• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

به نقل از میکا :
2تا سوال...

به نظر شما سریعترین نوازنده ی الکتریک گیتار کیه؟ Michael Angelo Batio یا Yngwie Malmsteen؟

بین Steve Vai و joe Satriani کدوم رو ترجیح میدید؟
malmsteen درسته که در خیلی مواقع, خیلی سریع نوازندگی میکنه.. اما خیلی کثیف میزنه.. اصن خودتون مالمستین رو با joe sat یا petrucci مقایسه کنید.. به نظر من petrucci تمیز ترین کار هارو داره.. مثلا petrucci توی کارای سرعتیش خیلی alternate picking های تمیزی میزنه.. منظورم اینه که صدای هر نت کاملا واضح شنیده میشه.. دقیقا نقطه مقابل malmsteen..

اما بین joe sat و vai من خودم sat رو بیشتر میپسندم.. از وقتی G3 2005 رو هم دیدم علاقه ام به sat چند برابر شده.. آخر کنسرت sat و Vai و petrucci سه تایی آهنگ foxy lady رو میزنن (مال مرحوم jimi hendrix) اصن اینو خودتون ببینین به راحتی میتونین بین sat و Vai مقایسه انجام بدین..

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

میکا : به نظر من سریع بودن اصلا مهم نیست، مثلا این همه نوازنده ی سریع توی سبکهای Death و Black داریم اما آهنگ های Motorhead ‎ که سرعت خاصی ندارن خیلی استادانه ترن. توی Black metal هم مثلا Venom خیلی خوبه که گیتاریست های اون هم سرعت چندانی ندارن.
سوال دوم هم یه کم ضعیف کشیه ! Joe satriani هم تجربش بیشتره هم تکنیکش. همونجور که نمیشه آمریکا رو با هیچ کشور دیگه ای مقایسه کرد، Joe هم قابل مقایسه با بقیه ی گیتاریست ها نیست.
** و اکنون یک سوال : فکر میکنین آهنگی که بیشتر از همه گوش کردین چی بوده ؟ من حدس میزنم درباره ی خودم Creeping death بوده.

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از میکا :
حتما تو وصیت نامه ـت ذکر کن... :D بلکه نوادگانت یه بهره ای ببرن از این آهنگا... :-"
راستی گروهی داریم به نام paradise lost...
چه جور گروهیه؟ آهنگاش ارزش گوش دادن رو داره یا نه؟ :-?

به نظر شما سریعترین نوازنده ی الکتریک گیتار کیه؟ Michael Angelo Batio یا Yngwie Malmsteen؟

بین Steve Vai و joe Satriani کدوم رو ترجیح میدید؟

آهنگ Survival از گروه Muse به عنوان آهنگ رسمی المپیک 2012 لندن انتخاب شد... (البته یه مقدار قدیمی ـه این خبر... :D )

امروز ساعت 19:30 بیوگرافی گروه پینک فلوید از شبکه ی منوتو

من فقط آلبوم 2009 پارادایز لاست رو دارم، راضیم ازشون :-? موسیقیش سرده به نظرم و خب من خوشم میاد ازین حالت، فقط خوانندش یه مقدار رو اعصابم را میره وقتی صداشو کلفت می کنه، شایدم خواننده دومشون باشه اصن :-? ولی آهنگسازیشو دوست دارم.آهنگ frailtyشو می پسندم مثلا، برای شبای سرد حال میده :D

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

من تا حالا تو هیچ لیستی ندیدم که جو ستریانی از استیو وای و کرک همت که هر دو شاگردش بودن بالاتر بوده باشه... و معمولا هم اختلاف زیادی داشته با این 2نفر... پس نمیشه گفت چون جو ستریانی استاد استیو وای بوده حتما در سطح بالاتری قرار داره... ^-^
من خودم استیو وای رو به جو ستریانی ترجیح میدم... چون کار استیو وای نسبت به جو ستریانی یه مقدار حس بیشتری داره... موزیکای جو ستریانی به نظرم زیادی ماشینی و مصنوعیه... :-?

به نقل از hamid-GM :
malmsteen درسته که در خیلی مواقع, خیلی سریع نوازندگی میکنه.. اما خیلی کثیف میزنه.. اصن خودتون مالمستین رو با joe sat یا petrucci مقایسه کنید.. به نظر من petrucci تمیز ترین کار هارو داره.. مثلا petrucci توی کارای سرعتیش خیلی alternate picking های تمیزی میزنه.. منظورم اینه که صدای هر نت کاملا واضح شنیده میشه.. دقیقا نقطه مقابل malmsteen..
مالمستین کثیف نوازندگی نمیکنه... این مسئله به خاطر نوع سیگنیچری ـه که استفاده میکنه... چون مالمستین در ابتدا وضعیت مالی مناسبی نداشته نوازندگی رو با گیتار قدیمی خواهرش شروع میکنه که این ساز به مرور زمان و به دلیل استفاده ی زیاد فرت های ساییده شده و گودی داشته... مالمستین به نوازندگی با این ساز با فرت های گودی که داشت عادت میکنه و حتی بعدها در طراحی سیگنیچری که شرکت فندر برای مالمستین میسازه این ویژگی لحاظ میشه... به همین خاطر ساز مالمستین هنوز هم یه صدای گز بخصوصی داره...

Yngwie Malmsteen Signature Stratocaster
Vintagewhite.jpg

در مورد مقایسه ی سرعت نوازندگی Yngwie Malmsteen و Michael Angelo Batio یه مشکل اساسی وجود داره و اونم اینه که مالمستین در سن 21سالگی (فک کنم... :-? ) تصادف میکنه و عصب دست چپش به شدت آسیب میبینه و تا مدتی هم نمیتونه دست چپش رو تکون بده حتی...
حالا مسئله اینجاست که باید Michael Angelo Batio رو با Yngwie Malmsteen ـه قبل از تصادف مقایسه کرد یا با Yngwie Malmsteen ـه بعد از تصادف؟؟؟ :rolleyes:

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از میکا :
من تا حالا تو هیچ لیستی ندیدم که جو ستریانی از استیو وای و کرک همت که هر دو شاگردش بودن بالاتر بوده باشه... و معمولا هم اختلاف زیادی داشته با این 2نفر... پس نمیشه گفت چون جو ستریانی استاد استیو وای بوده حتما در سطح بالاتری قرار داره... ^-^
من خودم استیو وای رو به جو ستریانی ترجیح میدم... چون کار استیو وای نسبت به جو ستریانی یه مقدار حس بیشتری داره... موزیکای جو ستریانی به نظرم زیادی ماشینی و مصنوعیه... :-?
مالمستین کثیف نوازندگی نمیکنه... این مسئله به خاطر نوع سیگنیچری ـه که استفاده میکنه... چون مالمستین در ابتدا وضعیت مالی مناسبی نداشته نوازندگی رو با گیتار قدیمی خواهرش شروع میکنه که این ساز به مرور زمان و به دلیل استفاده ی زیاد فرت های ساییده شده و گودی داشته... مالمستین به نوازندگی با این ساز با فرت های گودی که داشت عادت میکنه و حتی بعدها در طراحی سیگنیچری که شرکت فندر برای مالمستین میسازه این ویژگی لحاظ میشه... به همین خاطر ساز مالمستین هنوز هم یه صدای گز بخصوصی داره...

Yngwie Malmsteen Signature Stratocaster
Vintagewhite.jpg

در مورد مقایسه ی سرعت نوازندگی Yngwie Malmsteen و Michael Angelo Batio یه مشکل اساسی وجود داره و اونم اینه که مالمستین در سن 21سالگی (فک کنم... :-? ) تصادف میکنه و عصب دست چپش به شدت آسیب میبینه و تا مدتی هم نمیتونه دست چپش رو تکون بده حتی...
حالا مسئله اینجاست که باید Michael Angelo Batio رو با Yngwie Malmsteen ـه قبل از تصادف مقایسه کرد یا با Yngwie Malmsteen ـه بعد از تصادف؟؟؟ :rolleyes:
آخه از لحاظ احساسی بودن اگه مقایسه بکنی ممکنه من با کارای جو بیشتر حس بگیرم تا استیو .
ولی از نظر تکنیک جو از هر دوی استیو و کرک بهتره .
البته مالمستین قوی تر از جوه و پتروچی هم آهنگ اینسترومنتال ازش نشنیدم که مقایسه کنم .

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

میگم این Liquid Tension Experiment هم کارشون خوبه ها.. اعضاش همون اعضای Dream Theater هستن (به غیر از bassist شون)..
اگه کسی میخواد کارای اینسترومنتال از پتروچی بشنوه ,آلبوم های همین گروهه هم خوبه گوش کنه..

DaRtH S1DiOuS

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلي ٢
شهر
طهرون
مدال المپیاد
همه رو امتحان كردم...
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

سلام
من الان دنبال 1 سايت ميگردم واسه دانلو full album
اگه ميشناسيد بگين
ممنون ميشم

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

آقا من دارم یه آهنگ راک میسازم واسه سمپادیا واسه پادکست .
دوستان واسه لیریک کمک بدید .
نکته : راک بودنش فقط واسه اینه که ملت بتونن تحمل کنن .
ایده هاتونو تو پ.خ بدید

پ.ن : دوستان ایده هاتونو بگید ! ممنون از این که لایک میکنید ولی حرف من جدی بود !

______________________________________-
ضدای Ozzy Ozborne در یک کلمه افتضاحه !
شبیه جازیستیه که بیاد متال بخونه !

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

به نقل از DaRtH S1DiOuS :
سلام
من الان دنبال 1 سايت ميگردم واسه دانلو full album
اگه ميشناسيد بگين
ممنون ميشم

www.i.rockdl.net

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از m/ M'eYo\ :
بابا ببین چه خبر شده که مهراب اومده سمپادیا !
سلام آقا مهراب !
خوب هستین ؟!
چی شد دوباره یادی از ما کردین ؟!
اتفاقاً چند وقت پیش تو کوه صحبتتون بود !
(اسپم اسپمه )

من عاشق بلک سبث شدم !
توی آلبوم اولش استفاده از کنترباس و صدای جازیستی اوزی اوزبورن خیلی جو خوبی به آهنگا بخشیده !

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از Pдгзд :
آقا من دارم یه آهنگ راک میسازم واسه سمپادیا واسه پادکست .
دوستان واسه لیریک کمک بدید .
نکته : راک بودنش فقط واسه اینه که ملت بتونن تحمل کنن .
ایده هاتونو تو پ.خ بدید

پ.ن : دوستان ایده هاتونو بگید ! ممنون از این که لایک میکنید ولی حرف من جدی بود !

______________________________________-
ضدای Ozzy Ozborne در یک کلمه افتضاحه !
شبیه جازیستیه که بیاد متال بخونه !
ببین نظر شخصی من اینه که یا باید لیریکس و وکال خوب باشه (در حدی که نسبت به موزیک ضعیف تر نباشه) یا اصن نباشه و موزیک اینسترومنتال باشه...
بعد کسی که میخواد لیریکس بگه یا ایده ای در این مورد بده حتما باید موزیکو گوش بده تا با فضای موزیک آشنا بشه...
منم از صدای آزی اصلا خوشم نمیاد... از شخصیتشم همینطور... ^-^
آزی کمترین نقشو در موفقیت های بلک سبث داشت به نظرم... بلک سبث موفقیتاشو بیشتر مدیون بزرگانی مثه تونی آیومی ، رندی رودز ، رونی جیمز دیو و جیزر باتلر ـه...
یکی از دلایل شهرت آزی هم کار کردن با نوازندگان بزرگ و سرشناس ـه... چه زمانی که در بلک سبث بود و چه زمانی که بند خودش ینی آزی آزبورن رو تشکیل داد و با نوازندگان بزرگی مثه زک وایلد و رابرت تروخیو همکاری کرد...

• لایک
امتیازات: Dizzy

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از میکا :
ببین نظر شخصی من اینه که یا باید لیریکس و وکال خوب باشه (در حدی که نسبت به موزیک ضعیف تر نباشه) یا اصن نباشه و موزیک اینسترومنتال باشه...
بعد کسی که میخواد لیریکس بگه یا ایده ای در این مورد بده حتما باید موزیکو گوش بده تا با فضای موزیک آشنا بشه...
منم از صدای آزی اصلا خوشم نمیاد... از شخصیتشم همینطور... ^-^
آزی کمترین نقشو در موفقیت های بلک سبث داشت به نظرم... بلک سبث موفقیتاشو بیشتر مدیون بزرگانی مثه تونی آیومی ، رندی رودز ، رونی جیمز دیو و جیزر باتلر ـه...
یکی از دلایل شهرت آزی هم کار کردن با نوازندگان بزرگ و سرشناس ـه... چه زمانی که در بلک سبث بود و چه زمانی که بند خودش ینی آزی آزبورن رو تشکیل داد و با نوازندگان بزرگی مثه زک وایلد و رابرت تروخیو همکاری کرد...
بیشتر نیازمند یه مشت ایده ام !
و خب بیشتر قراره فضایی شبیه به آهنگای گانز اند روزز داشته باشه کلاً یه فضای شاد بلوز مانند .

خواهرم یه تعداد از این آهنگا رو برام میذاشت ولی یه آهنگ تول بود اون هم نذاشته بود !
کلاً نشنیده بودمش ولی برام آشنا بود ! من رو یاد قدیم مینداخت !
آهنگای تول از سرشت انساسن برمیخیزه اصن !

دو تا آلبوم اول گروه کاملاً جزه ! با یه ته مایه ی متال امروزی !
همینش جالبه
دیگه بیشتر گوش ندادم ولی صدای آزی اصلاً مناسب متال نیست !
بعد دیگه شحصیتش رو چی کار داری ؟!
تو که نمیخوای باهاش ساز بزنی ! ر:

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

آزی یه دونه Let it dieش قشنگه یه دونه Iron man که البته اینو با بلک سابات خونده

یکی از دوستام بهم یه راک معرفی کرد 2112 از گروه rush توصیه می کنم گوش کنید 20 دقیقه آهنگه :D یه سری لیریک هم داره که تو آهنگ نیست منتهی جز آهنگه :D تفسیرش هم بخونید ست کامل می شید! /m\

این آلبوم آخر متالیکا رو که با این یارو لو رید خونده رو بلاخره دانلود کردم می تونم بگم : :-& لو رید به متالیکا رید! در اولین فرصت پاکش می کنم کامپیوتر خلوت شه =((

• لایک
امتیازات: AmorE

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

به نقل از Black Fire :
آزی یه دونه Let it dieش قشنگه یه دونه Iron man که البته اینو با بلک سابات خونده

یکی از دوستام بهم یه راک معرفی کرد 2112 از گروه rush توصیه می کنم گوش کنید 20 دقیقه آهنگه :D یه سری لیریک هم داره که تو آهنگ نیست منتهی جز آهنگه :D تفسیرش هم بخونید ست کامل می شید! /m\

این آلبوم آخر متالیکا رو که با این یارو لو رید خونده رو بلاخره دانلود کردم می تونم بگم : :-& لو رید به متالیکا رید! در اولین فرصت پاکش می کنم کامپیوتر خلوت شه =((
جیمز هتفیلد به اتهامات علیه آلبوم لولو پاسخ می دهد

„جیمز هیتفیلد” خواننده و مرد شماره یک متالیکا در گفتگویی جدید با رادیوی آرژانتینی „Rock & Pop 95.9FM” از آلبوم „لولو” گفته و حرفهای جالبی در مورد این آلبوم مشترک با „لو رید” زده است که در ادامه می توانتید آنرا مرور کنید.این گفتگو یک روز بعد از کنسرت متالیکا در ریودوژانیرو برزیل و فستیوال „Rock In Rio” این شهر انجام شده است.

بعنوان اولین سئوال آقای هتفیلد ، در مورد همکاری تون با „لورید” صحبت کنید ، اصلا چطور شد که این همکاری شکل گرفت؟

هتفیلد: خب توی مراسم کنسرت یادبود „25 سال با تالار مشاهیر راک ان رول” ما با هم اجرای کوتاهی داشتیم و بعد از اجرا ، لو خیلی بهش خوش گذشته بود و توی پشت صحنه هم دوستاش بهش گفته بودند که تا حالا ندیده بودند اینقدر موقع اجرا بخنده ، واسه همین اومد پیش ما و گفت „ما باید با هم یه چیزی ضبط کنیم” ، ما هم گفتیم „اوه جدی ، باشه.بعد هم بهم گفتیم داره با ما صحبت میکنه؟”(باخنده) ولی لو کاملا جدی بود و میگفت که متالیکا گروهیه که همیشه بدنبالش بوده که منم باهاش موافقم چون منم همیشه سعی کردم متالیکا رو گروهی کنم که همه دنبالش باشن(با خنده).

ولی جیمز خیلی از هوادارای متالیکا با این آلبوم و بخصوص جنس صدای آلبوم نمی تونن کنار بیان ، انگار که اصلا متالیکا هیچ نقشی توی البوم نداشته ، و یه چیز دیگه اینکه آیا „لولو” در مورد عشقه؟

هتفیلد: قطعا „لولو” یه کار متفاوته. این آلبوم استودیویی متالیکا نیست! این „لولو” ئه ، و چرا اسمش شده لولو چون ماله متالیکا نیست ، ماله لو هم نیست ، کار مشترک هر دو تای ماست و واسه همین هم اسمشو گذاشتیم „لولو”.من مطئنم که خیلی از طرفدارهای متالیکا در هر گوشه جهان فکر می کنن که این آلبوم جدید متالیکاست!من ازش خوشم نیومد خیلی ترسناکه! ولی اینطور نیست.این پروژه ای که ما دوست داشتیم با حضور در اون خودمونو به چالش بکشونیم ، منظورم اینه که من توی این آلبوم زیاد نقش خوانندگی ندارم و تلاش کردم که بهترین ریفهامو توش اجرا کنم ، یعنی متالیکا روی اشعاری از لو موسیقی اجرا کنه ، و این هم میدونستیم که طرفدارها شاید نتونن باهاش رابطه برقرار کنن ، ولی ما نمی تونیم متالیکا نباشیم ، متالیکا همیشه دوست داره بعنوان یه هنرمند توی هنر کاوش کنه! و چیزهای جدید رو تجربه کنه.ما دوست نداریم خودمونو محدود کنیم و اگه بعضی از طرفدارها نتونستن باهاش ارتباط برقرار کنن می تونن منتظر البوم بعدی متالیکا باشن که کار نوشتنش هم شروع شده و ما داریم روش با تمرکز کامل کار می کنیم.

کرک همت در گفتگویی گفته بود که به همراه تو موقع ضبط آهنگ „Junior Dad” تحت تاثیر قرار گرفتین و گریه کردید درسته؟

هتفیلد: آره گیتار لو افتاد روی پای من و خیلی درد داشت (با خنده) خب راستش فقط یه لحظه بود ، خب موسیقی همیشه اثر خودشو میزاره ، من اون لحظه واقعا شوکه شده بودم ، یادمه ما توی آشپزخونه بودیم و داشتیم غذا می خوردیم که یکدفعه آهنگ با اشعار لو پخش شد و اون اتفاق افتاد.بعد هم که لو اومد بیرون و گفت „اوه خدای من شما به این گوش کردین و دارین گریه می کنین؟” خب دوست داشتم بگم که „هی لو! من دارم غذا می خورم” ولی خب اون اشکا اومده بودند و من نمی تونستم جلوشو بگیرم و داشتم میرفتم بیرون تا کسی منو نبینه که یکی بهم گفت انگار „جیمز یه نگاه به کرک بنداز” بعد یه لحظه نگاه کردم به کرک و دیدم هم که اون هم گریه می کنه „اوه خدای من ! کرک تو هم”. خب این نشون میده که اون آهنگ به خوبی کار شده و کامله.

آیا برنامه ای هم برای اجرای تور مشترک با هم دارید؟

هتفیلد: خب هر دو طرف دوست دارن چند اجرا با هم داشته باشن ولی هنوز هیچ برنامه ای براش نداریم ، اینکه چند تا اجرا با هم خواهیم کرد و کجا و اینکه اصلا 20 تا اجرا برای این آلبوم کافیه یا فقط یک اجرا میتونه کافی باشه هنوز مشخص نیست ، بهرحال من فکر می کنم اول باید منتظر کل آلبوم باشیم و ببینیم اون انتظاری که لو از این آلبوم داشت بر آورده میشه یا نه؟ در کل فکر می کنم فضای آهنگها و اشعار آلبوم با کنسرت متالیکا زیاد جور نیست ، فضای آهنگها طوریه که بیشتر میچسبه اونها رو تنهایی گوش بدی تا اینکه بخوای توی کنسرت متالیکا با اون همه هوادار و آدم کنارت بهشون گوش بدی.من که خودم دوست دارم تنهایی آهنگها رو گوش بدم تو اتاقی که خیلی کوچیکه و تاریک ، مثل ذهن خودم (با خنده )

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

As I Lay Dying خوبه به نظر شما؟
به نظر من که سولو هاش خیلی خوبه
فقط این خوانندش... :-"
...
Moving Forward از As I Lay Dying رو پیشنهاد میکنم شدید

Only God Knows

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
دارم می خونم برا المپیاد (شیمی )

به نظر شما کدوم گروه جدا از لیریکس از بیت های متناسب با وکال استفاده می کنه ؟ من خودم slipknot رو تو این قضیه بیشتر از همه قبول دارم چون بیت کاملا با صدای corey tailor یه جو مناسب و یک جور رو ایجاد می کنه. /m\

با کدوم سبک متال یا راک حال می کنید ؟

من خودم :
راک:پانک راک - هارد راک - آلترنیتیو راک - ایندی راک - پست گرانج (بهترین: greenday - 3 days grace -10 years -creed-nirvana -u2-lordi)
متال :نو متال - آلترنیتیو متال - ثرش متال - رپ متال - گلم متال (بهترین : slipknot -limp bizkit -breaking benjamin-metallica - )

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

بچه ها یه گروهی هست همین الان کشفش کردم :D.UneXpect اسمشه. خیلی باحاله به نظرم /m\. تازه فهمیدم اکستریم متال ینی چی!
orange vigilantes رو ازش پیشنهاد می کنم! یاد chaos theaory میفته آدم
احتمال میدم وقتی دانلود کردین فحش بدین بهم ولی حتما حتما ارزش شنیدن رو داره. من یه همچین سبکی نشنیده بودم تا حالا!

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از تـــــــــــــــارا :
بچه ها یه گروهی هست همین الان کشفش کردم :D.UneXpect اسمشه. خیلی باحاله به نظرم /m\. تازه فهمیدم اکستریم متال ینی چی!
orange vigilantes رو ازش پیشنهاد می کنم! یاد chaos theaory میفته آدم
احتمال میدم وقتی دانلود کردین فحش بدین بهم ولی حتما حتما ارزش شنیدن رو داره. من یه همچین سبکی نشنیده بودم تا حالا!
صدای وکال زن جالب نبود... :rolleyes: صداش واسه پاپ خوب بود... نه متال... :|
ولی در کل آهنگ خوبی بود... :D مخصوصا از 2:47 تا 3:13 ترکیب بیس و ویالون و پیانو خیلی خوب بود به نظرم... <D=

Only God Knows

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
دارم می خونم برا المپیاد (شیمی )

آهنگ oh love از greenday رو گوش دادین ؟ اولین ترک آلبوم Uno هست ؟ به نظرم خوب بود. شما هم امتحان کنید.

برید اینسترومنتال آهنگ nemesis از Archenemy رو دانلود کنید خیییییلی شاخه ! (بدلیل اینک سبک آهنگ ملودیک دث متال هست و شاید با دث متال میونه ی خوبی نداشته باشین حتما Instrumental آهنگ رو دانلود کنین )

ارسال پست متوالی ممنوع .

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

آقا کسی میتونه یه سری آهنگ سبک new metal و rock بدون متن بهم معرفی کنه ؟

بالا