• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فکر میکنی چقد جرئت داری؟

ROZHIN kocholoo

کاربر حرفه‌ای
شهر
کرج
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : فکر میکنی چقد جرئت داری؟

به اندازه ی یه تار موی سیبیل مورچه هم جرات ندارم! حتی جرات ندارم به اطرافیان و کسانی که دوسشون دارم بگم دوسشون دارم
جرات نداشتم حتی کسی که عاشقش دفاع کنم و حتی تو اینجا اعلام کنم که دوسش دارم و به راحتی اذیتش کردمو از دستش دادم

Niya

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان
شهر
ترکیه

من خیلی جرئت دارم یعنی همه تو کلاس میدونن هرچی بخام رک به معلم حتی به مدیر میگم اصلنم خجالتی نیستم!!! :>

kosar2

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
مدال المپیاد
سال بعد ایشاا...
رشته دانشگاه
اگه خدا به خواهد اقتصاد.

خیلی جرئت ندارم!
فقط امسال چون یکی از دبیر هامون خیلی بد بود از اول سال به مدیر گفتیم دبیر رو عوض کن،ولی اون این کارو نکرد،ما هم به اداره شکایت مدیر رو کردیم،بعد از اداره اومدن مدرسمون،از اون وقت به بعد مدیمون دست به کار شد ولی دیر شده بود،بعد من رفتم بهش گفتم میتونستی از اول سال دبیرمون رو عوض کنی،نخواستی این کارو بکنی!
بعد خیلی ناراحت شد ولی چیزی نگفت. (;

پرتقال تامسون

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
ایشالا پزشکی

من جراتم اندازه پشس
تقلب ته جراتمه :D

TheLord of Shadows

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی اهواز
شهر
اهواز

من اساسا وقتی عدالت رعایت نشه خیییییییییلی عصبانی میشم.... حتی به بهترین دوستم که از ابتدایی باهام بوده عین سگ میپرم...
خلاصه سال پیش که اول راهنمایی بودم ((( من یه سال دیر تحصیل رو شروع کردم ))) گفته بودن اگر تا 2 دقیقه بعد از زنگ برین کلاس اسمتون نوشته میشه و نمره....حالا 30 ثانیه بیشتر زنگ نخورده بود مارو نذاشتن بیایم تو خیلیا رفته بودن تو... L-:
بعد از جروبحص طولانی با ناظم که اخلاقش عین سگ همه ی بچه ها ازش میترسن رفتیم تو ولی اسمو نوشتو اینااا منم اینجوری شدم X-( X-(
گفتم خو خودت گفتی 2 دقیقه گفت یه درک و اینا.... نمیدونم چی گفتم بم گفت بیشعور.... منم دوست داشتم خرخرشو بجوم اونموقع X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( L-: L-: L-: L-: (<
منم با صدای خیلی بلند گفتم "من بیشعور نیستم!!" اونم گفت برو گمشو منم گفتم " با من درست صحبت کن " اینا بعدش حل شدو... من از اونموقع تو مدرسه معروف شدم... حتی کسایی هم که تا حالا ندیده بودم منو میشناختن!!!! :D B-)
_____________________________________________________________________________________________
این ماجرا ماله امساله..................................................

این معلم فیزیک ما خیلی بی شعوره اصلا بلد نیست درس بده........
امتحان گرفت بعد منو متحم کرد که تقلب رسوندم ... ولی بهم نگفت... روز بعد همون ناظمه که باش دعوا داشتم منو با اونی که منحم شده بود که ازم تقلب گزفته یعنی همون بهترین دوستم خواست.....آقا منم :rolleyes: :-s :-/
بهم گفتو اون دوستم گریه میکردو .... گفت نمرمون صفره منم X-(
کلا روز خوبی نداشتم انقدر عصبانی شدم ~X( رفتم گفتم رو چه حسابی میگین راست میگه(((((((((نکته: من تقلب میهواستم بگیرم :-"نه اینکه برسونم)))))))))))) منم قسم خوردم به همه چیو اینا گفت """تقلب کردینباید جواب بدین!!!!""" منم دیگه به لبم رسید وسط حیاط با بیشترین صدایی که میتونستم داد زدم """لعنت به همتوووون""" بعد معاون اموزشی منو خواست ناظمه هم اونجا بود دمه معاون اموزشی گرم بعد این ناظمه گفت چرا داد میزنی و اینا منم منم داد زدم سرش گفتم چون تهمت بی اساس میزنین چون طوری حرف میزنین که انگار دروغ میگم انگار جون عزیزام برام ارزش نداره....... گفتم اصلن شما دوربینا رو چک کنین!!!! حالا گذشت روز دیدار با اولیا و دبیرانو..... رفتیم این دبیره عییین موش شده بودو گفت سوء تفتهم پیش اومده و اشتباه شده و..... عاغا این دبیره رو داشتن ترور می کردن!!!! :)) :)) :)) :D
بعد این موضوع اعتبارم پیش بچه ها بیشتر شد!!!! B-)

پ.ن: تو هر دو داستان دوست داشتم عمه و ننه و ....... ناظمه رو به فحش بکشم ولی انظباطم دستشه چه کنم......
اینم بگم من اولین کسیم که توو تاریخ مدرسه جلوی این ناظم اییستادم بچه ها عین جن ازش میترسن!!!!!!!
کلا روز وحشتناکی بود!!!

vox

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
abhar

تو کلاس نفتالین انداختم تا 1 ماه راه رو مدرسه رو بستن
ولی نفهمیدن کار من بودش دیدم مدیرمون داره خود کشی میکنه خودم اعتراف کردم

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

مطمئنم که بچه های حلی ۱ اینو میدونن.ولی بازم میگم .
چن وق پیش معلممون یه سوال داد. یکی از بچه ها از ته کلاس گف ؛
اَه دوباره ازین سوال ...اکی ها (ف)
یه بار دیگه هم .زنگ خورد .معلممون رفتش از کلاس بیرون .تو دستشم گچ بود .بعد از همون بیرون گچو پرت کرد توی قسمت پایین تخته سیاه اونجایی که گچا هستش.
ولی گچه نخورد به هدف .بچه هامون هم همه باهم گفتن...یر.بنده خدا قهر کرد یه هفته.

diyana

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
نه واقعا چی فکر کردی؟؟
دانشگاه
یه زمانی تهران
رشته دانشگاه
پژشکی

پایه هرکاری هستم هر گونه جراتی..
مثلا یکبار با دوستم حقیقت جرات بازی میکردیم اونم گفت اگه جرات داری اگه امروز اتوبوس شلوغ بود پاتو محکم بزار روی پای یک پسره منم گفتم باشه اتفاقا اتو بوس خیلی شلوغ بودو ما مجبور بودیم جای پسراواستیم یکم فاصله مو به یکی از پسرا که خیلی ساکتم بودو البته یکم خوشگل x: x:
نزدیک کردم ولی نمیخواستم پاشو لگد کنم چون گناه داشت دلم براش میسوخت یکم اومدم عقب تر یعنی برگشتم سرجام دوست نامردمم هلم داد داشتم میفتادم پسره اومد جلوکه مثلا بگیرتم منم افتادم تو بقلشو کلی خجالت کشیدم :-[ :-[
همه اتوبوس مارو نگاه میکردن...وقتی پیادهخ شد کلی ازم عذر خواست وگغت فقط میخواسته کمکم کنه..
از اون موقع به بعد هیچ وقت راجب موضوعاتی که توش باید سراغ پسری میرفتم ادعای با جرات بودن نکردم که اینجوری خیط بشم..

archer

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
علوم پزشکی بوشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

در حدی که دبیر زیست داره درس میده شریان کاروتید نشون داده تو عکس کتاب میگه این شریان کرونره... :(( :((منو دوستام هم هی میگیم نه خانم این کرونر نکشیده میگه نه داردش همینه =)) =))منم خیلی محترمانه جلسه بعدش پاورپوینتی که بابام تو دانشگاه باهاش قلب درس میده بردم سر کلاس وایسادم تا تونستم درمورد قلب و خصوصا کرونر و نکات دیگه ای که اشتباه گفته بود توضیح دادم کلی حال کردن بچه ها

آخه این غلطو غلوط زیاد میپرونه هر چیم ما غیر مستقیم میگیم قبول نمیکنه ادعا هم داره یه زمانی فرزانگان شیراز درس میداده..... تازه بعدش باهام لجم میکنه واسه المپیاد نمیرم مدرسه میگه این المپیاد زیست داره دیگه نباید بیاد سر کلاس زیست مدرسه من میگم به درک B-) :D
فقط خدا کنه اینو نبینه که همین امسال شهریوم میکشدم مدرسه اگه اینو ببینه X_X X_X

Vip

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
بزارحالادیپلمموبگیرم

یه باربا سس پشته ماشین معلممون نوشتم معلم عزیزم دوستت دارم :D
یه بارم به پرچم ایران تومدرسه یه عالمه پوست چیپس و پفک وصل کردیم بعدش بردیمش بالا

sahar.R

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست شناسی دوره 17

جرئت می خواد که بدون اجازه پدر گرامی

بشینی پشت ماشینش....

بعد که دیدت واسش بوق بزنی.... :D

کلا من پارسال اصلا مامانم نیومد غیبتامو موجه کنه ....

خودم رفتم با خودکار قرمز بالای همشون نوشتم ... موجه...!!!

همین امسال بعد امتحان دفاعی...
خیلی شیک منو مریم اومدیم از مد بیرون هیچ کسم نفهمید.. :-"

تو مد ترقه زدم...
معاون اومد گفت : سحر تو ترقه زدی.؟؟

منم گفتم : خانوم من ...ترقه ...
نه به خدا من ترقه نزدم...
دیگه از این تابلو تر نمی تونستم خودمو لو بدم... :))

یه دفه جلو 2 تا پسر دم در خونمون رو برفا خوردم زمین....

بهم خندیدن :-<

منم از جام پاشودم یه نگاه عاقل اندر سفیه بهشون کردم با اخم

بدبختا جا خوردن رفتن.. ;)) ولی قیافه هاشون دیدنی بود...

دیگه مچل کردن معلما که عادیه... :D

یه دفعه چغولی مدیرو پیش کادر مدرسه کردم....

وای چقدر حال کردم...ولی هیچ کس انگار چیزی نشنیده بود :-"

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

من که فعلاتازه واردم ازاین جریتاندارم ولی کاره باحالی که بابچه هاانجام دادیم بازی جرعت حقیقت بودکه مجبورشدم تومدرسه باصدای بلندعررررعرررکنم وجفتک بزنم ~X(

pekhpekhmandi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegane nahie1
شهر
کرمان
دانشگاه
هرچی که خداخاست
رشته دانشگاه
اگه خداخاست پزشکی

به اندازه ای که میترسم بازی(شجاعت یا صداقت)انجام بدم............ :-$ :-$ :-$ :-$ :-$

lop ghermezi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان

من یه بار داشتم از پله ها میرفتم بالا معاونمون داشت پشته سرم میومد من یهو دستمو باز کردم خورد به چونش....واااااااااااااااااااااااااااااااااای یعنی من مردم :))...بعدش من تا ده متر پشته سره معاونمون رفتم هی میگفتم خانوم ببخشید. واقعا ببخشید. عمدی نبود..اصلا حواسم نبود....اونم هی میگفت نه عزیزم این حرفا چیه اشکال نداره منو میگی :|..داشتم میمردم :D

اسیمو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف

کتاب باز کردن که حرفمه....
اما همین یه دو هفته پیش که روز اخر مدرسه بود....سرکلاس عربی معلممون گفت پاشو بیا این تمرین هارو حل کن...
همه ی بچه ها شروع کردن به غر زدن...اما من باچهره ناراحت ومظلومانه رفتم پای تخته...
همه ی بچه ها دهنشون باز مونده بود که چه جوری ادمی مثل من روز اخر مدرسه راضی شده بره پای تخته؟!
رفتم پای تخته....سنگینی نگاه های متعجب رو احساس میکردم. رومو کردم طرف بچه ها وگفتم میخوام که همسرم بشی(اهنگ امید جهان)...
بچه هاهم جوابم رو دادند سعلم سحیلون...
بعد هم یه نگاه به معلمم کردم وگفتمi m sorry teacher....بعد هم با تشویق وهورای بچه ها دوییدم طرف جام... (;

reyhane.kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیبرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
برنز المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
دانشگاه شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

در حدی که وقتی یه سوسکو دیدم بتونم جیغ بزنم فرار کنم:-""

• لایک
امتیازات: 1tA

diam7899

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3 تهران
شهر
تهران

اونقدر که یه بار تو جرعت حقیقت باختم قرار شد برم از یه ناظم خیییییییییییییلی بد اخلاق عینکشو بگیرم! البته نیم نمره انظباتم کم شد
یه بارم تو همین جرعت حقیقت سطل آشغار رو خالی کردم رو خودم و از همه بدتر یه بار صندلی معلمم رو خیس کردم!

• لایک
امتیازات: A.R.P

saraxcen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اینستاگرام

یه بار خواسم نبود به یکی از معلم هامون فحش دادم بعد رفتم کلی ازش معذرت خواهی کردم هاااااااااا

|_sponge_|

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Allameh Helli IV
شهر
طهران ماله منه &gt;:پی
مدال المپیاد
فیزیک....منتظر جواب مرحله 2!
دانشگاه
صنعتی شریف...
رشته دانشگاه
مهندسی هوا فضا...

در این حد که زدم دربه گوشه ناظممون عوضیا 3 روز اخراجم کردن :( :-< :((

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

روی ماشین معلم المپیاد (آقای بابکی ) نوشتم لطفا من را بشویید , دیشب خواب کارواش دیدم , من خیلی کثیفم... (دوستام نقاشی کشیدن :)) )
+
وقتی مهد کودک بودم با مشت زدم تو شکم دختر مدیرمون
+
به مسعول برگزار کردن کلاسای المپیاد گفتم با این برنامه ریزیتون گند زدین به کل کلاسا (تعهد دادم بخاطر حرفم) البته خیلیا داشتن باهاش دعوا میکردن
+
سال سوم راهنمایی به معلم قرآنمون گفتم با این روش درس دادنتون آدم به سوادتون شک میکنه اصلا در ضمینه ترجمه قرآن شما اطلاعاتی دارین؟

بالا