• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شاید مرور خاطرات...

• شروع کننده موضوع

trojan3

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسی
شهر
qom
هه,میدونم این تاپیک که بره بالا سره سه سوت قفل میشه, مدیرا میگن این کله خره دوباره پیداش شد
ولی من امروز بعد از 9ماه دوباره اومدم,اومدم ولی نیومدم که بگم از این سایت مزخرف خوشم میاد,فقط اومدم که همه بدونن ما رفیقامون رو فراموش نمیکنیم,من بهترین دوستام رو تو همین سایت پیدا کردم, مثلا خاک سایت خورده بودیم ولی...
یادش به خیر با trojan شروع شد, بن شدم
trojan1 رو ساختم,اونم بن کردن,
trojan2 رو هم که نصفه عمر من سرش حروم شد رو بن کردن, یکی گفت سیاسی حرف زدی, یکی گفت توهین کردی, یکی گفت اسپمری, آخرشم نفهمیدم گناهم چی بود که باید بن میشدم...
ولی امروز اصلا نیومدم تا بخوام دعوا کنم
فقط اومدم چندتا از دوستام رو ببینم و برم,plz دو روز این تاپیک رو پاک نکنید,just 2 days... :-s

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن
پاسخ : شاید مرور خاطرات...

سلام به یار همیشگی trojan جان

منم بعد از 6 ماه اومدم

راست میگی منم نمیدونم چرا

ولی به همه میگم ایشون یه زمانی شاخ سمپادیا بودن

همین و بس

قربونت

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از trojan3 :
هه,میدونم این تاپیک که بره بالا سره سه سوت قفل میشه, مدیرا میگن این کله خره دوباره پیداش شد
ولی من امروز بعد از 9ماه دوباره اومدم,اومدم ولی نیومدم که بگم از این سایت مزخرف خوشم میاد,فقط اومدم که همه بدونن ما رفیقامون رو فراموش نمیکنیم,من بهترین دوستام رو تو همین سایت پیدا کردم, مثلا خاک سایت خورده بودیم ولی...
یادش به خیر با trojan شروع شد, بن شدم
trojan1 رو ساختم,اونم بن کردن,
trojan2 رو هم که نصفه عمر من سرش حروم شد رو بن کردن, یکی گفت سیاسی حرف زدی, یکی گفت توهین کردی, یکی گفت اسپمری, آخرشم نفهمیدم گناهم چی بود که باید بن میشدم...
ولی امروز اصلا نیومدم تا بخوام دعوا کنم
فقط اومدم چندتا از دوستام رو ببینم و برم,plz دو روز این تاپیک رو پاک نکنید,just 2 days... :-s

شما 1 دلیل قانع کننده بگو که تاپیکتون قفل و حذف نشه ؟ اینجا اسمش هست "نظرات و پیشنهادات" ! آیا تاپیک شما در این رابطه هست ؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

( این تاپیک مگه تو خاطرات نبود اول؟! اونجا بودا!! )

بالا