
من الان دیگه روی یه گروه تمرکز نمی کنم، گروه های مختلف با سبک های مختلف گوش می کنم تا تنوع بشه اما همین طور که گفتم doom metal بیشتر با من سازگاری داره. اینجا اگه بفروشم ارشاد میاد میگیره (<

من بین سبکا دووم رو از همه بیش تر دوست دارما!

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

به نقل از تـــــــــــــــارا :

دووم با slipknot با هم جور در نمیان. (منظور کسی که دووم دوست داره عاشق این گروه نمیشه که!)

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از White Devil :
الان تکلیف مارو مشخص کن !
این گروه کین ؟!
تو چی کاره ای این وسط ؟!
به نقل از White Devil :
دووم با slipknot با هم جور در نمیان. (منظور کسی که دووم دوست داره عاشق این گروه نمیشه که!)
به نظر من این که آدم از دو تا سبک کاملاً متفاوت خوشش بیاد هیچ ایرادی نداره .
کسی که دید باز ( چه موسیقایی چه علمی چه اجتماعی ) داشته باشه خودش رو محدود به سبک نمی کنه

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از White Devil :

جلل خالق! این جمله ی تو یعنی من دارم دروغ میگم! :)) قبل ازین که شما تو این سایت عضو بشی:

پست از صفحه ی اول:
البته من چون بیش تر تو فاز ترش و دووم هستم این نظرو دارم شاید!چون این دو تا سبک قبول کن پوچی توش زیاده ...

اینم در جواب یکی از بچه ها که پرسیده بود هرکی چه سبکی گوش میده: (پست از صفحه ی سوم)
thrash-doom-melodic death-doom death .ولی خب به گروه و آهنگ هم بستگی داره.
چیزی که خیلی بدم میاد یه سری گروه های دهه 80 مثه بلک سبث و آیرن میدن و ...

و اما:
من هم بلک گوش میدم، هم دث، هم متال کور، هم نو متال، هم ثرش، هم دووم، هم سیمفونیک، هم نئو کلاسیک، هم هوی، هم پاور، هم پراگ، هم جدا از متال، پاپ و رپ و کلاسیک و بلوز و فلامنکو و ...!
هر سبکی آهنگ خوب داره و آهنگی که ارزشمند باشه باید گوشش داد :)

راستی یکی از بچه ها بارزام گوش داده بود، نظرشو گفته بود :-?
کلا منم تک و توک گوش میدم و میزان های تکراری خیلی زیاد داره آهنگاش راس میگی.چیزی که باید از بارزام بش توجه شه، شعراشه به نظرم.من خودم معتقدم که یه مقدار ضعیفه و خب چون یک نفره و همه کاراشم خودش می کنه ورگ، خلاقیتش طبیعتا میاد پایین

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

نمی گم نباید گوش بدی. من خودم هم از خیلی از سبک ها خوشم میاد اما یه سبک منطبق بر روحمه! دیدم عاشقه دو تا چیز متضادی به خاطر همین گفتم اما حالا می بینم طرف سبک خاصی نیستی.

این آهنگ کلاسیک هم خیلی ملایم (خشن o^:) بود بیخود دانلودش کردم L-: o^: o^: o^:

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ستورا تابستون یه آلبوم میده x:
البته مهبد نمیخونه فک کنم ... مثل اینکه از SATURA اومد بیرون...

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

آره یه جوره
آهنگ غمگین:
hey you-pink floyd پراگ راک/ انسان تنها :D
a dying wish-anathema دووم دث/ انسان تنها
empty,fragile dreams,deep,judgement-anathema دووم/به ترتیب الفبا : انسان تنها/عشقی/انسان تنها/.... یه سریاشو مدتیه گوش ندادم اصن یادم نمیومد مضمونش چیه
scorpion flower,everything invaded-moonspell بلک گاثیک/ عشقی/ اجتماعی
the speed of pain-m.manson راکه فک کنم / انسان تنها
cry of black birds-amon amarth اسکاندینیوین دث/ فک کنم جزو اساطیر باشه
shogun,departure,when all light dies-trivium ثرش و متال کور / انسان تنها
do what they say,kiss-korn نو متال/ انسان تنها/عشقی
dreaming (tell me)-malmsteen نئو کلسیکال ولی فک نکنم این آهنگش این طور باشه/ عشقی
far from home-five finger death punch
feed us-serj tankian سرجه دیگه می شناسیش که؟ :D آلترنتیو
soldiers side-system of a dawn آلترنتیو/اجتماعی

یه آهنگیم از خوان مارتین تو تاپیک گیتار گذاشتم، suite i alborada... تو صفحه های آخر، اونم خیلی خوبه
بسته دیگه :D
جالب بودن.. اما من به این نتیجه رسیدم که شدیدا سلیقم با تو در تضاد ِ در زمینه موسیقی.. کلا سبک دووم دث به من حس خاصی نمیده.. به غیر از وکالش که خیلی کوبنده و تاثیر گذاره دیگه من هیچ حسی نسبت به موزیکش ندارم.. مثلا همین آهنگ a dying wish اصلا ارتباط برقرار نکردم باش.. اساسا من تو دنیای متال فقط به پروگ. علاقه دارم مث DreamT , symphonyX
ولی این خوان مارتین عزیزم خیلی باحاله ها.. جدیدا با آهنگاش شدیدا ارتباط برقرار میکنم.. مخصوصا با Suite IV .. دقیقا همون چیزی رو که الان میخوام به من میده.. :)

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

pm9a3xse2evtof3q59k.jpg

:-? یعنی چجوری شده که جیمز حاضر شده با اینا عکس بندازه ؟

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از SPARK :
:-? یعنی چجوری شده که جیمز حاضر شده با اینا عکس بندازه ؟
اون دو نفر دیگه کین؟؟

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

از راست به چپ : جیمز هتفیلد، مرلین مانسون ، Ozzy Osbourne و دیوید نمیدونم چی چی (خواننده LIMP BIZKIT )

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از hamid-GM :
جالب بودن.. اما من به این نتیجه رسیدم که شدیدا سلیقم با تو در تضاد ِ در زمینه موسیقی.. کلا سبک دووم دث به من حس خاصی نمیده.. به غیر از وکالش که خیلی کوبنده و تاثیر گذاره دیگه من هیچ حسی نسبت به موزیکش ندارم.. مثلا همین آهنگ a dying wish اصلا ارتباط برقرار نکردم باش.. اساسا من تو دنیای متال فقط به پروگ. علاقه دارم مث DreamT , symphonyX
ولی این خوان مارتین عزیزم خیلی باحاله ها.. جدیدا با آهنگاش شدیدا ارتباط برقرار میکنم.. مخصوصا با Suite IV .. دقیقا همون چیزی رو که الان میخوام به من میده.. :)

اساسا ما در صفحه های اول تاپیک که با یک سری دوست دیگه بودیم و آهنگ معرفی می کردیم به این نتیجه رسیدیم که سلیقه ها خیلی متفاوته ولی این آهنگارو داشته باش، یه روزی باهاش ارتباط برقرار می کنی، همون جور که من دارم با آهنگایی که قبلا اصلا نمی تونستم گوش بدم ارتباط برقرار می کنم
من سبکای مختلف گفتم که شاید حداقل یکیش به سلیقت بخوره :-??
اون a dying wish رو هیچ شکی ندارم که باهاش ارتباط برقرار می کنی به زودی فقط باید یه موقع درست گوشش بدی ...

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

اون a dying wish رو هیچ شکی ندارم که باهاش ارتباط برقرار می کنی به زودی فقط باید یه موقع درست گوشش بدی ...
پیشنهاد میکنم این جمله رو هیچوقت دیگه و در مورد هیچ آهنگی و خطاب به هیچ کس دیگه ای بکار نبری.. آخه تو که از دل طرف خبر نداری..

بالا