• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

IRAN OPEN 2011

human

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
پاسخ : IRAN OPEN 2011

بعدا صائب متوجه می شه.....
مسلما شما هم زحمت کشیدید .....و ما امیدواریم واسه جهانی خیلی بهتر از چیزی باشید که ما دیدیم!!!!!........البته با این غرور...............

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

آدم نمیدونه چی بگه... بنظر من خیلی از تیما خیلی از من بهتر بودن!! من حتی یه زمین واسه تست رباتا نداشتم تا قبل مسابقه... یا مکسون 10 وات با گیربکس 14:1 نداشتم حتی همون 6 وات های آشغال رو هم نداشتم!! بیخیال!! ولی واقعا یسری تیما مثل ATLAS,SQR,fast...,MsM به حقشون نرسیدن من فینال رو ندیدم ولی تا قبل فینال saeb اصلن بد نبود و واقعا خیلی هم به من یکی لطف داشتن ولی دو تا تیم h3lli 3 , divergences اصلا حقشون مقامی که آوردن نبود...

Samin Almasian

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
esf
مدال المپیاد
nojum-riazi

بهتره اینو بهتون بگم که حتما نباید رتبه های 1تا3مال سمپادیا باشه درسته من خودم سمپادیم اما خوشحال شدم که از طرف سمپاد شرکت نکردم چون واقعا با رفتاری که از سمپادیا دیدم واقعا برای خودم متاسف شدم :-<
نتایج نشون میده بین17تیم شرکت کننده(چه اونایی که بودن و چه اونایی که نبودن)مقام دوم شایسته ماست حالا من نمیدونم بچه ها چرا این جوری رفتار میکنن چون لابد فرزانگان و حلی3تهران این مقامو کسب نکردن :O
اینو رو بگم که ما خیلی رو رباتمون کار نکردیم و مطمئن باشین برای جهانی وقت بیشتری میذاریم.
اما با اون مشکلاتی که رباتمون داشت دوم شد پس مطمئن باشین بدون مشکل حتما بهتر از اینها عمل میکنه
دوستانی هم که نگران ایران و ابروی ایرانن لطف کنن خودشون دست به کار شن و ابروی ایرانو حفظ کنن به جای اینکه ابروی بقیه رو با یه مشت حرف دروغ ببرن

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از Samin Almasian :
بهتره اینو بهتون بگم که حتما نباید رتبه های 1تا3مال سمپادیا باشه درسته من خودم سمپادیم اما خوشحال شدم که از طرف سمپاد شرکت نکردم چون واقعا با رفتاری که از سمپادیا دیدم واقعا برای خودم متاسف شدم :-<
نتایج نشون میده بین17تیم شرکت کننده(چه اونایی که بودن و چه اونایی که نبودن)مقام دوم شایسته ماست حالا من نمیدونم بچه ها چرا این جوری رفتار میکنن چون لابد فرزانگان و حلی3تهران این مقامو کسب نکردن :O
اینو رو بگم که ما خیلی رو رباتمون کار نکردیم و مطمئن باشین برای جهانی وقت بیشتری میذاریم.
اما با اون مشکلاتی که رباتمون داشت دوم شد پس مطمئن باشین بدون مشکل حتما بهتر از اینها عمل میکنه
دوستانی هم که نگران ایران و ابروی ایرانن لطف کنن خودشون دست به کار شن و ابروی ایرانو حفظ کنن به جای اینکه ابروی بقیه رو با یه مشت حرف دروغ ببرن

خوبه اول نشدید!!!
اگه نه فک کنم به خودتون حق می دادید با همه بد صحبت کنید.
-------------------------------------------------------------------------------

خداییش این راسته هر چقدر هم صائب خوب نبوده بهتر از بقیه بوده که یه مقام دومی رو اورده.......

human

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

نصف مسابقات شانسه و این دفعه با شما یار بود ...اصلا مشکلی با این موضوع وجود نداره ...موضوع حرفایی که می زنی درباره ی اینکه کار نکرده دوم شدین...این خیلی زور داره چون خودتم میدونی اگه همه چی سرجاش بود به هیچ وجه دوم نمی شدین.....همچنان امیدواریم کار نکردتون این باشه!!!!!

compass

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران

به نقل از i/v\0}{/-\/v\/v\/-\|> _|-}{||?/-\3|i :
آدم نمیدونه چی بگه... بنظر من خیلی از تیما خیلی از من بهتر بودن!! من حتی یه زمین واسه تست رباتا نداشتم تا قبل مسابقه... یا مکسون 10 وات با گیربکس 14:1 نداشتم حتی همون 6 وات های آشغال رو هم نداشتم!! بیخیال!! ولی واقعا یسری تیما مثل ATLAS,SQR,fast...,MsM به حقشون نرسیدن من فینال رو ندیدم ولی تا قبل فینال saeb اصلن بد نبود و واقعا خیلی هم به من یکی لطف داشتن ولی دو تا تیم h3lli 3 , divergences اصلا حقشون مقامی که آوردن نبود...
می شه بگی چرا حقمون نبود مقام بیاریم؟!بد بازی می کردن روباتامون؟روباتی که یکسره دمیجه حقشه اول شه ما نه؟

regool

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک

آقای... خیلی نامردی!تو که فینالو ندیدی...!صائب که تو فینال 40-یه عدد تک رقمی از A.B.P.A باخت.در حالیکه ما از حلی با اختلاف 2 تا باختیم!باخت حلی3 از صائبم خیلی مضحک بود!خداییش حقش نبود که دوم شن،ما راضی بودیم صائب نیاد بالا ولی شما بیاین حالا حقش نیست راجع به divergence اینطوری حرف بزنی

mikhak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

شما که می گی حق divergence نبود دلیلت چیه؟! مگه روباتای ما چشون بود؟! من نمی گم روباتامون فوق العاده بود ولی حداقل از خیلی تیمای دیگه بهتر بود خودتون هم که تو iranopen نظر دیگه ای داشتین!

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

divergence تنها خوبی ای که داشت این بود که توپ رو خوب میدید... نیمه اول رو نمیخوام بازگو کنم... اگه نیمه دوم نویز مثل نیمه اول بود مطمئن باش با یه اختلاف فاحش از ما میباختین...

Samin Almasian

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
esf
مدال المپیاد
nojum-riazi

من هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم با کسی بد برخورد یا صحبت کنم و اصلا دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم به همین دلیل از دوستانی که از دست من رنجیدند عذر خواهی میکنم اما به کسی هم اجازه نمیدم شخصیت کسی رو زیر سوال ببره.من فقط از دست دوستان با اون حرفاشون ناراحت شدم :(اما مهم نیست
ترجیح میدم دیگه بیشتر از این این بحثو ادامه ندم فقط میدونم که تیممون حتما همه تلاششو برای جهانی میکنه (;

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نظرم ادامه دادن این بحث فایده ای نداره هرکس چیزی راجع به تیمش فکر میکنه که شاید دیگران قبول نداشته باشن حتی خود من. خوب کسی که قرار نیست با بحث توی سایت نظرش راجع به خودش عوض شه پس اونایی که باختن م3 ما ایشالا بعدا جبران میکنن اونایی هم که بردن خودشونو وا3 جهانی اماده کنن. دیگه دعوا نکنید بهتره

regool

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک

divergence تنها خوبی ای که داشت این بود که توپ رو خوب میدید... نیمه اول رو نمیخوام بازگو کنم... اگه نیمه دوم نویز مثل نیمه اول بود مطمئن باش با یه اختلاف فاحش از ما میباختین...
نیمه اولو بازگو کن...!!!فقط 5 تا گل از ما جلو بودین، اینکه دلیل نمیشه مام نیمه اول از a.b.p.a هشت تا جلو بودیم ولی با اختلاف 2 تا باختیم!
تازه من یادم نمیاد که شرایط محیط بین 2 نیمه تغییر کرده باشه!
و اینکه خوبه که ربات ما حداقل توپ رو خوب میدید، ربات شما که تو دهن دروازه بود و توپ تو دهن ربات ، نمیتونست گل بزنه!مگه بدی شرایط تا چه حد؟؟؟؟!!!

BLACK HOLE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
University of Alberta
رشته دانشگاه
Computer Science

wormراست میگه....حتا اگر شانسی بود الان دیگه از دست کسی‌ کاری ساخت نیست و بهتره جّو دوستا رو حفظ کنیم...انسها الله دفعهٔ بد همه به حقشون برسن...بالاخره از این مشکلات پیش میاد..

• شروع کننده موضوع

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به قولی شانس هم یه قسمت از بازیه ! یه سری تو این تورنومنت شانس نداشتن یه سری بی شانس خوب بودن و مقام اوردن یه سری هم شانس زیاد چاشنی کارشون بود بهر حال به قول ورم این بحث ها دوستیا رو بهم میزنه ! به قول یکی از اعضای گل تیم ما ایشالا تورنومنت بعدی.... همه باهم..
اگه کسی کس دیگه رو ناراحت کرده بیاین همین جا همدیگه رو بوس کنید از دل هم در بیارید :D :D :D

amirlcdavr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
یکم فیزیک خوندم
دانشگاه
1-شریف 2-امیرکبیر 3-تهرا
رشته دانشگاه
1-برق2-مهندسی پزشکی3-نرم افزا

آره شانس.چیزه خوبیه.ما بچه های SQRهمچنین در تلاشیم.خوارزمی ایشالا.یا به قول دوستان توزنومنت بعدی....یه مسابقه جدید...چند تا روبات جدید

• شروع کننده موضوع

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

بچه ها دیگه اپن تموم شد . الان خیلی چیزا هست که جای بحث علمی داره . بیاین اونور ! قسمت مباحث عمومی . دیگه بی خیال هرچی اتفاق افتاده

بالا