• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

1-چون دائم ازمون امتحان مي گيرن هميشه به فكر نمره ايم.
2-نمي دونيم دور و برمون چي ميگذره...!(همش تو فكر درس ونمره)
3-اعصابمون فقط درگير مسائل درس و مدرسه است،از زندگي كردن هم هيچي نمي دونيم ،فكر مي كنيم تموم زندگي درسه فقط درس.
4-از لحاظ روحي هم خيلي پايين تر از دانش آموزاي مدارس ديگه است.
5-بعضي هامون هم فكر مي كنيم با هوشترين انسان روي زمينيم،در حالي كه در مقايسه با بعضي هاي ديگه،هيچي نيستيم.(به عبارت ديگه(بعضي هامون )خيلي مغروريم).
6-در عين حال خيلي بچه مثبتيم.

NaRgEs_77

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ترکیان فر فرزانگان
شهر
کاشان

اره که فرق داریم اما نه اونقددددددددددددددر زیاد! :D
حالا از چه نظر فرق داریم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ ;;)
درک و فهممون که بیشتره! ;;)
امکاناتمونم که بیشتره! :)
درس های اصلی رو خیلی رومون کار میکنن! :|
شیطونیامونم در حین درس خوندن خیلی بیشتره! ;)) :D
بعضی"بعضی" از بچه های مغرور ما از مغرورای مدرسه عادی مغرور ترن(چی گفتم اصن) :-"
بچه مثبت اصن نیستیم اینا که میگن بچه مثبتیمو این حرفا شدیدا باهاشون مخالفم! :D ;;)

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

درسته,یه سری فرقا داریم,فرقمونم اینه که جزء آدمایی هستیم که پتانسیل بالاتر بردن سطح شعور و درکمون رو داریم...
ولی به خودی خود,و همینجوری,هیچ فرقی نداریم... ینی صرف اینکه سمپادی هستیم,متفاوت نیستیم,
تفاوتمون موقعیه که این پتانسیل به مرحله ی اجرا برسه...
من خودم 7سال تو این جو سمپاد زندگی کردم,
بعدالان تو دانشگاه موجودی هست که به اصطلاح سمپادیه,ولی نصف بیشتر استادا حداقل یه بار مستقیماً این جمله رو بهش گفتن:"دیگه از دبیرستان اومدی بیرون,سعی کن رفتاراتو درست کنی و بزرگ شی",
بعضی موجودات هم هستن که سمپادی نیستن,ولی واقعا شخصیت خوب و رشد یافته و متفاوتی دارن...
درکل اینا رو گفتم که بدونید سمپادی بودن معنیش متفاوت بودن نیس,سمپاد وسیله ایه برای متفاوت شدن...حالا یه عده ازش استفاده میکنن,یه عده هم نه...
ازش خوب استفاده کنید,نه اینکه فقط اسمشو به یدک بکشید و بعد هم تو اجتماع علاوه بر خودتون اسم سمپاد رو هم خراب کنید(باز من رفتم فاز مادربزرگی :-" )

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

فرق ما اینه که فقط ما 1 آزمونو بهتر از گروهی دیگر دادیم و اومدیم تو یه مدرسه ای که میگن همه چیزش بهتر از بقیه جاهاست ...
ولی ما که هیچی بهتر ندیدیم جز جوش !
جو درس خوندنی که تو مراکز سمپاد هستش رو انصافا هیچ جا نمیتونید پیدا کنید !!
وگرنه حداقل ما که تو مشهد ، تو 3 سال اول دبیرستان ، معلم شاخ و خاصی جز یکی دو تا ندیدیم ! هر چی افتخار داره کسب میکنه مدرسه بخاطر خود بچه ها هستش نه معلماش ...
فقط باز یکم پیش دانشگاهی بهتره اوضاع مدرس ها ...
(مدارس غیر انتفاعی که معلم های تاپ رو میارن ، اگه بچه هاشون قدر بدونن که نمیدونن ، 100 برابر بهتر از ما میشن ولی مشکل همین قدر نشناسی و نبودن جو خوب هستش برای درس خوندن ...)

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به خدا دارین اشتباه میکنین.مارو پارسال بردن دانشگاه آزاد سر کلاسشون نشستیم...داشتیم دیوونه میشدیم اینقدر مباحث آسون بود...ینی استاداشون در حد شئور بچها میگفتن...خیلی فرق داریم
فرقامون:
1.ما کلا جومون درس خون تر از مدارس عادیه.
2.جو درس خون باعث میشه که درسم بیشتر بخونیم.
3.بچها دوس دارن مطالب اضافه تری یاد بگیرن.
4.تلاشو پشتکارمون 100برابر بچهای عادیه.
5.سطح فکریامونم بالاتره.
6.مغزامون به مباحث سخت عادت کردن.
7.کمتر از بچهای عادی باید یه مبحثو بخونیم تا یاد بگیریم.
.
.
.
شما تا حالا مدارسی مثه سلامو انرژیو علامه طباطباییو نرفتین توش...همه امکانات فراهمه ولی بچهاشون مثه بچهای سمپاد نیستن.جوشون مثه ما نیس.به خاطر همینم نمیتونن مثه ماباشن...یه نیگا به لیست مدال دارای المپیادهای جهانی از ایران بندازین...90%شون سمپادی بودن...اینا همه نشون میده یه فرقایی داریم.
خودمونو نباید دست کم بگیریم...ما تو جو سمپاد بودیم چن سالیو...نمیدونیم یا اصن خوب راجع به مدارس عادی اطلاعات نداریم.مدارسی که کتاب ریاضی آموزشو پرورشو میخونن(رو خونی)...ینی ما با اینا فرق نمیکنیم؟؟
البته بین مدارس سمپاد هم فرق زیاد هس...یه سریاشون واقعا نمونه دولتین نه سمپاد.

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اولا که همونطور که همه جا پای سمپاد وایسادم بازم میگم ... ما نیومدیم سمپاد که صرفا یه درس ساده رو بخونیم و دیپلم و شریف و هاروارد و آپولو و خداحافظ شما... اسمش روشه "سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان" ... ینی چی؟ ینی خانم جان! آقا جان! شما نیومدی اینجا ملا بنویس شی و تا آخر عمرت هم همچنان سرت تو لاکت باشه ... اگه میخوای اینطوری باشی بسم الله ... انرژی اتمی و ابوریحان و خرد و سلام واسه همیناس... یه مشت ملا بنویسِ خرخون که فکر میکنن اگه رتبه تک رقمی رو بیارن خیلی آدم شاخی محسوب مشن و تَهِشَن! ولی آخرش هم به پوچی میرسن ... چون هدف هاشون کوچک بودن ... به کوچکی دنیایی که میدین! به کوچکی چشم هاشون حتی!
ولی تویی که سمپادی هستی اومدی تا بفهمی چرا اومدی؟ تا بقیه رو سمپادی کنی ... فقط که نباید اسمت سمپادی باشه .. باید دلت هم سمپادی باشه ... باید تحقیق کنی ... کارگاه واسه چیه؟ حداقل چیزی که سمپادی ها با تمام بدبختی ها، هر سال برپا، نگهش میدارن! حداقل تو کارگاه هامون یکم از سمپادی بودنمون معلوم میشه ... ولی کافی نیست (اینجا جای ادامش نیست ... پس همینجا تمومش میکنم!) فقط بفهمید که سمپادی هستین... و حداقل سعی کنید یه سمپادیِ واقعی باشید...همین بزرگترینِ برای داشتن! و بیشترینِ برای گفتن!

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از پَژال :
اولا که همونطور که همه جا پای سمپاد وایسادم بازم میگم ... ما نیومدیم سمپاد که صرفا یه درس ساده رو بخونیم و دیپلم و شریف و هاروارد و آپولو و خداحافظ شما... اسمش روشه "سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان" ... ینی چی؟ ینی خانم جان! آقا جان! شما نیومدی اینجا ملا بنویس شی و تا آخر عمرت هم همچنان سرت تو لاکت باشه ... اگه میخوای اینطوری باشی بسم الله ... انرژی اتمی و ابوریحان و خرد و سلام واسه همیناس... یه مشت ملا بنویسِ خرخون که فکر میکنن اگه رتبه تک رقمی رو بیارن خیلی آدم شاخی محسوب مشن و تَهِشَن! ولی آخرش هم به پوچی میرسن ... چون هدف هاشون کوچک بودن ... به کوچکی دنیایی که میدین! به کوچکی چشم هاشون حتی!
ولی تویی که سمپادی هستی اومدی تا بفهمی چرا اومدی؟ تا بقیه رو سمپادی کنی ... فقط که نباید اسمت سمپادی باشه .. باید دلت هم سمپادی باشه ... باید تحقیق کنی ... کارگاه واسه چیه؟ حداقل چیزی که سمپادی ها با تمام بدبختی ها، هر سال برپا، نگهش میدارن! حداقل تو کارگاه هامون یکم از سمپادی بودنمون معلوم میشه ... ولی کافی نیست (اینجا جای ادامش نیست ... پس همینجا تمومش میکنم!) فقط بفهمید که سمپادی هستین... و حداقل سعی کنید یه سمپادیِ واقعی باشید...همین بزرگترینِ برای داشتن! و بیشترینِ برای گفتن!
حرف شما درست اما اگه وضعیت امکانات مدرسه ما رو ببینید میفهمید که ما تو استان یا شهرمون با بقیه فرق چندانی نداریم فقط وفقط مطالب اضافه میخونیم اما از نظر امکانات در حد صفر هستیم تا حدودی

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از khanoomi :
حرف شما درست اما اگه وضعیت امکانات مدرسه ما رو ببینید میفهمید که ما تو استان یا شهرمون با بقیه فرق چندانی نداریم فقط وفقط مطالب اضافه میخونیم اما از نظر امکانات در حد صفر هستیم تا حدودی
دوست گلم :) باور کن تمام اینا بهانه هستن ... اگه این بهانه هارو بذاریم کنار میتونیم به اصل سمپادی بودن برسیم ... منم خیلی شده که بگم: اره فلان چیز کم بود که من نتونستم! ولی میدونی چیه اعتراف میکنم که کم کاری از خودم بوده ... حیف که زودتر نفهمیدم! ولی الان فهمیدم که نباید منتظر این وایسم که بقیه یه کاری واسم انجام بدن ... اگه بخوای و تمام تلاشت رو بکنی، بعضی از اون دیگران هم (که گاها حتی نمیدونی کی هستن و از کجا اومدن) میان و کمکت میکنن!
درضمن اون کسی که تو چادر درس میخونه و میاد میشه یکی از متخصصان بزرگ جامعه توی کشور های دیگه، آیا واقعا فکر میکنی اون شخص حتی از حداقل امکاناتی که شما میگی نداری بهره مند بوده؟
میشه ... یکم سخت تر! یکم اسون تر! ما همه غرق شدیم تو این دنیا! میدونم! نمیدونم تقصیر کیه! نمیتونم بگم تقصیر خودمون نیست! ولی واقعیت همینه! ما غرقیم! ولی گاهی هم میایم روی آب تا یه نفسی تازه کنیم! میدونی مطمئنا نمیتونیم تمام مدت غرق باشیم! یه وقتایی هستن که هرچند هم که کم و ناچیز باشن! اما اون انقلاب رو در درون تو زنده میکنن! اون انقلابی که همیشه در درونت هست و تورو به سوال اصلی زندگیت مربوط میکنه! (بد برداشت نکنین یه وقتی!)

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از پَژال :
دوست گلم :) باور کن تمام اینا بهانه هستن ... اگه این بهانه هارو بذاریم کنار میتونیم به اصل سمپادی بودن برسیم ... منم خیلی شده که بگم: اره فلان چیز کم بود که من نتونستم! ولی میدونی چیه اعتراف میکنم که کم کاری از خودم بوده ... حیف که زودتر نفهمیدم! ولی الان فهمیدم که نباید منتظر این وایسم که بقیه یه کاری واسم انجام بدن ... اگه بخوای و تمام تلاشت رو بکنی، بعضی از اون دیگران هم (که گاها حتی نمیدونی کی هستن و از کجا اومدن) میان و کمکت میکنن!
درضمن اون کسی که تو چادر درس میخونه و میاد میشه یکی از متخصصان بزرگ جامعه توی کشور های دیگه، آیا واقعا فکر میکنی اون شخص حتی از حداقل امکاناتی که شما میگی نداری بهره مند بوده؟
میشه ... یکم سخت تر! یکم اسون تر! ما همه غرق شدیم تو این دنیا! میدونم! نمیدونم تقصیر کیه! نمیتونم بگم تقصیر خودمون نیست! ولی واقعیت همینه! ما غرقیم! ولی گاهی هم میایم روی آب تا یه نفسی تازه کنیم! میدونی مطمئنا نمیتونیم تمام مدت غرق باشیم! یه وقتایی هستن که هرچند هم که کم و ناچیز باشن! اما اون انقلاب رو در درون تو زنده میکنن! اون انقلابی که همیشه در درونت هست و تورو به سوال اصلی زندگیت مربوط میکنه! (بد برداشت نکنین یه وقتی!)

ممنونم حرفات جالب بود راستش ی ذره نظرم تغییر کرد

jenrous

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
mashhad

با جرئت میتونم بگم که هیچ فرقی نمیکنیم ... فقط یه فرق داریم که اونم غروره
که البته خیلی وقتا کاذبه

×شقایق:پستتون به فارسی برگردونده شد.پست فینگلیش خلاف ِ قوانین ِ سایت ـه.

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از پَژال :

دوست عزیز بزار ی چیزی بگم ب سوالم جواب بده

احتمال موفقیت کدوم یکی از اینا بیشتره؟

دانش آموزی که در ی مدرسه ای که بدون امکاناته داره درس میخونه موفقتره یا دانش آموزی که با بهترین امکانات داره درس میخونه؟

فرض کن ضریب هوشی و پشتکار و همه چیز این دو تا یکی باشه

roya0112

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرموووون
مدال المپیاد
....
دانشگاه
پیام نور روستای ده بالا
رشته دانشگاه
ابیاری گل های قالی

هیچ فرقی نداریم...تازه حواس پرتیمونم بیشتره....گیرم که باهوش ترباشیم وقتی ازش استفاده نکنیم چه فایده؟؟؟؟!!!!!!

Elena.MR

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
YAZD
مدال المپیاد
:-"

خب فکر میکنم تلاش و پشتکار ما خیلی بیشتره و البته حس میکنم با اینکه مابیشترسختی میکشیم اما روحیه ی خوبی داریم و البته دیدگاه هامون و عقایدمون سنجیده تره

sarina-k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 7
شهر
تهران

به نقل از abjzb70 :
کی گفته سمپادیا با بقیه فرق دارن؟؟؟ :D :D :D :D
يني ميگي فرق نداريم؟؟؟؟

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

ب نظر من بچه ها تو سمپاد خیلی آزادی عمل نسبت به بقیه مدارس دارن + جوشم خیلی فرق میکنه!بچه هایی ک راهنمایی تو سمپاد نبودن یا با بچه های سایر مدارس در ارتباطن اینو خیلی خوب درک می کنن!

زنده باد سمپاااااااااااااااااااادیا! P:> P:> P:> P:> P:> P:>

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از khanoomi :
دوست عزیز بزار ی چیزی بگم ب سوالم جواب بده
احتمال موفقیت کدوم یکی از اینا بیشتره؟
دانش آموزی که در ی مدرسه ای که بدون امکاناته داره درس میخونه موفقتره یا دانش آموزی که با بهترین امکانات داره درس میخونه؟
فرض کن ضریب هوشی و پشتکار و همه چیز این دو تا یکی باشه
:) مرسی که نذاشتی بحث تموم شه (;

نمیتونم بهت صددرصد جواب بدم! صرفا میتونم با این دید بهت بگم:
اگر با پشتکار هستن که پس امکانات نباید روشون تاثیر بذاره چون یه ادم با پشتکار در هر صورت کار خوردش رو انجام میده!
ضریب هوشی هم که به امکانات مربوط نیست! کسی که نمیفهمه حتی اگه بهترین هارو هم داشته باشه بازم نمیفهمه! وکسی که میفهمه با کمترین امکانات به بهترین ها میرسه (مگه انیشتین نبود؟ جنگ و امکانات؟!)
میمونه هدف و انگیزه که با توجه به این که گفتی یکی هستن (که البته هیچ دو ادمی یکی نیستن) هر کس برای رسیدن به هدفش میجنگه! اگر اون هدف واقعا هدفش باشه! شده تا آخر دنیا هم بره، میره! ولی برای رسیدن به هدفش تمام تلاشش رو میکنه و جا نمیزنه!

اگر همه چیز هاشون به قول تو یکی باشه! من هیچ تفاوتی نمیبینم! یا راهی پیدا کن و یا راهی بساز حتی اگه به این جمله معتقد هم نبودم جدیدا بهش ایمان اوردم!
"نشد" نداریم!

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از پَژال :
:) مرسی که نذاشتی بحث تموم شه (;

نمیتونم بهت صددرصد جواب بدم! صرفا میتونم با این دید بهت بگم:
اگر با پشتکار هستن که پس امکانات نباید روشون تاثیر بذاره چون یه ادم با پشتکار در هر صورت کار خوردش رو انجام میده!
ضریب هوشی هم که به امکانات مربوط نیست! کسی که نمیفهمه حتی اگه بهترین هارو هم داشته باشه بازم نمیفهمه! وکسی که میفهمه با کمترین امکانات به بهترین ها میرسه (مگه انیشتین نبود؟ جنگ و امکانات؟!)
میمونه هدف و انگیزه که با توجه به این که گفتی یکی هستن (که البته هیچ دو ادمی یکی نیستن) هر کس برای رسیدن به هدفش میجنگه! اگر اون هدف واقعا هدفش باشه! شده تا آخر دنیا هم بره، میره! ولی برای رسیدن به هدفش تمام تلاشش رو میکنه و جا نمیزنه!

اگر همه چیز هاشون به قول تو یکی باشه! من هیچ تفاوتی نمیبینم! یا راهی پیدا کن و یا راهی بساز حتی اگه به این جمله معتقد هم نبودم جدیدا بهش ایمان اوردم!
"نشد" نداریم!

حرف شما درست
بزار ی چیز دیگه بگم خب به نظر تو منی که ی سمپادی هستم از نظر امکانات باید با دختر خالم که تو ی مدرسه عادی درس میخونه یکی باشم؟

بالاخره ما مثلا تیزهوشای این کشوریم باید ی فرقی داشته باشیم

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به نقل از khanoomi :
حرف شما درست
بزار ی چیز دیگه بگم خب به نظر تو منی که ی سمپادی هستم از نظر امکانات باید با دختر خالم که تو ی مدرسه عادی درس میخونه یکی باشم؟

آقا چه ربطی به امکانات داره...ما بچهامون تو کانکس روباتیک کار میکنن.دوم جهانیو دارنو تو مسابقات حلی روبوکاپ قهرمان شدن.درحالی که یه خورده از ما پایینتر حلی1 هست که روباتیکشون تقریبا 6برابر واسه ماس.ولی چی شد؟؟؟آزمایشگاه فیزیکمون 12متره.واسه حلی1 1/3 کل مدرسه ماس.ولی بچهای ما بودن که قهرمان PYPT شدن.امکانات سلام،انرژی اتمی،انرژی هسته ای 100 برابر مدارس تیزهوشانه.ولی چی شدن؟؟؟اگه بچهای تیزهوشان اون امکاناتو داشتن میلیونها برابر اونا بود بازدهشون.اونارو اگه امکانات مدرسه های ماهارو بهشون بدن هیچی نمیشن.ولی ما چی؟؟المپ،خوارزمی،شریف کاپ،ایران اپن و....همه ثابت میکنن فرق بچهای سمپادو با بچهای دیگه.همه چی امکانات نیس.اگه بود الآن سلامو انرژی اتمی بهترین مدارس ایران بودن.

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از khanoomi :
حرف شما درست

دخترخاله ی من هم تو مدرسه ی "سلام" درس میخونه! (هم سنیم!)
میتونم بهت بگم امکانات اون بیشتر از منه! ولی افکارمون متفاوته! با اینکه مثل خواهریم برای همدیگه!... واقعا به امکانات ربطی نداره!
اگه تو سمپادی هستی بزرگترین فرقت با بقیه این نیست که امکانات بهتری باید بهت بدن! بزرگترین فرقت اینه که به تو گفتن تو میتونی و حالا این تویی که باید نشون بدی که میتونی!
فرق تو در درون خودت هست!
پ.ن: daimon قبول دارم حرفاتو که سلام و انرژی امکانات بیشتری دارن... ولی خیلی متناقض نوشتی! :D

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از پَژال :
دخترخاله ی من هم تو مدرسه ی "سلام" درس میخونه! (هم سنیم!)
میتونم بهت بگم امکانات اون بیشتر از منه! ولی افکارمون متفاوته! با اینکه مثل خواهریم برای همدیگه!... واقعا به امکانات ربطی نداره!
اگه تو سمپادی هستی بزرگترین فرقت با بقیه این نیست که امکانات بهتری باید بهت بدن! بزرگترین فرقت اینه که به تو گفتن تو میتونی و حالا این تویی که باید نشون بدی که میتونی!
فرق تو در درون خودت هست!

ولی باید امکانات داده بشه تا بتونم تو هر عرصه ای خودمو نشون بدم

فقط که نباید درس خوند

ما که ی آزمایشگاه و کارکاه مجهز نداریم چجور باید خودمون نشون بدیم

بالا