• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا حالا تو مدرسه آب بازی كردی..؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105
پاسخ : جشن آب!

مـام بدعــت گذاری کرده بودن بکس سوم سه سال پیشمون قدیم نـَدیمــا . واسه همین آب بازی . اما خـُب به میل معـاونین عزیز (!) نبود و بعد از یکی دو بار تعهــد قیدشو زدیم .
البته ما جَشن حوض رو هم داشتیــم که همانطور که از اسمش پیداست بعـد عید که آب وارد حوض مدرسه می شد مینشستیم توش یا کلن ولو می شدیم توش امـا خب اینم ایضـا توقیفه .
تا بعد عیـد ، حالا شاید باز دومیــه رو رفتیم امـا اولی رو که ... !

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

مال ما رسمی نیست، ولی هر سال بچه ها هوس میکنن جمع میشن میرن تو حیاط شروع میشه :D 2 تا هم هست، یکی آخرین روز اسفند که میریم مدرسه یکی هم روز آخرین امتحان خرداد

از تو راهنمایی داشتیم، تا پارسال گیر میدادن، پارسال آب بازی بیشتر بین بچه های یکی از دوم ریاضی ها بود، کارشون به تعهد دادن کشید :D معاون پایه مانتو ها و مقنعه ها رو برداشته بود میگفت تا تعهد ندین نمیدم!

امسال مدیر خودش رسما مجوزش رو داد، روز 2 شنبه واسه زنگ تفریح دوم و زنگ ناهار. از بچه های سوم ریاضی الف و ب شروع شد، بعد پیش ها هم اومدن بعد دیگه تقریبا نصف جمعیت مدرسه درگیر بودن :D

لباس زاپاس هم گفته بودیم هر کی میخواد بیاره، من مانتومو بعدش عوض کردم ولی فایده نداشت، بلوزم کامل خیس بود همچنان یخ زدم :D

تجهیزاتی که استفاده میشد، کیسه پلاستیک اندازه در حد کیسه زباله که پر میشد روی یه بدبختی خالی میشد، سطل آب، پارچ، بطری، دو تا شیلنگ های مدرسه، هر ظرف و کاسه ای که تو مدرسه پیدا میشد. :D

آب خوری هم به عنوان پایگاه معرفی شد، قانون اینه که تو خود پایگاه نباید همدیگه رو خیس کنیم :D

خیـــــــلی حال داد! خیسِ خیس شدیم همه
----

نظرم راجه به این جور حرکات مثبته! :D خیلی خوش میگذره کلی خاطره میشه :D

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

ما هم اصولا، روزای آخر سال ِ شمسی و تحصیلی و توی اردو ها و هر وقت مراسمی باشه، داریم. البته ما نمیگیم جشن آب، میگیم آب بازی ! :D

بهترین خاطره آب بازی ای که دارم هم مال جشن بهارانه پارساله، همه ، جوری بودن که انگار با لباس مدرسه، شنا کردن ! :))
کفش ِ دوستم کف میداد بیرون ! :)) همه با شلنگ آب و کیسه و سطل و دهن و هرچی دستشون بود آب میریختن ... :))
من فرار کرده بودم توی یکی از دستشویی ها، دوستم با شلنگ اون پشت تهدید میکرد... بعد اومدم بیرون شلنگ رو باز کرد روم... :))
یه کیسه زباله گنده پر آب رو کردیم رو سر یکی دیگه ...
یه نفر از بچه ها توی یکی از دستشوییا قایم شده بود، ما از بالای در دستشویی روش آب میریختیم با دهن و بطری! :)) =))
در نهایت هم فلکه اصلی آب رو بستن :-"
بعد هم فهمیدیم معاون داره اسم مینویسه و فرار کردیم تو حیاط پشتی که خشک بشیم! :D
بعد صندلی های سرویس رو خیس کردیم !
خونه هم که رسیدم یه رد خیس از دم در تا اتاق از خودم به جا گذاشتم! ینی در این حد که تا اون موقع هم آب میچکید ازم ! :D
ولی خـــــــــــیلی خوش گذشت ! صبح ِ چهارشنبه سوری بود :D

نظرم هم بسـیار مثبته ! خیـــلی حال میده آب بازی ! :> ( البته به شرطی که بعدش معاون ضد حال نزنه :| )

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

جشن آب همیشه توی کارسوقاام برگزار میشده! :D یادش بخیر دوم راهنمایی کارسوق که بودیم جشن آب فوق العاده بود!همه به جز کسی که دوربین دستش بود خیس شدن!کلاسا هم رو موکت توی حیاط برگزار شد! :D
جشن آب سوم راهنماییم خیلی خوش گذشت!چون سال آخر بود همه تلافی سه سال احتیاط برای نمره انضباطو درووردن!
یه نکته ی جالب در مورد پریروز:اولا که میخواستن آب بازی کنن ساعت دو ونیم شلنگا رو برداشتن و شروع کردن به بازی!بعد معاونام اولش هیچی نگفتن!(من تو دفتر پیش معاونا بودم :D) یکم که گذشت مقنعه یکیشون رفته بود عقب!بعد معاون پیشا داشت مثل چی حرص میخورد!معاون ماهم حرص میخورد که نخورن زمین چیزیشون بشه!معاون پیشا میگفت اون مهم نیست حجابشون مشکل سازتره! بعدم برای اینکه اسلام به خطر نیفته و بچه ها بازیو تموم کنن ده دیقه زود زنگو زدن :O :))
خلاصه امسال که مجوز داشتیم برای جشن آب هیجانش خیلی کم بود :-" پارسال بیشتر خوش گذشت :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

ما اصولا آخر سالُ آخرین روزی که قبل عید میایم مدرسه این بساطُ داریم !
ولی جدیدا بچه ها هر وقت حال کنن به همون روشایی که ستاره گف همُ خیس میکنن !
قبلا بهتر بود که فقط یه سری روزای خاص آب میریختیم ... !
ولی خدایی کسی جرات نداره رو معلماـُ اینا آب بریزه ... !

saye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک

ما دو تا شیلنگ داشتیم تو حیاط دیگه کار از آب بازی گذشته بود...!

• لایک
امتیازات: Neg@r

sadegh12hh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حکيم ملاصدرا
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم تغذیه

ما تو مدرسه جرات این کارا رو نداریم :( اما تو اردو ها ... :D

1.یه چیزی اون ور از جشن اب ، ما تو شیشه هلمون علاوه بر اب ، علف و کاه و ... می ریختیم توش و اماده می ذاشتیم
دو تا تیم می شدیم ، معاون و مدیر هم داور
بعد اون دو تا تیم به هم حمله می کردیم ، اول هر چی اب داشتیم رو سر هم خالی می کردیم ، بعدش هم عین بازی بکش بزن تا می تونستیم افراد تیم مقابل رو با خودمون می کشندیم تو سنگر :D
خدا نکنه کسی گیر می افتاد ، اخه اول کاملا خیسش می کردیم بعدش هم هر چی علوفه بودمی ریختیم روش ، به تمام بدنش می چسبید و موجب خارش می شد :O

2. جشن کاج : نه بهتره بگم پرتاب کاج ، این یکی فقط تو اردوگاه دستغیب ( مهرنوش خانم می دونن ) امکان پذیره
تو این یکی مصدوم هم زیاد می دادیم ، اما (( بازی اشکنک داره ، سرشکستنک داره )) :D

3. اما هیچی مثل قایم موشک گروهی حال نمی ده ، اونم با قوانینی که خودمون ساخته بودیم :-" ، دلم تنگ شده واسش =((

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

تا حالا اینقد دقت نکرده بودم ............... آخه خودم اصلا اهل آب بازی نیستم ولی بینصبم نمیذارن دوستان!

دو هفته هست که هر زنگ تفریح و هر زنگ بیکاری آب بازی میکنیم با وسایل پیشرفته( سطل آشغال.جلد دفتر. بسته چیپس بستنی و....)

خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی باحاله!!!

imanjo0n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز

ما امسال جشن دعوا داشتیم ! (< روز اخری حساب اولی ها رو رسیدیم (< توی زنگ کلاس ما تعطیل بودیم (کلاس ما) ، و اولی ها هم یه کلاسشون ورزش داشتن ، توپشونو گرفتیم و رفتیم ، دعوا شد !! از 100 تا جشن اب بیشتر حال داد ! (< روز اخری حسابشون رو رسیدیم :))

ما هم تیو اردوگاه دستغیب هم جشن کاج داشتیم با سومی ها و هم تیر اندازی !! :)) با تفنگ ... خیلی حال داد ... !! گونی گونی کاج جمع می کردیم می زدیم به هم !! :D

جشن نارنج هم وسط سال به مناسبت تموم شدن امتحانا داشتیم ...به هم پرت می کردیم ... یکی خورد توی سینه ام و لباسم به گند کشیده شد !! زنگ که خورد کل کلاس بوی نارنج می داد و مجبور شدیم کلاسو عوض کنیم ! :))

امسال ما جشن اب نداشتیم ،سوم راهنمایی یه جشنی گرفتیم توی امتحانا !! اولی های یه شعبه ی دیگه اب بازی کردن ... یه 4 لیتری اب کرده بودن خالی کردن رو 1 نفر بنده ی خدا ...

armitaa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز

ما پارسال جشن کیک داشتیم! یعنی هرکسی که تولدش بود موظف بود کیک بیاره و ما هم میرفتیم تو حیاط کیک بازی! همه ی کیک و خامه رو خالی میکردیم روی هم! یه بار اوضاع اینقد افتضاح شد که زنگ زدیم خونه واسمون لباس بیارن! :))

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

به نقل از imanjo0n :
ما امسال جشن دعوا داشتیم ! (< روز اخری حساب اولی ها رو رسیدیم (< توی زنگ کلاس ما تعطیل بودیم (کلاس ما) ، و اولی ها هم یه کلاسشون ورزش داشتن ، توپشونو گرفتیم و رفتیم ، دعوا شد !! از 100 تا جشن اب بیشتر حال داد ! (< روز اخری حسابشون رو رسیدیم :))
ما هم همینکارو سوم راهنمایی روز آخر با اولامون کردیم. بیچاره ها داشتن گریه می کردن از دست ما =))

Vahid.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
عمران-سازه

ما اول با پلاستیک آب میریختیم رو هم
اما ...
روز آخر مدرسه بعد امتحان یه ساعت بازی می کردیم ...فوتبال و والیبال و بسکتبال و شطرنج... میرفیم همه رو خیس آب میکردیم البته من تنها کسی بودم که خیس نشدم چون ده دوازده تا موبایل تو جیبم بود ...گوشی های خودم و بچه ها... بیشتر هم نگاه میکردم البته یه بعضیا رو سیخ میزدم!!
اصلا اب بازی رو من و یکی از بچه ها دفه اول شروع کردیم و همه رو خیس کردیم و به پایه های دیگه هم سرایت کرد...
اما مسئولین گنده مدرسمون دهنمونو سرویس میکردن...

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از *وحــــــــید* :
ما اول با پلاستیک آب میریختیم رو هم
اما ...
روز آخر مدرسه بعد امتحان یه ساعت بازی می کردیم ...فوتبال و والیبال و بسکتبال و شطرنج... میرفیم همه رو خیس آب میکردیم البته من تنها کسی بودم که خیس نشدم چون ده دوازده تا موبایل تو جیبم بود ...گوشی های خودم و بچه ها... بیشتر هم نگاه میکردم البته یه بعضیا رو سیخ میزدم!!
اصلا اب بازی رو من و یکی از بچه ها دفه اول شروع کردیم و همه رو خیس کردیم و به پایه های دیگه هم سرایت کرد...
اما مسئولین گنده مدرسمون دهنمونو سرویس میکردن...
اره منم گرفته بودن میگفتن برای چی آب رو حروم کردید؟الان کشور ما کمبود آب داره و ار این چت و پرت ها
فرداش اومدین دیدم مستخدم مدرسه کل حیاط مدرسه رو شستهبعد رفتم به همون مسئولین مدرسه گفتم اونا هم گفتند که بله حق با شماست بهش میگیم دیگه آب رو حروم نکنه

lindaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابرشهرقدیم (نیشابور)

سه روز پیش که روز اخر امتحانا بود بعد از امتحان من به دوستام گفتم بیاین اب بازی!!
من شلنگی رو که تو حیاط افتاده بود برداشتم وهر کسی رو که میومد طرف خیس خالی میکردم!! =))ولی کسی نمیتونست منو خیس کنه!! =))
خیلی کیف داد بعد هرجور شد شلنگو ازم گرفتن و تا اومدن روم اب بریزن یکی از بچه های کلاس اول لطف کرد و شیرو بست!!حسابی ضایع شدن!! :))
دوباره شلنگو ازشون گرفتم وبا شلنگ زدمشون =)) =)) =))
خیلی حال داد :D :D P:>

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

یادمه پارسال همین جشن اب گرفتیم من اینقدر خیس شده بودم که ظهر مامانم تو ماشین رام نداد :D :D
با یه عالمه التماس و قول دادن باخره خودمو به خونه رسوندم اما بعد 1 ماه سرما خورده بودم اوضایی بود :D

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

جشن اب هر سال تو مدرسه ی ما برگزا میشه که بعضی اوقات معلم هایم تو ش شرکت دارن :) عینی شرکت داده میشن :)) :)) :D

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ریــحــانــه :
ولی خدایی کسی جرات نداره رو معلماـُ اینا آب بریزه ... !

چرا اتفاقا همین روز آخر سال خودمون یکی از بچه ها رو ناظممون(رعنا) آب ریخت...!

مثل اینکه رعنا هم خیلی خوشش اومده...

البته از عمد نبوده میخواسته یکی دیگرو خیس کنه جا خالی میده میریزه رو زعنا!!!!!!

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

اخر سالی میخواستیم جشن اب بگیریم که با غضب شدید مدیر روبرو شدیم ما هم یه بلایی سر ماشینش اوردیم که یاد بگیره سر گروه خلافکاران (< (< (< (<سازمان یافته داد نزنه

محمد1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
ديرو تو مدرسه ما كارسوق بود
تا ساعت 2 صبح سوال حل كرديم...
ساعت 2 تا چار تو حياط رو زمين نشتيم تخمه خورديم
ساعت 4 گبتيم يه ياد گار بذاريم شلنگ دست گرفتيم شرع كرديم آب بازي صبح كه شد خيليا رو خيس كرده بودم ....
منو نگه داشتن تا ميتونستن آب خوردم دادن.... =)) =))
آخر كارسوقم رتبه ي اول رو آوردم...
باور نمکنی؟!اینم فیلمش!!

بالا