• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

abjzb70

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
تهران
پاسخ : فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

بالاخره یه سری ها باید به یه نون ونوایی برسند ... خودت که میدونی!!!

hasangolab

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ترکیبیات علیپور خوندم!
دانشگاه
Massachusetts Institute of Technology
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از maryam :
در موارد 5 و 4 باهات مخالفم
تیزهوشای واقعی خرخون که به هبچ وجه نیستند و معمولا تیزهوشا پشتکار ندارند . اگه داشتند الان وضعمون این نبود !!

بقیه موارد شدیدا تایید میشه !
موردش رو ندیدی نصف کلاس ما خرخونن! یعنی اگه یه سؤال هوشی ازشون بپرسی یه هفته فکر می کنن آخرشم بهت یا اشتباه جواب میدن یا از یکی دیگه می پرسن جوابشو بهت میگن!!! :D

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

فرق داریم اما من دیدم تو 60 درصد بچه ها اثرش تلقینیه

نصف بیشتر بچه ها تو تست هوش بیشتر به تقلب نیاز دارن
معمولا تیزهوشای واقعی معدلشون بالا نمی شه بخاطر درس هایی مث مطالعاتو دین و زندگی ای و این جور خرخونی ها

گیجی ای و حواس پرتی رو قبول دارم
حتی تو معلم های فارغ التحصیل سمپاد هم خیلی مشهوده
یه بار ناظم گفته بود فتوکپی شناسنامه بارین بچه ها بعد گفت هر پشتش اسماتونو بنویسید گم نشه :D

دانش آموزارم که قربرنش برم ته حواس پرتی ان
یه بار خودم تو املا مریض رو اینجوری نوشتم مریز

اما تحملو پشتکار و خداییش اگه جنس مون سمپادیه اصیل باشه زیاد نمی شه پیدا کرد

والله اعلم

LOVER!

کاربر فعال

من خیلی با جوجه موافقم تیزهوشا بدون خوندن امتحان ریاضی و فیزیکشون رو 20 میشن و یه چرندیاتی رو مثل عربی گند میزنن!!!

خیلی خودشون رو قبول دارن واقعا تو کاراشون ابتکار دیده میشه و به طور کلی با بقیه متفاوتن...

markiz

کاربر فعال

ما از اونا مغرور تريم

LOVER!

کاربر فعال

خیلی وقتا هم با اینکه خیلی سطح بالایی داریم اصلا مغرور نیستیم !!! این به شخصیت خودمون بستگی داره.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از markiz :
ما از اونا مغرور تريم

اصلا موافق نیستم. دوست عزیز مرز بین اعتماد به نفس و غرور رو رعایت کن. اون چیزی که شما بهش میگین غرور من میگم خودباوری.

morzooye

کاربر جدید

من هميشه فكر مي كردم كه ما با بقيه خيلي فرق داريم. ولي از وقتي رفتم دانشگاه مي بينم ايز اين خبر ها هم نيست.....

LOVER!

کاربر فعال

اتفاقا من هروقت تو کلاسای عمومی شرکت میکنم که افرادی از بقیه ی مدرسه ها هستن واقعا پی میبرم که ما چقدر با بقیه متفاوتیم!!!

و حتی گاهی معلما به این نکته اعتراف میکنن....!.....

radiowavefm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

سلام! 8)
فرق ما ميدوني چيه ؟ ???هيچي !!!!! :D
والا ما هميشه ميگيم ما فرقي نداريم ! ولي بعضي معلمها رفتار درستي ندارند . مثلا ميگن ما سوال رياضي در مياريم تا غرور بچه هاي تيزهوشاني بشكنه ! ولي نميدونه تنها كسي كه اين وسط خورد ميشه خودشه ! چرا ؟ چون چيزي جز نمرات منور كننده ي 7 و 8 عايدش نميشه ! ما كه اهميت نميديم ! همينجوريش هيچ كاري نكرده به عنوان ادماي لوس ازخودراضي ومغرور معروف هستيم مونده ديگه خودمون هم فرض كنيم فرق داريم . !!!! :-\ پس نتيجه ميگيريم كه بايد بي تفاوت باشيم .
اين اولين نظرم بود براي همين پر حرفي كردم !
شرمنده !
بازم مزاحم خواهم شد !
باي.

LOVER!

کاربر فعال

ولی فائقه جون اونجوریام که میگی نیست خدایی...!....

معلم ها که رابطشون با بچه ها خیلی خوبه در ضمن کلاس میدون زور ازمایی نیست که دبیر بخواد روی بچه ها رو کم کنه البته شاید طرفای شما

این جور باشه ولی به عقیده ی من این کارا تو ذات معلما نیست !!! بعدشم بچه های سمپاد کسایی هستن که در عین برتری نه لوسن نه از خود

راضی و به این موضوع معروفن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته عقیده تو هم محترمه هرجایی یه دیدی نسبت به بچه های سمپاد دارن....

radiowavefm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

lover جون :
معلم هاي ما خيلي خيلي خوب هستند . اين معلمي هم كه گفتم دو سه سال بيشتر نيست كه اومده . يك بار تو جلسه ي گروهها اين موضوع خورد كردن غرور رو مطرح كرده بود . ولي بعد دو سال واقعا فهميد كه ما تيزهوشاني ها نه غرور داريم نه لوسيم . اين فقط چيزيه كه خيلي ها همينجوري براي اينكه خودشون رو توجيه كنند كه تيزهوشان قبول نشدند ميزنند . الان اين معلم بهترين معلم رياضي مدرسه ي ما هست. هر چند هنوز نمره هاي خوبي از درسشون نميگيرند ولي باز هم همه طرفدارش هستيم .
در هر صورت بالاخره ما فرقمون اينه كه ما اين ازمون مثلا سخت رو قبول شديم و ديگران نشدند . ما هيچ وقت اين رو به روي كسي نمياريم و جوري رفتار ميكنيم كه انگار تو ي مدرسه هستيم ولي خيلي از بچه ها جنبه ندارند . همين .

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

جدا اگه راهنمایی یه مدرسه ی معمولی بودین متوجه این فرق می شدین!! تو مدارس دیگه هم واقعا بچه های باهوش کم نیستن ولی کسایی که جون به لبت میکنن تا یه چیزی رو بفهمن بیشترن!!

مسعود

کاربر جدید

من راهنمایی علامه حلی 1 می رفتم .دبیرستان قبول نشدم و رفتم سلام 3.و کلا حدودا 4-5 تا مدرسه عوض کردم حالا به دلایلی !!و تجربه ی کافی دارم در این زمینه!!فرق زیاده البته تو هرجایی آدمایی هستن که تریپشون به علامه بخورهً!!اما واقعیت اینه به خاطره محیطی که علامه داره و نوع تربیت که از اول راهنمایی شروع میشه و شخصیت همه تو اون سنین شکل می گیره کل بچه های علامه شخصیت و کلا همه چیشون با بقیه فرق می کنه!و خودشون اینو نمی دونن!!و یه غرور پنهانی دارن .تواضع و غرور نداشتن به این معنا نیست که تو گفتن اسم مدرستون طرفو بپیچونید. !!نوع نگاه کردن به آدمای دیگه و یه جور اعتماد به نقس بالاست که شما دارید اما فکر می کنید اما بهش واقف نیستید !هم دوره ای های من که امسال میرن دانشگاه به وضوح اینو خواهند دید!!

shaghayegh

کاربر فعال

اگه فرقی نداشتیم سمپاد به وجود نمیومد!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

درسته که یک سری فرق هایی درست شده! ولی به دلیل وجود بالقوه ی این فرق ها نیست! سمپاد درست شده تا فرق های مثبت رو بسازه !
تازه! اگه یه غیر سمپادی بیاد و این بحث ها رو بخونه با خودش می گه اینا دیگه کین! مخصوصا همین جمله ی بالا! مام باید مراقب حرف زدن خودمون باشیم که چه جور کلماتی استفاده می کنیم!!
فرق زیاد داریم! مخصوصا وقتیدبیری بیاد سر کلاس بگه شما ها چقدر خوبین! و فلان مدرسه چقدر ... ! همه ی اینا توی دیدن دنیا تاثیر می ذارن و ما با یه غرور/خودباوری بیشتری به دور و بر نگاه می کنیم که هر لحظه اینا به هم تبدیل می شن!

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

دبیرای شما شاید
ما که اون درسایی که استادش تو مدارس دیگه هم تدریس می کنه همیشه تو سرمون می ززنن که نمونه ها از شما خیلی بهترن(یکی هم می گفت تفاله های شبانه و بزرگسالان از درس من نمره کامل می گیرن اون وقت شما ___می شید (درسای عمومی بود) :-[

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

این حرکت ناجوانمردانه ی معلمین هم خیلی زشته! همین می شه که بچه ها جلو معلم در میان !!

s a j j a d

کاربر فعال
رشته دانشگاه
کامپیوتر

مگه بقیه از ما چی کم دارن ؟؟؟؟ ??? ??? ??? ???اونا هم مثل ما فقط کمی... ::)

shaghayegh

کاربر فعال

ایم آقای مهمد خان کلا با من مشکل داره!!!!!
ببین آقا جون اگه یه غیر سمپادی بیاد سمپاد چی میشه؟
ما الان دو سه تا از اینا داریم که واقعا فضای مدرسه رو خراب کردن!
به خاطر چی؟توی مدرسه با اونا هم مثل ما رفتار کردن مگه نه؟ولی اونا یه جور دیگه رفتار می کنن!!!!خب این مسلما کار سمپاد نیست به خاطر تفاوتهایی که وجود داره!

بالا