• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کناره گیری SWR از ایران اپن 2011 و احتمالا برای همیشه!!

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار
به نقل از:
www.swr.blogfa.com

کشتی SWR در هفتمین سال خود به ساحل رسید​

تیم SWRبه مسابقات ایران اپن 2011 نخواهد آمد.

این تیم توانست همواره با ایجاد تلاش و تغییرات در سال 2010 خود را در اختتامیه تمامی مسابقات روبات های فوتبالیست کشور سهیم کند و اینگونه هیچ مسابقه ای را بدون مقام به مقصد دیار خود ترک نکرد.
سال 2010 را با قهرمانی ایران اپن شروع کرد و در پی آن نایب قهرمانی مسابقات کشوری دانشگاه صنعتی اصفهان و سپس نایب قهرمانی مسابقات جهانی سنگاپور و در انتها با کسب مقام سوم خوارزمی این سال را به پایان رسانید.

یقینا هیچ کس ویژگی های خاص این تیم از جمله:
- گیربگس های انحصاری
- نخستین دارنده ی سهمیه ی روبات های فوتبالیست سبک وزن ایران را در مسابقات جهانی
- همچنین تنها تیم ایران که از شاسی های کامپوزیتی بهره می برد و تمامی مراحل ساخت قطعات مکانیک خود را با پیشرفته ترین دستگاه های CNC کشور انجام می دهد
-از معدود تیم های روبات فوتبالیست دانش آموزی ایران که در بردهای الکترونیک از قطعات SMD بهره می برند
را از یاد نخواهد برد.

این تیم در 6 سال گذشته توانست با حضور در مسابقات تجربه ی خوبی از ساخت روبات را برای خود داشته باشد از جمله روبات های:
بازوی صنعتی-انواع مسیریاب -جنگ جو-فیلم بردار-میکرو موس-الکترومغناطیس-دریبلر-بولینگر-آتش نشان- فوتبالیست 1*1 و 2*2 و سبک وزن و سنگین وزن و...

یقینا تمامی فعالان روباتیک در سطح کشور می دانند کاری عظیم نیاز است تا اعضایی در کنار هم 6 سال در عرصه های گوناگون روباتیک حضور چشم گیر و فعال داشته باشند بلخص در سالهای 1388 و 1389 که بسیار پرکار برای تیم بوده و حضوری کاملا پررنگ در7 مسابقه خود گواه این ادعاست.

اعضای این تیم با جلسه هایی پی درپی و بررسی تمامی جوانب به اتفاق آرا تصمیم بر آن گرفتند که از حضور در ایران اپن 2011 رسما کناره گیری کنند, باشد به یاری و لطف خداوند به اهتمام و فرجام خیر این تصمیم.

ما نیز خود را عضو کوچکی از خانواده روباتیک و فعالان این عرصه در کشور می دانیم و از صمیم قلب برای تمامی تیم های دانش آموزی ایران همواره موفقیت آرزومندیم و دست تمامی فعالان رشته روبات های فوتبالیست دانش آموزی را به نشان راهنمایی و انتقال تجربه های خود به گرمی می فشاریم تا شاید بتوانیم سهم کوچکی در پیشرفت این رشته در کشور داشته باشیم.

خدانگهدارتان باشد

WWW.SWR.BLOGFA.COM

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : کناره گیری SWR از ایران اپن 2011 و احتمالا برای همیشه

پس یعنی این ثبت نامی که تو ایران اپن 2011 کردید الکیه ؟ یا یه تیم دیگه با این اسم ثبت نام کرده

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

خیلی تیما ثبت نام کردن ولی نمیان (;

با آرزوی موفقیت برای دوستان نجف آبادیم!!!! میکاییل و آقا مهدی و محمد و آقای قیصری یا همون محمد حسن (; :D

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

خوب منظور من از الکی هم همین بود دیگه :D
منم واسشون ارزوی موفقیت میکنم [-o<

Samin Almasian

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
esf
مدال المپیاد
nojum-riazi

یعنی کلا بچه های این تیم اصلا کارای رباتیکی نمیکنن؟!!!!!!!!!!
حتی تو دانشگاه؟!!!!!!!

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از WORM :
پس یعنی این ثبت نامی که تو ایران اپن 2011 کردید الکیه ؟ یا یه تیم دیگه با این اسم ثبت نام کرده

اون ثبت نام قبل از تصمیم گیری نهایی بوده

به نقل از شواليه سبز :
خیلی تیما ثبت نام کردن ولی نمیان (;

با آرزوی موفقیت برای دوستان نجف آبادیم!!!! میکاییل و آقا مهدی و محمد و آقای قیصری یا همون محمد حسن (; :D

از طرفشون تشکر

به نقل از WORM :
خوب منظور من از الکی هم همین بود دیگه :D
منم واسشون ارزوی موفقیت میکنم [-o<

باز هم تشکر
به نقل از Samin Almasian :
یعنی کلا بچه های این تیم اصلا کارای رباتیکی نمیکنن؟!!!!!!!!!!
حتی تو دانشگاه؟!!!!!!!
راستش تا اونجا که من می دونم فعلا قصد شرکت در مسابقه ای رو تو دانشگاه ندارند
2 تا از بچه هاشون که کنکوری اند یکی هم که دانشگاه ازاده اونجا داره کارای تحقیقاتی روباتیک فعلا می کنه که نمونه اش فعلا رفع عیب چرخ های قبلی و چیزای دیگه هست .
یکیشون هم امسال کنکور ارشد می خواست بده و ...

amirlcdavr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
یکم فیزیک خوندم
دانشگاه
1-شریف 2-امیرکبیر 3-تهرا
رشته دانشگاه
1-برق2-مهندسی پزشکی3-نرم افزا

بنده هم جا داره از بچه های هم شهریم(محل تولد و 4 سال اول زندگی و ...) تشکر کنم.تجربه هاشونو خوب انتقال دادند

mohamad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
No Sampad.
شهر
isfahan

به نقل از yavari :
باز هم تشکرراستش تا اونجا که من می دونم فعلا قصد شرکت در مسابقه ای رو تو دانشگاه ندارند
2 تا از بچه هاشون که کنکوری اند یکی هم که دانشگاه ازاده اونجا داره کارای تحقیقاتی روباتیک فعلا می کنه که نمونه اش فعلا رفع عیب چرخ های قبلی و چیزای دیگه هست .
یکیشون هم امسال کنکور ارشد می خواست بده و ...

یعنی تو اعضا ی تیم دانشجو ارشد و دانشگاهی و... بود!!!
می خواستید این همه افتخارم نیارید!!! :-& :-? :-?

Samin Almasian

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
esf
مدال المپیاد
nojum-riazi

چه جوریه که دانشجو هم تو تیمشون بوده؟!!!!!!!!!!!!!!!!مگه تیمشون دانش اموزی نیست؟!!!!!!!!!!!!

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از mohamad :
یعنی تو اعضا ی تیم دانشجو ارشد و دانشگاهی و... بود!!!
می خواستید این همه افتخارم نیارید!!! :-& :-? :-?
من از کلیه دوستان و عزیران عذر خواهی می کنم اما اگه جواب اینو به سبک خودم ندم می میرم :D

سرپرستان تیم منظور من بود:
آقای قیصری که کنکور ارشد دادند ایشون که تو مسابقات هیچ وقت عضو تیم نبودند, پس چه ربطی به مقام هاشون داشت؟!
آقای شاپوری هم امسال برا خوارزمی که دانشجو بودند و عضو تیم نبودند و تغییر جایگاه به سرپرستی دادند
100 بار گفتم این گاگولا که سمپادی نیستن رو راه ندید تو سایت, هی می گن اینا گناه دارن ~X( اینم برا خودت :-&

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از Samin Almasian :
چه جوریه که دانشجو هم تو تیمشون بوده؟!!!!!!!!!!!!!!!!مگه تیمشون دانش اموزی نیست؟!!!!!!!!!!!!

سرپرست تیم دانشجو بودند و خب کنکور ارشد دادند -(معمولا یا تیما سرپرست ندارن یا دانشجو هستند یا مثه اقای دائمی استاد روباتیک)-
چرا 3 تاشون که همیشه هر 3 تا عضو تیم بودند (غیر از خوارزمی امسال که 2 تاشون فقط عضو بودند) دانش اموز بودند اما خب با گذشت طبیعتا افراد بزرگ می شن و الان 2 تاشون دانش اموز پیش دانشگاهی اند و سال دیگه اونا هم دانشجو می شوند(تا ابد که ادما دانش اموز نیستند)

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

محمد جان فک کن بعد حرف بزن حتما باید عکس روبوتاشون تا الان رو بذارن که ببینی چقدر فرق کرده و پیشرفت داشتن؟ اون مکانیک خفن رو تو تو تیم دیگه ای دیدی؟اقای قیصری یه چیزی گفته اما مثلا من یه تغییر بردشون رو از اپن پارسال تا خوارزمی امسال میگم اینکه درایوراشون عوض شد شد 6203 . موتوراشون هم که چهار بار آپدیت شد و و و و و

این تیم هر چی خواست بدست اورد دیگه مقام جهانی بالاتر چی میخوای؟ من و تو هم این همه مقام بیاریم میکشیم کنار ... بازم میگم لطفا فکر کن بعد بگو

mohamad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
No Sampad.
شهر
isfahan

اعضای تیم SWR حتما بسیار تلاش کردند تا به اینجا رسیدن و هیچ کس نمی تونه منکر این باشه.منم منظورم این نبود...
دوستان حتما پست های قبلی را بخونند...

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از mohamad :
سلام دوستان عزیز فهیم و با شعور سمپادی ....
سمپادی نبودن جزء افتخارات بنده است!!!چرا که اخلاق و افکار این گونه افراد به وضوح از رفتار حضرت عالی مشخص است و نیازی به توضیح نیست اما برای شما جناب آقای یاوری...
تیم SWR که حضرت عالی افتخاراتش را به خود می چسبانید تماما یک تیم غیر سمپادی است!!
البته نمیدانم در تیم SWR چه سمت یا نقشی دارید ولی برای اینکه بدانید تیم SWR درسال 1388 در مسابقات خوارزمی حتی رباتشان روشن هم نشد!
تقریبا 60 درصد تیم های شرکت کننده در مسابقات اپن از قطعات SMD استفاده می کنند زیرا مجبور اند(احتمالا می دانید که میکرو های mega64 ,128 تنها به صورت SMD هستند)
اما در مورد از هم پاشی تیم SWR....
در این مورد بهتر است حتما با آقای قیصریه ها صحبت بفرمایید..
نظرات ایشان بر خلاف نظر شماست!
اما در مورد نوآوری مداوم این تیم باید بدانیدد حتی یک قطعه ی آن هم در طی این هفت مسابقه(به قول شما ) عوض نشده است(طراح برد آقای قیصریه ها فرمودند)

مدیریت محترمه جناب آقای یاوری ابراز تاسف این جانب را نسبت به وجود حضرت عالی در جامعه سمپادی و امثال شما که تعداد آنها از موهای سر نیز تجاوز می کند را پذیرا باشید...
با تشکر...((جامعه ی بزرگ و در حال پیشرفت رباتیک غیر سمپادیا))

فک نمیکنم این طرز صحبت کردن برازنده یه روباتیکی باشه

mohamad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
No Sampad.
شهر
isfahan

صحبتتونو قبول دارم و بابت زیاده رویم معذرت می خوام....
اما باید پذیرفت که نگاه عمومی جامعه به سمپادی ها به خاطر چنین رفتارهایی چندان خوب نیست...
در هر حال منظور من تمام سمپادی ها نبودند...

Samin Almasian

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
esf
مدال المپیاد
nojum-riazi

منم میخواستم بگم که تموم سمپادیا این طوری نیستند اما متوجه شدم که منظور ایشون کل سمپادیا نبوده به خاطر همینم چیزی نگفتم اما حالا میگم که همه با هم فرق دارن حالا چه سمپادی باشن چه سمپادی نباشن نباید همیشه به یک دید به همه ادما نگاه کرد (;
به نظر من سمپادی بودن یا نبودن افتخار محسوب نمیشه انسان بودنه که ادما رو از هم متمایز میکنه :)
به قول شاعر ادمی را ادمیت لازم است (;

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از mohamad :
سلام دوستان عزیز فهیم و با شعور سمپادی ....
سمپادی نبودن جزء افتخارات بنده است!!!چرا که اخلاق و افکار این گونه افراد به وضوح از رفتار حضرت عالی مشخص است و نیازی به توضیح نیست اما برای شما جناب آقای یاوری...
تیم SWR که حضرت عالی افتخاراتش را به خود می چسبانید تماما یک تیم غیر سمپادی است!!
البته نمیدانم در تیم SWR چه سمت یا نقشی دارید ولی برای اینکه بدانید تیم SWR درسال 1388 در مسابقات خوارزمی حتی رباتشان روشن هم نشد!
تقریبا 60 درصد تیم های شرکت کننده در مسابقات اپن از قطعات SMD استفاده می کنند زیرا مجبور اند(احتمالا می دانید که میکرو های mega64 ,128 تنها به صورت SMD هستند)
اما در مورد از هم پاشی تیم SWR....
در این مورد بهتر است حتما با آقای قیصریه ها صحبت بفرمایید..
نظرات ایشان بر خلاف نظر شماست!
اما در مورد نوآوری مداوم این تیم باید بدانیدد حتی یک قطعه ی آن هم در طی این هفت مسابقه(به قول شما ) عوض نشده است(طراح برد آقای قیصریه ها فرمودند)

مدیریت محترمه جناب آقای یاوری ابراز تاسف این جانب را نسبت به وجود حضرت عالی در جامعه سمپادی و امثال شما که تعداد آنها از موهای سر نیز تجاوز می کند را پذیرا باشید...
با تشکر...((جامعه ی بزرگ و در حال پیشرفت رباتیک غیر سمپادیا))

اول :به جانب خودم سلام
دوم :فک نکنم کسی از تو در مورد اتفخارت پرسیده باشه ;))
سوم :این قدر عقده داری یا درکت پایینه که نمی فهی اینجا برا تو نیست برا افرادیه که در سمپاد هستند نه تو :))
چهارم :خدا رو شکر حتی یک بار هم خودم رو نچسبوندم اخه اهل این کارا نیستم :D
پنجم: جوابت رو امیدوارم که روبات روشن شد یا نه یکی از بچه های قم که اون سال روباتشون رو دیده,بده تا بلکه ضایع بشی؟!
ششم:اخه بی سواد اگه یه نگاه روی بردهای تیم می کردی منظور من رو می فهمیدی؟!البته خنگ تر از این حرفایی :-"
هفتم:swrاز هم نپاشید به ساخت روبات فوتبالیست پایان داد – اون شخصی هم که اسم آوردید فرمودند شما رو اصلا نمی شناسه؟هیچ اظهار نظری هم راجب به حرفای من نکردند(لطفا برا بازار گرمی دروغ نگو)
در ضمن ایشون یکی از اعضا هستند نه همه تیم که اونا هم رسما تمام گفته شما رو کذب محض دونستند
هشتم:برا اینکه معروف بشی نیازی نیست این همه دروغ پشت سر هم بگی چون مدت هاست تمام عکس های روبات های این تیم در صفحه تیم در فیس بوک اپ شده و خود سندی بر این دروغ شما هست که بردها تغییر کرده یا نه (شرمنده اخه هر کی بره ببینه خفن ضایع می شی چون حتی بردهای این تیم ورژن بندی هم شده و روشون چاپ شده :> )
نهم:فکر کنم در این بخش شدیدا قصد به رخ کشیدن روان داغونه خودت رو داشتی:
چون یه بار می گی سمپادی نیستی و خوشحالی یه بار برا سمپادیا دعا می کنی تازه تو پست جدیدت هم که اظهار ندامت کردی
در اخر محمد جان متاسفانه اون جامعه ای که تو می گی تا اون حدا بزرگ نیست و مهم تر تو حداقل عضو اون جامعه هم نیستی چون پیشرفتی نداشتی :-[

aghasina

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Qom Nodet
شهر
قم

i179918_735351185415248717291000014764572621250618290051n.jpg

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : کناره گیری SWR از ایران اپن 2011 و احتمالا بر&#157

به نقل از yavari :
اول :به جانب خودم سلام
دوم :فک نکنم کسی از تو در مورد اتفخارت پرسیده باشه ;))
سوم :این قدر عقده داری یا درکت پایینه که نمی فهی اینجا برا تو نیست برا افرادیه که در سمپاد هستند نه تو :))
چهارم :خدا رو شکر حتی یک بار هم خودم رو نچسبوندم اخه اهل این کارا نیستم :D
پنجم: جوابت رو امیدوارم که روبات روشن شد یا نه یکی از بچه های قم که اون سال روباتشون رو دیده,بده تا بلکه ضایع بشی؟!
ششم:اخه بی سواد اگه یه نگاه روی بردهای تیم می کردی منظور من رو می فهمیدی؟!البته خنگ تر از این حرفایی :-"
هفتم:swrاز هم نپاشید به ساخت روبات فوتبالیست پایان داد – اون شخصی هم که اسم آوردید فرمودند شما رو اصلا نمی شناسه؟هیچ اظهار نظری هم راجب به حرفای من نکردند(لطفا برا بازار گرمی دروغ نگو)
در ضمن ایشون یکی از اعضا هستند نه همه تیم که اونا هم رسما تمام گفته شما رو کذب محض دونستند
هشتم:برا اینکه معروف بشی نیازی نیست این همه دروغ پشت سر هم بگی چون مدت هاست تمام عکس های روبات های این تیم در صفحه تیم در فیس بوک اپ شده و خود سندی بر این دروغ شما هست که بردها تغییر کرده یا نه (شرمنده اخه هر کی بره ببینه خفن ضایع می شی چون حتی بردهای این تیم ورژن بندی هم شده و روشون چاپ شده :> )
نهم:فکر کنم در این بخش شدیدا قصد به رخ کشیدن روان داغونه خودت رو داشتی:
چون یه بار می گی سمپادی نیستی و خوشحالی یه بار برا سمپادیا دعا می کنی تازه تو پست جدیدت هم که اظهار ندامت کردی
در اخر محمد جان متاسفانه اون جامعه ای که تو می گی تا اون حدا بزرگ نیست و مهم تر تو حداقل عضو اون جامعه هم نیستی چون پیشرفتی نداشتی :-[
اقای یاوری
فک کنم جناب محمد فقط این یک سایت رو پیدا کردن که سمپادی ها رو بی لیاقت جلوه بدن . وگرنه توی یه سایت دیگه که مال سمپادی هاست یکی از اعضای تیم swr عینا همین متنو نوشتن پس حرفای اقای محمد سندیت نداره

بالا