• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسافرت

• شروع کننده موضوع

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام
حتما تا حالا سفر کردید!بهترین تجربه ی سفرتون کی بوده؟خاطراتتون از سفراتون چیا بوده؟ ;))

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك
پاسخ : مسافرت

بهترين تجربه ي سفر كه يادم نيس :D

اما خاطره ي خنده دار :)) :))

رفته بوديم مكه ،عربه ميخواس منو بخره از بابام اينا :D :)) :)) گفت اينجا خونه براتون ميخرمو سالي هر چه قدر خواستين ميتونيد بياين مكه با پوله من و...(خيلي ميخريدمنو :D)
يه بارم دبي بوديم.....تو همون مايس ولي نميشه گفت :D

اگه قبول ميكردن الان من بچه پولدار به حساب ميومدم :D

نميدونم چرا جنس بنجل ننداختن به اين عربه:D

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

من که کُلن خیلی سفر بهم خوش نمی گــذره . ولی تراولینگـای قــُم بهترین سفرهای عمـرم بوده . با اینکه اتفاق خاصی هم نیفتاد
یه سـالم به خاله اینــا رفتیم اصفهــون دور میدون امام چـارتومن مارو جریمه کردن شوهـَرخاله کُلی گُف که جریمه رو نصف می کنیم ، عب نداره ، من پولشو می دم و...
برگشتنی داشتیــم می اومدیم شوهرخـاله مذکور(!) 120 تا داش می رَف پلیس 20 تومـَن جریمش کَرد همچـی یادش رف . نه جریمه نصف شد نه ... ولی خب من خوشم اومد ( خباسـَت ! :D)

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94

منم سفر كه ميرم خيلي خوش نميگذره ولي بهترين سفري كه رفتم به نظر خودم شيراز بود! فقط به خاطر تخت جمشيد اينو ميگم آخه خيلي برام جالبه هر چه قد ببينمش ازش خسته نميشم >:D<

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

یکی از بهترین سفرام یزد بود .بیشتر یزدُ به خاطرِ بافتش + قدمتش دوست داشتم . اما فرقش با شهرای دیگه ی قدیمی

از نوع یزد که رفتم (مثلاً کرمان) یه نظم و تمیزیِ خاصی بود که داشت .نمی دونم چجوری بگم ؛ اصن انگار شهرِ خودم بود ! x:

یه خاطره ی دیگه اَم دارم برای دِیلمان(یکی از روستاهای گیلان) ــه که رفتیم خوابگاه دخترونه ، تختاش دوطبقه بودن ! منم که

بچه بودم ، تا صُب هی از این تخت به اون تخت می پریدم ! ملّت ذله شده بودن ! (< :D ;))

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نظرم مهم ترین چیزی که میتونه تو خوش گذشتن سفر تاثیر بذاره:
1 همسفر ها: ما دو سال پیش کل فامیل حدود 30 نفر رفتیم شمال.کلا هم 100 تومن خرجمون شد.ولی کلی حال داد.
2-سازگار بودن مقصد با روحیات:مثلا شاید من تو این سن خیلی حال نکنم برم یه سفر که همش بریم جاهای تاریخی.(یه جوون تو این سن هیجان رو بیشتر دوس داره.)
و ... .

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

بهترین خاطره از سفر این بود :
یه بار با خالم و شوهر خالم رفتم زنجان(اون موقع خونه ی خالم اونجا بود به خاطر شغل شوهر خالم) تویه راه کلی حال داد >:D<
بعدشم تو 2 هفته ای که اونجا بودم هرروز میرفتیم بیرون و تویه راه اهنگ میزاشتیم و حال میکردیم :D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه بار دیگم با داداشم و شوهر خالم و دختر خالمو شوهرش و خالم باهخم تویه یه ماشین رفتیم که زیاد از خاطرات داخل شهرش یادم نمیاد اما 4 ساعتی که تویه راه بودیم خیلی حال داد >:D< :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه بارم با خالم و شوهر خالمو داداشم رفتیم تهران اونم تو راه حال داد :D(من بیشتر تو راه حال میکنم :D)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این یکی تویه راه دیگه کلی حال داد
من و داداشم و خالم وشوهر خالم تویه یه ماشین بودیم ، دختر خالم و شوهرش تویه یه ماشین ، پسر خالم و زنش تویه یه ماشین :D و بابا و مامانمم تویه یه ماشین :D
تویه راه نزدیکیایه غار علی صدر وایسادیم که هم دستی با اب بزنیم(از اون دستی به ابا که wc هم بهش میکن :D :D) هم بریم از غار تماشا کنیم که ماشالا اینقدر شلوغ بود که شوهر خالم گفت بریم غار کتله خور
بعد رفتیم اونجا ناهارم اونجا خوردیم :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه بارم وقتی بچه بودم با مامانم و داداشم و پسر خالم(پسر خالم اون موقه ها مجرد بود) میریم(اینبار با هواپیما) ساری :D از اونم خاطره هایه خوبی دارم
برگشتم با خالم شوهر خالم و همونایی که رفتیم با ماشین بر میگردیم :D(اون موقع به خاطر شغل شوهر خالم خونشون ساری بوده :D)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:D #S-:
من یا سفر نمیرم یا برم خاطره ی خوب دارم چون همش با خالم اینام :D

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

ما که معمولا" 4 نفر خانوادگی میریم سفر...بهترین سفرم کرمانشا بود ..جای قشنگیه به نظر من ..مردماشم خیلی جالبن :D

• شروع کننده موضوع

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

یه بار با عموم و اینا رفتیم اهواز!بهترین سفر زندگیم بود!یکی از عموهام با یه ماشین اومده بود که سقفش سوراخ داشت!ما از ذوقه سوراخه سقفه ماشین ده تاییی سوار ماشین شدیم!بعدم سوییچش گم شد :)) کله آدرسارم اشتباه میرفتیم!کلا 4 روز همش میخندیدیم! اون زمانی بوود که این شعره هم توی دهن همه افتاده بود:رفتیو ما رو گذاشتی تو هچل عمه مولوک!ما ده تایی میخوندیمش!یادمه حتی یه بار نشستیم تو صندوق در صندوقو باز گذاشتیم! به همه ماشینا علامت دادیم که در عقب بازه :-"خیلی خوش گذشت در کل!

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

خاطره انگیزترین سفری که رفتم داخل ایران نبوده و خب دلیلش هم اینه که خیلی چیز‌های جدید و فرهنگ جدید و آدم‌های جدید و اینا دیدم :D
اما سفر داخلی! سوم راهنمایی با مدرسه رفتیم اصفهان (راهنمایی فرزانگان!) که بعد بیرونمون کردن :-" و شب دوم مجبور شدیم بریم خونه‌ی مادربزرگ یکی از بچه‌ها! (۵۰ نفر بودیم!) کلا خیلی خوش‌گذشت! خاطره انگیزترین بخشش هم دست‌شویی رفتن بود :-" این همه آدم و یک دست‌شویی :))
دوم راهنمایی هم رفتیم کاشان و آخر سر رفتیم نیاسر! اون‌جا معلممون همه رو پرت کرد توی چشمه‌ی اون بالا :D خیس‌خیس برگشتیم تهران و خیلی تو راه خوش‌گذشت!
اواخر تابستون امسال هم با خانواده شمال ایران‌گردی داشتیم که خیلی تجربه‌ی خوبی بود! کل مازندران و گیلان و تعداد از شهر‌های آذربایجان‌ها(!) رو رفتیم !

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

خاطره:

رفته بودیم مکه یه خانومه(عرب) یه جوری بهم فهموند برو برام آب بیار منم رفتم واسش اوردم دست کرد تو جیبش 100 هزار تومن بهم داد!!!!!!!

رفتم به مامانم گفتم مامانمم گفت برو بهش پس بده!!!!!!!!!!!

:(

narenjak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی

یه بار یه جا رفتم اینترنت مفت 100 مگا بیت پر سکند :D

یک بارم تو عید رفتیم ایران گردی !
فک کنم همش تو راه بودیم جا دیدن مناظر :))
14000 کیلومتر تو راه بودیم :))))

xxfairladyxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 -
شهر
مشهد

من 1 بار رفتم دبی پیشنهاد مدل شدن برای 1 ماشین رو بهم دادن :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

بهترین مسافرتم اردوی اصفهان بود که تابستون 89 رفتیم !
شب کنار پل خواجو ، شعرای حلقه ـُ یار دبستانی منُ ای ایرانُ اینا رو خوندیم ! کل مردم داشتن نگا میکردن اوناییرم که بلد بودن میخوندن باهامون !
یه مسافرتم یادمه 6 - 7 سالم بود با کل فامیل مامانم رفتیم شمال ! مسافرتای اینجوری خیـــــلی حال میده کلا ! با این که سنم کم بود ولی یادمه خیلی خوش گذشت !

• لایک
امتیازات: N.M

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

بهترینش دوسال پیش بود که تنهایی رفتیم سفر خودمون بودیمو خودمون!

2سال پیش کرمان هم با دوستام خیلی خوش گذشت خیلی فک نمیکنم دیگه یه سفر اونجوری برم!

8245

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Tizhooshan High School
شهر
bojnord city

بهترين خاطرم از رافتينگه تو تركيه. با دوتا خانواده هم قايق بوديم يه خانومه هم جلوم بود يكدفه به يك شيب رسيديم من تعادلمو از دست دادم و افتادم روی كفشای اون خانومه اونم افتاد تو آب ولی كفشاش موند. رود خونه هم خيلی خروشان بود ولی شانس آورد كه كاپيتان قايقمون نجاتش داد وگرنه رفته بود و منم قاتل می شدم [-o<
حالا بعد از اين كه اومد بالا شوهرش می خنديدو می گفت نمی دونم موقع افتادن چه جوری كفشات دراومده. براشون يك معما شده بود چون نميدونستن كه من اونو انداختم تو آب :)) ;))

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

اصفهان بهترین جا برای مسافرته توی میدان انام توی عالی قاپو روحت سخیر میشه توی چهل ستون مات میشی از مردم دوست داشتیش از لهجه ی با مزشون من عاشق اصفهانم x: x: x:

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

بهترين جايي كه رفتم خوب نمي دونم آخه تو كل سال ما حداقل 3/4 بار رو ميريم يزد پس به نظرم مسافرت نيس!!! به همين دليل بهترين مسافرتم دبي بود!!! اولين بار بود كه مي رفتم خارج از ايران و 7 سالم بود !!! يه شب و يه صبح اونجا بوديم ولي حاااااااااااااال داد خيلي به نظرم مسافرت بود!

shershere

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اینم هه هه!
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خاطره انگیزترینش سنگاپور بود ... برای اینکه من فول سوتی بودم ...

و درضمن اونجا کلا با طعم های جدیدی (مثل بستنی کاکائویی که مزه نعنا میداد! :-& یا مخلوط ماست و پاستا + موز! ) اشنا شدم ... فهمیدم مزه های دیگه ای هم وجود دارن! :))

کلا خیلی خوش گذشت ... چون من از مسافرت شلوغ و دسته جمعی اصلا خوشم نمیاد (اگه خانوادگی باشه خصوصا!) ...

اونجام من بودم و مامانم و داداشم! همین! :D

همیشه ما جدا میریم و بابام جدا!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

یکی از بهتریناش اردوی مدرسه به اصفهان بود !
کلا تو 2-3 روز منی که کلا نمیتونم نخوابم 2 ساعت خوابیدم !!
مگه میذاشتن دوستان گرامی ؟! :-w
"ریحانه ریحانه ریـــــــــحانه ...! (آدم فک میکرد زلزله اومده اونجوری که تکون میداد!!)
_ها؟!
_هیچی میخواسم ببینم خوابی یا نه! D:
_ اَی درررررررررررد! ~X(
یه رُب بعد:
اَاَاَ ... ریــــــــــحانه ...!
_هـــــــــــــــا؟! بمیـــــــــــر!!
_ بیداری؟! خُب پس بخواب! D:
من : مـــــــــــــــــــهــ ـــسا ...! (ساعت 7 صب!)"

خلاصه که وضعیتی بود ! :D
البته منم بعدا جبران کردم ... ! :-"

"نهُ ورب/کلیسای وانک
من : اسمش چی بود ؟!