• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

موبايل

پاسخ : موبايل

مهم جنبه و تربیت بچست

یه بچه 7 ساله میتونه جنبش بیست برابر یه انسان بالغ باشه

اگه بچه طرز استفاده صحیح از موبایل رو یاد بگیره به نظر من از 7 سالگی هیچ گونه موردی نداره

مهم همون جنبه اس که اقای لف گفت...
بچه اگه جنبه داشته باشه از همون بچگی عیبی نداره داشته باشه......
ولی به خاطر اشعه هایی که داره از نظر من بهتره از اول راهنمایی برای بچه موبایل گرفت..مگر نه قبلش زیاد استفاده ای نداره !

اگه از ضرر هایی که موبایل به جسم میزنه بگذریم به نظر من خوبه و میتونه به اطلاعات فرد اضافه کنه...

ببخشيد كي بايه بجه اول راهنمايي كار داره؟
بجه اي كه جنبه هم داشته باشه بازم نميفهمه تو دام يه سري مزاحم ميفته راهشو كم ميكنه

به نظر من واسه ادم هاي متفاوتي كه شئايط متفاوتي دارن متغير
ولي مهم باز هم جنبه س
و البته به نظرم سوم راهنمايي سن خوبيه!

داداشه من چهارمه دبستانه و موبايل داره :D
و از پارسال هم موبايل داشته :D

همين ميشه كه من به اين سن تو مدرسه بدون هدفون اهنگ از موبايلم گوش ميدم(سر كلاس :D)

ولي خب بستگي به موقعيت طرف و سطح نياز طرف داره

اشعه های موبایل خیلی مضره و در ضمن من فکر نمیکنم واسه بچه ی راهنمایی موبایل چیز واجبی باشه!من خودمم که راهنمایی موبایل داشتم،اصلا هیچ کاربردی به غیر از تلف کردن وقت واسم نداشت!البته ممکنه واسه یه نفر خیلی واجب باشه چون خیلی بیرون از خونه باشه و مامان باباش بخوان باهاش در تماس باشن!که البته در این صورتم میتونه وقتی میره بیرون از گوشی مامان یا باباش استفاده کنه!اگه هم دیگه نشد،به نظر من همون سوم راهنمایی خوب باشه! :D
البته الان داداش خودمم چهارم دبستانه و داره!همیشه گوشیش داره سر اپن خاک میخوره!فقط هر از چند گاهی چند تا مزاحم بهش زنگ میزنن اونم ذوق میریزه! :))
ولی واقعا به نظر من واسه ی اون سن اصلا چیز خوبی نیست! [-(
همینه که هزار تا درد و مرض جدید مثل سرطان های مختلف زیاد شده دیگه! [-(

من جديدا هم توي اينترنت و توي اخبار علمي شنيدم ميگن كه براي كاركرد مغز مفيده!
هر كس يه چيزي ميگه فكر كنم
مهم نيازه

به نظر من موبایل از اول دبیرستان خوبه ؟ آخه بچه ای که راهنماییه که زیاد نمی ره بیرون !!! میمونه آهنگ گوش دادن و اس ام اس بازی . که اس ام اس که وقت آدمو تلف می کنه ... آهنگ هم می تونه یه ام پی تری پلیر بخره .!!!!!

مهم فرهنگ استفاده از گوشیه!خیلیا هنوزم که هنوزه نفهمیدن از موبایل باید چه جوری استفاده کنن......!

به نظر من در هر صورت بچه با سن پایین انعطاف پذیره هرمگه جنبه اینجور چیزا داره خودشو گول میزنه به نظرم اگه نیازه واسه بچه از دوم سوم راهنمایی یه گوشی کاملا معمولی اما متاسفانه دیگه اگه گوشیت از 200 تومن کمتر باشه میگن جلو دوستات کم میاری اما مهم خود فرده به نظرم راهنمایی واسه گوشی زوده از اول دوم دبیرستان که دیگه فرد به رشد عقلی کافی رسیده خوبه بچه راهنمایی و دبستان هرچیم با جنبه و.. باشه انعطاف پذیره باید اینو در نظر گرفت .
من خودم دوم راهنمایی داشتم ولی اگه عقله حالام بود و اون موقع عقل حالامو داشتم پارسال یا حتی امسال میخریدم نه مثه داداشم که از پنجم دبستان گوشی با تمام امکانات دست بگیره.

اولا که بستگی به شرایط خانوادگی و شخصیت خود طرف داره.اما به هر حال چیز پرکاربردیه.من خودم کلی اینور اونور میرم واقعا لازم دارم.از جنبه تفریحیم که بخوایم حساب کنیم،الان که فکر میکنم میبینم اون موقه ها که گوشی نداشتم چیکار میکردم!
ولی تا جایی که من میدونم واسه سنین پایین ضرر داره.امواجو ازین حرفا.

به نظر من خوبه از سن پایین حالا نه خیل پایینا ولی دبستان اینا!!!
چون به یه نتیجه ای رسیدم:اگه از سن پایین داشته باشن عقده ای نمی شن ولی وقتی سن می ره بالا وقتی موبایل میفته تو دستشون دیگه نمی شه جلوشونو بگیری!!!
ولی خوب اون موقع بچه ان نمی دونن چه کارایی می شه با موبایل کرد!!! :-"واسه همین خوبه

به نقل از R0zh!n D :
اولا که بستگی به شرایط خانوادگی و شخصیت خود طرف داره.اما به هر حال چیز پرکاربردیه.من خودم کلی اینور اونور میرم واقعا لازم دارم.از جنبه تفریحیم که بخوایم حساب کنیم،الان که فکر میکنم میبینم اون موقه ها که گوشی نداشتم چیکار میکردم!
ولی تا جایی که من میدونم واسه سنین پایین ضرر داره.امواجو ازین حرفا.
ا
مخالفم ایا یه بچه دبستانی میتونه تشخیص بده که فلان کار کردن با موبایل بده اگه کسی تو دبیرستان کلیپ و... بد رو گوشیش باشه این دیگه شخصیت شکل گرفته اما بچه دبستانی رو باید حفظ کرد تا شخصیتش بدشکل نگیره چون در سنین دبستان هر انسانی انعطاف پذیره وباید از عوامل تحریک کننده به سمت شخصیت بد دورش کرد.

به نقل از lof :
مهم جنبه و تربیت بچست

یه بچه 7 ساله میتونه جنبش بیست برابر یه انسان بالغ باشه

اگه بچه طرز استفاده صحیح از موبایل رو یاد بگیره به نظر من از 7 سالگی هیچ گونه موردی نداره
شما بیا به یک بچه ی 7 ساله بفهمون جنبه یعنی چی :D
ربطی به جنبه ی بچه نداره مربوط به چیزایی که توی جامعه یاد میگیره میشه

از نظر من تو دبستان زوده...

شاید جنبشو داشته باشه ولی نمیدونه دقیقا باید باهاش چی کار کنه...

یه بچه ی 7 ساله وقتی سواد نداره جز بازی میخواد با موبایل چی کار کنه؟؟؟؟

راهنمایی خیلی بهتره!!!!

به نقل از meli :
از نظر من تو دبستان زوده...

شاید جنبشو داشته باشه ولی نمیدونه دقیقا باید باهاش چی کار کنه...

یه بچه ی 7 ساله وقتی سواد نداره جز بازی میخواد با موبایل چی کار کنه؟؟؟؟

راهنمایی خیلی بهتره!!!!
ا
مهم این نیست که بدونه یا ندونه چیکار کنه خیلی کارا میشه کرد اون فردی که موبایل داره دونستن استفاده موبایل براش کافی نیست باید درک و فهم این که این موبایل اگر بد و خوب استفاده بشه چه پیامدهایی داره رو پیدا کرده باشه.

بچه هرچقد هم با جنبه باشه وقتی واسش گوشی بگیرن یه دریچه ای روش باز میشه که میبینه خیلی راحت میتونه کل خانواده رو بپیچونه بدون اینکه اب از اب تکون بخوره!!!
خب در این شرایط یکی خیلی بچه مثبته(که البته یه همچین بچه هایی کمن الان)و عین ادم گوشی همراشه و اتفاقی نمیفته اما 85% از اعتماد پدر مادرشون سو استفاده میکنن و کاری که نباید بکنن میکنن

چه لزومی داره بچه تو این سن موبایل داشته باشه؟!
بچه های قدیم موبایل نداشتن چی شد که حالا مشکلی پیش بیاد؟!

بچه از اول دبستان هم گوشی داشته باشه اشکالی نداره
به شرطی که مامان و باباش بتونن طوری با بچه رفتار کنن که از موبایلش
درست استفاده کنه :) (;

Back
بالا